Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

wencaS (853)|26.2.2012 21:11
[INDENT][COLOR=Red]Online aktualizace[/COLOR]


[/INDENT]
[COLOR=Blue]YouTubeMixFor 1.1.1[/COLOR] (oficiální xListPlay. po dohodě s killermanem zůstává i nadále v xLiveCZ)

Seznam změn:
  • zobrazení celé biografie (stiskni 1 na seznamech)
  • nastavení kvality videa (1080p, 720p, 480p, 360p, 240p)

Samozřejmostí jsou aktuální základní seznamy v kategoriích. Jejich přehled uvádím zde: Seznam interpretů xListPlay. Aktuální celkový počet 748


________________________________________________


[COLOR=Blue]xxx 1.91[/COLOR]

Seznam změn:
  • přidaná podpora pro eGreat


________________________________________________


[COLOR=Blue]Počasí 2.21[/COLOR]

Seznam změn:
  • přidaná podpora pro eGreat




________________________________________________


[COLOR=Blue]Updater 3.4[/COLOR]

Seznam změn:
  • přidaná podpora pro eGreat
  • doplněna chybějící diakritika
  • přepracovaný preinstall.php
cmelak598 (5)|26.2.2012 21:29
Díky za bleskovou odpověď, mrknu na to zítra...doufám že to nějak poberu. Ten začátek mám dobře - mám na mysli umístění souborů na flash? Je paráda že Youtube umožňuje změnu rozlišení - při mých 4 MB/s dolů se HD jaksi nekoná. Ještě jednou díky.

Po týdnu jsem se dostal k tomu abych se pokusil předinstalovat Xlive cz, soubor jsem stáhl rozpakoval do složky scripts bohužel si mi nepodařilo otevřít link http://myxtreamer/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/preinstall.php - prohlížeč zkrátka vypíše, že stránka je nedostupná, kde je chyba? Díky.
Rici.S (23)|26.2.2012 23:13
Musím poděkovat wencoviS za aktualizaci YouTubeMixFor 1.1.1.Přepínání rozlišení obrazu je super!!! Díky.
pawe (3)|27.2.2012 23:02
[QUOTE=MILOSHKO;399554]zdar ak mate zaujem aplikacia pre PC
aGLOTZE http://hotfile.com/dl/147639395/0a29c00/aGlotze_v10.1.rar.html
su tam rozne streamy vacsinou nemecke (mozno ich uz mate v XTR.)[/QUOTE]

Můžeš to prosí někam reupnout? Tam to bylo okamžitě smazané. Díky moc...
palimt (42)|28.2.2012 17:50
ahojte.prosim Vas nefunguje mi cesko slovensko ma talent v archive JOJ.vysiela to aj prima a tam to nevidim vobec.viete sa na to mrknut?dakujem
Pepa22 (34)|28.2.2012 19:29
Může mi prosím někdo upnout celou složku scripts?
Nějak to pořád nemůžu rozběhat.

Díky
wencaS (853)|28.2.2012 20:22
[QUOTE=Rici.S;399650]Musím poděkovat wencoviS za aktualizaci YouTubeMixFor 1.1.1.Přepínání rozlišení obrazu je super!!! Díky.[/QUOTE]
Přepínání rozlišení obrazu vypadá super a fakt jsem ho tak chtěl zachovat. Bohužel to ale nepůjde. Celý den jsem se zabýval tím co je v rss části špatně že přeskočí někdy i 10 klipů. Nejdříve jsem zjistil že u videa se mi v prohlížeči zobrazí že bylo pro moji zemi zablokované. To bych překous, ale videa co mi jdou v prohlížeči, mi prostě některé nešli ani v xListPlay. Jo, vy to máte jako YouTubeMixFor, ale nějak už jsem si zvyk na nový název.

Nakonec jsem dospěl tedy k závěru že nastavit půjdou pouze rozlišení 1080p, 720p a 240p! Bohužel rozlišení 480p a 360p jsou nepřehratelné v Xtr. Takže budou odstraněny. Zkuste si schválně někdo něco přehrát z Aleše Brichty (najdete ho v metal). Z 5 videí vám pojede možná jedno s trochou štěstí.

Takže brzo dám opravu, do té doby si nastavte rozlišení 1080p nebo 720p!
ratafak (21)|28.2.2012 20:56
Prosim o pridanie relacie Top Star do archivu JOJ.

Dakujem
janis04 (2)|28.2.2012 22:35
Chtěl jsem Vás poprosit aby jste někdo zkusil v archivu primy - novém, jestli Vám jde u pořadu Ano šéfe devátý díl čtvrté řady ... mě to píše nepodporované rozlišení. Děkuji
mlenak (20)|29.2.2012 13:30
Zdravím vývojářský tým xliveCZ. Mám dotaz zdali by se dala do xliveCZ přidat podpora prohlížení fotek z účtu rajce.net? Nebo to tam někde je a jenom o tom nevím? :-D Kdyžtak se omlouvám.
killerman27 (871)|29.2.2012 16:04
[QUOTE=palimt;399952]ahojte.prosim Vas nefunguje mi cesko slovensko ma talent v archive JOJ.vysiela to aj prima a tam to nevidim vobec.viete sa na to mrknut?dakujem[/QUOTE]

melo by byt opraveno

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
killerman27 (871)|29.2.2012 16:06
[QUOTE=janis04;400011]Chtěl jsem Vás poprosit aby jste někdo zkusil v archivu primy - novém, jestli Vám jde u pořadu Ano šéfe devátý díl čtvrté řady ... mě to píše nepodporované rozlišení. Děkuji[/QUOTE]

nejede, je v kodeku vp6 a navic v rozliseni ktere neumi ani sw1 prehratbohuzel

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
palimt (42)|29.2.2012 20:24
[QUOTE=killerman27;400080]melo by byt opraveno

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk[/QUOTE]

super,dakujem.este by som poprosil Hlas ceskoslovenska
janis04 (2)|29.2.2012 21:57
Aha ... stejně moc díky. Tak snad nebudou používat tenhle kodek a rozlišení i nadále ....
killerman27 (871)|1.3.2012 10:47
[QUOTE=ratafak;399998]Prosim o pridanie relacie Top Star do archivu JOJ.

Dakujem[/QUOTE]

Bude v pristi verzi

[QUOTE=palimt]super,dakujem.este by som poprosil Hlas ceskoslovenska [/QUOTE]

bude v pristi verzi v archivu v**o
palimt (42)|1.3.2012 11:02
[QUOTE=killerman27;400171]Bude v pristi verzi



bude v pristi verzi v archivu v**o[/QUOTE]

dakujem velmi pekne
MILOSHKO (587)|1.3.2012 14:30
[QUOTE=pawe;399833]Můžeš to prosí někam reupnout? Tam to bylo okamžitě smazané. Díky moc...[/QUOTE]
http://hotfile.com/dl/148115915/92ff86e/aGlotze_v10.3.rar.html aGlotze
http://www.mediafire.com/?51qjv2bh4zncr8v FilmON
jardaxy (32)|1.3.2012 15:23
zdravím,

mám fw 2.7.0 a chci se zeptat, zda jde upgradovat xlive z verze 10.0 na verzi 10.5, nebo musím nejdřív zvednout fw na 2.7.1? včera jsem to zkoušel ještě před upgradem (který se neprovede - ne fw, ale xlive - soubor se stáhne, zeptá se mě na instalaci - jako vše OK) a většina věcí vůbec nefunguje a xtr se někdy i kouše (před i po instalaci při klepnutí na nějaký odkaz, kterých funkčních je tam málo) - pořád se to i po instalaci tváří, že tam je 10.0., aby jelo xlivecz, musím pak nechat přepsat index.php, (a i když to nepřepíšu - xlive se tváří pořád jako 10.0).

2.7.1 nechci, protože mám pocit, že jsem někde četl, že je s ním nějaký problém a lidi se hromadně vraceli k 2.7.0 ... nebo je to chiméra?

k tomu jsem při čtení o zlepšení příjmu bbc na 28,2 našel na lyngsatu toto: http://www.lyngsat-stream.com - nejspíš to znáte a možná i streamy odtud taháte (je to jedna z nejznámějších adres o satelitech), třeba se tam ale objeví něco, co zatím v xlivecz není ... já konkrétní požadavek nemám
wencaS (853)|1.3.2012 16:13
xLive se ti tváří jako verze 10.0 protože prostě dodnes neopravilli fajl version.xml na 10.5. Můžeš si ho přepsat na 10.5 sám (notepad) a nebo to ignorovat. Lepší je ale se na toto xLive vykašlat a nainstalovat místo něj xLive od dsapac.

Fw na 2.7.1 zvedat nemusíš, sám jsem ho ani nezkusil a zůstal u 2.7.0. Nepřináší pro mně nic nového co bych nutně potřeboval.
killerman27 (871)|1.3.2012 17:51
[QUOTE=palimt;400174]dakujem velmi pekne[/QUOTE]

hmmm tak me prohlaseni patrne bylo predcasne, ono to zatim nefunguje, sorry
kmarty (81)|1.3.2012 18:24
[QUOTE=wencaS;400219]Fw na 2.7.1 zvedat nemusíš, sám jsem ho ani nezkusil a zůstal u 2.7.0. Nepřináší pro mně nic nového co bych nutně potřeboval.[/QUOTE]
Ja ho na Mk1 flaknul. Prinasi AirPlay (toho jsem si teda vsiml), takze kdo ma neco jablecnyho, muze presmerovat video na Xtreamer. Standardne to funguje z iOS zarizeni, po lehke uprave to jde ukecat i z OS X.
jardaxy (32)|2.3.2012 00:07
[QUOTE=wencaS;400219] ... nainstalovat místo něj xLive od dsapac.

[/QUOTE]

to jsem neznal ... to je gut
pn (19)|3.3.2012 17:36
[QUOTE=jardaxy;400313]to jsem neznal ... to je gut[/QUOTE]

Mozna blba otazka ale kde stahnu xLive od dsapac? Dekuji
killerman27 (871)|3.3.2012 18:30
Treba zde:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

A mozna do 2-3 tydnu bude xtreamering 1.3 a tam uz bude zaklad jak pro dsapacuv xlive, tak xlivecz i wencaS xplaylist(u nas se to jmenuje jeste stale youtube mix for)

Delam na tom, ale je to jeste spousta prace :-(

pn (19)|3.3.2012 19:08
[QUOTE=killerman27;400564]Treba zde:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

A mozna do 2-3 tydnu bude xtreamering 1.3 a tam uz bude zaklad jak pro dsapacuv xlive, tak xlivecz i wencaS xplaylist(u nas se to jmenuje jeste stale youtube mix for)

Delam na tom, ale je to jeste spousta prace :-(

[/QUOTE]

Perfektni prace drzim pesti at mas pevne nervy.
visa (44)|4.3.2012 11:48
dobrý den, došlo prosím v archivu Novy k nějaké změně? Od včerejška rána nespustím nic. Prima, ČT1 atd. funguje normálně
ShaneZB (7)|4.3.2012 12:51
Po přeinstalování všeho, mi nefunguje archiv ČT. Dostanu se na výběr dílu (např. Vyprávěj - Spartakiáda) a jen to skočí to na první volbu. Jiný archiv jsem netestoval.
cmelak598 (5)|4.3.2012 13:07
Po týdnu jsem se dostal k tomu abych se pokusil předinstalovat Xlive cz, soubor jsem stáhl rozpakoval do složky scripts bohužel si mi nepodařilo otevřít link http://myxtreamer/media/sda1/scripts...preinstall.php - prohlížeč zkrátka vypíše, že stránka je nedostupná, kde je chyba? Díky.
killerman27 (871)|4.3.2012 13:17
visa ano n**a zmenila heslo, tam kde se dalo najit nove zatim neni
ShaneZB CT archiv jede, mas verzi 4.0? udelal jsi zmeny v xtreameringu?
cmelak598 zkus dat misto myxtreamer IP adresu XTREAMERU, nebo si jen stahni index a rozbal a prepis to v scripts/xtreamering

všem prosim uvádějte i typ xtreameru, protože na prodigy je to třeba jinak ať vím co komu odpovědět, díky
ligo68 (35)|4.3.2012 13:43
Zdravím Vás páni majstri. Chcel by som poprosiť či bysa nedala zaradit medzi iné aj táto televízia : http://www.playzone.cz/tv/tankodrom
určite to niekto pozná a privíta aprevde podobne sa medzi vami nájde priaznivec WOT. Tak ak by to nebol problém bol by som rád.

Velká vdaka Vám páni.
killerman27 (871)|4.3.2012 14:00
Coz oto, fanousek WoT(reaper2702) rozhodne jsem, uz dlouho me zadna hra nechytla jako tahle :-D
Po zbeznem pruzkumu se zda ze to nebude problem, pokusim se to udelat do pristi verze
wencaS (853)|4.3.2012 18:45
[INDENT][COLOR=Red]Online aktualizace[/COLOR]


[/INDENT]
[COLOR=Blue]YouTubeMixFor 1.1.12[/COLOR] (oficiální xListPlay. po dohodě s killermanem zůstává i nadále v xLiveCZ)

Po instalaci bude resetováno tvé nastavení. SORRY!

Seznam změn:
  • opraven bug prvního spuštění po instalaci
  • opravy překladů Anglický, Italský a Francouzský Thanks giopas!
  • oprava bugu zobrazení seznamů interpretů, podobných interpretů a stránky s nastavením na Prodigy

Samozřejmostí jsou aktuální základní seznamy v kategoriích. Jejich přehled uvádím zde: Seznam interpretů xListPlay.
------------------------------------------
Interpretů v seznamech 778, naposledy přidaní:

  • alternative - Lucio Dalla
  • country - Miranda Lambert
  • international - Juan Luis Guerra
  • newage - Secret Garden
  • pop - The Monkees
  • rap - Rick Ross
  • stage - Gioachino Rossini
  • stage - Murray Gold
  • vocal - Engelbert Humperdinck



dimensionone (54)|4.3.2012 23:08
Mám problém s archívom Markízy, konkrétne Druhý dych - asi po 20 sekundách sa obraz zasekne a vráti sa späť na spustenie, deje sa to pri dieli z 1.3. aj 5.3.
aj pri Ordinácii v ružovej záhrade z 1.3. 2012, rovnako Susedia z 30.1.2012. ďalej som skúsil Zita na krku, diel z 12.12.2011 - tu som dostal chybu Loading failed.

Mám xLiveCZ 4.0 beta a Prodigy s FW 3.0.3
killerman27 (871)|4.3.2012 23:20
to oznaceni beta jsem jaksi zapomel prepsat :-)
nicmene archiv markizy na xtreamerech nefunguje takl jak by mel, i presto ze jsou nastavene parametry ktere na jinem prehravaci(jiny vyrobce) funguji, bohuzel nedari se mi prijit na duvod
ligo68 (35)|5.3.2012 08:32
[QUOTE=killerman27;400680]Coz oto, fanousek WoT(reaper2702) rozhodne jsem, uz dlouho me zadna hra nechytla jako tahle :-D
Po zbeznem pruzkumu se zda ze to nebude problem, pokusim se to udelat do pristi verze[/QUOTE]

Tak to som moc rád velká vdaka Ti patrí a máš pravdu táto hraj fakt dostala aj mna...)

Ešte raz veldé dík.
kanalizace (1)|5.3.2012 11:21
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s instalací XliveCZ do Xtreamer SW3? Je postup instalace stejný jako pro SW1 a SW2, nebo se to liší?
Děkuji.
killerman27 (871)|5.3.2012 11:29
tak to bohuzel zatim nevim, SW3 jsem jeste nemel v ruce, ale spise bych to tipnul na postup pro prodigy
kmarty (81)|5.3.2012 14:20
......
wencaS (853)|6.3.2012 12:26
Tak sem s pořízením Xtreamer Prodigy Black řešil problém aktualizace FW s použitím flashky 4 GB, kterou Prodigy odmítal vidět s nakopírovaným FW. A že by to mé řešení mohlo taky někomu pomoct tak sem to sepsal do stručného návodu: Aktualizace FW USB flashkou nad 2 GB
kmarty (81)|6.3.2012 21:22
Koukam jakych silenosti jsem usetren :-)
bastlil (4)|8.3.2012 07:06
XTreamer SW1 (firmware 2.7.1) mně sice FLAC 24/96 přehraje, ale receiver připojený na SPDIF neustále hlásí jen 48kHz ... opravdu XTreamer SW nedokáže vyexpedovat HD-audio ? :-(
cmelak598 (5)|8.3.2012 20:39
Díky ze soubor, jako HDD používám flash 8 GB, rychlost netu jsem nechal navýšit takže SD filmy jdou v pohodě. Na PC jsem zkopíroval do složky extreamering zaslaný script- došlo k přepsání souboru. Samozřejmě že poté nic nefungovalo, takže mi jaksi došlo že zřejmě musím v souboru Xlivecz spustit nějakou instalaci nebo preinstalaci. Tady můžu klikat jak chci a nic se neděje :-), tato složka je USB-scripts- xlivecz, V minulosti jsem laboroval s emulátorem na DVB-S, takže zas takový blb zase nejsem :-) s linuxem ale mám mizivé zkušenosti. Mám Xtreamer s DVD. Díky za každou radu.

For killerman27
killerman27 (871)|9.3.2012 07:47
cmelak598 - tvuj text jsem cetl nekolikrat, ale jaksi mi nedochazi co ti nefunguje. Pokud cely xlivecz tak proste vem smaz celou slozku scripts, nechej znovu nainstalovat xtreamering a proved pripravu pro xlivecz dle tohoto navodu: http://wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/79-predinstalace-xlivecz

pak jen na prosvicene polozce xlivecz zmackni na DO tlacitko "1"
killerman27 (871)|9.3.2012 07:48
kdo by si chtel vyzkouset : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

tak nejak v tom mam prsty, funkcni UK proxy pro BBC iplayer jsem zase nenasel, xIpla jede v pohode
Hantronix (118)|10.3.2012 17:54
Tak jsem si to hned včera stáhnul a nainstaloval 1.3 xtreaming, abych to vyzkoušel.
Následná aktualizace xLiveCZ i xListPlay byla bezzásahová (z PC) - pouze ovladačem, což je super.
Ale opět se objevila hláška 404 not found. Zkoušel jsem to několikrát a zjistil jsem, že když aktualizuju balíčky postupně, tak to nenapíše. Když je ale aktualizuju všechny naráz, tak se objeví (a to kdekoliv - i u dsapac xLive). Řekl bych, že to souvisí s instalátorem. Když spustím aktualizaci hned znova, tak hledá nějaký $package. Takže asi nějaký problém v proměnných. Na samotnou instalaci to nemá vliv. Ta proběhne korektně i když se objeví hláška 404 not found. Asi to jen hledá další balíček a ten už není k dispozici.
Jinak už asi 14 dní mi nejede žádný kanál slovensky. A to ani MusicBox, se kterým nebyl nikdy problém. Tak pokud to není problém, tak prosím o opravu.
(nemám veřejnou IP a mám Xtr SW1 s FW 2.7.1)
killerman27 (871)|10.3.2012 20:49
K tem instalacim, zkusim to s wencou a kmartym probrat a kouknout na to, mi se to jeste neobjevilo ani jednou, tedy krome toho kdyz jsem predelaval instalator pro dsapaca a zkousel to z dropboxu, pote co wencaS udelal dsapacovi konto u nej na serveru uz to slo zase bez chyby, tak nevim jestli to nemuze souviset nejak s nejakym packet lostem ci co.
Vsechny streamy co jely z antiku(slovenske atd...) jsou uz nejakou dobu utnute :-( bohuzel zatim nemam nahradu, nejede ani vetsina TV na zapni.tv odkud jsem zase tahal primu a barrandov
Dobra zprava je aspon pro ty s pomalejsim netem ze v pristi verzi budou vsechny HD kanaly take v nizsi kvalite a tedy s mensi narocnosti na datovy tok
wencaS (853)|10.3.2012 22:34
U mně osobně tedy instalace proběhli v pořádku a instaloval jsem vždy vše. Instaloval jsem to na Xtr Pro (FW 2.7.0) a i na Xtr Prodigy black (FW 3.0.5. r7501). Těžko potom hledat chybu, když se mi neprojeví. Bylo by zajímavé vědět víc informací. Něco o připojení a rychlosti by neuškodilo sdělit. Když už se ta chyba vyskytla, tak bych doporučil, vše smazat a postup zopakovat třeba na druhý den. Nebo v jinou denní dobu ... Prostě vyloučit chybu na trase ...

Na Prodigy to mám takto (mimochodem, je to mnohem lepší než přes apploader):

Sealex (290)|11.3.2012 08:19
Taky jsem zkusil Xtreamering 1.3 a v pohodě nainstaloval jak XliveCz, tak dsapacTV Xlive na verzi 1.1. Včera jsem poté zkusil udělat update dsapacTV na 1.2. Instalace proběhla, ale došlo zřejmě k chybě při dekomprimaci a většina nových souborů byla poškozená. Obnovil jsem poté dsapacTV 1.1 ze zálohy a provedl ještě jednou aktualizaci a ta proběhla korektně.
Hantronix (118)|11.3.2012 12:17
Mám bezdrátové připojení na 5,6 GHz, vyhrazenou linku bez agregace (resp. s agregací 1:1) a symetrickým připojením (download=upload), s garantovanou rychlostí 12 Mbit. Ale nemám veřejnou IP.
Takže myslím, že připojením by to být nemělo.
Ale ono to ničemu nevadí. Jen že tam ta hláška 404 not found občas vyskočí. Ale i tak vše funguje korektně a vše se nainstaluje. Takže nějaký velký úsilí tomu věnovat nikdo nemusíte.
S těma Slovákama je to blbý. Ale co naděláme. Nešel by zprovoznit alespoň MusicBox? Stačila by i ta webová verze.
cmelak598 (5)|11.3.2012 18:17
Takže vše se podařilo, pánové super práce, včera jsem strávil pár hodin prohlídkou xLivecz, už jsem poslal wencasovi mail s tím, aby mi poslal č.účtu. Super jsou kanály vivasat history (název toho druhého si nepamatuji). Také HD koncerty very cool. Zkusil jsem HD kanály a drtivá většina šla velice dobře bez zadrhávání - je to docela s podivem jsem připojen 5 Ghz WiFI s rychlostí kolem 7,5 MB/s.