Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

zool_cz (20)|11.3.2012 19:43
Chybu 404 not found me to vyhazovalo pri kazde aktualizaci (Xtreamer Pro 2.7.1), ale jak rika Hantronix, chybu to vyhodi, ale vse funguje. Me se ted ale stalo, ze pri spusteni xLiveCz to reklo ze nastala nejaka chyba a je potreba provest maly update a podrobnosti zjistim na foru nebo tak neco. Byla to fullscreen chybova hlaska na sedem pozadi. (verze byla 4.0 beta) Kdyz sem ale nejdriv zmacknul na xLiveCz aktualizaci, tak to reklo, ze mam posledni verzi a nabidne pouze reinstall vsech balicku znovu, at je dam preinstalovat ci ne a znovu spustim xLiveCz tak vse jede. To me dost vadilo a tak sem ruzne laboroval, lec marne. Nakonec sem si celou slozku SCRIPTS zazalohoval a smazal a provedl cistou instalaci xLiveCz, ostatni veci sem uz ani neinstaloval neb je stejne nepouzivam. A najednou to funguje, xLiveCz jede hned a verze je stejna 4.0 beta. Uz delsi dobu me jede v xLiveCz spatne cas, nahore v levem rohu to uz nekolik tydnu ukazuje o hodinu vic, da se to nekde nastavit? Jinak ted snad konecne budu mit doma lepsi net, tak teprve poradne vyzkousim co vsechno xLiveCz umi, protoze driv me tam nechodilo kvuli slabemu netu skoro nic. A nakonec jeste jeden dotaz, jde nejak nastavit xLiveCz aby bylo pristupne rovnou se zakladni obrazovky, trebas rovnou pod odkazem Xtremearing?
killerman27 (871)|11.3.2012 19:50
ta hlaska byla kvulůi nutne uprave xtreameringu kdy se menil hlavni soubor z czech.rss na czech.php kvuli vyssi kompatibilite s novymi produkty, tim ze jsi udelal cistou instalaci vcetne xtreameringu si to vyresil :-)
cas se bere ze systemu XTR, takze si ho musis nastavit spravne v nastaveni Xtreameru

Aby to bylo primo ze zakladni obrazovky musel by jsi provest upravu primo ve FW a myslim ze v tom se asi nebudes chtit hrabat, myslim ze to jedno ok navic se da prezit
bastlil (4)|11.3.2012 20:41
Opravdu se tu nenajde dobrá duše, která by vyzkoušela, co "leze" z optického výstupu Xtreameru SW při přehrávání FLAC 24/96 ??? Fakt by mně to dost pomohlo ... Díky ! :-)
zool_cz (20)|12.3.2012 09:42
No prave, ze cas mam v menu nastavenej dobre, nebot v zakladni obrazovce se ukazuje dobre, ale radsi to odpoledne jeste okouknu. No tak to asi preziju a kliknu vickrat :-)
cassper1 (23)|12.3.2012 13:00
[QUOTE=bastlil;401635]Opravdu se tu nenajde dobrá duše, která by vyzkoušela, co "leze" z optického výstupu Xtreameru SW při přehrávání FLAC 24/96 ??? Fakt by mně to dost pomohlo ... Díky ! :-)[/QUOTE]

Myslim ze hlavne preto lebo toto je zla tema.. Treba sa opytat v teme pre xtreamer https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20485-Novy-Xtreamer-Media-Player A skusil som to, mne ide tiez len 48kHz. Xtreamer nedokaze nielen vystup HD audio, nedokaze bitperfect streaming ani neupravene audio. Ako hifi zariadenie nie je prilis vhodny.
crawfish11 (1)|12.3.2012 15:44
dnes sa mi podarilo spustiť x LiveCZ na Xtreamer sidewinder3 podľa návodu Killermana27.týmto sa chcem poďakovať všetkým ktorý ktomu prispely.použil som návod
pre xtreamer prodigi.

Killerman27 chcel by som prispieť ale nemam účet na paypal.ako môžem prispieť zo Slovenska?
Sealex (290)|12.3.2012 19:06
Mám delší dobu v "šuplíku" jednu úpravu Google maps z balíku dsapacTV, tak se s vámi podělím ...

Info: aplikace pro zobrazování Google maps se zobrazením ulic, terénu, satelitního zobrazení i street view; v aplikaci je možno zoomovat, posouvat do stran, u street view i otáčet; po straně zobrazeno info o aktuální poloze

Upraveno:
- kompletně předělán layout (laděno na 50" display)
- maximalizována část pro mapu se správným poměrem
- na výběr jsou nově 2 kvality obrazu (vyšší kvalita - vyhlazená ... o něco pomalejší načítání)

Instalace:
- rozbalit do balíku XliveCZ; pokud používáte mojemenu.rss, proveďte si jeho zálohu, případně si doplňte Gmaps položky do vašeho souboru
bastlil (4)|12.3.2012 19:42
Moc děkuji ! Už jsem opravdu podléhal "panice", že je závada v mé hlavě nebo na konci mých paží ... díky ! :-)

[QUOTE=cassper1;401697]Myslim ze hlavne preto lebo toto je zla tema.. Treba sa opytat v teme pre xtreamer https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20485-Novy-Xtreamer-Media-Player A skusil som to, mne ide tiez len 48kHz. Xtreamer nedokaze nielen vystup HD audio, nedokaze bitperfect streaming ani neupravene audio. Ako hifi zariadenie nie je prilis vhodny.[/QUOTE]
visa (44)|13.3.2012 02:00
[QUOTE=crawfish11;401708]dnes sa mi podarilo spustiť x LiveCZ na Xtreamer sidewinder3 podľa návodu Killermana27.týmto sa chcem poďakovať všetkým ktorý ktomu prispely.použil som návod
pre xtreamer prodigi.

Killerman27 chcel by som prispieť ale nemam účet na paypal.ako môžem prispieť zo Slovenska?[/QUOTE]


připojuji se, taky nemám paypal a asi i kdybych měl, neuměl bych s ním dělat :-) prosím o č.ú.
killerman27 (871)|13.3.2012 18:06
Sealex (290)|13.3.2012 20:53
Díky za aktualizaci, škoda, že u nového rtmpdump se nezobrazují klasické xtreamer informace při stisku info u streamu (např. youtube) a zároveň nelze přeskakovat po časových úsecích v přehrávaném streamu.
Osobně jsem zatím použil starší verzi rtmpdump z verze 4.0.
killerman27 (871)|13.3.2012 22:35
sealex

tak hlavne u youtube to nemuze byt rtmpdumpem
ja ted jedu v xtreameringu 1.3 beta a tam se mi rozsirene info zobrazuje spravne, v xtreameringu 1.2 ale opravdu ne, staci kdyz si editujes czech.php a treba na 13. radek doplnis ten SwitchViewer(7);
hned pod SetScreenSaverStatus("no");

dam to tak do dalsi verze, nenapadlo me ze to i pres to ze SwitchViewer(7); je v index.php xtreameringu nevezme do czech.php i kdyz to predtim fungovalo
Sealex (290)|14.3.2012 00:16
Máš pravdu, nyní po vrácení nového rtmpdumpu je vše v pořádku. To úzké info menu jen s časem bylo zřejmě jen čerstvě po provedené aktualizaci XliveCZ.
Jinak používám také Xtreamering 1.3.
killerman27 (871)|14.3.2012 07:29
No jasne, dik za nakopnuti, je to proto ze z instalatoru se pak jde rovnou do menu xlivecz(kvuli absenci xtreameringu na prodigy) a tim padem se nemel sanci aplikovat ten switchviewer, cili kdyz to bude v pristi verzi i v czech.php tak uz to bude OK
okrizek (19)|14.3.2012 09:22
[QUOTE=Sealex;401733]Mám delší dobu v "šuplíku" jednu úpravu Google maps z balíku dsapacTV, tak se s vámi podělím ...

Info: aplikace pro zobrazování Google maps se zobrazením ulic, terénu, satelitního zobrazení i street view; v aplikaci je možno zoomovat, posouvat do stran, u street view i otáčet; po straně zobrazeno info o aktuální poloze

[/QUOTE]

díky, zkoušel jsem to. Po zadání požadavku se mi mapa načte, zoom funguje, ale při posunu do stran mapa zmizí (plocha je celá šedá). Mám Xtreamer Pro, firmware 2.70. Tobě ten posun funguje ? V čem by případně mohl být problém ?
Hantronix (118)|14.3.2012 10:40
Tak jsem taky testoval Google maps (na Xtreamer SW MK1 s FW 2.7.1.) a mě fungují úplně bez problémů. Zoom i posun. A načítá se celkem rychle. I přepínání map jede v pohodě (klasická, satelitní, ...).
Taky jsem testoval tu "náhodnou" TV, co je v alternativách a včera kolem 17 hod. tam byla Prima Cool a večer po 22 hod. tam byl pro změnu CineMax. :) Takže se to asi mění i víckrát za den.
A ještě k tomu MusicBoxu. V těch TV, co vyžadují veřejnou IP je vysílaný MusicBox v rohu s tím textem. Takže je tam asi puštěný volně. Nešel by vzít odsud? To je jen takový nápad.
killerman27 (871)|14.3.2012 11:13
k tomu musicboxu, na webu co jsem zkousel tak nejel, a jak rikas ze tam nekde byt musi v tech closed IP TV, on tam je ale volne se k tomu neumim dostat
na ty GMAPS se taky podivam a nahodim do pristi aktualizace
rinma (42)|14.3.2012 20:21
tak jsem aktualizoval, vcera mi nova cinema hrala jako HBO, pak cinemax,cinemax 2 a skoncila na prima cool, dnes prima cool a ted uz nehraje vubec. polske televize vubec nepustim - 404 not found a heslo na nejmenovanou jsem hledal, ale nedohledal, skoda.
wencaS (853)|14.3.2012 20:39
[COLOR=Red]Online aktualizace[/COLOR][INDENT]

[/INDENT]
[COLOR=Blue]YouTubeMixFor 1.1.13[/COLOR] (oficiální xListPlay. po dohodě s killermanem zůstává i nadále v xLiveCZ)



Seznam změn:
  • Přidáno nové PopUp okno
  • Přidáno několik interpretů

Samozřejmostí jsou aktuální základní seznamy v kategoriích. Jejich přehled uvádím zde: Seznam interpretů xListPlay.

------------------------------------------
Interpretů v seznamech 805, naposledy přidaní:
alternative - Florence + the Machine
avantgarde - Derek Jarman
avantgarde - Glenn Gould
avantgarde - Heitor Villa-Lobos
avantgarde - John Cale
avantgarde - Tangerine Dream
comedy - Stephen Lynch
easy - Herb Alpert
electronic - Nika
folk - Dry the River
folk - The Byrds
holiday - Lee Kernaghan
international - Lucio Dalla
jazz - India
latin - Calibre 50
rap - The Notorious B.I.G.
rock - Johnny Cash
rock - The Wanted
r_and_b - T-Pain
stage - Anand Raaj Anand
stage - Galt MacDermot
stage - Les Enfoirés
vocal - Disney
vocal - Les Enfoirés
vocal - Serge Gainsbourg


[ATTACH=CONFIG]16900[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]16901[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]16902[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]16903[/ATTACH]
screen_yellow.png screen_blue.del.png screen_blue.png screen_red.png
killerman27 (871)|14.3.2012 21:46
jo ti polaci dodelali zmeny a dneska to hraje uz jen s premiovym uctem, na free prehravani se podivam akorat s temi limity je to skoro zbytecne, mam od jednoho polaka premiovym ucet na zkouseni
sybacus (17)|15.3.2012 08:20
Chlapi potřeboval bych opět poradit.Po všech instalacích a aktualizacích na Prodigy (FW 3.0.5) se mně stalo toto : xLive tam mám 3x - 1.přímo přes App - xtreaming - xLive, 2. App - aplikace - apploader - Xlive, 3. App - aplikace - apploader - xtreaming 1.3 - xLive.
XLive CZ mám 2x - 1. App - aplikace- Apploader - xLiveCZ, 2. App - aplikace - apploader - xtreaming - xLiveCZ. Co bych měl udělat,aby zůstala k xLive i k xLiveCz jen cesta App-Xtreaming- verze xtreaming 1.3 ?
Druhý dotaz - jak udělat,aby se HDD hlásil jako sda1? Zatím se mně tak hlásí usb a myslím, že v tom je ten zakopaný pes.Díky za rady.
killerman27 (871)|15.3.2012 09:44
tak slozky tam mas asi jen jednou ne? to ze to vidis v ruznych nabidkach je jen o jinem zpusobu jak se k tomu dostat, neco jako na pocitaci mas slouzku jednu a x zpusobu jak se k ni dostat

k tomu namapovani nejsnadnejsi mas asi zapinat xtr bez pripojene flashky

ale jinak je i postup jak to "udelat" az do dalsiho update FW

postup zde: http://www.hddplayer.cz/viewtopic.php?p=16736&sid=28378a6919eca3e85413077d98e9f287#p16736
sybacus (17)|15.3.2012 10:19
[QUOTE=killerman27;402091]tak slozky tam mas asi jen jednou ne? to ze to vidis v ruznych nabidkach je jen o jinem zpusobu jak se k tomu dostat, neco jako na pocitaci mas slouzku jednu a x zpusobu jak se k ni dostat

k tomu namapovani nejsnadnejsi mas asi zapinat xtr bez pripojene flashky

ale jinak je i postup jak to "udelat" az do dalsiho update FW

postup zde: http://www.hddplayer.cz/viewtopic.php?p=16736&sid=28378a6919eca3e85413077d98e9f287#p16736[/QUOTE]

Jasně,složky mám jen jednou.Šlo mně spíš o to tomu dátnějakou "štábní kulturu" a ideální cesta se mně jevila ta,kterou jsem psal. Flashku v xtr vůbec nemám, takhle se to asi namapovalo při instalaci FW 3.0.5, kterou jsem dělal podle recovery procedury.
dind (21)|17.3.2012 20:58
Funguje vám vyhledávání uloz.to? Po instalaci 4.1 už mi to hází "404 not found". Mám Prodigy black.
pn (19)|18.3.2012 14:47
Taky by me to zajimalo mam ten samy problem
killerman27 (871)|18.3.2012 17:20
odpoved je snadna na uloz.to zmenili strukturu dat vysledku vyhledavani proto to nyni nefunguje a nebo se mi tam spise vloudil kapanek ladiciho kodu :-D

kdo by to nemohl vydrzet do aktualizace at si to stahne a rozbali do /scripts/xLiveCZ/ulozto
wencaS (853)|18.3.2012 18:40
Díky. Škoda jen že stále mi systém nedovolí ti přidat reputaci. Budu zřejmě muset dávat reputaci i za blbosti abych dosáhl počtu a systém mi dovolil hodnotit znovu! Je to blbě nastavené.
jirizika (7)|18.3.2012 19:57
Já jsem strašně vděčný všem co pro nás méně počítačově vzdělané a trochu starší vymýšlejí programy do xtr ale strávil jsem celou neděli prohledáváním zdrojových kodu různých medii a pořád jsem s archivem uplně v čudu.Zkuste někdo ještě trochu nakopnout.Díky předem.
visa (44)|18.3.2012 21:06
THX..
wencaS (853)|18.3.2012 23:06
Základ je pouze jedny soubory pro všechny modely.

Testováno na Xtreamer Pro FW 2.7.0 a Xtreamer Prodigy Black FW 3.0.5. (r7501). Nicméně, mělo by fungovat i na MK1, SW1, DVD. A mělo by být také funkční na SW3, nemám jak otestovat, pro SW3 by měl být použit postup instalace stejný jako na Prodigy.

[COLOR=#FF0000]Download pro všechny modely:[/COLOR] Xtreamering_1.3.3

[COLOR=#0000FF]Jak instalovat na MK1, SW1, PRO, DVD:[/COLOR]


[LIST=1]
  • Stáhni a rozbal soubory do /sda1/scripts/ a nech přepsat všechny soubory. (USB klíč, interní nebo externí disk musí být mountován jako sda1) Volitelně, můžeš nejdříve zálohovat složku scripts.
  • Doinstaluj všechny balíčky (jako je xLive, xLiveCZ, xListPlay) stiskem tlačítka 1 dálkového ovladače
  • Pro xLive: spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/xLive/install.php




  • [COLOR=#0000FF]Jak instalovat na Prodigy (volitelně i na SW3) bez použití apploaderu:[/COLOR]


    [LIST=1]
  • Stáhni a rozbal soubory do /sda1/scripts/ a nech přepsat všechny soubory. (USB klíč, interní nebo externí disk musí být mountován jako sda1) Volitelně, můžeš nejdříve zálohovat složku scripts.
  • Jdi do nastavení a v System services povol Xtreamer Live, tlačítkem 1 dálkového ovladače potvrdíš disclaimer
  • Pro přidání Xtreameringu do hlavního menu, spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/install_prodigy.php (Po této proceduře bude Xtreamering v hlavním menu místo původního Xtreamer Live.)
  • Doinstaluj všechny balíčky (jako je xLive, xLiveCZ, xListPlay) stiskem tlačítka 1 dálkového ovladače
  • Pro xLive: spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/xLive/install.php




  • Thanks to all the developers involved: vpeter, exe, wencaS, killerman, kmarty, dsapac, repoman, cab, csb, loco-danny, mikka, vb6 rocod, cipibad, consros, stalkercpp
    japopp (11)|19.3.2012 21:10
    Jde vám archiv prima - nový ? mě přestal jít a ted když jsem se do něho díval tak je uplně prázdnej ... nevím jestli jsem si něco omylem nesmazal .. díky za zprávu
    Mart-in (143)|19.3.2012 21:23
    nic sis nesmazal..to souvisi s Prima Play
    japopp (11)|19.3.2012 21:38
    aha tak díky ... já dělal aktualizaci xtreamingu a myslel jsem jestli to není tím .. tak snad se to povede zase časem ošetřit tak aby to šlo.
    killerman27 (871)|19.3.2012 21:56
    jojo konečně dostáli svým slibům a vylezli s tím ven, ohlášeno to bylo na březen, takže až se to kapku ustálí kouknu zda to nějak půjde, tím pádem ti japopp nemusím odpovídat na SZ :-(

    snad nám nenaházeli moc klád pod nohy touto změnou
    japopp (11)|19.3.2012 22:03
    jj nemusíš .. díky .. chápu - já tam moc nechodil, ale manželka si začala stěžovat, že ji nejde seriál a já dneska přeinstalil xtreaming a nevěděl jsem jetli to není tím. Takže chápu, vydržím. Taky mohli ptáci změnit formát videa na něco jinýho lepšího ... aspoň kodeky .. aby to xtreamer přehrál. Musíme doufat.
    wencaS (853)|20.3.2012 10:36
    Tak se nám povedlo protlačit nový Xtreamering 1.3.3 jako oficiální. To znamená že lze z předchozích verzí na něj aktualizovat. To se týká starších přehrávačů MK1, SW1, PRO, DVD.

    Doufejme že ho protlačíme i do nové generace přehrávačů Prodigy, SW3.
    whitesak (406)|20.3.2012 13:04
    [QUOTE=wencaS;402447]Základ je pouze jedny soubory pro všechny modely.

    Testováno na Xtreamer Pro FW 2.7.0 a Xtreamer Prodigy Black FW 3.0.5. (r7501). Nicméně, mělo by fungovat i na MK1, SW1, DVD. A mělo by být také funkční na SW3, nemám jak otestovat, pro SW3 by měl být použit postup instalace stejný jako na Prodigy.[/QUOTE]

    Zdarec, tak jsem ke svemu "letitemu" :-) Xtreameru MK1 pridal mladsiho brasku SW3. Z dosavadnich testu a zkouseni potvrzuji, ze je SW3 z hlediska funkcnosti a firmware to same jako Prodigy. Takze Xtreamering a xLiveCZ funguje a opravdu jak pise WencaS je postup instalace a vse ostatni stejne jako na Prodigy. Totez plati pro ostatni obecne chovani - to co se na forech diskutuje o Prodigy.

    [QUOTE=wencaS;402447]
    Jak instalovat na Prodigy (volitelně i na SW3) bez použití apploaderu:


    1. Stáhni a rozbal soubory do /sda1/scripts/ a nech přepsat všechny soubory. (USB klíč, interní nebo externí disk musí být mountován jako sda1) Volitelně, můžeš nejdříve zálohovat složku scripts.
    2. Jdi do nastavení a v System services povol Xtreamer Live, tlačítkem 1 dálkového ovladače potvrdíš disclaimer
    3. Pro přidání Xtreameringu do hlavního menu, spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/install_prodigy.php (Po této proceduře bude Xtreamering v hlavním menu místo původního Xtreamer Live.)
    [/QUOTE]
    Vcera jsem instaloval a na tomto zaklade si dovolim opravit navod. Je nutno prehodit bod 1. a bod 2. protoze kdyz sa do scripts nejdriv veci nakopiruji a teprve porom se v setupu XTR nastavi povoleni Xtreamer Live, tak XTR stahne instalaci XLive z netu a tou vse co dosud bylo ve scripts smaze. Takze se o ty nakopitovane veci prijde a install_prodigy.php tam neni.
    Takze spravny postup:
    1. Povolit v setupu Xtreamer Live
    2. Nakopirovat a vse prepsat ze stahnuteho ZIP-u Xtreamering 1.3.3
    3. Pustit URL install_prodigy.php
    4. ...
    whitesak (406)|20.3.2012 13:08
    [QUOTE=wencaS;402573]Tak se nám povedlo protlačit nový Xtreamering 1.3.3 jako oficiální. To znamená že lze z předchozích verzí na něj aktualizovat. To se týká starších přehrávačů MK1, SW1, PRO, DVD.

    Doufejme že ho protlačíme i do nové generace přehrávačů Prodigy, SW3.[/QUOTE]
    Vynikajici prace chlapi... :-) Diky! Diky! Diky!
    visa (44)|20.3.2012 16:02
    zničeho nic mi začalo prodigi hlásit při pokusu o zapnutí Xtreamer live (v setupu) time out.
    V nastavení zmáčknu jedničku a asi po 5 sekundách se objeví tato hláška a xlive se nezapne, ani nenainstaluje. Má s tím nškdo zkušenost prosím?
    visa (44)|20.3.2012 19:35
    [QUOTE=visa;402604]zničeho nic mi začalo prodigi hlásit při pokusu o zapnutí Xtreamer live (v setupu) time out.
    V nastavení zmáčknu jedničku a asi po 5 sekundách se objeví tato hláška a xlive se nezapne, ani nenainstaluje. Má s tím nškdo zkušenost prosím?[/QUOTE]

    už to vím, z nějakého důvodu ze dne na den už není SD1 hadrdisk, ale fleška. Jakmile tam dám do usb flešku funguje vše jak má
    visa (44)|20.3.2012 20:08
    hmm, tak nevím jak jsem to dokázal, ale smazal jsem si celej skoro plnej tera disk. ty jo, tolik pohádekv tahu
    killerman27 (871)|20.3.2012 23:55
    visa: co jsi vyvadel?

    jinak tedy novy prima archiv bude v pristi verzi, kterou se pokusim vydat o vikendu
    japopp (11)|21.3.2012 00:28
    super
    wencaS (853)|21.3.2012 01:14
    [QUOTE=whitesak;402597]Zdarec, tak jsem ke svemu "letitemu" :-) Xtreameru MK1 pridal mladsiho brasku SW3. Z dosavadnich testu a zkouseni potvrzuji, ze je SW3 z hlediska funkcnosti a firmware to same jako Prodigy. Takze Xtreamering a xLiveCZ funguje a opravdu jak pise WencaS je postup instalace a vse ostatni stejne jako na Prodigy. Totez plati pro ostatni obecne chovani - to co se na forech diskutuje o Prodigy.


    Vcera jsem instaloval a na tomto zaklade si dovolim opravit navod. Je nutno prehodit bod 1. a bod 2. protoze kdyz sa do scripts nejdriv veci nakopiruji a teprve porom se v setupu XTR nastavi povoleni Xtreamer Live, tak XTR stahne instalaci XLive z netu a tou vse co dosud bylo ve scripts smaze. Takze se o ty nakopitovane veci prijde a install_prodigy.php tam neni.
    Takze spravny postup:
    1. Povolit v setupu Xtreamer Live
    2. Nakopirovat a vse prepsat ze stahnuteho ZIP-u Xtreamering 1.3.3
    3. Pustit URL install_prodigy.php
    4. ...[/QUOTE]

    Tak to se u mně na Prodigy chovalo tak jak sem to napsal. Tu instalaci jsem prováděl několikrát a pokaždé tímto postupem ... nejdřív nakopírovat a pak povolit a nikdy mi nezačal stahovat xLive. Složka xLive obsahuje totiž jen info o verzi s ikonkama pro apploader, a updater a jeho soubory. Žádný install_prodigy.php tam ještě není.
    wencaS (853)|21.3.2012 02:43
    Připravuju nové popup okna s informacemi o instalovaných balíčcích. Ještě je před zveřejněním otestuju v Prodigy.

    [ATTACH=CONFIG]17012[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]17013[/ATTACH]
    screen_popup1.png screen_popup2.png
    Sealex (290)|21.3.2012 07:31
    wencaS: Xtreamering 1.3 už používám od začátku, ale u verze 1.3.3 se mi nezobrazuje idleimage (animace při načítání / updatu). Docela mi to chybí, protože některé aktivity trvají déle a nevím jestli se již vykonávají.

    Jinak je to paráda. Dík. A gratuluji k zařazení jako oficiální řešení pro Xtreamer :)
    whitesak (406)|21.3.2012 11:31
    [QUOTE=wencaS;402640]Tak to se u mně na Prodigy chovalo tak jak sem to napsal. Tu instalaci jsem prováděl několikrát a pokaždé tímto postupem ... nejdřív nakopírovat a pak povolit a nikdy mi nezačal stahovat xLive. Složka xLive obsahuje totiž jen info o verzi s ikonkama pro apploader, a updater a jeho soubory. Žádný install_prodigy.php tam ještě není.[/QUOTE]
    Hmm, ze by preci jen drobne jine chovani SW3 a Prodigy...? Nevim... Me se to chovalo tak, ze povoleni Xlive mi vse ve scripts smazalo. Takze jsem to tam kopiroval znovu podruhe. Nicmene to je jedno, s tim si urcite kazdy poradi ... :-)
    Diky!
    czchip (143)|21.3.2012 12:31
    Ahoj, mohl by mi nekdo na PM poslat radu ohledne archivu N***? Diky
    wencaS (853)|21.3.2012 13:31
    [QUOTE=Sealex;402644]wencaS: Xtreamering 1.3 už používám od začátku, ale u verze 1.3.3 se mi nezobrazuje idleimage (animace při načítání / updatu). Docela mi to chybí, protože některé aktivity trvají déle a nevím jestli se již vykonávají.

    Jinak je to paráda. Dík. A gratuluji k zařazení jako oficiální řešení pro Xtreamer :)[/QUOTE]

    Hmmmm. nevšim sem si. Na Prodigy se mi idleimage zobrazuje, na Xtr Pro už ne. Zkusím s tím něco do příště vymyslet. Teď je stejně nutnější aby vpetr přesunul složku perl do složky scripts pro BBC-iPlayer.
    lukas1606 (1)|21.3.2012 13:43
    Dobrý den, dnes jsem zakoupil přehrávač iXtreamer.
    Aktualizoval jsem firmware na 2.7.1. Vše funguje jak má jen xtreamering ne. Když dám
    v meu xtreamering, vyskočí žlutá obrazovka, che potvrdit stažení
    aktuální verze . Potvrdím červeným tlačítkem, stáhne se cca 62MB
    soubor. Potom obrazovka s dotazem zda-li chci instalovat xtreamering 1.3.3.
    Potvrdím OK, pár minut se instaluje, poté se vrátí na uvodní menu.
    Když dám v menu znovu xtreamering opět chce stáhnou a instalova tak
    pořád dokola. Můžete mi stímto prosím pomoci?
    Mám externí HDD.
    Děkuji