Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

Pytkin (7947)|21.4.2012 23:46
[QUOTE=peatro;406954]no VPN nemam, spis se myslel, vyuzit NFS clienta primo v Xtr, ale na druhy strane potrebuji NFS server :([/QUOTE]

no ale potrebujes nejaky bezpecny protocol , ak to ma ist cez internet .. cize VPN je na mieste .. alebo tam mas data na ktorych ti nezalezi a nebude ti vadit , ak o ne prides ?
Hantronix (118)|22.4.2012 14:49
[QUOTE=wencaS;406963]Tak je nachystanej focus color pro příští verzi.[/QUOTE]
Jo tak takhle už to určitě bude na TV čitelný dobře.
wencaS (853)|22.4.2012 16:19
[COLOR=Red]Online aktualizace[/COLOR][INDENT]

[/INDENT]
[COLOR=Blue]xListPlay 1.2.13[/COLOR]



Seznam změn:
  • Opravena nefunkčnost díky změnám na YouTube
  • Odstraněno několik nefunkčních interpretů
  • Upravena barva pro focus
  • Přidána celková hrací doba

Samozřejmostí jsou aktuální základní seznamy v kategoriích. Jejich přehled uvádím zde: Seznam interpretů xListPlay.
Sealex (290)|22.4.2012 19:42
wencaS: díky za rychlý update mé oblíbené aplikace.
Objevila se tam chybička při přidání interpreta, kdy se místo jeho jména objeví v seznamu YouTube.
Dále se u interpretů nabízí pouze 10 klipů a na další již není možné jít.
wencaS (853)|22.4.2012 20:26
Díky za info.
YouTube místo jména při ukládání opravím co nejdříve. Tuším správně, že jsi použil hledání? Je vidět, že musím pečlivěji testovat.

Bohužel více jak 10 klipů nevycucnu, protože se o načtení dalších stará ajax a mi se nepovedlo vytáhnout z ajaxu url na kompletní seznam.

Do dalších verzí chystám další možnosti, co nově YouTube nabízí. Featured, Feed, Videos (zde bude potřebné i stránkování), Albums (dle mně nejzajímavější) a nakonec i vyhledávání pro konkrétního interpreta.
Sealex (290)|23.4.2012 08:41
wencaS: Ano, použil. Více přes SZ.
wencaS (853)|28.4.2012 11:34
[COLOR=#ff0000]Online aktualizace[/COLOR]


xListPlay v 1.2.15
killerman27 (871)|28.4.2012 21:35
ONLINE AKTUALIZACE xLiveCZ v. 4.4
modrasek (1)|30.4.2012 11:13
děkuji za další aktualizace, xlive používám již delší dobu a jede dle představ..
Hantronix (118)|3.5.2012 16:58
[QUOTE=wencaS;407927][COLOR=#ff0000]Online aktualizace[/COLOR]
xListPlay v 1.2.15[/QUOTE]

Super. Hlavně se mi líbí ta "Alba".
Jen mě mrzí, že v dostupném seznamu není téměř nic z elektroniky z toho seznamu, co jsem pomáhal vybírat v té před-předchozí verzi.
Dokonce ani tak známé skupiny jako Technotronic nebo 2 Unlimited.
Trvalo mi asi 2 hodiny, než jsem si těch několik desítek kapel nabušil do vlastního seznamu. :)
Kdyby byl zájem, tak ten svůj soubor save.list můžu poskytnout na zapracování.
Sealex (290)|3.5.2012 18:21
wencaS: přesně tak, nemá to chybu. Chrochtám si u té spousty muziky blahem :) Funkce play all a alba je výtečná.

Björk a většina interpretů se speciálními znaky již funguje korektně.
Jen taková šílenost jako je "« rinôçérôse »" tam zlobí s názvem v save listu, ale to je extrém. A u "Armin" (Armin van Buuren) nejdou z nějakého důvodu podobní interpreti.
Poprosil bych o doplnění odkazu (klávesy) na xtreamering, aby se bylo možné dostat u starých mašin zpět.
dimensionone (54)|5.5.2012 01:43
Prosím, poraďte mi z inštaláciou xLiveCZ na nový FW pre Prodigy 3.5RC6. Pokúšam sa ho rozbehať už 3 hodiny, no stále mi nič nejde.
Idem podľa návodu - po nabehnutí FW dám nainštalovať xLve cez nastavenia. Prebehne to ok.
Potom nakopírujem do scripts apploader, spustím http://xxx/media/sda1/scripts/apploader/index.php - všetko OK.
Potom nakopírujem do scripts xLiveCZ zo súboru xLiveCZ_starter.zip
Cez PremiumApplication dam inštalovať - všetko prebehne ok.
Keď však vyskočím von a idem do Xtreamer live - dostanem chybu, že Xreamering nie je nainštalovaný, keď sa pozriem do nastavení, tak vidím, že xLive je off.

Skúšal som prehrávať niekoľko krát firmware, skúšal som pustiť scandisk na celý disk, no nič, stále je to rovnako. Čo robím zle?
killerman27 (871)|5.5.2012 08:48
a proc to pak nespoustis z premiumaplicatin aplloader to xlivecz?
dimensionone (54)|5.5.2012 14:29
Ked tam idem a chcem to spusit dostanem hlasku 404 not found
wencaS (853)|6.5.2012 08:49
Hantronix
Sealex
Díky oběma za reakci a za chválu.
Momentálně trávim pracovní dovolenou na chalupě ... Jen jsem přijel pro pár drobností a frčím z5 ... Takže do středy budu zase mimo.




[QUOTE=Hantronix;408486]................
Kdyby byl zájem, tak ten svůj soubor save.list můžu poskytnout na zapracování.[/QUOTE]Zájem by samozřejmě byl. Elektronika není můj šálek kávy.




[QUOTE=Sealex;408493]................
Jen taková šílenost jako je "« rinôçérôse »" tam zlobí s názvem v save listu, ale to je extrém. A u "Armin" (Armin van Buuren) nejdou z nějakého důvodu podobní interpreti.
Poprosil bych o doplnění odkazu (klávesy) na xtreamering, aby se bylo možné dostat u starých mašin zpět.[/QUOTE]Na <> se podívám (nejdřív ve středu)co to udělá při ukládání, ale myslím že problém bude ve znacích < >, ta diakritika by vadit neměla.
U Armin nejdou podobní protože žádné nemá (je to odkaz tak klikni a uvidíš). Ověřím co se stane a zřejmě pro tento případ přidám dialogové okno s infem.
Vrátit odkaz z5 na xtreamering bohužel už neplánuju. Také to více využívám na X-Pro, a osobně si vystačím s klávesama "Menu" & "Enter" a jsem tam také. Potřebuju klávesovou rezervu do budoucna, ale vše momentálně záleží na vývoji youtube s čím zase přijdou.
Hantronix (118)|6.5.2012 18:06
OK. Tak tady je ten můj save.list (převážně Techno, House, Dance, Trance) cca 100 interpretů.
Můžeš ho zapracovat do základního seznamu.
dimensionone (54)|9.5.2012 23:33
Konečne sa mi podarilo xLive Cz nainštalovať. Pomohlo len preformátovanie disku, potom som sa boril s tým, že keď disk rozdelíte na niekoľko partícií, tak xLive nie je možné nainštalovať. Musí tam byť len jedna partícia.

Keď som ho nainštaloval - tak ma prekvapilo, že mi nejde Česká televize - keď vyberiem konkrétny program, tak to len preblikne a nespustí sa, rovnako mi nejde ani N***, keďže staré heslo nefunguje a k novému sa neviem dostať, nespustila sa mi ani Markíza - tu dostávam vždy hlášku Loading failed.

Ide vám česká televize a markíza?
Niekde som čítal, že aj na českú televíziu je treba nejaký token :(, to už pomaly nebudeme nič pozerať, len celé dni a noci hľadať nejaké tokeny, ktoré sa potom, keď ich nájde viac ľudí, zase zmenia a celé to pôjde zase odznovu ...
dimensionone (54)|10.5.2012 10:57
Tak uz tomu vobec nerozumiem. Vcera mi xLiveCZ islo, az na niektore stanice, dnes asom to chcel spustit. V apploaderovi som to uz nemal. Nic tam nebolo. Ked som isiel na disk, nevidim ziadne subory k xLive, pricom mi povodna xLive ide, tak som skusil este spustit linku, ktora sa pouziva po prekopirovani apploadera. Dostal som standardnu hlasku, no ked som isiel spusit xLiveCZ zase tam nic nebolo. Navyse, uz sa tvari, ze nie je nainstalovane ani xLive.
Neviem, co s tym mozem robit. Disk je novo naformatovany. NtFS.
Mam tam FW 3.5RC6

Neviem, ci tam mam dat starsiu verziu FW, aby to nejako fungovalo, lebo teraz je xLive nepouzitelny. Takisyo sa mi zda, ze co stiahnem priamo do Prodigy, tak to nevidim ked pripojim Prodigy cez USB. Ked nieco nakopirujem a potom Prodigy vypnem, tak po restarte to nevidi zase prehravac.
jarda_33 (64)|12.5.2012 15:24
Zdravím,

Po nějaké době jsem zavítal na tyto stránky a mám dotaz.
Nejde mě nainstalovat xtreaming a ani zaktualizovat xLive jak mohu zaktualizovat xtreamering ?
Stále to hlásí verzi 1.22 když dám aktualizovat po netu tak to stahuje napíše zda chci instalovat dám že ano a po nějaké době to skočí zpátky do menu.
Když dám znova hledat aktualizace zase to píše že mám starší verzi 1.2.
Mohu se zeptat kde dělám chybu ?
Nic neřeší ani to když smažu version.xml v adresáři Xtreamering prostě to novou verzi nenainstaluje.

Díky za radu.
Jarda

p.s. xLiveCZ mám verzi 2.2 a také nejde zaktualizovat když dám stáhnout aktualize (píše že dvě) objeví se obrázek live aktualizace a nic se neděje, stále to píše verzi 2.2
jarda_33 (64)|14.5.2012 20:11
Tak děkuji za nakopnutí, musel jsem všechno smazat a znovu nainstalovat nic méně se mě nedaří aktualizovat xlive jako takovej stále to píše že je možné stáhnout novější verzi ale když ji stáhnu a nainstaluji tak se nic neděje a stále to hlásí možnost aktualizace v současnosti mám verzi 10 a nabízí mě to stále 10.5.
Ještě se zeptám je nějaká možnost jak osekat to menu jukeboxu, rád bych aby se tam neobjevovalo tolik položek které stejně nepoužívám .
Díky za radu.
Jarda
taigr (10)|15.5.2012 16:21
To uz se tu nekde resilo. Proste xLive neaktualizuj. Je tam nejaky bug.
hasch (24)|15.5.2012 17:36
Chtěl jsem se právě podívat na NG v Online TV a zjistil jsem, že na všech kanálech běží jen reklamní smyčka na FUTUBOX.COM. Co je špatně???
Dík
killerman27 (871)|15.5.2012 18:17
HD live uz ocividne futubox vystopoval a mozna i nadorbro utnul, s tim nic nenadelame, muzeme si jen vzpomenout na ty krasne casy kdy jsme koukali na sport v HD kvalite :-(
hasch (24)|15.5.2012 18:21
[QUOTE=killerman27;409911]HD live uz ocividne futubox vystopoval a mozna i nadorbro utnul, s tim nic nenadelame, muzeme si jen vzpomenout na ty krasne casy kdy jsme koukali na sport v HD kvalite :-([/QUOTE]

Já jsem si to myslel, škoda.
snek49 (7)|15.5.2012 19:43
Ahoj, moc díky za práci kolem XLiveCZ, je to naprosto super a jsem rád, že Xtreamer PRO můžu využívat tak, jak jsem chtěl. Chci se ale zeptat. Je nějaký pokrok v Eurosportu, který v německé verzi vypadává. Čtu tady, že HD už je asi pasé - škoda... ale co se dá dělat. Jo a ještě jedna věc. Přes internet si platím službu EUROSPORTPLAYER.COM. Myslím, že je to pro sledování sportu super věc, ale sedět pořád u počítače se mi nechce. Nefunguje něco takového i na XliveCZ? Nebo nemohlo by?:-) Je jasné, že by to chtělo se před spuštěním tohoto přehrávače přihlásit a platit to, ale mít to na Xtreameru by bylo bomba!!! Těch 92,- Kč měsíčně není tak hrozné a když měsíc nechcete Eurosport sledovat, tak si ho prostě nezaplatíte a je to...
hasch (24)|16.5.2012 19:25
Tak mi najednou neběží nic v archivu, v žádném, nevím proč. Tak jsem Xlivecz přeinstaloval a na konci to hodí hlášku, že nelze stáhnout XML info. Teď nevím co s tím, díky za radu.

Tak jsem to přeinstaloval komplet a dobrý!
ShaneZB (7)|18.5.2012 23:00
Zničeho nic se mi nechce pustit xLive CZ - běžej hodiny a pak se to resetne ... a včera to normálně jelo ... tuší někdo v čem je problém ?
RossiD (1271)|19.5.2012 07:16
Zdravim zdejsi osazenstvo :-), vcera vecer jsem se chtel podivat na porad z archivu pres xLiveCZ na XTR Pro, bohuzel pri pokusu o vstup do menu xLive dochazi k zatuhu plus naslednemu restartu celeho zarizeni a stejne jako u uzivatele ShaneZB bylo predesly vecer vse OK. Zadne upravy ani jine zasahy do systemu se v inkriminovane dobe neodehraly.Na mem druhem XTR SW je vse v poradku a na obou zarizenich je aktualni update xLiveCZ.Na XTR Pro jsem provedl online preinstalaci balicku, potize vsak pretrvavaji.Jiz jsem se smiroval s reinstalaci celeho systemu, ale zaujal mne vyse uvedeny stejny problem ....
killerman27 (871)|19.5.2012 13:16
doporucil bych udelat kontrolu disku
filda33 (5)|19.5.2012 13:43
Ahoj, tak já mám stejnej problém, chodí mi vše, jenom ne xLiveCZ, jeden den to běželo v pohodě a druhej den ani ťuk, tak jsem to smazal a znovu nainstaloval podle tohoto návodu https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-xtreamer-xlivecz-installer-amp-updater#post402447 a pořád nic, při načítání to zamrzne a spadne.

PS: tak už to začalo samo zase chodit, zřejmě byl problém někde na serveru.
ratafak (21)|20.5.2012 15:12
Vcera som si vsimol, ze prestali ist vsetky sekcie, ktore maju videa ulozene na Youtube. Youtube urobil zase nejake zmeny, pre ktore treba upravit xlivecz alebo mam hladat problem niekde u seba? xLiveCZ som cele znovu preinstaloval (zmazal priecinok a znovu nainstaloval cez 1)
Inak mam nainstalovane iba xtreamering 1.3.3 a xLiveCZ nic dalsie.

--
xTreamerPRO FW2.7.1
Hantronix (118)|20.5.2012 16:29
wencaS: Tak tady je ten setříděný save.list. Není to úplně ideální. Někdy není jednoduchý zařadit interpreta do jednoho žánru. Mohli by být ve dvou i ve třech. Některý by zase chtělo šoupnout do soulu nebo hip-hopu, ale zatím to snad takhle bude stačit.
Trochu jsem to doplnil. Teď je tam přes 130 interpretů rozdělených do TECHNO, HOUSE, DANCE, TRANCE a POP.
Až budu mít chvilku čas, tak to ještě doplním.
wencaS (853)|20.5.2012 21:27
Hantronix
Díky, jak bude důvod pro novou verzi, tak to rád použiju. Ale jak teď koukám do kategorií (kategorie jsem převzal z youtube), tak pro Techno, Dance, House, Trance nemám list (kategorii). Mno, něco s tím provedu. Třeba nové kategorie ... ?
Hantronix (118)|20.5.2012 21:51
Aha. No tak pak jedině všechno nechat v kategorii Elektronika.
vladocigi (30)|25.5.2012 18:45
chcel by som poprosit zmenu v pocasi, v slovenskom jazykovom balicku. riadok 51 je "ochaldenie vetrom:" malo by tam byt "Teplota vzduchu:" Aj oficialne sa to tak udava. to ochladenie vetrom bude asi len nejaky nestastny doslovny preklad z ineho jazyka...
THeBaNDiT (497)|25.5.2012 23:09
Ochladenie vetrom by asi malo byt nieco ako "pocitova teplota". Teda trebars ak je vonku +5, no fuka silny vietor, tak pocitova teplota bude trebars -3. Neviem, ako je to ten isty pripad v tom pocasi v xLiveCZ, ale niektore aplikacie na pocasie takuto teplotu uvadzaju...
ShaneZB (7)|26.5.2012 10:54
Taky mi nejede Youtube :-(
wencaS (853)|26.5.2012 11:24
YouTube sme včera řešili s killermanem. Mně funguje bez problémů. Přesto řešení má, tak mějte strpení než vydá novou verzi.
whitesak (406)|28.5.2012 22:36
Zdar panove,
jeste je potreba mit v rootu na sda1 perl? Kdyz uz je primo v systemu ...
Dik.
killerman27 (871)|28.5.2012 22:41
pokud nepouzivas BBC i player tak ne
blackmanT (4)|29.5.2012 21:27
Zdravím, pokouším se nainstalovat xLiveCZ. postupuji podle návodu ale mám problém v tom, že se mi vůbec nedaří nainstalovat xtreamering jako takový.
Mám xtreamer SW1 2.7.1. bez interního HD. Když dám MovieJukeBox, chce to po mě instalaci.Potvrdím že chci nainstalovat, napíše se, že současná verze není nainstalována potvrdím instalaci. Vše se stáhne i nainstaluje, ale když zkouším nainstalovat xLiveCZ, tak se mi stále zobrazuje, že není xtreamering nainstalovaný žádný. Při vstupu do MovieJukeBox se mi stále zobrazuje volba instalace a takhle pořád dokola.
Nevím kde mám chybu. Připojený mám externí Hdd, na kterém se vytvoří složka sripts a další.
Fakt už netuším. Zkoušel jsem lovit i tady na foru, ale nic jsem nenašel.
Můžete mi někdo jako laikovi v tomto směru polopaticky poradit??
pustupuji dle tohoto návodu: http://www.wencas.cz/xtreamer/79
ale jak píšu, problém je, že se mi stále jeví, jako kdybych neměl xtreamering vůbec nainstalovaný - co mám kde změnit...
díky
killerman27 (871)|29.5.2012 22:42
na disku se ti vytvorila slozka scripts a v ni dalsi slozka scripts a perl, presun vse tak aby jsi mel jen jednu slozku scripts
proste ted mas scripts/scripts/xlivecz napriklad a musi to byt jen scripts/xlivecz
Marek71 (109)|30.5.2012 09:46
Mne sa stala zase iná nepríjemnosť...
Rozhodol som sa preinštalovať xLiveCZ, pretože update priamo z xtreameru nefungoval (chyba 404). Takže som zmazal celý adresár xLiveCZ z adresára scripts (odložil som si ho na PC) a podľa inštrukcií som skúsil urobiť update, resp. novú inštaláciu.

Problém som zaznamenal hneď na úvod, browser mi zahlásil chybu na stránke (preinstall.php - niečo s fokusom), takže nešlo klikať na tlačítko "NEXT". Tak som to následne skúsil priamo v extreameru. Inštalácia prebehla v poriadku, updater je tuším ver. 3.5, zahlásilo všetko je aktuálne a "Návrat do menu". V menu sa objavili všetky známe položky (Online TV, Archiv, atď...) a všetko vypadalo OK. Verziu xLiveCZ mi zahlásilo tuším 4.5 alebo 4.6? Problém nastal následne po návrate do hlavného menu a pri pokuse o ďalšie spustenie xLiveCZ z menu xtreamering - zahlási chybu 404! Pritom ale je to tam... keď dám pokus o update (červené tlačítko "1" na xLiveCz), tak mi zahlási, že všetko je aktuálne a návrat do menu mi zobrazí menu xLiveCZ. Ale z menu Xtreamering sa tam nedostanem - chyba 404. Zvláštne...

Ďalej som išiel skúmať adresárovú štruktúru priamo v adresári sda1 na xtreameru. Zistil som, že mám adresár scripts a v ňom nie je xLiveCZ. Je tam ďalší vnorený adresár scripts a až tam bol xLiveCZ. Skúsil som premiestniť xLiveCZ z adr. scripts/scripts do scripts, ale nepomohlo. Okrem toho, v tomto zanorenom adresári scripts/scripts sú aj nejaké ďalšie veci... to by tam asi nemalo byť a všetko by malo byť len v adr. scripts, je to tak? Je dobrý nápad to tam presunúť? S tým možno súvisí aj nemožnosť aktualizácie treamering a xLive na vyššie verzie - stiahne aktualizáciu, tvári sa, že inštaluje a keď skončí, nie je tam nová verzia, ale tá povodná. Može s týmto súvisieť ten fakt, že tam je adresár scripts/scripts? A niektoré projekty sú v ňom a niektoré zase v tom nadradenom scripts...

Budem vďačný za radu a pomoc.

Marek.
snek49 (7)|31.5.2012 21:15
Ahoj, nemáte v plánu vytvořit na X-Treamer PRO, EUROSPORTPLAYER? Tohle by bylo super. Jo a co ty veřejné IP adresy, co to znamená? Není to něco přes heslo, jako např. ten Eurosport player? Díky...
killerman27 (871)|1.6.2012 13:11
vzhledem k tomu ze je to placena sluzba tak to v planu nemam, nemam tam ucet a muselo by se sejit daleko vice lidi kteri by to chteli, a i pote nemam tuseni zda by to vubec slo udelat
blackmanT (4)|1.6.2012 20:41
[QUOTE=killerman27;411691]na disku se ti vytvorila slozka scripts a v ni dalsi slozka scripts a perl, presun vse tak aby jsi mel jen jednu slozku scripts
proste ted mas scripts/scripts/xlivecz napriklad a musi to byt jen scripts/xlivecz[/QUOTE]

díky moc. jak primitivní. vše funguje naprosto v pohodě. Díky za tvou práci. xLiveCZ je skvělý
nodan (2)|1.6.2012 21:55
Ahoj Killermane,
díky Tobě i Wencasovi za vše co děláte. Mám dotázek, spíš prosbu, zda by Vás nenapadlo, čím by to mohlo být...

Koupil jsem další XTREAMER PRODIGY jako dárek a nainstaloval na něj poslední xlivecz na FIRMWARE 3.5RC2.
Bohužel přestože postupuju přesně podle Tvého návodu, děje se mi záhada. Nahraju Apploader, xlivecz starter vše běží OK. XLIVECZ se nastartuje a vše vypadá OK. Aniž bych vypínal xtreamer a jdu znovu z menu APP/Apploader se mi už neobjeví ikona XLIVECZ, ale nabídka je vidět dole jen jako nápis - dám Enter ikona se na chvilinku objeví a spustí se XLIVECZ - plně funkční. Až doteď by mi to bylo celkem fuk. Jenže! Jakmile XTREAMER vypnu a znovu zapnu nejen, že tam už není ani ikona, už tam není ani nabídka xlivecz a tudíž nejde spustit. Dole svítí jen User Main. Velké překvapení mě čeká, když se podívám na disk. Adresář SCRIPTS/XLIVECZ je úplně smazaný. A to jsem jen restartoval přehrávač. Samozřejmě, že znovu můžu udělat celé kolečko znovu, ale vždy stejný výsledek. Ještě mě napadlo přeinstalovat celý firmware na poslední 3.5RC8, ale nejsem si jistý, zda to pomůže a poněvadž nemám ten xtreamer už doma a instalace řešeím přes telefon, tak ten firmware bych bral až jako fakt poslední krok.
Ykusili jsme smayat celý adresář scripts a nainstalovat xlive, apploader a xlivecz, ale stejný výsledek.

Nenapadá Tě čím bz to mohlo být?

Dík moc - fanda nodan
killerman27 (871)|1.6.2012 23:31
zkusil bych:

1) novy FW, ackoliv to uvadis jako posledni moznost
a je i RC9 : http://download.xtreamer.net/Firmware/Prodigy/Xtreamer_Prodigy_Ver_3.5_RC9.tar
2) kontrola disku na chyby(scandisk)
3) znovu naformatovat disk
wencaS (853)|2.6.2012 01:45
Změn jsem neudělal moc, jen ...

Opravuje (konečně) loudující obrázky pro starší modely (MK1, SW1, PRO, DVD)
Z Prodigy a SW3 odstraněn xListPlay (je součástí FW)


Download je pro všechny modely: Xtreamering_1.3.4



Jak instalovat do MK1, SW1, PRO, DVD, také do Prodigy, SW3 (tam bez použití apploaderu): (pokud je krok nutný pro tvůj model je v jeho sloupci zapsáno ano, v opačném případě krok vynecháš)


[TABLE="class: cke_skin_kama, align: left"]
[TR]
[TD]
Krok
[/TD]
[TD="align: center"]MK1
SW1
PRO
DVD
[/TD]
[TD="align: center"]
Prodigy
SW3
[/TD]
[TD="align: center"]
Popis
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD]Stáhni a rozbal soubory do /sda1/ a nech přepsat všechny soubory. (USB klíč, interní nebo externí disk musí být mountován jako sda1) Volitelně, můžeš nejdříve zálohovat složku scripts.
Poznámka: sda1 není nutné pro funkci Xtreamering, xLiveCZ, xListPlay ... ale je nutný pro xLive.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]2[/TD]
[TD="align: center"]___[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD]Jdi do nastavení a v System services povol Xtreamer Live, disclaimer nepotvrzuj tlačítkem 1, ale stiskni Return (aspoň mně to tak šlo po aktualizaci FW na 3.5RC9)
Poznámka: mně nic nestahoval, někteří tvrdili že jim stáhl xLive. Myslím si že když již existujou soubory tak nestahuje znovu. Pokud stáhne xLive automaticky, zopakuj bod 1.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]3[/TD]
[TD="align: center"]___[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD]Pro přidání Xtreameringu do hlavního menu, spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/install_prodigy.php (Po této proceduře bude Xtreamering v hlavním menu místo původního Xtreamer Live.)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]4[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD]Doinstaluj všechny balíčky (jako je xLive, xLiveCZ, xListPlay) stiskem tlačítka 1 dálkového ovladače[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]5[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD="align: center"]ano[/TD]
[TD]Pro xLive: spusť web browser (Mozilla, Opera, Internet Explorer (hxxp = http)) a vlož tuto url: hxxp://xtreamer_ip_adress/media/sda1/scripts/xLive/install.php[/TD]
[/TR]
[/TABLE]