Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

kmarty (81)|26.5.2013 22:39
Diky, to jsou dobry zpravy. Jinak podle logu (a tecek v logu) si muzete overit jak dlouho trvala instalace (pri kompletnim reinstalu je nutno vsechny tecky secist, to je jasny). Kritickych by melo byt vic jak 60 vterin, po prekroceni tehle doby hazela prechozi verze tu chybu.

Jeste pockam, a kdyz to bude vypadat ok, tak ze by se z nej stala 1.92 (resp. Updater verze 3.6. Verze 1.92 je interni verzovani samotneho install.php).
andel61 (77)|27.5.2013 05:11
nainstaloval jsem nove moje menu ,funkce now funguje a vypada skvele ale kdyz dam 3 pro nastaveni vyhodi to hlasku 404 not found.mam sw1
RossiD (1271)|27.5.2013 11:10
Mám stejný problém s hláškou 404 v "Moje menu" a tlačítkem 3 - XTR Pro. Jinak opět mé velké díky pánové !


Edit: Tak na druhém XTR - SW1 se tato chyba neobjevuje ....
Hantronix (118)|27.5.2013 16:20
Tak jsem to teď testoval 2x (jenou reinstal a podruhé čistá instalace) a pokaždé bez problémů. I vstup do nastavení (tl. 3).
Pro jistotu jsem ještě ručně rozbalil archiv a taky OK.
Můžete zkusit (andel61 a RossiD) stáhnout ručně archiv MojeMenu v.2.0 a rozbalit do XTR.
Ještě bych doporučoval scandisk disku. Předpokládám, že v obou případech jde o flashky.
Já jsem měl dřív občas taky problémy po instalaci. Na vině byla pomalá flashka (přeci jen těch souborů se tam rozbaluje hodně).
Pak jsem pořídil do XTR interní disk a od té doby jsem ani jednou nepřeinstalovával ani jednou neskenoval disk a ani jednou neměl na disku poškozené soubory.
andel61 (77)|27.5.2013 16:32
pouzivam int.disk. scandisk i rucne rozbalit uz jsem zkusil se stejnym vysledkem
jedine co jsem neskusil je nova instalace ale nevim co odmazat aby se me nabidla instalace znova. timto bych prosil o radu jak na to.dekuji
Rici.S (23)|27.5.2013 17:17
Mám stejný problém s hláškou 404 v "Moje menu" a tlačítkem 3 - Vlastním XTR Pro
puschpull (921)|27.5.2013 17:28
... no, vzhledem k tomu, co mě zajímá a k čemu Xtreamer využívám: cca 99,95% k přehrávání filmů (dva interní 2TB HDD plus datová úložiště v PC v domácí síti)
cca 0,02% času které věnuji aktualizacím sw (XLive CZ ard ..) a vzhledem k tomu že na online TV nekoukám (jen občas otestuji zda funguje, přeci jen, doma máme TV tak přes internet na TV koukat nepotřebuji) a cokoliv chci kouknou si mohu stáhnout
Tak jsem Xtremerem 100% spokojen. ¨
To kvůli čemu jsem si ho pořídil, funguje bez potíží ...

Takže samozřejmě občas něco nefunguje, ale ani já nemám pořád dobou náladu, takže tu techniku toleruji ! :-)
RossiD (1271)|27.5.2013 19:00
[QUOTE=Hantronix;458255]Můžete zkusit (andel61 a RossiD) stáhnout ručně archiv MojeMenu v.2.0 a rozbalit do XTR.[/QUOTE]

Tak stav stále stejný, zřejmě bude asi na vině ona flashka neb v SW1 je HDD a zde vše funguje. Interní disk jsem z XTR Pro vyndal, nepotřebuji jej - vše jede z NAS a 3,5" HDD byl poněkud hlučný a rušivý oproti 2,5" u SW1 (zde je také pouze pro systém).


[QUOTE=puschpull;458261]no, vzhledem k tomu, co mě zajímá a k čemu Xtreamer využívám: cca 99,95% k přehrávání filmů [/QUOTE]

Stejné využití je i u mne, ale občas (často) jsem líný naprogramovat STB na nahrávání a xLiveCZ mi vždy zachraňuje kůži - manželka je vášnivý "sledovač" pořadů o vaření či jiných pro mne nepochopitelných pořadů .... notabene vnukovi je velmi snadné v případě nouze pustit nějaký ten kreslený filmeček z "Videí pro děti" . Prostě xLiveCZ funkcionalita je pro mne stejně důležitá jako primární player filmů a je i pádným důvodem morální nezastaralosti obou Xtreamerů ;)
andel61 (77)|27.5.2013 19:03
flashka na vine nebude ja mam int. hdd na sw1 a stav stale stejny. dekuji
Hantronix (118)|27.5.2013 19:46
MojeMenu v.2.0.1

Opravná verze MojeMenu v.2.0.1.
Aktualizujte online přes XTR.

- Opravena chyba v názvu několika souborů v archivu ČT (nestandardní znak).
- Doplněn jeden chybějící soubor.
- Úprava v přepínání Xtreamingu.

Tak vyzkoušejte tuto opravenou verzi. Snad už to pojede OK.
Dreamon (4)|27.5.2013 19:51
Super. Dakujem. Mne na Prodigy black ver. 4.0.1. ide bez problemu. Skusal som len tak v rychlosti.
RossiD (1271)|27.5.2013 20:20
Voalá, vše funkční (včetně pěkného "dietního" menu) - děkujeme !!!! :-!!!

Jen jsem musel dát ruční přeinstalaci - při online update se hlásila 404 .....
kmarty (81)|27.5.2013 20:33
[QUOTE=RossiD;458299]Jen jsem musel dát ruční přeinstalaci - při online update se hlásila 404 .....[/QUOTE]I na tohle uz existuje lecba. Ale vydrz jeste chvilku, cekam na reporty od vsech testeru nez to dam do ostryho balicku.
killerman27 (871)|27.5.2013 21:06
kmarty: hlasim ze na SW1 i Prodigy je novy instalak v pohode a funkcni
RossiD (1271)|27.5.2013 21:10
Chlapi já to říkám pořád - není nad perfektně fungující podporu a komunitu, ještě jedno otřepané a mnohokráte omílané díky !
andel61 (77)|27.5.2013 21:53
tak moje menu naprosto funkcni, super prace,dekujeme moc
jl316151 (39)|27.5.2013 22:13
ahoj, mohl by mi prosím někdo vysvětlit, k čemu slouží to tlačítko streaming?Koupil jsem si xtrmer sw3 a buď mi to vyhodí chybu nebo se nic nestane.Koukal jsem, že je samostatně ke stažení, ale není u toho žádný popis, tak tu zebe udělám trochu jelito. Jinak ostatní samozřejmě jede parádně a posílám velikeré díky
kmarty (81)|27.5.2013 23:07
Updater v3.8
  • Opravuje chybu "404" pri dlouhotrvajici instalaci
  • Opravuje ztratu informace o provadene udalosti pokud bylo pouzito tlacitko "Info" (pop-up okno s detaily)
  • Oprava opravy (aby se uprava, resici chybu "404", aplikovala pouze pokud se neco instaluje, ne vzdy kdyz se vleze do Updateru)
Nanestesti se mi to nepovedlo odchytit najednou. Takze co bod, to byla nova verze. Proto takovy skok s verzi (z v3.5 na v3.8)
kolosek (17)|28.5.2013 14:20
Nevim jak vam, ale ja se nemohu dosat do sekce "TV ARCHIV" (natoz pak treba Nova) :\
Nacita se to, ale pak mi to hodi chybu 404...


Zkousel jsem i reinstalaci a stale stejny problem.
Hantronix (118)|28.5.2013 16:19
MojeMenu v.2.0.2

Modifikační verze MojeMenu v.2.0.2.
Aktualizujte online přes XTR. Doporučuji nejprve aktualizovat Updater a teprve potom MojeMenu.

- Úprava v přepínání Xtreameringu pro přehrávače bez nainstalovaného Xtreameringu (s AppLoaderem).

jl316151: Myslíš Xtreaming? (mělo by tam být správně Xtreamering) Ten slouží u přehrávačů Xtreamer pro spouštění aplikací, jako třeba xLiveCZ nebo xListPlay. Na přehrávačích s Androidem ale není potřeba. Tam se aplikace spouští přes AppLoader. Ten je třeba na Prodigy nebo SW3. Proto Ti to hlásilo tu chybu. Teď tato modifikační verze tuto chybu opravuje. Takže už spuštění tlačítka neskončí chybou, ale zprávou, že není Xtreaming nainstalovaný.
kolosek: Tak jsem teď zkoušel cca 4 archivy a všechny bez problémů jely (na SW1).
kmarty: Díky. Teď jsem to testoval s novou verzí MojeMenu 3x a ani jednou "404 not found". Pokaždé to doběhlo do konce. Takže i když je to velký balík, tak i na pomalejším přehrávači bez problémů.
longmatys (48)|28.5.2013 18:16
[QUOTE=kolosek;458370]Nevim jak vam, ale ja se nemohu dosat do sekce "TV ARCHIV" (natoz pak treba Nova) :\
Nacita se to, ale pak mi to hodi chybu 404...


Zkousel jsem i reinstalaci a stale stejny problem.[/QUOTE]

Mně to dělalo taky. Např. dětské pořady fungovaly, ale TV archiv ne. Zkusil jsem smazat soubory scripts\XliveCZ\nova.sh a shscripts.xml. Pak jsem dal aktualizaci a reinstall vseho.
I po tomto to nejelo, ale tak jsem restartoval prodigy a po restartu to jelo jako by se nechumelilo... :)
kmarty (81)|28.5.2013 20:06
Lidi, vy mne desite. Ja mam pak pocit ze za to muzu :-)
Asi pro jistotu jeste predelam install.php. Beztak to jsou jen tri mista kde potrebuju flushovat, takze misto nastaveni vychoziho flushovani (ktery by ale melo skoncit jen co skonci install.php) to budu radsi explicitne flushovat po kazdym echu. At ma dusicka pokoj.
Ono totiz Xtreamer pouziva PHP pres FastCGI, takze ... no radsi to jdu predelat.

EDIT: Tak je k dispozici Updater v3.9
Verze 3.8 mohla (mohla, ne musela) zpusobovat tyhle nove potize se "404". Jina souvislost v kombinaci "...po restartu to jelo ..." mne totiz nenapada.

P.S.: Blby je, ze Xtreamer neumi uzivatelsky reportovat prakticky jakoukoliv chybu jinak nez pres "404" (t.j. "Stranka nenalezena"). Vic toho nenapise. Takze tezko rict, kde ta chyba doopravdy je. Tak Updater v3.9 je jen jistota pro mne abych si mohl byt jisty ze neni mym pricinenim :-).
kolosek (17)|28.5.2013 20:14
Uz mi to take jede, chtelo to reinstal + restart, nicmene na novu se zase menilo tajne.heslo, co? :)

Diky za pomoc
MarPo (7)|29.5.2013 00:07
Vše plně funkční, velice pěkné a pro mě i praktické alternativní menu Xtreaming. Líbí se mi možnost jednoduše menu přepnout. Aktualizace jsem prováděl postupně, každá položka trvala pár vteřin. Moje Menu více než 4 minuty, ale bez hlášky 404 a nakonec taky v pořádku. Tímto si na nic neztěžuji, jen obdivuji Váš um a děkuji za odvedenou práci.
Hantronix (118)|30.5.2013 16:48
MojeMenu v.2.0.3

Modifikační verze MojeMenu v.2.0.3.
Aktualizujte online přes XTR.

- Oprava v popisu a v grafice Xtreameringu.

Tak ještě jedna oprava. Ale tentokrát je to jen kosmetická úprava v popisech a grafice Xtreameringu. Po funkční stránce je stejná jako ta předchozí.

MarPo: 4 minuty? To je celkem dost. Já jsem to teď testoval na svým SW1 a stopoval jsem to stopkama a celá instalace trvala 39 vteřin.
MarianV7 (15)|6.6.2013 20:53
Čaute
Tak tu máme nový firmware na prodigy a xtreamer sidewinder 3 fw 4.1

http://xtreamer.net/downloads/sidewinder-3/sidewinder-3-firmware/sidewinder-3-ver-4-1.aspx

Zatial ide celkom v pohode,velké plus, je to že už konečne z novým firmware 4.1 mi ide movie jukebox (nemám hdd,všetky filmy púšťam cez sieť).Uvidíme ďalej :-)
hakmar (401)|14.6.2013 09:42
Ahojte, chcem sa spýtať na problém pri prehrávaní z Youtube, nechce mi prehrať klipy ktoré sú od VEVO, vypíše mi načítanie zlyhalo, ešte minulý týždeň mi to šlo v pohode, neviete kde bude problém, dík.
Janas (28)|16.6.2013 17:34
Dobrý den,
mám xtreamer prodigi, používám ho bez HDD. Rád bych požádal o dobré rady :

1.Používám flash disk 1GB, poslední aktualizace (počasí) neproběhla kvůli nedostatku místa. Díval jsem se na to, opravdu už je na ní plno. Které soubory lze "beztrestně" smazat ? Musím mazat ručně, nebo se to standardně přehrává novými soubory a něco je špatně ?

2.Archivy mi jedou, ale jenom při spuštění z první strany. Pokud zadám 2. nebo další stranu, např. na ČTse načte seznam, ale nespustím nic. V čem může být problém ?

3.Ze zahraničních zpravodajských stanic mi jede tak 5 %, např.žádné BBC nebo CNN. Máte to taky tak, nebo mám něco špatně ?

Děkuji.
killerman27 (871)|16.6.2013 20:50
hakmar mam to napsane v ToDo, kouknu se na to

janas
1) asi je neco spatne samotne xLiveCZ ma do 30 MB, mozna uz i min po kopresi obrazku co jsem delal

2) to bude chyba u me ve skriptu, neprenasi se asi disk se zmenou strany, opravim v po pulnoci

3) to je docela mozne, ja sam na to nekoukam a od lidi chybi report ze to nejede, nerikam ze bych je nahradil, ale mohl bych je ty TV aspon smazat kdyz uz nejedeou, ale sam nemam cas na to, to prolizat co jede a co ne kdyz na to nekoukam
Janas (28)|16.6.2013 21:42
[QUOTE=Janas;460215]1.Používám USB 1GB, poslední aktualizace (počasí) neproběhla kvůli nedostatku místa. Díval jsem se na to, opravdu už je na ní plno. Které soubory lze "beztrestně" smazat ? Musím mazat ručně, nebo se to standardně přehrává novými soubory a něco je špatně ? [/QUOTE]

Překopíroval jsem soubory z 1 GB na 8 GB flash disk a dost mne překvapilo, že tento zoufalý pokus zafungoval a po restartu prodigi komunikuje s 8GB fleškou
killerman27 (871)|17.6.2013 00:05
[QUOTE=killerman27;460227]2) to bude chyba u me ve skriptu, neprenasi se asi disk se zmenou strany, opravim v po pulnoci[/QUOTE]

tak jsem se spletl, ja to mam ve skriptech dobre, patrne nejaka zahadna chyba u tebe Janas, nicmene uz zahada je ze se ti zaplnil 1GB disk, to tam asi ale nemas jen xlivecz ze?
Draceksoptik (17)|17.6.2013 12:40
Ahojky, jen spise dotaz, Vam chodi Nova archiv? Me nefunguje - jen nacita a nacita.. ale nic se nespusti zadny zaznam.. Prosim o kontrolu, zda Vam to chodi..
Nebo snad nahodou NOVA nezmenila to heslo..

Jinak musim rici, klobouk dolu za ty vase práce !!! Dekujeme..
JasuKi (3)|17.6.2013 13:21
[QUOTE=Draceksoptik;460296]
...Nebo snad nahodou NOVA nezmenila to heslo..

[/QUOTE]

správně
hawk-eye (5)|18.6.2013 15:21
ahoj, chtěl jsem se zeptat, existuje nějaká možnost, jak v xtreameru live zprovoznit sledování videí třeba ze stránky http://www.sledujuserialy.cz ?

Díky
killerman27 (871)|18.6.2013 17:01
ode me se takovych stranek nedockas
hakmar (401)|20.6.2013 15:32
[QUOTE=killerman27;460227]hakmar mam to napsane v ToDo, kouknu se na to
[/QUOTE] super dík, bol by som rád keby sa ti to podarilo rozchodiť.
Variaxis (5)|25.6.2013 08:03
Cus, chtel bych poprosit, jestli by se v dalsi verzi xLiveCZ mohli objevit zabery z radaru chmu jako naprikald tady , tady nebo zde. Predem dik :)
strach74 (3)|8.7.2013 16:23
Zdravím
mám dotaz.Běží vám Grooveshark?Mi se po přihlášení zobrazí zadaná skupina nebo skladba,ale nelze přehrát.Je chyba u mne nebo už to neběží?
killerman27 (871)|11.7.2013 18:12
Rici.S (23)|11.7.2013 19:48
Killerman,
Díky moc že se tomuto projektu stále věnuješ [VencaS to asi už vzdal?]!!!
wencaS (853)|11.7.2013 21:36
wencaS to nevzdal. Aspoň to tak necítim.
Ale když mi přijedeš zastřešit přístavek, položit podlahy, podříznout zdivo, obkopat chalupu atd. atd. atd. a co bych troškařil, nová střecha by taky bodla. Všem dobrovolníkům zdarma zapůjčím montérky, materiál potřebný ke své práci a nářadí si přivezte sami (mně elektriku taky nikdo z vás neplatí když se věnuju projektům pro vás)!
Pak bych moh ušetřený čas věnovat zase svým projektům.

Každej PC povaleč schopný pouze si to stáhnout si jen těžko může uvědomit co vývoj zabere času na úkor něčeho jiného. Ve většině případech rodiny.

Tady si hodně lidí všimne že nové verze nějakou dobu nebyli, ale odkazu na paypal si nevšimne takřka nikdo. Takže se nikomu necítím ničím zavázán, abych vyvíjel větší aktivitu. Počkej si do podzima a dál nerýpej.
miro333 (716)|12.7.2013 17:07
no, netreba to takto hrotiť. ja sa chcem poďakovať každému, kto sa na xLiveCZ podieľa za jeho prácu a spestrenie pohodlia za telkou nám uživateľom. to že udržujú projekt nažive je ich ochota a v podstate zabitý čas, ktorý by mohli využiť pre nich užitočnejšie, takže my konzumenti ich práce môžme byť len a len vďační. ešte raz díky!
Vladek96 (4)|16.7.2013 20:06
Ahoj všichni, byla vydána další aktualizace firmware na SideWinder 3: http://xtreamer.net/downloads/sidewinder-3/sidewinder-3-firmware/ver-4-2.aspx.
Po provedené aktualizaci potvrzuji funkčnost xLiveCZ.
Hantronix (118)|19.7.2013 18:26
MojeMenu v.2.1

Nová verze MojeMenu v.2.1.
Aktualizujte online přes XTR.

- Opravené a doplněné položky z IPTV
- Oprava archivu Barr (vč. přidaných náhledů)
- Aktualizované položky z xLiveCZ
- V Xtreamering Alternative vyměněno počasí za Počasí z xLiveCZ
- Několik systémových úprav
pn (19)|19.7.2013 23:17
Zdravim Prosim funguje nekomu ulozto? Mě nejede
nettopejr (20)|23.7.2013 18:48
[QUOTE=Vladek96;462395]Ahoj všichni, byla vydána další aktualizace firmware na SideWinder 3: http://xtreamer.net/downloads/sidewinder-3/sidewinder-3-firmware/ver-4-2.aspx.
Po provedené aktualizaci potvrzuji funkčnost xLiveCZ.[/QUOTE]
Já bohužel na Prodigy aktualizace http://xtreamer.net/downloads/xtreamer-prodigy/prodigy-firmware/ver-4-2.aspx a xLiveCZ vůbec nemám :-(
Možná někde dělám chybu, ale hledám to již 3 hodiny a nevidím...

Edit: ano, chyba na HDD (zaviněná uživatelem)...takže můžu také potvrdit funkčnost
pn (19)|9.8.2013 14:17
Dobry den,tak jeste jednou prosim funguje vam ulozto? Dekuji za odpoved
killerman27 (871)|9.8.2013 15:50
A já věřil ze ti někdo odpoví. Nefunguje. Bude nutná oprava.
pn (19)|10.8.2013 21:40
Dekuji
Pheorinos (24)|21.8.2013 17:55
Zkouším instalaci xlivecz z https://sites.google.com/site/pavelbaco/multimedialni-centra/xlivecz/xlivecz-na-prodigy a nějak se nemohu dostat přes tento řádek

http://ip_adresa_prodigy/media/sda1/scripts/apploader/index.php

ip adresu zadám, ale jelikož nemám prodigy ale sidewinder 3 SE tak nevím co má být napsáno hned za tou mou ip adresou ? Zkouším všechny možné varianty a ne a ne mne to pustit.