Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|10.10.2012 20:19
v*y* alias n**a archiv je jiz opet v provozu, dekovne ohlasy patri derby00
jirizika (7)|11.10.2012 18:03
Děkuji znovu Killermanovi za vše co pro nás dělá.Mám dotaz vlastně prosbu zadám kod pro archiv "N" spustím díl třeba serialu a po jeho skončení chci spustit jiný serial tak už tam kod není a musím ho znovu zadat a zase vše jde atak se to opakuje. Může někdo poradit co s tím.Díky
tom03 (29)|12.10.2012 16:05
Zdravim, nejdou mi poslední dobou pouštět pořady z archivu ČT (např. Ztracená brána). Zůstane to viset u hodin. Neví někdo co s tím?
killerman27 (871)|12.10.2012 19:28
tom03 vyzkousel jsem posledni 3 dily a vsechny bezproblemu pustim a hrajou v 720p
cool_point (2)|14.10.2012 09:45
Ahojte. Mám prodigy black.
XliveCZ som nakopíroval do scripts po inštalácii Xlive.
V app som nainštaloval XliveCZ. Všetko zrejme ako má byť akurát niektoré ikony nevidím ale prechádzať v menu XliveCZ ide dole vidím text kde sa nachádzam. Môj problém je ale v tom, že keď vypnem a zapnem Prodigy, tak mi z HDD zmizne celá inštalácia XliveCZ vrátane Xlive. To znamená že akoby nebol nainštalovaný Xlive a ani XliveCZ. Musím znova cez nastavenia nainštalovať Xlive a potom zas cez app XliveCZ. Opakuje sa to dookola.
Inštalujem na ext.HDD je mountnutý ako sda1.
Neviete poradiť v čom je problém?
FW 3.5RC10

//
teraz pozerám v XliveCZ_starter v version.xml ze je to verzia: 4.2,
stiahol som to odtialto:
http://code.google.com/p/xlivecz/downloads/detail?name=xLiveCZ_starter.zip&can=2&q=
Keď som dal online aktualizáciu v prodigy tak mi napísalo že všetko je aktuálne. Ako viem nainštalovať verziu 5.4?

//
zaujimavé, teraz som to znovu vyskúšal ale pred tým som ext.HDD pripojil k PC a dal opraviť chyby.
všetko funguje ako má, nakopíroval som aj updater do install z prvej stránky. Dokonca aj ikony tam v hlavnom menu mám všetky.
ďalšia zaujímavosť je, že nemám na prodigy zapnutý XtreamerLive a v aplikáciach mám aj po vypnutí XliveCz
visa (44)|21.10.2012 13:29
visa divne, zkus maznout cely xlivecz a udelat cistou instalaci

přeinstaloval, jsem celej xlivecz, pro jistotu jsem upgrejdoval i prodigy na novou verzi, ale nikam jsem nepostoupil. Pořás se nezobrazují ikony v děckých videích a pokud už na ně najedu, nespustím už nic jiného. Na všech ostatních položkách xlivecz zůstanu jen na hodinách
killerman27 (871)|21.10.2012 16:03
Ještě Zkus udělat kontrolu disku ve Windows

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
Billy-sk (37)|24.10.2012 14:57
Mafstory nejde len mne, alebo nikomu? A ked to skusim cez ulozto, tak sa video spusti a po niekolkych sekundach sa vypne.
killerman27 (871)|24.10.2012 16:13
billy-sk bohuzel jojka celou 11. serii mafstory uz tlaci na placene HUSTE.TV posledni dil desate serie jeste v xtreameru funguje (27.06.2011 10. 16. diel Pôrod) toto je posledni co ti pujde prehrat
Billy-sk (37)|24.10.2012 16:28
No ja viem ako je to s Mafstory, ale na Xtreamri je teraz aj archiv Huste a naklikat nove diely Mafstory tam ide, len sa mi nic nespusti. Preto sa pytam ci je to len u mna, alebo to nejde nikomu. Raz si pamatam po tej aktualizacii, ze nesli ziadne, ale najnovsi sa mi spustil, o par dni uz nejde ziadny. A to iste plati pre archiv JOJ aj pre archiv Huste.
killerman27 (871)|24.10.2012 16:32
bohuzel placene videa na HUSTE.TV neumim, jestli to chvili slo pak se pravdepodobne jednalo o chybicku na strane HUSTE.TV kdy nebyla Mafstory zarazena pod placena videa
To ze se zobrazuji nazvy serialu ktere jsou placene je veci skriptu, bohuzel zase nemam podle ceho urcit zda se jedna o placenou vec ci nikoliv, maximalne muzu udelat natvrdo hack ze se nebude treba zrovna Mafstory ve vypise zobrazovat, akorat to je kapku nesystemove :-(
Billy-sk (37)|24.10.2012 17:16
Ok to netreba, dík len som chcel vedieť či to neni chýba u mňa. Takto sa aspoň môže zase stat že sa čosi podarí spustiť. A to ulozto nevieš prečo vypadne po pár sekundách?

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
killerman27 (871)|25.10.2012 07:50
Nevím proč ti to padá, dneska vyzkousim a dám vědět.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
killerman27 (871)|26.10.2012 17:16
tak me mafstory z uloz.to jede uplne v pohode, nemas xtreamer pripojenej pres wifi?
proste nesmi dochazet k paketlostu, to jest kratkym vypadkum.
Billy-sk (37)|26.10.2012 17:38
Nie. Mam ho kablom, skúsim dnes znova. Internet mám 20/6 a ping okolo 20 ms. Takže prípadne výpadky by ma prekvapili. Možno vtedy mali výpadky na ulozto. Poskusam viac

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
Billy-sk (37)|26.10.2012 22:56
Dnes mi to nepadlo.

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
BystraR (39)|29.10.2012 20:08
Jo jo, díky i tobě Killerman27 :). Klobouk dolu před Váma co pro naše malé mašinky pořád něco kutíte :D.
japopp (11)|29.10.2012 20:52
Mám prosbu potřebuji poradit, mám xtreamer sw1, vše je super, dobrá práce na aktualizacích, jen se mi nedaří nainstalovat aktualizaci grafika 1.9, stále mi to píše CHYBA: Checksum nesouhlasí ....
killerman27 (871)|30.10.2012 00:07
japopp tzn. ze se spatne stahl soubor, zkus udelat kontrolu disku ve windows
Nitro70 (21)|30.10.2012 11:24
Zdravím pánové,
nešla by do sekce on line TV dodělat TV Fanda? Nějak ji nemohu chytit přes DVB-T a s kolegou na IP TV jsem se domlouval na přístupu, ale má tam celkem dost problémů.Vícmu to nejede než jede, ale to celá sekce IPTV, ne jen jedna TV.
Dík za odpo.
japopp (11)|30.10.2012 21:31
to killerman27: dík kontrola ve windows pomohla, grafika 1,9 nainstalována.

Jinak díval jsem se, že tv pětka vysílá živě u nich na webu, nešlo by to přidat při další aktualizaci sw ? Předem díky. Já totiž mám UPC sat a tam to dosut nepřidali, takže xtreamer by byl řešení ...
killerman27 (871)|30.10.2012 23:35
Nitro70 Fanda je vysilany maximalne jeste z KLFREE a to vice nejede nez jede, muzu ho tam priste pridat, me to od toho manika jede pekne a spolehlive v tom closed IPTV
japopp Petku klidne pridam ale na Prodigy a SW3 nebude hrat, je v kodeku VP6 stejne jako Metropol TV a ten hraje jen na starsich verzich xtreameru
Nitro70 (21)|31.10.2012 09:32
Zkusím se na to s ním podívat jaký je důvod.Možná je něco špatně v instalaci, uvidím. Ale i tak dík.Martin
Draceksoptik (17)|31.10.2012 14:27
Ahojky vsem,
dekuji vam, za to, co pro nas delate.. Je to fakt supro.. Chtel bych se spise pozeptat, zda je nejaka moznost zaimplementovat do Xtreameru prohlizec fotek z RAJCE ci Picassa a atd... Je to mozne? Pokud nekde je uz v teto casti v nekolika stranach, tak se predem omlouvam..
Diky...
Hantronix (118)|31.10.2012 17:06
Zajímalo by mě, kolik lidí používá položku "Moje menu" (tzn, že umí upravit rss popř. php soubor).
A taky by mě zajímalo, kolik lidí by "Moje menu" používalo, kdyby si ho mohli editovat přímo v Xtreameru.
Vytvořil jsem takový jednoduchý editor položky "Moje menu".
Mrkněte se na promo video:

Pokud by o to byl zájem, tak bych to dodělal a uvolnil.
Lze tam nastavovat počet položek od 1x1 do 9x9, takže max 81 položek. V tomto rozsahu libovolný počet řádků i sloupců.
Jednotlivé položky lze mazat nebo přidávat nebo přímo měnit.
Zatím ještě němám vyřešeno přidávání čehokoliv. Mám tam jen zkušebně cca 30 položek. Ale zkoušel jsem, že by tam šly přidávat třeba i kanály z YT nebo aplikace, jako je třeba Google maps nebo Ulož.to. Jestli i jednotlivý pořady z archivů jsem zatím nezkoušel.
Problém je, že aby tam mohly být všechny položky ze všech menu, musely by se všechny rss soubory upravit. Jinak budu muset ten seznam vytvořit ručně.
V každým případě se budu muset domluvit s killermanem na implementaci do xLiveCZ. :)
killerman27 (871)|31.10.2012 20:49
hoj, diky za to, pokud bude treba vynasnazim se ti byt maximalne napomocen, snad me to nebude stat more casu pri prepisovani vsech skriptu :-)
tom03 (29)|1.11.2012 11:59
Tak se mi bohužel nedaří odstranit problémy při přehrávání archivů. Už jsem i s pláčem v očích smazal disk a znovu naformátoval v SW1. Nainstaloval jsem znovu xLiveCZ, ale stále mám problémy s přehráváním videí (videa z archivů se mi přeruší známou hláškou "medium vyjmuto"). Mám podezdření na xtreamering 1.3. Jestli je to možné nevím,ale ty problémy se zhoršily s nainstalováním verze 1.3. Je nějaká možnost udělat čistou instalaci jen s xtreameringem 1.2 (mě se jakoby nainstaluje ale po spuštění se chce znovu instalovat pořád dokola).

Jak nejlépe postupovat při upně nové istalaci? (kde nejlépe naformátovat HDD atd.)


ps: vím že to tu ve foru někde všechno je, ale nevystříbřila se za tu dobu nějaká nejlepší varianta?

Díky za odpovědi
wencaS (853)|1.11.2012 12:19
Xtreamering nemá se spouštěním archívů z xLiveCZ vůbec nic společného. Některé archívy prostě někdy nejdou (přetížené servery nebo jiné problémy na serveru, nebo na trase ...), tak to prostě je. Co mi nejde přehrát večer, tak dopoledne je v pohodě. Někdy se mi tohle stane a když hned to spustím znovu tak se přehraje celé. Tak to prostě je.

Přesto zkus novější 1.3.4 https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=412123&viewfull=1#post412123





EDIT: ještě mi napadlo jestli náhodou nepoužíváš pauzu. Po znovuspuštění už se video v archívech nenaváže.
tom03 (29)|1.11.2012 17:13
Pauzu nepoužívám. Prostě dřív se mi to nestávalo :(

Ono je hezké, že napodruhý už to možná pojede(u mě většinou ne), ale když máš odkoukáno půl hodiny filmu, tak se ti už nechce čekat čtvrt hodiny abys přetočil tu půl hodinu závratnou rychlostí 2x :(

Měl jsem nahozenej tvuj xtreamering a i pohyb v menu byl potom pomalejší. Asi to už SW1 nestíhá.

Ještě mě napadla jedna indicie. Začaly se sekat i některá zdílená avička přehrávaná z PC.
Billy-sk (37)|1.11.2012 17:40
Buď sa tí začína prehrievat xtreamer alebo máš niečo s hdd. Preformatuj a daj preveriť chyby disku. Prehrieva sa xtreamer aj vtedy ked používaš v nom wifi.

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
mmv388 (2)|1.11.2012 18:59
som nový užívateľ, mám xtreamer sw2, v predchádzajúcej verzii xlivecz mi nešli onlinetv cz/sk - niektoré programy sekali, alebo nešli vôbec, išlo mi celkom pekne KHL, teraz nejde vôbec, archívy mi idú, preinštaloval som firmware, xlivecz, neviem čo mám robiť, veď napríklad polské onlinetv ako discovery mi idú úplne v pohode ???
killerman27 (871)|1.11.2012 19:59
online TV jsou vzdycky sazka do loterie, ted nektere jdou a za hodku uz nemusi jit ani jedna, pokud se nejedna o stabilni stream napriklad Ocko(v hudebnich) a tomu podobne, tedy o stream ktery je vysilany vlastnikem na svem webovem portale(ale jsou i vyjimky kdy nejsou prilis stabilni jako MUSIC BOX SK), zbytek jsou ruzne streamy ktere nekdo nacerno vysila a jejich zivotnost nebyva prilis dlouha, cest vyjimkam(weeb tv)
whitesak (406)|2.11.2012 17:21
[QUOTE=Hantronix;430249]Zajímalo by mě, kolik lidí používá položku "Moje menu" (tzn, že umí upravit rss popř. php soubor).
A taky by mě zajímalo, kolik lidí by "Moje menu" používalo, kdyby si ho mohli editovat přímo v Xtreameru.[/QUOTE]
@Hantronix, killerman27, wencaS:
Panove uz jsem dlouho nepodekoval za skvelou praci, takze opet a znovu - parada a moc diky!
Co se tyce Moje menu - pouzivam, ale opravdu lenost byva vetsi, takze edituji sporadicky. Napad s moznosti vytvareni primo v XTR je paradni. Pokud se to podari, tak posunete XTR zase o kus dal. Diky diky... :-)
Hantronix (118)|6.11.2012 13:59
To jsem rád. Taková reakce povzbudí k další činnosti. :)
Takže se to pokusím nějak dotvořit.
Ale jestli to bude hned v té další aktualizaci xLiveCZ, to zatím nevím.
Nitro70 (21)|6.11.2012 22:48
[QUOTE=Hantronix;430249]Zajímalo by mě, kolik lidí používá položku "Moje menu" (tzn, že umí upravit rss popř. php soubor).
A taky by mě zajímalo, kolik lidí by "Moje menu" používalo, kdyby si ho mohli editovat přímo v Xtreameru.
Vytvořil jsem takový jednoduchý editor položky "Moje menu".
Mrkněte se na promo video:

Pokud by o to byl zájem, tak bych to dodělal a uvolnil.
Lze tam nastavovat počet položek od 1x1 do 9x9, takže max 81 položek. V tomto rozsahu libovolný počet řádků i sloupců.
Jednotlivé položky lze mazat nebo přidávat nebo přímo měnit.
Zatím ještě němám vyřešeno přidávání čehokoliv. Mám tam jen zkušebně cca 30 položek. Ale zkoušel jsem, že by tam šly přidávat třeba i kanály z YT nebo aplikace, jako je třeba Google maps nebo Ulož.to. Jestli i jednotlivý pořady z archivů jsem zatím nezkoušel.
Problém je, že aby tam mohly být všechny položky ze všech menu, musely by se všechny rss soubory upravit. Jinak budu muset ten seznam vytvořit ručně.
V každým případě se budu muset domluvit s killermanem na implementaci do xLiveCZ. :)[/QUOTE]

Ahoj, velice zajímavá a pro nás co tomu moc nerozumíme,moc dobrá myšlenka,určitě by to bylo jednodušší ve vyhledávání.
Pokud to vyjde, dobrá práce a pokud ne tak dobrý nápad. :-)
jardaxy (32)|7.11.2012 11:53
zdravím, chtěl jsem se zeptat, jelikož možná trochu uvažuju o aiki mobilu, resp. mobilu s androidem - existuje nějaká možnost migrace prostředí xlivecz (je to php?) do androidu, tak aby tam byly tyhle archivy a streamy dostupné, tzn. na mobilu by se objevilo tlačítko xlivecz a na zmáčknutí by se objevila celá nabídka streamů a archivů včetně tlačítka aktualizace ... to je jedna možnost a druhá možnost propojení s xtr pro "nějak" aby byla nabídka xlivecz dostupná zprostředkovaně přes media player (u mě xtr pro). nebo je to úplně mimo mísu?
killerman27 (871)|7.11.2012 13:53
tak to je celkem dost mimo misu, ciste teoreticky existuje projekt na spousteni php skriptu na androidu, ale nedokazu si to celkem predstavit
dalsi zasadni rozdil by byl v binarkach rtmpdumpu a msdl ktere se pouzivaji pro streamy a archivy

a pokud ti muzu doporucit cihlu od xtreameru v podobe mobilu si nekupuj, lepe udelas kdyz si koupis nejaky levnejsi treba huawei, instalnes tam posledni verzi cyanogen modu a ses vysmatej, streva apod to bude mit skoro stejne za ty prachy a ze by xtreamer udelal slusne fungujici android verzi pro jejich planovany telefon moc neverim, kdovi jak to pak bude s updaty jestli vubec nejake budou. Lakaji zakazniky pozlatkem ve vetach spousta predinstalovaneho software apod. O nicem, na androida jsou ty aplikacky zadara na google play, oni je jen pridali do instalacniho balicku
jardaxy (32)|7.11.2012 14:32
díky, stejnou otázku jsem dal i na xtr-forum, tak zatím mi napsali, že telefonů s bonusem mají asi ještě dost :-) vím, že to není extra železo (vyhlídnutých telefonů mám víc - zatím uvažuju v režimu dualsim - ale pokud se naštvu koupím samsung galaxy advance, kam začnou do konce roku posílat JB (nebo nějaký jiný do 5-6T), o CM toho moc nevím, nerad bych telefon hned zkraje do*ebal, jen jsem uvažoval zda je reálné mít xlive s fungujícími linky v telefonu, to by byla bomba ... pak by se těch 5" hodilo, mám ale pocit že na xtreameru zatím dali dohromady pro android jen dálkové ovládání a jinak nic.
TomasTR (6)|7.11.2012 21:01
Prosím o radu. Mám Xtreamer Pro, a nefunguje mi Xlivecz, stále to hází chybu eror 404, ani přeinstalace několikrát nepomohla. Snažím se přeinstalovat firmware, ale nevím jak nato. Podle postupu to nejde, jde udělat nějaký hard reset?
TomasTR (6)|8.11.2012 10:46
Kde prosím stáhnu xLiveCZ verze 5.6???
killerman27 (871)|8.11.2012 14:14
aktualizace se stahuji jen z menu xlivecz(nebo z menu xtreameringu) pri cem ti to haze chybu 404? mas posledni verzi xtreameringu?

vse potrebne je na mych strankach uvedeno
Hantronix (118)|8.11.2012 18:43
[QUOTE=Nitro70;430971]Ahoj, velice zajímavá a pro nás co tomu moc nerozumíme,moc dobrá myšlenka,určitě by to bylo jednodušší ve vyhledávání.
Pokud to vyjde, dobrá práce a pokud ne tak dobrý nápad. :-)[/QUOTE]
No určitě jen u nápadu nezůstane. Ale realizace mi ještě nějakou dobu zabere.
A ať se máte na co těšit, tak dnes jsem zprovoznil podporu soukromých playlistů a kanálů z YouTube.
Pokud je používáte, tak v menu je půjde načíst a následně vybírat mezi položkami do MojeMenu.
Taky půjde přidávat do MojeMenu TV archivy.
kie604 (2)|8.11.2012 22:48
Zdravím pánové,
po nějakém čase jsem si chtěl projet streamy na Xtreamer Live ale např. ty v Youtube nejedou vůbec. Zkoušel jsem teda aktualizaci z Xtreameringu (1.3.4) ale po kliknutí na "1" se v okně Updater for dsapacTV v.3.5 objevuje hláška "Unable to retrieve basic XML http://dsapactv.wencas.cz/packages.php"
Změnilo se něco v instalaci Xlive nebo je chyba někde jinde?
killerman27 (871)|9.11.2012 06:52
tady se resi predevsim xlive cz, dsapacuv projekt vice mene umrel, protoze dsapac odjel na nejakou militarni misi ci co a nema to kdo delat, takze asi tak
TomasTR (6)|9.11.2012 08:20
Tak jsem to rozchodil, v podstatě vše jsem dělal dobře, jen jsem měl nastavenou IP adresu ručně - kvůli přístupu z PC - a až po nastavení na automatickou, to začalo fungovat.
wencaS (853)|9.11.2012 17:35
[QUOTE=kie604;431210]Zdravím pánové,
po nějakém čase jsem si chtěl projet streamy na Xtreamer Live ale např. ty v Youtube nejedou vůbec. Zkoušel jsem teda aktualizaci z Xtreameringu (1.3.4) ale po kliknutí na "1" se v okně Updater for dsapacTV v.3.5 objevuje hláška "Unable to retrieve basic XML http://dsapactv.wencas.cz/packages.php"
Změnilo se něco v instalaci Xlive nebo je chyba někde jinde?[/QUOTE]
Aktualizace nejdou od 1.10. kdy jsem vypnul ftp a zrušil subdoménu. Za téměř rok jsem neměl žádné donate z ciziny, tak proč to dál podporovat? Nemluvě o tom, že je to součástí FW, tak by se měl zajímat hlavně Xtreamer. Dsapac dostal informaci že to plánuju vypnout 14 dní předem a jediné co udělal je, že dal moji zprávu ignorovat! Tím je to pro mně uzavřené. Pokud není blbej, v což nevěřím, tak si dělal zálohy, protože přesto že jeho soubory fyzicky stále leží na serveru, ode mně dostane kulový, pokud by to chtěl přesunout jinam až si přestane hrát na vojáčka.
killerman27 (871)|10.11.2012 00:10
tak jsem sai opet vyslouzil BAN na offiko foru xtreamera :-D zase za to ze jsem napsal ze nejsou schopni vydat FW 4. Je to banda ignorantu :-D
a opet me prispevky mazou :-) ze se jim vubec chce
kie604 (2)|10.11.2012 08:29
[QUOTE=wencaS;431287]Aktualizace nejdou od 1.10. kdy jsem vypnul ftp a zrušil subdoménu. Za téměř rok jsem neměl žádné donate z ciziny, tak proč to dál podporovat? Nemluvě o tom, že je to součástí FW, tak by se měl zajímat hlavně Xtreamer. Dsapac dostal informaci že to plánuju vypnout 14 dní předem a jediné co udělal je, že dal moji zprávu ignorovat! Tím je to pro mně uzavřené. Pokud není blbej, v což nevěřím, tak si dělal zálohy, protože přesto že jeho soubory fyzicky stále leží na serveru, ode mně dostane kulový, pokud by to chtěl přesunout jinam až si přestane hrát na vojáčka.[/QUOTE]

Teď to samozřejmě chápu. Vím, že aktualizace dřív fungovaly a od jisté doby to hlásilo chybu. Tipoval jsem to na nějakou chybu v uploaderu. Díky za objasnění. To co běhá v xLiveCZ, bohatě stačí. V xLive byl navíc download manager, který jsem párkrát použil. Doufejme, že Xtreamer konečně vydá nový FW, kde to budou řešit.
Billy-sk (37)|10.11.2012 09:35
A nedá sa na prodigy v menu zameniť xlive za xlivecz? Napr. Nejakým php scriptom v xlive ktorý by to presmeroval do xlivecz?

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
MarianV7 (15)|11.11.2012 10:30
Zdravím
Som novým majitelom xtreamer sidewinder3 a chcem sa Vám páni poďakovať za skvelú prácu na xLiveCZ a xListPlay.
Všetko som krásne rozchodil podla vašich skvelých návodov,všetko šlape tak jak má,až na Movie Jukebox.
Prosím o radu ako docieliť aby sa mi filmy,ktoré prehrávam po sieti zobrazovali v movie jukeboxe.
Bohužial ani po niekolkonásobnom preskenovaní sa mi to nepodarilo docieliť.

Ďakujem za radu