Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

wencaS (853)|4.6.2012 16:53
Celkem mi mrzí, že se tu po aktualizaci málokdy objeví poděkování :-R, věřím že aspoň na reputaci ti někdo klik, přeci jen to zabere míň času než poděkovat.

Takže ti děkuju za tvoji práci a čas tomu věnovaný alespoň já.

Reputaci ti nepřidám, systém mi to nedovolí. Nelogické nastavení, abych mohl znovu hodnotit, musím ohodnotit jiné i za blbosti.:-k
THeBaNDiT (497)|4.6.2012 17:27
killerman27 si zasluzi respekt, o tom niet pochyb, skvela praca (aj tebe, WencaS, dik). Akurat skoda, ze Markiza to tak dohnojila so svojim archivom.

Velmi ma potesilo, ze sa do xLiveCZ dostali aj stare ceske filmy (ceskoslovenske? (bez pokusu o flame)) - neviem, ci je to v moznostiach killermana, alebo od koho to zavisi, ale nenasli by sa aj nejake filmy s Vlasta Burianem? Ten herec bol genialny... :D (ak tam su, tak sa ospravedlnujem, po nazve som ich nespoznal, az taky znalec nie som)
killerman27 (871)|4.6.2012 18:49
diky za diky

na vlastu zkusim nekde m,rknout jestli se nekde nenachazi, ale na youtube jsem cele filmy s nim zatim nezahledl
peatro (1054)|4.6.2012 19:31
nejde dat xliveCZ misto toho Xtreamer live primo do menu app ? Wencas tam ma cely xtreamering, ale ja chci pouze xliveCZ, stejne mi nic na SW3 z toho xtreameringu nefunguje...
killerman27 (871)|4.6.2012 19:33
ty mas SW3? myslim ze to neni tak davno co jsi tvrdil xtreamer uz nikdy :-D nedalo mi to a musim si rejpnout
wencaS (853)|4.6.2012 20:09
Ve staženém xtreameringu je apps.xml, otevři ho textovým editorem a najdi vazby na Xtreamering a přepiš je na xLiveCZ. url je na řádce 41 a nápis co vidíš v menu na řádce 587.
Pak spustíš url v prohlížeči z kroku 3 návodu.

No ale xLiveCZ ti nepůjde spustit, protože nepodstrkuje xml hlavičku, Tu si můžeš zkopčit z Xtreamering/index.php (řádky 66 - 70), ale budeš ji doplňovat do každé aktualizace ... nebo popros killermana aby ji tam vložil trvale.
king76 (3)|5.6.2012 00:06
Muzete mne prosim nekdo hodit aktualni scripts na ulozto?? diky predem
killerman27 (871)|5.6.2012 00:29
proc? pokud ti neco nejde udelej cistou instalaci
wencaS (853)|5.6.2012 21:46
O 1 stranu Z5 je komplet Xtreamering. Tam přeci je celá složka scripts.
jamezzpm (8)|6.6.2012 12:49
Tak nevím, co jsem udělal při aktualizacích špatně.
Zhruba od veze cca. 2.0 mi to hlásilo při zmáčknutí 1, že je vše aktuální, ačkoliv zdaleka nebylo. Jelikož jsem až teď získal maroděním čas s tím něco udělat, došlo mezitím asi k poměrně značným změnám.
Ale můj poněkud bastlický postup byl:
1. ve Scripts jsem smazal celou složku xLiveCZ tak, jak byla.
2. do Scripts jsem rozbalil Zip nasvaný Updater stažený ze stránek p.t. WencaS
3. v Menu Xtreamering jsem po najetí na xLiveCZ zmáčknul 1 a nabídlo mi to 6 aktualizací, které jsem samozřejmě nechal nainstalovat.
4. Po instalaci a návratu do Menu se zdá, že všechno funguje jak má. (Samozřejmě, že je tam toho tolik, že vše jsem tedy rozhodně neprojel)
5. Tak a problém nastává, když odejdu z xLiveCZ. Když tam chci zpět, naskočí hláška 404 Not Found. Tento renonc jsem obešel, že jsem použil cestu přes kontrolu aktualizací (tlačítko 1 a poté pokyn Máš vše aktuální, vrať se do menu).

Nedalo by se to opravit nějak jednoduše, abych nemusel vše přeinstalovat (což navíc u mě, mírně lamoidního typu člověka, může být komplikace:-)
Nechybí třeba jen někde ve Scripts vložit něco jako příkaz s odkazem na xLiveCZ?

Díky za pomoc všem !
killerman27 (871)|6.6.2012 14:22
jojo zmen se udalo opravdu dost a ty mas v xtreameringu stary odkaz, nejjednodussi zpusob je tento:

stahni si z wencoveho prispevku cely balik xtreamering: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=412123&viewfull=1#post412123
rozbal na disk a nechej prepsat vse
pak uz jen klasicky provedes instalaci pomoci 1 na DO a mas hotovo
peatro (1054)|6.6.2012 15:46
[QUOTE=wencaS;412389]Ve staženém xtreameringu je apps.xml, otevři ho textovým editorem a najdi vazby na Xtreamering a přepiš je na xLiveCZ. url je na řádce 41 a nápis co vidíš v menu na řádce 587.
Pak spustíš url v prohlížeči z kroku 3 návodu.



No ale xLiveCZ ti nepůjde spustit, protože nepodstrkuje xml hlavičku, Tu si můžeš zkopčit z Xtreamering/index.php (řádky 66 - 70), ale budeš ji doplňovat do každé aktualizace ... nebo popros killermana aby ji tam vložil trvale.[/QUOTE]

Edit: Tak jsem "scritps" prepsal z flashky na int. HDD, opet jsem postupoval zcela znovu podle tveho navodu a uz mi to nejde spustit, pouze se roztoci oranzove kolecko, ze se to chce pripojit a potom to spadne..

"...xml hlavičku, Tu si můžeš zkopčit z Xtreamering/index.php (řádky 66 - 70)..." asi bude problem s timhle, ale predtim to slo, kdyz byla vepsana v curlfix.php a namapovana, kde presne bych ji mel zapsat xLiveCZ, v czech.php nebo curlfix.php ?? mam to namapovane v apps.xml na curlfix.php, nainstalovane, ale pokazde, kdyz se pokusim pripojit ze zakladniho menu na xLiveCZ, mi to spadne.
Diik

[QUOTE=killerman27;412383]ty mas SW3? myslim ze to neni tak davno co jsi tvrdil xtreamer uz nikdy :-D nedalo mi to a musim si rejpnout[/QUOTE]

Natrefil jsem na nej skoro za polovicni cenu :), ale nemam ho pro sebe, chtel bych ho pro bratra do anglie a pouzivat VPN a kdyz jsme u toho: "Funguje nekomu na relteku 1186 BBC iPlayer?
wencaS (853)|8.6.2012 19:23
peatro
Se nedivim že ti to nefunguje, když z apps.xml chceš spouštět xLiveCZ a xml hlavičku cpeš do staré instalační pomůcky, která už není potřeba protože xtreamer konečně opravil libcurl knihovnu ve FW.
Spouštět chceš xLiveCZ, apps.xml ho načítá jako xml fajl, takže v php nestačí echo, ale mu musíš podstrkávat pokaždé v hlavičce já jsem xml fajl. Kapišto?

Tak podrobněji. (čísla řádků se můžou mírně lišit, píšu to z hlavy ale z principu by mělo bejt jasný co, kam a proč)
[LIST=1]
  • v apps.xml přepíšeš odkaz původně Xtreamering/index.php (řádek 41) za xLiveCZ/category/czech.php
  • přepíšeš si to co uvidíš v menu na obrazovce (řádek 587) Xtreamering za xLiveCZ
  • xml hlavičku si zkopíruješ ze souboru Xtreamering/index.php (řádky 66 - 70) a vložíš do souboru na který odkazuješ na řádce 41 (curlfix.php to není a nechápu jak si na něj vlastně přišel?) místo kam to dát není nijak kritické, jen to musí být před první výstup (echo, print ...), protože pak už je hlavička zaslaná a ty už xml hlavičku tím pádem podstrčit nemůžeš. Kapišto? Takž někam na začátek souboru třeba hned pod
    Pak spustíš url v prohlížeči z kroku 3 návodu. Tím tento upravený apps.xml vložíš dovnitř do firmware.
  • peatro (1054)|8.6.2012 20:17
    wencaS: Zase tak moc ses nemusel rozepisovat, postup mi byl celkem jasny, jen jsem nevedel presne, kam zapsat tu hlavicku a s tim vlastne souvisela ta cesta v apps.xml, na flashce mi to fungovalo i kdyz byla zapsana v curlfix.php, asi haluz
    jinak diik, ted uz mi to jede i na HDD

    jeste bys mi mohl poradit, jak vytvorit ext3 particii napr. 2G vedle swapu a NTFS particie, tak, aby mi ji Xpro nactl jako sda..neco, na NTFS mam data asi pul HDD, takze to nechci pokouset pres xmp abych prisel o cely NTFS.
    wencaS (853)|8.6.2012 21:16
    Kdysi jsem měnil velikost systémovýho HDD se zachováním dat na něm, ale už si nevzpomínám co sem tehdy použil za soft. Jestli máš kam zálohovat tak rozdělit a naformátovat by měl určitě umět MiniTool Partition Wizard Home Edition kterej sice občas použiju a v souvislosti s aktualizací z větší flashky co prodigy neviděl jsem napsal http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/81 , možná i zvládá rozdělení HDD bez ztráty dat. Jinak bys musel najít soft co to umí. Vím že existují zkus pohledat na netu.
    kmarty (81)|8.6.2012 23:37
    Tyyjo, widle fakt neumi partisnovat flashku? :-O
    Ale jinak koukam ze mne ta tvoje peripetie minula jen nahodou - ja na ty flashce totiz udelal gigovou partisnu hned prvnim upgradu SW3 aniz bych tusil ze mu celych 16GB muze delat problem.
    peatro (1054)|9.6.2012 00:23
    ja flashuju fw... jak Procko tak SW3 z 16G NTFS Kingstonu, hodim to jen do korene a xtreamer si to natahne pri bootu, jinak "MiniTool Partition Wizard Home Edition" asik nebude umet ext3 , zkusim ubuntu na flashku a nabootovat laptop z usb a nejaky particion manager primo pro linux...asik QtParted :(
    killerman27 (871)|9.6.2012 00:35
    G-parted a najdes ho i na Hirens boot CD
    snek49 (7)|9.6.2012 10:55
    Nevíte někdo, proč nejede CT4 HD? Objeví se mi jen v malém horním rámečku VIVA, nebo něco takového a všude kolem je HTML kód... Mám si XLiveCZ přeinstalovat? Díky...
    killerman27 (871)|9.6.2012 12:08
    zrejme prestali tu ct4 v HD vysilat, stejne jsou ty streamy jen docasne povolene a casem budou zase bloknute
    wencaS (853)|10.6.2012 09:32
    [QUOTE=peatro;412815]ja flashuju fw... jak Procko tak SW3 z 16G NTFS Kingstonu, hodim to jen do korene a xtreamer si to natahne pri bootu, jinak "MiniTool Partition Wizard Home Edition" asik nebude umet ext3 , zkusim ubuntu na flashku a nabootovat laptop z usb a nejaky particion manager primo pro linux...asik QtParted :([/QUOTE]
    Nevím jak jsi přišel na to, že "MiniTool Partition Wizard Home Edition" neumí Ext3 formát, ale mě nabízí pro HDD tyto: FAT32, NTFS, Ext2, Ext3, Ext4.
    jarino1978 (8045)|10.6.2012 15:53
    ako ste na tom s archívom Prima ? U mňa od poslednej zmeny, keď bol vyhodený starý archív hláška 404 not found.
    killerman27 (871)|10.6.2012 17:31
    kdy ti to hodi 404? u me jede v pohode
    jarino1978 (8045)|10.6.2012 18:12
    no ak chcem ten archív spustiť, hneď tá hláška. no možno budem musieť spraviť reinstall.
    peter77 (3)|10.6.2012 19:02
    Ahoj všetci mam jeden velký problem prosim vas všetkych mam xtr pro všetko klapalo ako ma,ale včera z ničohoi nič mi nejde spustit xtreamer svieti len červena dioda power a nič nespustí sa a ani ventilator sa netoči viete mi pls pomoct čo mam robit..?? moc dakujem.
    jarino1978 (8045)|10.6.2012 20:43
    k tej prime. ako som si myslel, pomohol komplet reinstall Xlive. Už je to OK.
    Kawex (69)|10.6.2012 21:45
    Nevyšel na XliveCZ nějaký update? Už delší domu mi nejdou HD programy ani jiná videa..
    killerman27 (871)|11.6.2012 22:50
    HD programy jdou vzdy jen chvili behem dne, dneska treba sly kdyz se dohravalo finale tenisu v Parizi, pak to bud po chvili vypnou nebo neco zmeni a zase to nejede
    Hantronix (118)|13.6.2012 17:42
    Prosím Tě, mohl by ses podívat na TV Óčko.
    Nějak překopali celý web a živě teď vysílají na webu na adrese http://ocko.tv/ocko-tv-zive/
    Takže předpokládám, že i ty streamy budou změněný, protože nejede ani jeden.
    jarino1978 (8045)|14.6.2012 16:47
    v sekcie nezaradené nefunguje 2 týždne Mojevideo.sk ...
    Náhľady sa síce zobrazia, ale prehrať nejdú, stále len loaduje. Šlo by to spraviť ?
    THX.
    killerman27 (871)|17.6.2012 18:14
    hojte, mrknu i na ocko i na mojevideo.sk, dnes jsem se vratil z dovci ze slovenska, bylo to nadhernych 5 dni bez elektronizace :-D
    oliver007 (3)|17.6.2012 20:36
    Ahoj vdaka za tvoju prácu. Ak sa ti dá môžeš dať stream na nova sport? Vopred dakujem
    jarino1978 (8045)|17.6.2012 21:29
    [QUOTE=killerman27;413757]hojte, mrknu i na ocko i na mojevideo.sk, dnes jsem se vratil z dovci ze slovenska, bylo to nadhernych 5 dni bez elektronizace :-D[/QUOTE]

    vopred THX. Kde si bol na Slovensku ?
    killerman27 (871)|18.6.2012 20:17
    mojevideo dodelalo nake hashe, zatim nevim jestli to pujde, ocko opujde
    jinak jsem byl tady: http://www.zdiar.sk/
    Hantronix (118)|19.6.2012 21:48
    Díky za opravu Óčka.
    Můžeš se ještě mrknout na BTV? Objevuje se mi buď černá obrazovka nebo se restartuje XTR.
    killerman27 (871)|19.6.2012 22:08
    BTV = archiv Brno TV? u jakeho poradu napriklad, u vsech?
    Hantronix (118)|20.6.2012 16:59
    Jo, TV Brno. Ale ne archiv. Ten jede v pohodě.
    Ale živý stream, co je CZ&SK TV.
    killerman27 (871)|20.6.2012 17:25
    cece tak nevim me to hraje normalne, teda az na plechovy zvuk, ale jede to
    Hantronix (118)|20.6.2012 17:43
    Čéče tak mě dnes taky. Takže výpadek byl asi u nich.
    Ale nejelo to už několik dní. Tak dík.
    ondra_t (68)|22.6.2012 11:54
    Ahoj,
    omlouvám se, jestli se to tu již řešilo. V oficiálním firmware k Xtreamer SW3 jsem nenašel česká komerční rádia. Prosím vás, nevíte jestli je nějaký seznam rádií, které jdou přehrávat s xlivecz?

    Zajímají mě tyto česká rádia:
    1) Evropa2,
    2) Frekvence 1,
    3) Blaník,
    4) Kiss 98fm,
    5) City 937,...

    Jestli někde je nějaký seznam, budu rád, jestli ne, můžete prosím napsat která ze zmíněných xlivecz dokáže přijímat?

    Děkuji
    killerman27 (871)|22.6.2012 12:30
    Kompletni seznam radii obsazeny v xlivecz si muzes stahnout zde: https://dl.dropbox.com/u/44973024/radia.zip
    ondra_t (68)|22.6.2012 13:08
    @killerman27: Mockrát děkuju.

    Pokud by to někoho zajímalo, tady je vyfiltrovaný seznam:

    Fusion Radio,
    Expresradio,
    Expres SK,
    Rock Rádio Gold,
    Rock Rádio Šumava,
    Kiss Proton Rádio,
    Gothic Rádio,
    Gothic 128 Rádio,
    Back to 90s,
    Blaník,
    Čas Rock,
    Čas Brno,
    Čas Olomouc,
    Čas Ostrava,
    Čas Zlín,
    Černá Hora,
    Československá diskotéka,
    Český rozhlas 1 - Radiožurnál,
    Český rozhlas 2 - Praha,
    Český rozhlas 3 - Vltava,
    Český rozhlas 4 - RadioWave,
    Český rozhlas 6,
    Český rozhlas - Radio Česko,
    Český rozhlas - Leonardo,
    Český rozhlas - D-dur,
    Český rozhlas - D-dur,
    Český rozhlas - Radio Praha,
    Clubbeat Radio,
    Country Radio,
    CRo Brno,
    CRo České Budějovice,
    CRo Hradec Králové,
    CRo Olomouc,
    CRo Ostrava,
    CRo Pardubice,
    CRo Plzeň,
    CRo Plzeň, studio Karlovy Vary,
    CRo Regina,
    CRo Region, Středočeský kraj,
    CRo Sever,
    CRo Vysočina,
    Dance radio,
    Evropa 2,
    Evropa 2 - Transmission,
    Evropa 2 - Heavy,
    Evropa 2 - Hot,
    Evropa 2 - Lowider,
    Evropa 2 - Movin,
    Evropa 2 - Retro,
    Evropa 2 - Top40,
    Free Radio - Black Channel,
    Free Radio,
    Free Radio - Dance,
    Frekvence 1,
    Frekvence 1 - Bozske radio,
    Frekvence 1 - CS Hity,
    Frekvence 1 - Legendy,
    Frekvence 1 - Retro Disco,
    Frekvence 1 - Romantika,
    FUN Radio Live,
    Helax,
    Hey Ostrava,
    Hitradio Vysocina,
    Impuls,
    Kiss Morava,
    Kiss Hady,
    Kiss Hady,
    Metal Manie,
    Music Dreamer,
    Orion,
    Petrov,
    4U Rádio,
    Beat Rádio,
    Best Rádio,
    Best of Rock Rádio,
    Brod Rock Rádio,
    Click and Country Rádio,
    Contact Liberec Rádio,
    Domino Rádio,
    Dyje Rádio,
    FM Rádio,
    Humor Rádio,
    Chillout Rádio,
    Jih Rádio,
    Madonna Rádio,
    Oldies Rock Rádio,
    Orlik Rádio,
    Pohadka Rádio,
    Queen Rádio,
    Samson FM Rádio,
    Sity Rádio,
    Slovensko Rádio,
    Spin Rádio,
    U2 Rádio,
    Viva Rádio,
    Rádio 1,
    Rockmax Rádio,
    Rockmax HARD Rádio,
    Rockmax Oldies Rádio,
    RockZone Rádio,
    Route 66,
    Sound Wave,
    Trampská Osada,
    Kiss SK,
    NRK Jazz,
    Linn Radio,
    Linn Jazz,
    Linn Classical,
    Ethno Rádio 90.7FM - Praha,
    MalaAdel (143)|23.6.2012 11:47
    To Killerman27, nezkoušel jsi, nebo lépe nedalo by se, nějak naimplementovat Mixer.cz ze Seznamu?
    Díky
    killerman27 (871)|23.6.2012 15:11
    No abych pravdu rekl do Mixeru se mi vubec, ale vubec nechce, maji to cele na AJAXU a jeste celkm hnusacky, moc neverim ze bych to dotahl do zdarneho konce, ale mozna pres zimu az nebude venku hezky se na to nekdy kouknu dukladneji.
    pazravak (9)|28.6.2012 15:28
    Zdravim, diky vsem za praci na xtreamer xlive obsahu. Mel bych jen malou prosbicku, slo by nejak rozdelit obsah v sekci Pro deti/Byl jednou jeden zivot aby tam bylo prave jen Byl jednou jeden zivot a ne ostatni podobne serialy? Pokud se chci podivat na Byl jednou jeden zivot tak to moc dobre nejde kvuli Byl jednou jeden vynalzce, spatnemu razeni - napreskacku atp. Diky.
    Hantronix (118)|29.6.2012 15:40
    @killerman27: Můžeš se, prosím Tě, podívat na TV Kyjov v regionálních TV. Poslední video je tam 29.5. Ty nový se tam už nezobrazují. Přesunuli to na YouTube pod uživatele "regionalnitelevize". Jenže pod tím novým uživatelem jsou všechny videa nasekaný dohromady, tak nevím, jestli to půjde rozdělit na jednotlivý TV.
    Týká se to pravděpodobně všech relevizí pod TV Slovácko (takže Kyjov, Hodonín, Uh.Hradiště, Uh.Brod, Veselí n.M., ...).
    A pokud to půjde, tak šlo by to nějak sloučit? Už teď jsou tam stará videa a nová videa. Teď by tam byly už třetí u každé obce.
    Díky.
    killerman27 (871)|29.6.2012 19:15
    mno mrknu na to panove, kazdopadne pres prazdniny prilis aktualizaci nebude, spise mene nez vice :-)
    wencaS (853)|13.7.2012 10:58
    Věřím že mluvím za všechny ... DÍKY. :-!!!
    oliver007 (3)|13.7.2012 11:01
    Dakujem za čt4 sport
    Dalko (124)|13.7.2012 14:05
    [QUOTE=wencaS;416605]Věřím že mluvím za všechny ... DÍKY. :-!!![/QUOTE]
    mluvíš ... takže taky díky