Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|23.1.2013 14:42
TED talks, bez titulku by to asi nebyl problem, s externimi titulky u internetovych streamu to je problematicke, u archivu ct se mi to nepodarilo rozchodit, nicmene pisu si to do TODO a uvidim jestli s tim neco pujde udelat, ale nic neslibuju.
chooze (3)|23.1.2013 17:32
Super, dakujem za info...
tvoja sikovnost urcite uz nieco vymysli :))
pekny den
killerman27 (871)|24.1.2013 22:48
Tripper10 (23)|26.1.2013 10:05
Taky mi asi týden nešly archívy ČT, včera už jsem je rozběhnul. Problém byl předtím i s YouTube, ten už taky včera běhal. Asi se s mířím s tím, že jistota funkčnosti v této oblasti nebude....
WendeLYn (1)|28.1.2013 09:54
Nevím jestli toto už bylo na fóru řešeno, ale nikde jsem to nenašel.
Koupil jsem si nový Xtreamer SW3 a mám problém s archívy xLIVECZ. Pokaždé mi to okolo
35-40 minuty spadne, a to bez ohledu na kvalitu (je to stejné při nejvyšší i při nejnižší kvalitě).
Bohužel jsem nedokázal nastavit čas odkdy znovu spustit, jako to jde u souborů spouštěných z disku.
Musím vždy od začátku.Lze toto nějak nastavit?
Billy-sk (37)|28.1.2013 09:59
Áno. Treba úplne preformatovat Hdd. Pripadne ak si dal sd kartu do prodigy, skús ju vytiahnuť. Ak to pomôže daj inú.
ydenbroy (18)|28.1.2013 19:37
můžete mi poradit, proč mi XliveCz dělá od rána 404 not found? o víkendu jsem do něj stáhl aktualizaci na 6.2... (FW 3.5R10)
díky
killerman27 (871)|28.1.2013 19:51
no bez potrebnych informaci tezko rict, odkud spoustis xlivecz? mas to doinstalovane do komunity menu nebo pres apploader? mas to na vnitrim disku nebo na flashce........
ydenbroy (18)|28.1.2013 20:10
jo dobrá otázka. mám jej na disku a spouštím přes apploader... btw doinstalované do komunity menu... to ani nevím jak :-) vždy z apploaderu....
killerman27 (871)|28.1.2013 21:16
no tak to je divne, kazdopadne aktualizace to nezpusobila, zkus checkdisk ve woknech pripadne cistou instalaci
wencaS (853)|28.1.2013 21:50
Píše že má FW 3.5R10 a instalace do Comunity menu je určená pouze do FW 4.0
Soubor menu z FW 4.0 jsem totiž ještě neporovnával s žádným jiným FW! Nějak na to nemám čas ani chuť přeflashovávat FW dokola.
ydenbroy (18)|28.1.2013 22:12
[QUOTE=wencaS;443047]Píše že má FW 3.5R10 a instalace do Comunity menu je určená pouze do FW 4.0
Soubor menu z FW 4.0 jsem totiž ještě neporovnával s žádným jiným FW! Nějak na to nemám čas ani chuť přeflashovávat FW dokola.[/QUOTE]

v pohodě. jdu tam hodit FW 4.0.1 a pak se uvidí... akorát že jsem lama a asi to nehodím přes telnet ;-)
Billy-sk (37)|28.1.2013 22:14
Tým to nebude. Mám 3.5 RC10 a funguje mi xlivecz 6.2 dobre
ydenbroy (18)|28.1.2013 23:30
tak už jsem pokročil, ale stejně se zeptám v plénu:
za prvé velké díky wencaS za tuhle práci, ale....:
pomocí telnet jsem stáhl instalaci, jenže po příkazu unzip se nic nestalo...
První sada pro stažení a instalaci startéru xLiveCZ:
wget http://xlivecz.googlecode.com/files/xLiveCZ_starter.zip -O /tmp/usbmounts/sda1/xLiveCZ_starter.zip ------------tohle dopadlo OK
unzip -o /tmp/usbmounts/sda1/xLiveCZ_starter.zip -d /tmp/usbmounts/sda1/
rm /tmp/usbmounts/sda1/xLiveCZ_starter.zip

rv ---- také nic se nedělo, ale o zálohu nejde,
třetí sadu - ikonku do menu jsem nainstaloval.... takže je mi záhadou co ten unzip...?

edit
zkusil jsem to přes apploader, v menu premium apps je xlivecz ......a 404. to není vtipný....
pokud na to vlezu přes community tak mi to zahlási prosím nainstaluj xlivecz na hdd do složky /scrip....

edit2
zkusil jsem smazat celou složku xlivecz.... znova jsem stáhnul přes telnet (už to umím nazpamět)))))))
vypadalo to nadějně, svítí okno na instalaci, jenže při instalovat vše to padne, že nejde stáhnout např. počasí, pak grafiku... pak nějaký checksum se neprovede... a pak už znovu instalace nelze spustit. hlavní okno po kliknutí na community - xlivecz jen mrkne a nic...
zlo zlo... do včera to normálně běhalo, nechápu to...

takže nyní jsem na 4.0.1 FW a bez xlive....
vladocigi (30)|29.1.2013 07:34
s verziou 4.0.1 som mal problemy aj ja. nesiel mi tam nainstalovat instalator aplikacii od "TheHijacker". Uz ukoncil vyvoj - co ma velmi mrzi - a asi uz novsie firmwary podporovane nebudu.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Takmer vsetko mi ale slape na 4.0-ke. Zostal som na nej a slape mi vsetko spravne aj co sa tyka xlivecz...

Tu je na mieste podakovat vsetkym za vyvoj a udrziavanie xlivecz podpory. Diky za vasu vytrvalost...
CanisAureus (92)|29.1.2013 08:07
[QUOTE=ydenbroy;443070]První sada pro stažení a instalaci startéru xLiveCZ:
wget http://xlivecz.googlecode.com/files/xLiveCZ_starter.zip -O /tmp/usbmounts/sda1/xLiveCZ_starter.zip ------------tohle dopadlo OK[/QUOTE]

Podobně se mně to chovalo, když jsem měl xtreamer přes DHCP (nedotáhl se DNS, Telent fungoval ale z netu to nic nestáhlo, "stažený" soubor se na disku objevil, ale měl 0kB - proto nejde rozbalit) - mrkni na to, třeba to pomůže
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=439510&viewfull=1#post439510
ydenbroy (18)|29.1.2013 09:59
[QUOTE=CanisAureus;443089]Podobně se mně to chovalo, když jsem měl xtreamer přes DHCP (nedotáhl se DNS, Telent fungoval ale z netu to nic nestáhlo, "stažený" soubor se na disku objevil, ale měl 0kB - proto nejde rozbalit) - mrkni na to, třeba to pomůže
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=439510&viewfull=1#post439510[/QUOTE]
hele, to právě fungovalo, vždycky jsem to kontroloval i na disku zda se to rozbalilo. spíš je blbý, že ani v jednom menu se zatím nejeví xlivecz jako živé, přitom je xlivecz adresář tak kde by měl být... asi doufám, jedině na tip od autorů, protože včera jsem se už dostal i k instalaci jednotlivých komponent xlivecz, ale zaseklo se to na grafice a počasí, a tvářilo se to jako kdyby ty soubory nešlo stáhnout a tudíž instalovat....
peterX (3)|29.1.2013 13:00
Mám SW3, FW 4.0.1 a xLiveCZ sa mi podarilo komplet nainštalovať na 2. pokus. Po prvom pokuse som odznova preinštaloval FW.
Inštaloval som xLiveCZ na USB, postupoval som tak, že najprv som z nainštaloval xLiveCZ bez upploadera presne podla
http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/84-instalace-xlivecz-do-prodigysw3-bez-apploaderu ,
potom som podla bodu 2 - Návod s apploaderem i pro starší FW nainštaloval Xtreamer live (musel som sa popasovať aj so zisťovaním
namapovania flash disku a následnou zmenou adresy tak ako je to tam popísané):
https://sites.google.com/site/pavelbaco/multimedialni-centra/xlivecz/xlivecz-na-prodigy
Keď som rozchodil Xtreamer live, nakopírovanie stiahnutého xLiveCZ do správneho adresára v USB flash v XTR podla tohto návodu už nebol problém.
Týmto sa chcem poďakovať autorom za ich prácu aj za starostlivosť o komunitu.
Peter.
killerman27 (871)|29.1.2013 20:03
ydenbroy autoři moc neporadí, ono to bežně funguje, tu kontrolu disku jsi ve woknech dělal? vím že se to může zdát jako banalita, ale není.
ydenbroy (18)|29.1.2013 21:56
[QUOTE=killerman27;443214]ydenbroy autoři moc neporadí, ono to bežně funguje, tu kontrolu disku jsi ve woknech dělal? vím že se to může zdát jako banalita, ale není.[/QUOTE]
čau, netuším jakou jinou kontrolu udělat. už jsem to přeinstalil znova a stále stejný. celý adresář script jsem dal před tím úplně pryč, po instalaci znova naplnil, rozbalil jsem do něj xlivecz přes telnet a stále to padá při instalaci / aktualizaci ze základní verze
Billy-sk (37)|30.1.2013 06:47
Aj mne to pri inštalácii vždy padne, potom dám doinstalivat čo neni a funguje vsetko
ydenbroy (18)|30.1.2013 13:23
ok , tak znovu summary co udělat...
přeinstaloval jsem FW, 4.0.1 - úspěšně. restart
pak jsem nainstaloval apploader - je tam, aplikace je v premium apps. restart
pak jsem nahrál do složky script xlivecz adresář ze zazipované souboru xLiveCZ_starter.zip. je tam, kontroluju vizuálně zda všechny rozbalené soubory tam jsou.
spouštím xtreamer, čekám až se chytí wifi a spouštím apploader, okno instalace xlivecz OK. dávám instalovat vše - instaluju asi minutu - pak chyba SHcript chyba checksum. Nabízí to doinstalovat zvlášť. takže zbylé položky sh, xlivecz, teletext a xxx doinstaluju po jedné. dokončeno, vraťte se do menu. - zpět - a OPĚT instalační okno xlivecz v jakési zašedivělé kombinaci. dobře tak vyskočím do menu....
spouští apploader, xlivecz a ...OPĚT instalační okno - potvrdím nemáte nic k instalaci...wtf čo s tým?

to už snad jen formát HDD? není někde nějaká cache, ve které by si to zobrazovalo tyto stránky?

BTW pokus XY...
zkusil jsem nainstalovat nejdřív grafiku a další komponenty, které vnímám jako core. 6.2 jsem rozchodil, proklikal jsem si v menu. paráda... jenže vyskočil jsem úplně ven do hlavního menu xtreamer, chci se vrátit a xlivecz nikde. nejde to ani přes apploader, ani v community (mimochodem nějak divně průhledné, písmenka šla přes sebe) opět tedy dávám restart
jdu do premium apps a OPĚT nabídka instalace....... :(((((
Billy-sk (37)|30.1.2013 13:42
Máš tam hdd aj usb? Ak hej nqkopiruj celý adresár ako ho máš aj nq usb alebo naopak. Podľa mňa sa mun mountuje hdd a usb stake inde. Nainštalované to bude dobre
ydenbroy (18)|30.1.2013 14:14
[QUOTE=Billy-sk;443339]Máš tam hdd aj usb? Ak hej nqkopiruj celý adresár ako ho máš aj nq usb alebo naopak. Podľa mňa sa mun mountuje hdd a usb stake inde. Nainštalované to bude dobre[/QUOTE]
právě že nemám USB nic kromě WiFi antény. V xtr mám HDD. do teď to na něm 4 měsíce chodilo. až ten update na 6.2. to sestřelil....
killerman27 (871)|30.1.2013 15:12
proste vem xtreamer pripoj jej pomoci dodaneho usb kabelu k pocitaci, pripoji se ti jako externi disk, na tom disku udelej scandisk, tzn. na disku pravy klik vlastnosti-nastroje-kontrola disku, pokud ani to nezabere, pak uz asi vazne jen reformat HDD a ačkoliv tomu nemusis verit updatem na 6.2 to neni
ydenbroy (18)|30.1.2013 16:09
[QUOTE=killerman27;443355]proste vem xtreamer pripoj jej pomoci dodaneho usb kabelu k pocitaci, pripoji se ti jako externi disk, na tom disku udelej scandisk, tzn. na disku pravy klik vlastnosti-nastroje-kontrola disku, pokud ani to nezabere, pak uz asi vazne jen reformat HDD a ačkoliv tomu nemusis verit updatem na 6.2 to neni[/QUOTE]
tak to už jsem dělal :-) no můžu to zkusit znova... tak jako tak jsem tu spustil přesun dat, takže pak zkusím i formát, ale přijde mi to marný souboj, a trochu mě irituje těch cca 16hodin promrhaného času nad restartama a opětovnýma instalacema. a to mě poněkud frustruje, tak se na mě nezlobte ....a proto se ptám, kde by mohl být trabl, nějak se mi nechce věřit, že by zrovna poškozený na 2TB byl minifajl s tím souborem, který spouští xlivecz....
btw, proč když jsem "viz popis výše" nainstaloval xlivecz, a po restartu tam opět nebyl? any idea?
wencaS (853)|30.1.2013 16:58
Jednou mi zmizela ikona pro xLiveCZ z Xtreameringu, kterej jsem měl nainstalovanej v Prodigy. Fyzicky na HDD byla, ale nešla otevřít. Smazal jsem ji a nakopíroval novou. Jednou zafungovala a najednou byla zase pryč. Tak znovu copy a opakovalo se to. Mi to připomíná tvé trable. Jak jsem udělal kontrolu disku na chyby a nechal opravovat .... musíš tam zaškrtnout obě možnosti. Od té doby tam byla. Teď už xtreamering nepoužívám, ani apploader a valím to z Community menu. Když nic jinýho nepotřebuješ tak je apploader k ničemu, já ho ani nemám nainstalovanej.

Jakej mi z toho a tvých odpovědí tady plyne logicky závěr? Kontrolu disku jsi nedělal, jen tu tvrdíš že jo, přesto že si nejdřív neměl ani ponětí o čem že to vlastně killerman mluvil, a kontroloval jsi vizuelně zda jsou tam všechny soubory.
ydenbroy (18)|30.1.2013 17:09
[QUOTE=wencaS;443370]Jednou mi zmizela ikona pro xLiveCZ z Xtreameringu, kterej jsem měl nainstalovanej v Prodigy. Fyzicky na HDD byla, ale nešla otevřít. Smazal jsem ji a nakopíroval novou. Jednou zafungovala a najednou byla zase pryč. Tak znovu copy a opakovalo se to. Mi to připomíná tvé trable. Jak jsem udělal kontrolu disku na chyby a nechal opravovat .... musíš tam zaškrtnout obě možnosti. Od té doby tam byla. Teď už xtreamering nepoužívám, ani apploader a valím to z Community menu. Když nic jinýho nepotřebuješ tak je apploader k ničemu, já ho ani nemám nainstalovanej.

Jakej mi z toho a tvých odpovědí tady plyne logicky závěr? Kontrolu disku jsi nedělal, jen tu tvrdíš že jo, přesto že si nejdřív neměl ani ponětí o čem že to vlastně killerman mluvil, a kontroloval jsi vizuelně zda jsou tam všechny soubory.[/QUOTE]
to zní logicky...
asi nevěříš, ale dělal jsem jej ráno..., jak přes vidle, tak pak jsem zkusil checkdisk přes partitionmagic, celý jsem to i defragmentoval ikdyž to už je asi k prdu a pro pořádek. v půl druhý jsem to měl hotový i s novou instalací, která, jak jsem popsal nezafungovala... takže teď z toho sundavám data...
díky za odpověď, sorry za flame....
desann (15)|30.1.2013 20:34
funguje vam youtube na xlivecz 6.2?
mne od vcera vyhadzuje "Soubor nelze prehrat"
skusal som aj reinstall, chvilu to islo a potom zase nie... dnes uz ani reinstall nepomohol..

mam egreat R200S 2.5.6.0 DMD-CS
ydenbroy (18)|31.1.2013 08:17
zdar :-)
tak ani po formátu HDD ty trable neberou konce, přes telnet jsem nainstaloval pěkně xLiveCZ fungovalo to, až do momentu, než jsem vypnul / zapnul xtr
v community se tváří, jako že tam xLive není naintalovaný (alert okno), tak už mě snad napadá jedině že by ta USB wifi anténa měla v sobě nějakou pamět :-)) (ale to už u toho nesedím, uvidím to až večer)
btw, nějaký obecný tip na formát HDD - už jsem se dočetl ext4, ale říkám si, co je špatný na NTFS...
Billy-sk (37)|31.1.2013 08:25
Je to naisto spôsobené tým že sa tí to po restarte prihlásilo nie ako sda1 ale ako sdb1 alebo naopak. Vytiahni wifi zapni xtreamer a ked nabehne daj wifi. Alebo ju skús dať do druhého usb slotu
wencaS (853)|31.1.2013 15:53
[QUOTE=desann;443408]funguje vam youtube na xlivecz 6.2?
mne od vcera vyhadzuje "Soubor nelze prehrat"
skusal som aj reinstall, chvilu to islo a potom zase nie... dnes uz ani reinstall nepomohol..

mam egreat R200S 2.5.6.0 DMD-CS[/QUOTE]
YT je v poslední době celkem alchymie. Vygenerovaný linky na videa nemají stále stejnou strukturu, ale dynamicky se mění a tomu je pak nutné přizpůsobit script. Pokud nejde některá položka přehrát je zapotřebí pro lepší identifikaci problému zkusit tu samou položku víckrát po sobě.

Pokud jsi schopný si sám vyměnit soubory v egreatu, pak mi napiš PM. Dám ti k otestování nový fajl.
desann (15)|31.1.2013 18:17
skusal som tu istu polozku asi 20x po sebe a stale nic...
o aku vymenu suborov ide? v xlivecz scripts? alebo priamo vo flash pamati egreatu?
wencaS (853)|31.1.2013 18:34
Jedná se o jeden soubor v /scripts/xLiveCZ/
nic ve flash.
ydenbroy (18)|31.1.2013 22:00
zdar hoši, stále bádám a netuším co dělám blbě.
čistej HW 4.0.1., po nainstalování nastavím wifi a vypnu zapnu...
instaluju xlivecz přes telnet, super, stáhnu, a rozbalím (unzip). zkouknu přes menu - ano, adresář scripts je tam., udělám restart, zapnu a adresář script (a instalace pro xlivecz) tam není....
uaaa já už fakt nevím, co mám dělat.

ještě ten formát disku - ext4 jsem dostal tip, a máte tip přes co? PM8.0 mi to zahazuje s chybou. na ntfs formátuju bez problému
killerman27 (871)|31.1.2013 22:48
asi mas naky divny disk, vyndej ho a vyzkousej si instalaci na flashku, nejlepe nejakou kolem 2 GB

PS: a na tu ext 4 jsi prisel jako kde????????

External File System Supported
FAT, FAT32, NTFS, EXT3, HFS+

http://www.xtreamer.net/xtreamer-prodigy-silver.aspx
CanisAureus (92)|1.2.2013 07:02
[QUOTE=ydenbroy;443589]instaluju xlivecz přes telnet, super, stáhnu, a rozbalím (unzip). zkouknu přes menu - ano, adresář scripts je tam., udělám restart, zapnu a adresář script (a instalace pro xlivecz) tam není.... [/QUOTE]

Ještě mě napadá - mám i problém se zobrazováním filmů (a kdysi se to tu i probíralo), které po síti natáhnu do xtreameru, nahraji, přehraji, vypnu, zapnu a film nikde. Pokud tam film nahodím přes USB, tak je to OK. Není možné, že by se to mohlo týkat instalací po síti? Mně se xLiveCZ (i xLive) začal chovat stejně (po přechodu na FW4, návrat na 3.5 nepomohl - předtím to bylo OK, HW konfigurace stejná), nainstaluji a po vypnutí a zapnutí to tam není. Včera jsem tam vrazil flashku, nainstaloval, vypnul, odpojil od sítě a dnes mrknu, jestli to tam zůstalo, když tak ji tam nechám - je stará, 2GB, již nepoužívaná, chybět nebude a vzadu mně nevadí - nemám na to moc času, tak už s tím bojuji od prosince (jeden problém jsem už vyřešil). Nenašel by se způsob instalace přes USB? U postupu přes apploader se mně to taky chová divně a nejsem sám, již to tu někdo kousek zpětně popisoval.

P.S: mám tam tento HDD [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Billy-sk (37)|1.2.2013 07:56
Všetko čo pises je stale problém HDD. Prečo ho proste nesfirmarujes v xtreamri nech si ho sformatuje sám ako potrebuje? Možno je ten hdd vadny. Možno je to nejaký model čo neni plné kompatibilný. Toto robolo kamarátovi že po restarte tam neboli súbory ktoré tam pred restartom boli a kúpil nový a odvtedy má pokoj. Nevravím že musíš dať hneď nový, ale všetko je to o tom hdd.
CanisAureus (92)|1.2.2013 08:37
[QUOTE=Billy-sk;443612]Všetko čo pises je stale problém HDD. Prečo ho proste nesfirmarujes v xtreamri nech si ho sformatuje sám ako potrebuje? Možno je ten hdd vadny. Možno je to nejaký model čo neni plné kompatibilný. Toto robolo kamarátovi že po restarte tam neboli súbory ktoré tam pred restartom boli a kúpil nový a odvtedy má pokoj. Nevravím že musíš dať hneď nový, ale všetko je to o tom hdd.[/QUOTE]

Čti pořádně, jak jsem psal - vše chodilo OK asi půl roku co ho mám (xtreamer i HDD), problémy nastaly přechodem na FW4, přechod zpět nepomohl. Formátoval jsem (v xtreameru, i přes USB v PC) https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26063-Xtreamer-xLiveCZ-Installer-Updater?p=438875&viewfull=1#post438875 , teď zkouším ještě znovu instalaci na jinou flashku a uvidím - chybu při instalaci bez apploaderu jsem již odhalil (byla to moje chyba - přes DHCP se nedotáhly DNS), ale nechce se mně věřit, že HDD se rozhodl zlobit nebo být nekomapatibilní zrovna v momentě, kdy jsem provedl přechod na nový FW - sice se to mohlo stát, ale byla by to dost velká náhoda. HDD prošel i kontrolou chyb v oknech po připojení přes USB - zaškrtnuty obě volby, jak tu někdo radil - a OK. Ještě když tak zkusím připojit HDD přes SATA přímo do PC a formát, no a pak, když budu mít vše (z mého laického pohledu) odzkoušené, začnu uvažovat o tom, že náhoda je blbec a HDD si po půlroce uvedomil, že by měl být vlastně s xtreamerem nekompatibilní a podělal se.
ydenbroy (18)|2.2.2013 01:23
Tak jsem si nahrál instalaci xLiveCZ do USB a vypadá stabilně... S kamarádem se domníváme, že na vině je velký 2TB disk, který to z nějakých důvodů neudrží...nebo spíš se jedná o nesprávný zápis dat na disk v xtr, takže nekomunikace HW.
Už mi zbývá jen zformátovat asi popáté HDD, protože po těch machinacích se zatím moc "netváří"... takže toliko, že nejsem blbec, ale HW není zrovna fér a větší kousky asi nedává (není to jediná a první zkušenost...)
CanisAureus (92)|2.2.2013 05:34
Tak na USB to zatím (ťuk ťuk) taky drží a vypadá to na ten HDD. Co mně nejde do hlavy je to, že to začalo změnou na FW4, předtím to šlo půl roku v pohodě.
Billy-sk (37)|2.2.2013 08:12
Každá vec čo sa pokazí väčšinou predtým dlho fungovala. Či nie?
killerman27 (871)|2.2.2013 08:59
no ja bych rekl ze spise nez velikost disku je na vine ten disk WD20EURS, protoze ja tam mam taky 2TB ale od samsungu jeste a jede mi to z disku v pohode.
CanisAureus (92)|2.2.2013 16:38
[QUOTE=Billy-sk;443782]Každá vec čo sa pokazí väčšinou predtým dlho fungovala. Či nie?[/QUOTE]

To chapu, o tom se s Tebou nepru, posere se i Ferrari.

Odesláno z mého LT26i pomocí Tapatalk 2
ydenbroy (18)|4.2.2013 20:25
[QUOTE=killerman27;443787]no ja bych rekl ze spise nez velikost disku je na vine ten disk WD20EURS, protoze ja tam mam taky 2TB ale od samsungu jeste a jede mi to z disku v pohode.[/QUOTE]
asi nejen ten... Seagate Barracuda Green - 2TB
maxmad (74)|4.2.2013 23:58
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli by nebylo možné přidat do xlive stream z NASA TV díky.
Hantronix (118)|5.2.2013 21:33
Vzhledem k tomu, že moc nestíhám a nemám na to teď moc čas, tak alespoň taková malá miniaktualizace.

MojeMenu v.1.6.1

Nová verze MojeMenu v.1.6.1.
Aktualizujte online přes XTR.

- Upravené a doplněné položky v IPTV
- Upravená detekce nové verze xLiveCZ
- Položky zaktualizovány na verzi xLiveCZ 6.2
killerman27 (871)|12.2.2013 19:29
mxpx4 (92)|18.2.2013 18:50
Nebylo by mozne do xliveCZ do sportovni sekce doplnit sledovani http://www.tvcom.cz?
Pokud ano tak moc dekuji:)
killerman27 (871)|18.2.2013 20:38
no to nevim, ja xlive nedelam delam jen xLiveCZ, ale treba by mohl autor xlive udelat
....
....
....
....
....

no ale vazne neplette si to, jsem na to dost haklivy, mamm k tomu sve duvody....
kouknu se na to zda to pujde