Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|15.5.2013 13:12
jo ty myslis tohle, to uz automaticky nejde aktualizovat ani instalovat, wencaS to stopl a udelal jen dobre, dsapac nam a dalsim akorat vykrada praci a prezentuje ji jako vlastni, pokud po tom ale velmi touzis musis se regnout na offiko forum a tam k tomu neco najdes, odkaz ti dat nemuzu protoze uz mam zabanovane vsechny sve ucty
andel61 (77)|15.5.2013 13:19
ok diky .ja jenom kdyz to tam je tak proc to nemit.samozrejme xlivecz bohate staci.Timto opet dik vsem za skvelou praci
andel61 (77)|17.5.2013 12:08
tak mam zase problem na sw1 .uz se s tim morim 2 dny a nechapu v cem muze byt problem.Vse v XLIVECZ mi jede uplne v pohode az na v cz/sk jen ty zvlast ceske tv ani boha,zacne se nacitat a nic. Ostatni v teto sekci jako dajto nebo foor bez problemu. A dalsi co jedine nefunguje jsou take ceske tv v IPTV take jen nacita a dal nic.Prosim moc o radu v cem by mohl byt problem. Vse jsem uz zkusil preinstalovat nekolikrat ale se stejnym vysledkem.Predem moc dekuji
mam jeste mmc eaget m6 a tam funguje bezproblemu
jirizika (7)|17.5.2013 12:32
Mam problém opět mi nefunguje archiv NOVA může mi někdo poradit.
killerman27 (871)|18.5.2013 13:17
andel61 na to se mrknu vecer
jirizika zmenili heslo, to je vse co k tomu mohu rict
andel61 (77)|19.5.2013 07:59
tak jak to prosim dopadlo.dekuji
killerman27 (871)|19.5.2013 09:09
TV v Closed IPTV funkcni(kdo ma odblokovano)
TV v CZaSK TV hned prvni polozka u me funkcni
TV v CZ alternativa nektere jdou nektere sly az na podruhe
andel61 (77)|19.5.2013 09:41
jo ja si to myslel na eagetu mi to take funguje ale naprosto nechapu proc ne na xtreameru.Jinak je vse naprosto funkcni.IPTV uz zacalo fungovat odblokovanou ji diky vam mam.Vse jsem zkusil preinstalovat ale stale jen nacita a pak musim restart.Kazdopadne dekuji
andel61 (77)|19.5.2013 12:46
no jeste zkusim,do cehoz se mi moc nechce emergenci update.Tak se chci prosim zeptat jestli mam vyndat HDD nebo ho tam muzu nechat.predem dekuji
killerman27 (871)|19.5.2013 13:08
HDD muze zustat
andel61 (77)|19.5.2013 13:38
ok diky .tak ani po emergenci a po znovu nainstalovani xlivecz zadna zmena.Uz opravdu nevim.Neslo by me treba upnout jen slozku xlivecz kde to funguje treba by to pomohlo.dekuji.
andel61 (77)|20.5.2013 14:24
jeste jednu vec dodam kdyz instaluji xlivecz tak kdyz dam instalaci vsech balicku najednou tak mi to po minute vyhodi 404 chybu,po jednom to jde. A kdyz pak chci zkusit reinstal vsech balicku hodi to taky 404 chybu.
whitesak (406)|20.5.2013 22:37
[QUOTE=killerman27;457391]zmenili heslo, to je vse co k tomu mohu rict[/QUOTE]
Ano zda se, ze je to tak a v**o zmenilo heslo. Doufam, ze se zase brzy v jistych zdrojacich objevi podezdrely shluk pismenek... :-)
killerman27 (871)|21.5.2013 07:46
andel61 chyba 404 pri instalaci najednou zpusobuje timeout ktery se vytvoreni pri instalaci jednoho z balicku, tzn. ze se jeste nedorozbaluje balicek a php nema odpoved o ukonceni skriptu(systemova hodnota pro timeout je pro ruzne prehravace asi ruzna)
pokud ti to u samostatne instalace balicku nedela pouzij spise tuto metodu, je to jen par kliku na DO navic

mas tu SW1 pripojenou kabelem nebo wifi?
andel61 (77)|21.5.2013 13:00
jojo mam to nainstalovany po jednom balicku to se nainstaluje v pohode. Jsem pripojeny kabelem
killerman27 (871)|21.5.2013 13:41
v tom pripade absolutne nechapu proc ti nejedou ty IPTV, predpokladam ze mas jen jednu verejnou IP a nemas jich vice, kdyz na eagetu ti to jde a na SW1 ne. :-(
andel61 (77)|21.5.2013 13:50
iptv jdou, sice ne vsechny ale jdou .me nejdou ty online tv co jsou v cz/sk ta prvni polozka co jsou jen ceske tv.Coz nechapu uz vubec,proste se nacita a nic a musim sw vypnout protoze kdyz udelam cokoli jineho tak zamrzne.Vse ostatni funguje
puschpull (921)|21.5.2013 14:09
... zase někdo kdo chce aby všechno všude a pořád fungovalo ... :-)
(nikdo nejsme dokonalej, ani ta technika ...)
andel61 (77)|21.5.2013 14:13
o to nejde ja chapu ze nemusi byt vse funkcni ja resim proc to nejde kdyz to na jinem mmc funguje.Jde mi oto jestli neni problem v mmc .
killerman27 (871)|21.5.2013 14:24
asi jsem te zprvu nepochopil, pockej, ten seznam z te prvni polozky v cz/sk se ti nacte a neco z toho uz pak nejde pustit? pricemz na druhem mmc soubezne to pustit jde?
puschpull (921)|21.5.2013 14:26
Já se nechci moc montovat do této debaty, ale já jsem prostě pojal svůj Xtreamer Pro jako úžasný přehrávač všeho co doma mám. A to mu jde na výbornou (z interních HDD, ze síťového úložiště. z jiného PC na síti, z připojeného USB zařízení atd ...) Fotky, hudba, filmy všech možných formátů. A jako malý bonus beru to, že umí YouTube, přehrávání TV archivů a online TV. Ale v tomto má občas problém. Nijak mě to neomezuje, na TV mohu koukat přes DVB-T či DVB-S a to množství programů asi tak 100x převyšuje mou potřebu koukání na TV. Kouknu se na film či seriál na který se právě kouknout chci a který mám na nějakém archivu uložen u sebe.
I ta nová TV už asi 2x nebo 3x za necelý půlrok nešla zapnou dálkovým ovladačem. Tak jsem ji na minutku vypnul a pak zapnul a zase vše OK. Po upgrade fw už to neudělala, ale i kdyby, tak ji to odpustím. Já také dělám občas chyby a jak jsem starší tak odpouštím i té "zábavní" elektronice. :-))
andel61 (77)|21.5.2013 14:37
ja sem na tom asi stejne ale o ty online tv mi zrovna jde protoze jedu na sta antenu a chytame jen mux 1,2,3 a to jeste 3 mizerne, 4 vubec proto to resim.
andel61 (77)|21.5.2013 14:53
na eagetu jdou normalne pustit vse v pohode. Na sw se mi nactou ale kdyz chci spustit tak jen bezi pas a pak musim vypnou nebo to zamrzne. soucasne nic nepoustim pouzivam jen sw .
Hantronix (118)|22.5.2013 19:38
Tak jsem to teď testoval a chová se mi to stejně. V CZ a SK TV spustím tu první položku České a zahraniční TV, seznam TV se normálně načte, ale žádná z nich se nespustí. Jen běží odpočítávání. Jsou to všechny ty TV ze souboru dvbt.php. Mám taky XTR SW1.
A s příjmem DVB-T jsem na tom podobně. Taky mám jen MUX 1 a 2 a 3 mizerně. 4 vůbec a regionální síť 7 taky vůbec.
killerman27: Se streamy problém není. Testoval jsem je ve VLC playeru a tam normálně všechny z toho souboru dvbt.php jedou.
killerman27 (871)|22.5.2013 20:20
tak SW1 to neni, blbne to i na prodigy a dokonce i ve vlc na PC, ted jsem zkousel treba smichov a nejede mi ani na PC, asi neco s tema streamama delaji nebo jim to blbne, kdyz to takhle podobne blblo naposled trvalo to cirka 1-2 tydny, pak se to zase vzpamatovalo
pn (19)|22.5.2013 22:24
Zdravim.Chci se zeptat proc mi nejde nainstalovat MojeMenu v.1.9 kdyz se podivam do flesky tak je tam akorat zip soubor ale intalace neprobehne.Dekuji za rady.
andel61 (77)|23.5.2013 13:09
tak to se mi ulevilo ze nedelam nic spatne.Ale zahadou mi je , vytahl jsem EAGET M6 a tam mi krome tri televizi stale fungujou.
Hantronix (118)|23.5.2013 15:43
[QUOTE=pn;457841]Zdravim.Chci se zeptat proc mi nejde nainstalovat MojeMenu v.1.9 kdyz se podivam do flesky tak je tam akorat zip soubor ale intalace neprobehne.Dekuji za rady.[/QUOTE]
A zahlásí to něco při instalaci tohoto balíčku? A jiné balíčky jdou nainstalovat normálně? A na jakém přístroji to je instalováno?
Evidentně se to nerozbalí. Protože po korektní instalaci by tam ten zip být neměl. Nezůstává tam. Jen rozbalené soubory.
Teď jsem to zkoušel na XTR SW1 a bez problémů se to nainstalovalo.
V první řadě bych zkusil tu flashku na PC projet scandiskem, jestli tam není nějaký problém.
pn (19)|23.5.2013 21:33
[QUOTE=Hantronix;457874]A zahlásí to něco při instalaci tohoto balíčku? A jiné balíčky jdou nainstalovat normálně? A na jakém přístroji to je instalováno?
Evidentně se to nerozbalí. Protože po korektní instalaci by tam ten zip být neměl. Nezůstává tam. Jen rozbalené soubory.
Teď jsem to zkoušel na XTR SW1 a bez problémů se to nainstalovalo.
V první řadě bych zkusil tu flashku na PC projet scandiskem, jestli tam není nějaký problém.[/QUOTE]

Flesku je v poradku, mam Xtreamer DVD. FW 2.71 a Xtreaming 1.3.5
kmarty (81)|23.5.2013 22:36
[QUOTE=pn;457937]Flesku je v poradku, mam Xtreamer DVD. FW 2.71 a Xtreaming 1.3.5[/QUOTE]
A hlasi to neco? A/Nebo co je v logu? (soubor update.log v adresari ./xLiveCZ/install/)

EDIT: Oops, sem prehlid ze to je Xtr DVD. Toho neznam. Ale i tak by mne zajimal obsah toho logu :-)
pn (19)|23.5.2013 22:59
[QUOTE=kmarty;457946]A hlasi to neco? A/Nebo co je v logu? (soubor update.log v adresari ./xLiveCZ/install/)

EDIT: Oops, sem prehlid ze to je Xtr DVD. Toho neznam. Ale i tak by mne zajimal obsah toho logu :-)[/QUOTE]

Pise to: 404 Not Found
Posledni radky z logu:
Dostupné verze (název : dostupná - nainstalovaná):
MojeMenu : 1.9 - not installed
Pocasi : 2.22 - 2.22
Updater : 3.5 - 3.5
ffmpeg : 1.0 - 1.0
grafika : 2.5 - 2.5
SH script : 4.9 - 4.9
teletext : 0.8 - 0.8
xLiveCZ : 6.8 - 6.8
xxx : 2.06 - 2.06

----------- PROCES INSTALACE -----------
Instaluji balík 'MojeMenu':
Rozbaluji:
kmarty (81)|24.5.2013 00:59
No ty blaho :-O
...
Ted mne tak napada, ona ta flashka asi nebude zadnej rychlik ... a MojeMenu zadnej drobecek ... ono to nejakou chvili trva i na klasickym HDD nez se to rozbali ... jestli to taky nevysumi na timeoutu (to by vysvetlilo ono "404"). Ono totiz ten vystup z unzipu se tam dostane az kdyz celej dojede (coz se nestane pokud PHP utipne install.php na timeout)
Hantronix (118)|24.5.2013 13:53
No drobeček to není. Ale zdaleka to není největší balík. Já většinou instaluju po balíčcích. Když dám vše, tak mi to spadne na "404 not found". A to mám NET 7 Mbit, takže zas tak pomalý není. Ale je možný, že to skončí na timeoutu.
Zkus ten ZIP soubor smazat a spustit tu instalaci balíčku MojeMenu znovu.
Nebo pak je tu ještě možnost si ten balíček stáhnout ručně z mýho webu tady: http://xtr.hantronix.net/MojeMenu_1.9.zip a ručně rozbalit na flashku do adresáře scripts.
XTR DVD taky neznám, ale na SW i na Prodigy se to rozbalí normálně. Samotný balíček je v pořádku.
kmarty (81)|24.5.2013 14:45
To neni nic proti tobe, to je spis myslenkovej pochod nahlas. Zatim z vetsi casti uplne naslepo. Jinak ohledne "drobecka", spis jsem myslel o poctu souboru (je jich asi dvacetkrat vic nez v druhem, souborove nejpocetnejsim, zipu (a celkove asi sedmkrat vic nez ve vsech ostatnich zipech najednou) coz v kombinaci s dejchavicnym CPU a pomalou(?) flashkou asi zadna slava nebude).

Momentalne mne chyta myslenka ze timeoutuje to zobrazovadlo (ten cosi jako browser co to ukazuje na obrazovce).
Jenze u toho nevim jak ho okecat aby pockal.

Kazdopadne ze vseho nejvic mne zere ze na jistotu neznam duvod proc to takhle umre, protoze ciste teoreticky do behu PHPka se nezapocitavaji systemovy operace (t.j. cekani na to nez se to sosne a, a to zejmena, cekani na rozbaleni, by se nemelo zapocitavat do vychozich 30vterin nez to umre na PHP timeout).
Proste nevim a zere mne to :-(
Hantronix (118)|24.5.2013 19:00
No je pravda, že těch souborů je tam fakt hodně. Ale může za to archiv ČT, který má přes 4 tisíce položek.
Uvažoval jsem už i o tom, že bych to rozdělil na 2 balíčky - zvlášť aplikaci a zvlášť datové soubory.
andel61 (77)|24.5.2013 19:06
Moc diky za aktualizaci, jako vzdy super prace.Ale muj problem s online tv v cz/sk prvni polozka stale pretrvava.Uz opravdu nevim kde by mohl byt problem.Jeste jednou moc diky
killerman27 (871)|24.5.2013 19:59
online aktualizace

andel61 nevim, ale me nejede ani na PC nic ze 4. multiplexu a nektere ze 3. multiplexu takze pokud to neopravi ti co to streamuji nemam co opravovat ja
andel61 (77)|24.5.2013 21:04
tak to je zahada me na pc jdou napr. mimo jine nova sport nebo nova cinema. a na eagetu take.No uvidime casem jak to dopadne.Kazdopadne dekuji za trpelivost
Hantronix (118)|25.5.2013 10:39
Tak jsem si říkal, že v Xtreamingu je zbytečně moc položek, který stejně nepoužívám.
Tak jsem ho trochu upravil. A navíc v designu Xtreameru SW.
Co na to říkáte? Mám to hodit do placu? :-)
.
THeBaNDiT (497)|25.5.2013 13:50
ten Youtube v strede a Youtube, ktore je v XliveCZ, to su dva rozne, alebo je to skratka na ten xlivecz-acky?
MarianV7 (15)|25.5.2013 14:00
Čau Hantronix
Pekná práca ,vyzerá to fakt dobre.
Mi to chceme,mi to chceme,mi to chceme...

Díky
andel61 (77)|25.5.2013 14:13
take se pripojuji vypada to luxusne,jen otazka dal by se tam pridat i xjukebox?
andel61 (77)|25.5.2013 14:22
Take jsem si ted vsiml ze nefunguje archiv ct.kdyz vyberu pořad tak je tam jen cerna obrazovka
kmarty (81)|25.5.2013 18:09
Takze ohledne instalace balicku a chyby "404":

Definitivne jde o timeout na strane browseru (alias zobrazovadla na obrazovce), nikoliv behu toho scriptu. Mimochodem neposle TCP reset, takze PHP script bezi na strane serveru tak dlouho, dokud nedobehne (tzn. i ted by mela instalace projit v poradku, pokud ji nechate jeste dostatek casu bez ohledu na to ze vam na obrazovce sviti chyba 404).
Vec se ma tak, ze tenhle zobrazovaci browser ma natvrdo timeout 60 vterin a do te doby mu musi ze strany serveru prijit odpoved kterou by zobrazil (napr. stranka "Instalace probehla v poradku"). Pokud ne, zahlasi chybu 404.

Pokousim se ho nejak ocu^H^H^H obejit aby pockal dyl. Doufam ze se mi to povede (alespon na mym SW3 se zda ze se mi to dari). Akorat je s tim spojeno docela dost obstrukci v prubehu instalace.
Jinak tajne doufam, ze muzu pocitat s pn jako s betatesterem :-). Samozrejme beru kohokoliv, komu se chyba 404 behem instalace zobrazuje taky, to je jasny.

P.S.: Hantronixi, Wenco, killermane, nemate nahodou v rukavu moznost rict tomu browseru aby pockal dyl? Ja abych se nemusel delat s tou saskarnou :-). Vy tri preci jen znate ten browser o poznani vic nez ja.
kmarty (81)|25.5.2013 21:28
Jestli muzu poprosit, ZDE je testovaci install.php.
Kdo ma zajem, rozbalte jej, ulozte do slozky ./xLiveCZ/install/ a vyzkousejte. A dejte vedet jak to dopadlo (pripadne rovnou i s logem).
Log je mirne zmenen, pribyvaji tam tecky (co tecka, to vterina behu dane veci. Teda ne uplne, tecky u "Instaluji balik" je cas downloadu. Ale tecky u "Rozbaluji" je cas toho rozbaleni).

Zkousel jsem to na SW3 kde mi to bez potizi vydrzelo 10 minut. Ale testoval jsem to se scriptikem, ktery mi simuloval ten desetiminutovy beh, takze neslo o realny test s unzipem. Ten mi u kompletni reinstalace probehne do 40 vterin (takze jsem ani u plnyho reinstallu nenarazil na ten timeout).
Hantronix (118)|25.5.2013 21:34
THeBaNDiT: Ten YouTube je stejný, jako ten v xLiveCZ. V podstatě jde jen o odkaz. Stejně tak i MojeMenu.
andel61: xJukebox by přidat šel. A nebo vyměnit za něco. Tohle je jen taková testovací beta verze. Uvidím, jak to bude ve finále vypadat. Ani nevím, jestli to pojede i na jiných přehrávačích než na mým SW1.
kmarty: Já jsem ten browser nijak moc nezkoumal, takže nevím. Ale klidně můžu taky testovat.
kmarty (81)|25.5.2013 21:41
No podle MojeMenu s nim dokazes manipulovat o poznani lepe nez ja :-)
killerman27 (871)|26.5.2013 20:21
[QUOTE=andel61;458067]Take jsem si ted vsiml ze nefunguje archiv ct.kdyz vyberu pořad tak je tam jen cerna obrazovka[/QUOTE]

CT opraveno

na pocasi se casem podivam, na Prodigy sice jede ale neni tam predpoved na dalsi dny, takze mozna mala zmena na yahoo kde si prodigy s tim poradi a SW1 ne

kmarty: testnu ten novej instalak behem tydne, na prodigy mi to nedela takze to testnu na SW1
andel61 (77)|26.5.2013 20:46
killerman27: diky za ct archiv,skvela rychla prace.
kmarty: prekopiroval jsem novy instal a reinstalace probehla v poradku.Bez chyby .diky skvela prace
Hantronix (118)|26.5.2013 22:12
MojeMenu v.2.0

Nová verze MojeMenu v.2.0.
Aktualizujte online přes XTR.

- Položky zaktualizovány na verzi xLiveCZ 6.9.
- Nová grafika tlačítek ve spodní liště (v celé aplikaci).
- Optimalizovaný generátor pro generování položek po nové verzi xLiveCZ.
- Nová obrazovka About (O aplikaci).
- Nová funkce NOW (po stisku tlačítka 5), která zobrazuje co se vysílá právě teď (alternativa k EPG). (Načtení trvá trochu déle.)
- Několik systémových úprav.
- KissParáda - Hitparáda rádia Kiss Hády vysílaná každý den od 18:00 do 19:00 hodin (položka v xLiveCZ).
- Xtreaming Alternative - možnost přepnutí úvodní obrazovky Xtreamingu (Movie Jukeboxu) na zjednodušenou mini verzi určenou převážně pro CZ uživatele. Přepíná se v nastavení MojeMenu. (Testováno pouze na XTR SW1, takže nevím, jestli to pojede i na ostatních přehrávačích.)

killerman27: Díky za archiv ČT. Jestli bude zájem o funkci NOW, tak ji můžeš implementovat do xLiveCZ.
kmarty: Tak jsem testoval upravený install.php a vypadá to dobře. "404 not found" se mi při instalaci neobjevila ani jednou.