Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

wencaS (853)|19.12.2012 15:09
Když už se to tu točí kolem barandovu ... zcela mi tam chybí, co sleduje stále dokola můj kluk, seriál Profesionálové: http://www.barrandov.tv/video/profesionalove
On tedy není na straně s archívy ale možná by nebyl problém ho doplnit natvrdo ručně?
killerman27 (871)|19.12.2012 17:00
mrknu na to
Spigi (3)|19.12.2012 22:12
Prestalo mi fungovat XLivecz. Pouze se nacetl seznam kanalu, ale uz se nic neotevrelo. Tak sem vymazal z HDD slozky sripts a perl, preinstaloval XTR Prodigy Black (FV 3.5 RC8). Po preinstalaci zapnu Xlive, vse funguje. Pres PC aktivuji APPloader (zobrazi se okno s hlaskou, ze APPloader se nainstaloval). Jenze ted mi prestane fungovat pristup do premiumAPP, cimz se nedostanu k APPloadru. Kdyz kliknu v menu XTR na Aplikace, tak to jen problikne a nic se nedeje. Zkusel sem to nekolikrat, preinstalovat (cely XTR) na FV RC8 in na 4.0beta, porad stejny vysledek. Nevite co s tim?
wencaS (853)|20.12.2012 08:52
[QUOTE=guma123;436574]nelze načíst základní xml nedostanu se do archivů a ani updater xlive nelze načíst pořád to xml -xtreamer prodigi black-předem moc děkuji za každou pomoc[/QUOTE]
xLive jiz nezaktualizuješ updaterem, vypnul jsem dsapacovi subdomenu.
guma123 (6)|20.12.2012 09:16
nelze načíst základní xml nedostanu se do archivů a ani updater xlive nelze načíst pořád to xml -xtreamer prodigi black- přeinstaloval jsem xlive ale pořád nic i další firmware a pořád nic-je to stejné jako u předešlého dotazu -Spigi- děkuji předem za každou pomoc.
Billy-sk (37)|20.12.2012 09:23
Skús či tí vôbec funguje internet na xtreamri

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
guma123 (6)|20.12.2012 10:41
internet funguje -jinak pořád stejný prublém -nelze načíst základní xml nedostanu se do archivů-předem díky za každou pomoc.
Termits (3)|20.12.2012 18:12
Dobry den,

Vlastnim 2x xtr SW2, po update na xlivecz 5.9 po vyplneni hesla pro novu se mi heslo vyplni do radku s heslem, spousteni serialu funguje, ale pri zmene adresare uz dalsi videa nejdou pustit, pro vyskoceni na menu kde se vyplnuje heslo - uz neni zase vyplnene. Zkousel jsem i prehrani FW, original i upraveny, ale problem pretrvava. Ma nekdo stejny problem ?

dekuji
MarianV7 (15)|20.12.2012 19:48
Ahojte
Prosím Vás funguje xlivecz 5.9 aj pre firmware 4 ?
Je potrebné použiť rovnaký postup pri inštalovaní xlivecz ako pri verzii fw 3.5RC10 ?

Ďakujem za odpovee
killerman27 (871)|21.12.2012 11:53
Termits v tomhle se nic nemenilo, doporucuji ti udelat kontrolu disku ve windows a nechat opravit chyby

MarianV7 ano postup zustava stejny a xlivecz je funkcni
Hantronix (118)|21.12.2012 19:04
MojeMenu v.1.4

Nová verze MojeMenu v.1.4.
Aktualizujte online přes XTR.

- Přidány archivy TV Prima a TV Nova
- Přidána položka Profesionálové do archivu TV Barrandov
(Pozor! MojeMenu pouze zpřístupňuje jinou formou položky z celého xLiveCZ. Takže pokud vám nefungoval některý z archivů, který vyžaduje heslo, tak vám nebudou fungovat ani zde jednotlivé položky z tohoto archivu. Heslo se přebírá ze základního menu archivu v xLiveCZ.)

Přeji všem krásné Vánoce a užijte si novou verzi MojeMenu. ;)
Děkuji wencaSovi za poskytnutou pomoc, killerman27ovi za poskytnuté scripty, těm co mi dali (nebo dají) bodík za reputační bodíky no a ostatním aspoň za kladnou odezvu.

P.S.: wencaS máš tam ty Profesionály. :)
wencaS (853)|21.12.2012 19:23
Děkuji za děkuji a za Profesionály a NZ s tou pomocí.

Já tobě děkuji za testování xListPlay.


Instalace xLiveCZ do Prodigy bez Apploaderu
Jimenez (1)|21.12.2012 20:31
[QUOTE=guma123;436889]internet funguje -jinak pořád stejný prublém -nelze načíst základní xml nedostanu se do archivů-předem díky za každou pomoc.[/QUOTE]

Mám naprosto stejný problém. Při pokusus o aktualizaci mi to vyhodí hlášku: Nelze načíst základní XML http://xtr-updats.wencas.cz/packages.php. Zde jsem se dočetl na minulé stránce, že to již nejde, že je to vypnuto, ale nikde jsem nenašel jak to tedy zprovoznit aby vše chodilo jak má. Za každou radu budu moc rád a prosím o odpověď pro laika. Předem děkuju.

P.S Firmware 2.7.1 Xtreamenig 1.1 editovatelný
wencaS (853)|21.12.2012 20:50
Tady bych prosil o přesné označování. Bylo psáno xLive a ten jsem ukončil podporu.
xLiveCZ je funkční a dnes jsem bez problému instaloval komplet do Prodigy (viz odkaz v mém přízpěvku vejš na návod).
Zkusil bych kontrolu HDD ve windows a čistou instalaci od píky.
Termits (3)|21.12.2012 21:29
[QUOTE=killerman27;437007]Termits v tomhle se nic nemenilo, doporucuji ti udelat kontrolu disku ve windows a nechat opravit chyby[/QUOTE]

Tak jsem dnes udelal cistou instalaci FW na SW2, tentokrat pokus instalace xlivecz na USB flash disk, bohuzel stale stejny problem, heslo na novu se po pouziti ( pusteni par videi ztrati z prvni stranky archivu) nasledne uz nejdou videa pustit. Problem asi nebude s HDD. Zkouseno na obou sw2 co mam. Na SW3 je vse funkcni. Napada nekoho, cim by to mohlo byt ?
Hantronix (118)|21.12.2012 22:08
Miniaktualizace.

MojeMenu v.1.41

Nová verze MojeMenu v.1.41.
Aktualizujte online přes XTR.

- Opravena chyba v položkách Archivy TV a RÁDIA. Po zvolení položky a následném kliknutí na tlačítko ZPĚT se vrátilo na Online TV místo na Archivy TV nebo Rádia (díky wencaS na upozornění)
Hantronix (118)|22.12.2012 08:38
Tak ještě jedna miniaktualizace.

MojeMenu v.1.42

Nová verze MojeMenu v.1.42.
Aktualizujte online přes XTR.

- Zjistil jsem, že stejná chyba se projevuje i u mazání položky v archivech a rádiích, takže je opravena. Po kliknutí na tlačítko VYMAZAT a následném kliknutí na tlačítko ZPĚT se již správně vrátí na Archivy TV nebo Rádia a ne do Online TV.
- Opravena drobná chybička u položky Ano, šéfe! v archivu TV Prima
wencaS (853)|22.12.2012 08:48
Děkujeme.

Vymazat určitě nikdy nepoužiju. I když ... nikdy neříkej nikdy. Ale kdyby přece, tak bych mazal přes PC což je rychlejší ;-)
Billy-sk (37)|22.12.2012 09:44
Chlapi, som slepy, alebo ked som cital na nete co je noveho vo firmware 4, tak som tam nasiel len jednu jedinu naozajstnu zmenu - novy prehravac mp3. To fakt nic ine nezmenili? Vsetky ostatne zmeny co tam su napisane, mi uz davno funguju na firm. 3RC10. Alebo este nieco sa zmenilo? Lebo inak sa mi to nechce ani preinstalovat - skoda casu. Max bude zase nejakych chyb niekde inde :(
Hantronix (118)|22.12.2012 10:59
[QUOTE=wencaS;437114]Vymazat určitě nikdy nepoužiju. I když ... nikdy neříkej nikdy. Ale kdyby přece, tak bych mazal přes PC což je rychlejší ;-) [/QUOTE]
No ono není třeba mít z toho mazání zas takový obavy. Ono se tam ve skutečnosti vlastně nic nemaže.
Všechny položky pro výběr zůstanou. Jen se tím u zvolené položky nastaví, že nemá být obsazena (v hlavní obrazovce MojeMenu).
Je mi ale jasný, že většinou se mazat nebude. Většinou každý rovnou zvolí změnu.
cz71 (13)|28.12.2012 21:40
ahoj.při instalaci xLive přes telnet se mi podařilo nějak vymazat při najeti kurzoru kolonku App a nastaveni (jsou prazdne),chtěl jsem to vyřešit přeinstalovani jineho staršiho firmweru,ale boužel se mi nepodařilo ani jeden nainstalovat,pls o nějakou radu ps:s telnetem jsem dělal poprve takže chyba bude u mě
....jen pro info instalce new firmweru provedena uf..,ale zaloha menu přes telnet mi najde :(
killerman27 (871)|2.1.2013 10:20
jaka zaloha menu? nechapu o cem pises, zkus to upresnit
CanisAureus (92)|2.1.2013 13:28
Pravděpodobně má na mysli postup instalace xLiveCZ bez apploaderu - u zálohy menu se nic (možná zdánlivě) nestane a z třetí sady příkazů se nenainstaluje nové menu - pak když zajedeš na záložku APP, tak zmiznou všechny bubliny z celého menu - taky mám tento problém, zatím jsem nepřišel, kde je chyba - nefungoval mně ani první příkaz z první sady příkazů (stáhl jsem tam ten soubor ručně) na stažení prvotní instalace (soubor se sice na rootu disku objevil, ale měl 0kB), další pro rozbalení a odstranění fungovaly (pořád první sada). No a dál jsem se zatím nepohnul

No a s klasickou instalací se mně to chová úplně stejně jako: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=436851&viewfull=1#post436851

Už jsem vyzkoušel snad vše, včetně zálohy 1,1 TB filmů, fotek, hudby atd a formátu HDD (jak přes PC, tak xtreamer), instalaci na USB flašku atd...
cz71 (13)|2.1.2013 13:40
[QUOTE=killerman27;438834]jaka zaloha menu? nechapu o cem pises, zkus to upresnit[/QUOTE]

dik za zajem :),přesně jak to piše CanisAureus
kory (10)|2.1.2013 14:07
Ahoj, nejede ani jedna TV v menu Online TV - CZ TV Alternativa. Ma nekdo podobny problem?
Diky
Hantronix (118)|3.1.2013 17:03
Teď jsem jich zkoušel 5 a jely mi všechny. Takže problém nebude na straně streamů.
killerman27 (871)|5.1.2013 19:04
CanisAureus (92)|6.1.2013 11:52
[QUOTE=CanisAureus;438875]Pravděpodobně má na mysli postup instalace xLiveCZ bez apploaderu - u zálohy menu se nic (možná zdánlivě) nestane a z třetí sady příkazů se nenainstaluje nové menu - pak když zajedeš na záložku APP, tak zmiznou všechny bubliny z celého menu - taky mám tento problém, zatím jsem nepřišel, kde je chyba - nefungoval mně ani první příkaz z první sady příkazů (stáhl jsem tam ten soubor ručně) na stažení prvotní instalace (soubor se sice na rootu disku objevil, ale měl 0kB), další pro rozbalení a odstranění fungovaly (pořád první sada). No a dál jsem se zatím nepohnul

No a s klasickou instalací se mně to chová úplně stejně jako: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=436851&viewfull=1#post436851

Už jsem vyzkoušel snad vše, včetně zálohy 1,1 TB filmů, fotek, hudby atd a formátu HDD (jak přes PC, tak xtreamer), instalaci na USB flašku atd...[/QUOTE]

Lidi já jsem debil, samozřejmě že wencaS (díky a díky všem, co na xLiveCZ atd. dělají) instalace bez apploaderu funguje, našel jsem problém mezi xtreamerem a židlí. Po instalaci nového FW4 jsem v sekci network nechal nastavení na DHCP - nevšiml jsem si ale, že se nedotáhl DNS server (jsem pouhý uživatel, vše ostatní je metodou četby, pokusu a omylu - toto mně dalo zabrat a přitom je to taková kravina, když už vím o co šlo). S PC jsem se tedy spojil (Telnet fungoval), ale z netu to netahalo nic - jelikož xtreamer používám jen na filmy, fotky, hudbu a rádia (právě přes xLiveCZ), tak mě ani nenapadlo zkoušet se někde připojit, obzvláště když po testu připojení to napsalo OK. Jakmile jsem IP nastavil na pevno a dodal DNS server, tak vše proběhlo jak má. Předpokládám, že je možné že kvůli nefunkčnímu spojení na net nefungovala ani klasická instalace, jak je popsáno v tom odkazu - nezkoušel jsem už.

@cz71 - pravděpodobně to bude ten samý případ, nastav IP ručně a doplň DNS
cz71 (13)|6.1.2013 22:17
pánové klobouk dolu diky za xLiveCZ

CanisAureus tobě taky díky moc,už jsem se s tim smířil že to nepujde :)
vsp (704)|7.1.2013 08:04
[QUOTE=tadeasb;435282]No a co to tím rtmpdumpem dumpovat do nějakýho temp souboru a až ten předhodit xtreameru? Zkoušel jsem přehrávat soubor, kterej se teprve stahoval a xtreamer si s tím normálně poradil (seekovat moc nešlo, ale pauza jo). No, hádám že to nebude tak jednoduchý, protože jinak by to tak už bylo :)[/QUOTE]

Zkus pohledat pojem pvr, pred 2 roky kdyz jsem mel XT, tak upravou skriptu jsem dosahl, ze pri prehravani se ten stream ulozil soucasne na disk jako zaloha.

Take by nemel byt problem spustit vice streamu k ukladani a pak si je prehrat z disku, ale na XT asi neni UI aby to slo naklikat pres DO...

Na tohle je lepsi Enigma2 na set top boxech, v pythonu tam jde dopsat sikovne GUI, takze tam funguje vytecne treba AirPlayer (nahrada Apple TV), CSFD vcetne prehravani traileru, subtitle player, s nimz si naklikam ceske titulky k zahranicnim filmu na zahranicnim kanalu tv za minutu a nemusim je hledat pocitacem apod. desitky ci stovky dalsich pluginu a aplikaci (s to vyhodou, ze lze napsat snadno GUI pro dalkovy ovladac). Asi by nebylo spatne tam udelat Archivy, procesory vsech set top boxu zvladnou prehrat skoro vsechno asi mimo FLV (trailery z csfd uz jsou prekonvertovane do mp4, flv je jaksi mrtvy format)
Billy-sk (37)|7.1.2013 08:42
Archívy pre Enigmu2 urobené sú.

Odoslané z LT18i cez Tapatalk 2
Hantronix (118)|7.1.2013 22:35
MojeMenu v.1.5

Nová verze MojeMenu v.1.5.
Aktualizujte online přes XTR.

- Položky zaktualizovány na verzi xLiveCZ 6.0
- Optimalizace náhledů u archivů Prima, Barrandov a Brno TV
Variaxis (5)|12.1.2013 10:02
V prvé řadě díky za parádní aplikaci, kvůli které jsem si prodigy vlastně koupil. Dále mám prosbu, jestli by šlo v další verzi přidat tuto tv stanici: http://www.fajnrocktv.cz/ díky a mnoho zdaru v dalším vývoji :)
killerman27 (871)|12.1.2013 11:16
pokud nezmeni streamovaci technologii tak se teto tv stanice v xlivecz nedockas :-(
killerman27 (871)|12.1.2013 16:13
Sabii (15)|13.1.2013 21:28
Ahoj, nějak mi na mém eGreatu nejde spustit xlive...měla jsem naposledy 6.0 a nová aktualizace mi nenaskočí (nespustí se ani xLive). Dá se s tím něco dělat? :) děkuji za pomoc :)
Hantronix (118)|13.1.2013 21:57
Jen pro informaci (a vzhledem k několika dotazům).
Soubor streams_soukromy.rss v MojeMenu je určený pro vkládání streamů na videa. Nikoliv internetových adres.
V Xtreameru není internetový prohlížeč jako v PC, takže např. adresa hxxps://www.youtube.com/watch?v=19XSQmmacUs tam fungovat takhle přímo nebude.
Takže soubor je vhodný např. na streamy na TV ve vlastní síti (pokud si je umíte vyparsovat) nebo z IP kamer atd. (je to uvedeno i v návodu na mém webu).
Na videa z YT je vhodnější použít soubory yt_channels_soukromy.rss nebo yt_pl_soukromy.rss v xLiveCZ, které se dají do MojeMenu jednoduše načíst.
killerman27 (871)|14.1.2013 07:29
Sabii

pokud vim tak na egreatech kdyz smazes z flashky slozku scripts tak se tam nakopiruje z FW znocu, muzes to zkusit, cili smazat z flash slozku scripts pripojit flash do egreatu a zkusit nabidku xlivecz, lepe to je popsane nekde na foru k egreatum,m ale kde presne si uz nepamatuju

eGreat UMAX

Ps konkretne zkus postup v tomhle vlakne: http://www.hddplayer.cz/viewtopic.php?f=59&p=19201&sid=b18e9a43fc40ae178d91f1abb51543a2#p19201
Hantronix (118)|16.1.2013 18:27
MojeMenu v.1.6

Nová verze MojeMenu v.1.6.
Aktualizujte online přes XTR.

- Položky zaktualizovány na verzi xLiveCZ 6.1
- Přidány sekce Sport a Kultura
- Opravena systémová chyba v adresářové struktuře (díky killerman27 za upozornění)
wencaS (853)|16.1.2013 20:18
Díky za aktualizaci.

Hodnotit mi také nejde tak ti vracím na sklo velké
+
tovan (2)|18.1.2013 07:57
Nenašel by se návod jak do seznamu on line televizí přidat další? Dřív v xlivecz byla v hudebních TV Network country TV teď už tam není. Sledoval jsem jí
killerman27 (871)|18.1.2013 08:54
neni tam protoze puvodni stream byl offline, mas li odkaz na funkcni stream, postni ho sem a pokud to pujde pridam ho do dalsi verze xlivecz

PS: mimo jine je tato tv stanice v inetrnational tv - FILMON
tovan (2)|18.1.2013 15:23
Díky za odpověď. Ten odkaz. Může být tohle? http://tcncountry.com/videos/livestream.htm#ooid=5uMjNmMjqqV2tI5_ZzsUtHcPRTSQiUli
Je někdenějaký článek o tom jak to celé kolem streamu a internet TV funguje?
killerman27 (871)|18.1.2013 15:53
o takovem clanku nevim, pokusim se to pridat do pristi verze primo do hudebnich tv tu stanic TCN
neo001 (9)|18.1.2013 22:11
Prosim o opravu v archive stv ku relaciu Televizny klub nepocujucich, ze sa na tu polozku kliknem a vzdy sa vracia na cely zoznam vsetkych zaradenych relacii stv.
Vdaka.

Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2
mlenak (20)|19.1.2013 12:12
Zdravím, v archivu ČT mi nějak nejedou pořady. Najede seznam, ale když vyberu pořad tak už tam chybí volba v jaké kvalitě pořad přehrát, takže nemůžu nic spustit. Jelikož jsem celej xtreamer přeinstaloval tak nevím jestli to není způsobený tím. Všechno ostatní v xliveCZ ale jede. Díky za pomoc.
killerman27 (871)|19.1.2013 14:45
mrknu na to behem tydne, na sk taky. ct dela nejake zmeny a ja jsem o vikendu stejne pryc
mlenak (20)|19.1.2013 20:47
Ok, díky:)

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
chooze (3)|20.1.2013 21:34
Ahojte, super job!:)


Mam otazku a velku prosbu na vas kotrí sa staraju o pravidelny vývoj a update...
Dalo by sa do xLiveCZ zahrnut aj videa z TED Talks? (http://www.ted.com )
Uplne super by bolo -ak by bola aj samostatna „kategoria“ s SK a kategoria s CZ titulkami :)
http://www.ted.com/translate/languages/sk
http://www.ted.com/translate/languages/cs

Vopred za snahu velmi pekne dakujem, za všetkých ktori radi zavitaju na „TED Talks“ a pozru si zaujimavu prezentaciu :)

...Ak uz je to obsiahnute, ospravedlnujem sa... som uzivatelom iba par dni :)