Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

sybacus (17)|9.12.2013 20:31
Dík za aktualizaci. Chtěl bych se zeptat - Už delší dobu mně nejedou v nezařazených videa z návratu do reality, ani aktualizace to nezměnila. Je chyba u mě nebo to nejede nikomu?
killerman27 (871)|10.12.2013 11:20
to nepojede nikomu, nemel jsem to nahlaseno tak jsem nezkousel, ale vidim ze tam je nejaky problem, kdy si hlidaj asi prehravac(webovy), zkusim na to do pristi aktualizace mrknout
wencaS (853)|19.12.2013 20:49
Tak nám zase nejede youtube. Můžete to někdo další potvrdit? Údajně některá videa by funkční být měla. Tak bych byl rád za url na video které je přehratelné, pokud na takové někdo narazí.
Jo, a zjistil jsem, že již nějakou dobu nefunguje popup okno s hláškou u nepřehratelného videa. Tady nám chybí zpětná vazba!
ydenbroy (18)|19.12.2013 22:46
[QUOTE=wencaS;476592]Tak nám zase nejede youtube. Můžete to někdo další potvrdit? Údajně některá videa by funkční být měla. Tak bych byl rád za url na video které je přehratelné, pokud na takové někdo narazí.
Jo, a zjistil jsem, že již nějakou dobu nefunguje popup okno s hláškou u nepřehratelného videa. Tady nám chybí zpětná vazba![/QUOTE]
ne, opravdu neběží, zkoušel jsem toho víc.
wencaS (853)|21.12.2013 15:48
Mám do jisté míry řešní, bohužel se najde dost videí, které stejně nejdou přehrát. Takže musím bádat zda nepřijdu na efektivnější metodu.

STRPENÍ.
Hantronix (118)|22.12.2013 19:18
Tak když budou ty Vánoce, tak tady máte jeden dáreček. :-)

MojeMenu v.2.3

Nová verze MojeMenu v.2.3.
Aktualizujte online přes XTR.

- Integrovaná kontrola na konzistenci uživatelských dat.
- Přidána možnost reinstalace při poškození dat.
- Aktualizované položky z xLiveCZ.
- Opravený stream.cz
- Doplněno tn.cz.
- Pár systémových úprav.

wencaS: To pop-up okno se zobrazí, ale nic v něm není. Jen tlačítko OK.
to all: Zapracoval jsem do skriptů kontrolu, zda nejsou poškozena uživatelská data. Pokud ano, tak by spuštění MojeMenu nemělo skončit hláškou "404 not found". Nabídne se reset do výchozího stavu. Nevím však, jestli se mi podařilo nasimulovat dostatečné množství "vadných" uživatelských dat. Kdyby se někomu i přes to objevila hláška "404 not found", tak se mi ozvěte.
RossiD (1271)|22.12.2013 20:23
Děkujeme za dárek a za předvánoční práci s ním !
wencaS (853)|22.12.2013 21:56
Hantronix
To PopUp okno mi teď sejří ze všeho nejmíň. Stále nedokážu přehrát 50% videí. Sedím nad tím celej den a vážně uvažuju že s tím seknu. Ten čas tomu věnovaný na úkor rodiny ... kdyby člověk věděl že to aspoň někdo ocení.

Hmmm i servery jsem letos dotoval ze svý kapsy a kort teď když se nedaří mám tisíc chutí a milion důvodů ohlásit END.

Uvidíme, budou vánoce, silvestr, vožerem se jako prase.


Jó a velké díky za novou verzi!


EDIT:// ale kua věřím že už sem blízko a brzo to zlomim. :-)
THeBaNDiT (497)|22.12.2013 23:01
Zbytočne na to netlač, vychutnaj si Vianoce s rodinou, to je najprednejšie. Youtube počká. Dal by som tebe i killermanovi reputačné body, ale keďže som neohodnotil dostatok iných členov od vášho posledného hodnotenia, nemôžem tak učiniť... Snáď neskôr.
wencaS (853)|22.12.2013 23:20
S těmi body je to tu dost potíž. Chápu že je to aby si lidi nemohli tak snadno naklikat, ale na druhou stranu já abych moh přidat body musim naklikat za blbosti jiným. Takže to omezení je spíš kontraproduktivní.

SLÁVA!!!! Právě sem přehrál první problémový video!!! Tedy zatím jen url na něj v prohlížeči! Už bylo na čase když v tom ležim 4dny.

Asi si nejdřív počkám na řešení od mikky, dsapaca a dalších, jejichž řešení bylo vždy až moc nápadně podobné tomu mému.
killerman27 (871)|23.12.2013 08:50
Dobre ty as zase jsem bez moznosti ti udelit body :-(
wencaS (853)|23.12.2013 09:09
Moc dobře ne. Jednou to samé video hraje a čtyřikrát ne. :-?
Rici.S (23)|23.12.2013 10:12
Po všech úpravách na YouTube mi jde stahovat včetně videi od VEVO v Mozille Firefoxu pomocí skriptu SaveTube.Nevím jestli Ti to nějak pomůže.
killerman27 (871)|23.12.2013 12:57
co jsem tak namatkou zkousel tak jsou zase problemova videa od VEVO
whitesak (406)|23.12.2013 14:56
@wencas, killerman:
Panove kazdopadne velky dik za vasi fantastickou praci. A krasne svatky!
wencaS (853)|23.12.2013 15:40
Mno, tak to SaveTube sem nejak nepochopil. Nic instalovat do PC nepotřebuju a že to někde nějak funguje na serveru ... to fakt není pomoc dokud není k dispozici ukázkový script.

killerman to co sem ti posílal hraje vše, krom těch vevo. Celé jsem to ale už předělal, včera mi hrálo i vevo ale jen na několikátý pokus a při dalších úpravách mi teď nehraje zas nic a už ani netuším proč mi prve hrálo aspoň někdy aspoň něco. Dyžtak se chytnem na icq po svátcích.

Mám ještě jedno eso v rukávu. Ale fakt asi až po vánocích.

[FONT=arial black]Tak Hezké, šťastné a radostné vánoce lidi. [/FONT]
killerman27 (871)|23.12.2013 18:26
ok, po vanocich to snad nejak dam, az do 27.12 se nechytam, furt nekde budem :-)

Takze stastne a vesele vsem
Hantronix (118)|23.12.2013 20:05
[QUOTE=wencaS;476834]Hantronix
... Ten čas tomu věnovaný na úkor rodiny ... kdyby člověk věděl že to aspoň někdo ocení.

Hmmm i servery jsem letos dotoval ze svý kapsy a kort teď když se nedaří mám tisíc chutí a milion důvodů ohlásit END. ...[/QUOTE]

Úplně přesně Ti rozumím.
jl316151 (39)|24.12.2013 15:24
Tak chlapi, když jsou ty vánoce, přeji Vám jejich co nejlepší prožití, ať se Vám daří, a ať Vám i v novém roce zůstane chuť zaobírat se touhle prací. A ještě jednou díky za všechny vaše aktualizace a hodiny strávené nad jejich pipláním
wencaS (853)|25.12.2013 20:01
Jen pro vaši informaci. Včerejší myšlenka dnes ráno zrealizovaná. A výsledek? Od rána si tu hraju z YT jednu skladbu za druhou (pochopitelně že v xListPlay, třeba vlastní playlist rockových balad délky 2:40:36) a ještě jsem nenarazil na video co by nešlo přehrát!:-!!!:-!!!

Ale se zveřejněním to nebude tak horký. Vzhledem k tomu že hdforall (ty sice nedávno udělali aktualizaci, ale to fakt ani nemůže fungovat), scripts mini, adido, dsapac, mikka (co měli source až moc nápadně podobný) a určitě mnoho dalších čeká až to zveřejníme v xListPlay a xLiveCZ, tak jsem začal dělat na zabezpečení, kdy většina toho nejdůležitějšího poběží na serveru, tedy mimo naše krabičky.
Martin48 (8)|25.12.2013 20:48
Zdravím Vás,
potřeboval bych poradit s přehráváním videí z archívu ČT (xLivecz v7.3, xtreamer SW1 FW 2.7.1.)
po spuštění jakéhokoliv videa z tohoto archivu se dříve či později zastaví a sekne s následující hláškou "záznamové medium bylo vyjmuto" u jiných archivů tento problém není. Hledal jsem chybu ve své síti, firewallu atd., ale bezúspěšně. I po zapojení xtreameru napřímo do sítě s vyloučeným routerem problém stále přetrvával. Máte tušení kde by mohl být problém?

Děkuji,
Martin L.
Kumen (14)|26.12.2013 17:14
wencaS ať žije OpenSource :D
Nicméně se to bude lépe spravovat když to bude na serveru. Třeba i občas bez aktualizace v krabičce.

Zase na druhou stranu, aby se ti pak nepřipojovali na server z těch jejich scriptů. To by mně pak zajímala tvoje reakce :)

Jinak ale dobrá práce.
wencaS (853)|26.12.2013 21:12
Kumen
OpenSource? Ano. Tyhle kecy fakt miluju a myslim že killerman by z nich měl taky velkoou radost. Takže ano, ale vodsaď podsaď! Opravdu na čekatele na hotové řešení nejsem zvedavej! Sedím nad tím od 19-tého, já vím žádná sláva, ale najít princip správného funkčního řešení prostě zabere čas. Teď bych to dal do 1/2 hoďky, když už vím kde je zakopaná kočka. Taky sem moh složit ruce a čekat až někdo s něčím přijde ... jenže to by asi nebylo nikdy když co to dělám tohle všici berou od nás. Takže si kecy o OS laskavo napchi kamchceš. Nebo patříš mezi ně? Mezi čekatele? Poněvadž potrefená husa nejvíc gdáká.

O připojení na server nemám vůbec strach. Hmmm sám jsem zvědavej zda to někdo vykopčí a za jak dlouho.


A aby to tu dál nebylo jen o hádání o licenci [ATTACH]25879[/ATTACH]. Rozbalený yt.php nakopírujte do /scripts/xListPlay/yt.php nebo do /scripts/xLiveCZ/modules/links/yt1.php
Bacha v xLiveCZ je třeba přejmenovat.


Doufám jen že sem napíšete někdo taky zpětnou vazbu, která mi může být aspoň něčím užitečná. Prostě doufám že počet stažení bude aspoň 50/50 s počtem nových příspěvků. Děkuju.

Jó a děkuju že to používáte.
Kumen (14)|26.12.2013 23:54
Nene nepatřím mezi ně. Myslel jsem tím, že oni si z toho udělali OpenSource a předpokládám bez nějaké zmínky o tobě(to nevím). Ba naopak, sám tvořím nebo případně s něčí pomocí(s killermanem - uloz.to, webshare.cz). Vážím si tvojí práce a hlavně tvého času co jsi tomu věnoval. Spíš se divím, že pro něco tak velkého jako youtube ještě není neoficiální podpora ve smyslu nějakého názorného kódu. Spíš to je know-how každé aplikace.
THeBaNDiT (497)|27.12.2013 01:07
[QUOTE=wencaS;477160]Doufám jen že sem napíšete někdo taky zpětnou vazbu, která mi může být aspoň něčím užitečná.[/QUOTE]neviem, do akych detailov si predstavujes spominanu spatnu vazbu, tak hlasim, ze po aplikovani predmetnych suborov problemova sluzba opat funguje, namatkovo vybrane videa trebars zo smartmanie alebo mobilmanie sa prehravaju bez problemov a to hned naprvykrat, rovnako vyhladavanie v YT aplikacii a nasledne prehravanie je plne funkcne...

...a zaroven som tebe i killermanovi poslal cez PayPal malu povianocnu pozornost za vasu dlhodobu pracu na tomto projekte (EDIT: dufam, ze to PayPal neokliesti o nejaky velky poplatok, nemam s tym skusenosti).
wencaS (853)|27.12.2013 08:47
Kumen
Áaaaa, tak to se omlouvám, ale OS mi vážně zvedlo ze židrle. Tvůj nick mi byl nějak povědomej. Vzpomenout si na tebe dřív, když jsem potřeboval pomoct s pythonem (nebo assembler to je, co já vim), tak jsem tě asi otravoval. Nakonec jsem to rozlousk sám a napsaná fce jela na první hokuspokus.

THeBaNDiT
Po encodu se mi nechtělo rozjet jedno obyčejný video, jelo až na druhý pokus. V předchozích dvou dnech testování jsem se s tím nesetkal, tak mi to trochu vyděsilo a nebyl jsem si až tak jistej to pustit do světa. Ale zase na druhou stranu potřebuju aby to bylo odzkoušeno v praxi. A právě informace, že ti to hraje bez problému potřebuju taky. Někomu se to může zdát to psát jako zbytečné, ale já se jinak chování u druhých nedozvím. Jsem, a vždy budu, rád za každé upozornění na chybu, nebo i prostě že chyba není. Je to pro mně důležité vědět.

Velké díky za paypal pozornost. Myslím že paypal si bere poplatky až při převodu měn.:BB:
Rici.S (23)|27.12.2013 15:15
Po aktualizaci mi YT.chodí na jedničku.Zkoušel jsem hlavně muziku a ta chodí včetně VEVO. super!!!
Takže velký obdiv.
matus (1)|28.12.2013 17:12
ahoj, regol som sa aby som informoval, ze yt funguje super, dakujem!!!
wencaS (853)|28.12.2013 18:30
Díky za info. Mně se občas tedy stane, že některé video nelze přehrát ale na druhý pokus už hraje. Tak to vidím na občasný problém na trase, venku je zima, tak holt data někde někdy zamrznou.:-E
Ras2 (79)|28.12.2013 20:06
Dnes to testoval syn a nehlasil ziaden problem :)
Hantronix (118)|29.12.2013 22:32
Tak jsem to teď testoval na XTR SW1.
Přepsal jsem yt.php a stáhl jsem si zatím jen electronic.list, ale nic mi nejelo.
Zkoušel jsem od začátku: 2 brothers on the 4th floor, 2 unlimited, 49'ers, 666, ... Pořád jen točící se progress bar.
Zkoušel jsem Doporučená i Videa i Aktivity. Všude stejný.
Nevím, jestli je to problém na straně YT nebo jestli to třeba nejede jen v SW1.
V xLiveCZ mi jede na YT vše (technika, sport, ...).
Proklikal jsem taky celou Kissparádu, kde jsou videa z YT.
Jely všechny (i Vevo) kromě tohoto: https://www.youtube.com/watch?v=-KgFBeOcCHQ#t=32
Objeví se prázdné popup okno s tlačítkem OK.
P.S.: Že bych taky zveřejnil svůj PayPal. Třeba by mi taky někdo poslal nějakou pozornost. :-D
wencaS (853)|29.12.2013 22:47
Díky za testy.
Id videa co ti nejelo sem si dal do záložek a mrknu se na to.
Chyba je v xListPlay, bo připravuju novou verzi a pro xListPlay je již na serveru přepsáno, takže vrací výsledek pro novu verzi pouze v případě xListPlay. Cca od 17 hodin to je přepsané na novou verzi.
Takže vydrž do aktualizace. Ještě něco testujeme zítra vydám novou verzi.

xLiveCZ je pochopitelně funkční, to změním až bude připravená aktualizace xLiveCZ.
ratafak (21)|1.1.2014 19:52
Diky chlapci,
specialne wencaS a killerman.

Na mojom xtrPro s moservices amp r11 a xLiveCZ7.3+xListPlayRC5, kde som nahradil yt1.php so suborom z posledneho xListPlay je prehravanie youtube plynule a funkcne aj na videa, ktore mi predtym nesli.
P.S.
Subjektivne je to prehravanie aj stabilnejsie a rychlejsie ako s originalnym FW 2.7.1.
P.S.2
ak by to niekoho zaujimalo, tak sa uz da moservices upravit, aby znizil otacky ventilatora ihned po starte xtreamera.
Kukymann
jarda_33 (64)|2.1.2014 10:42
Zdravím všechny na fóru.
Rád bych všem co se stále věnují tvorbě a testování xLiveCZ poděkoval za obětavou práci a popřál do nového roku hodně zdraví, pohody a chuti do práce na tomto úžasném rozšíření.
Právě Vaše nadšení stálo za tím, že jsem si pořídil na vánoce dalšího Xtreamera SW3.

A současně mám jeden dotaz :-) je možné nainstalovat xLiveCZ také na sd kartu ?
Instalace na flash disk proběhla dobře ale mám doma nevyužitou kartu 8GB class 10.
Prozatím jsem s tím nepohnul, nejsem schopný nainstalovat xlive na kartu (disk nemám).
Když hodlám nainstalovat xlive tak to končí hlášením že médium nebylo nalezeno.
Karta se prostě nehlásí jako SDA1

Díky za případnou radu.

Jarda
kmarty (81)|2.1.2014 11:34
[QUOTE=jarda_33;477910]Karta se prostě nehlásí jako SDA1[/QUOTE]
SDA1 (resp /dev/sda1) je oznaceni prvni primarni partice na prvnim disku, pripojenym pres scsi subsystem (to dnes zahrnuje i IDE disky). Druha primarni partice na stejnem disku by byla /dev/sda2, Treti primarni /dev/sda3 a ctvrta primarni partice by byla /dev/sda4 (na disku s MBR muzou byt jen ctyri primarni partice). Typicky, zejmena v MS Windows svete se pouziva pouze prvni primarni partice, ostatni partice na tomtez disku jsou reseny pres rozsirenou partici (ty zacinaji od /dev/sda5).
Pokud reknu /dev/sda, pak tim myslim cely disk jako takovy. Nektera zarizeni (napr. nektere USB flash disky) nemaji partition table a jsou pouzity naprimo, bez partice (je tedy nutno volat disk jako takovy, bez cisla partice ktera tam ani neni).
Druhy fyzicky disk v poradi (t.j. kdy byl nacten systemem) by byl /dev/sdb, treti /dev/sdc ... .

Nektere jmenne konvence maji mirne odlisnou podobu. Jako prvni mne napada, dnes jiz nevyuzivana, flopka - zarizeni typicky bez partice. Prvni flopka mela oznaeni /dev/fd0, druha /dev/fd1 ... a tak dal.

No a tim se dopracovavame k SD/MMC karte. Ta je, minimalne v Xtreameru SW3, znacena jako /dev/mmcblk0 (ve vyznamu "prvni MMC blokove zarizeni"). Pokud ma partice, pak prvni partice je /dev/mmcblk0p1, druha /dev/mmcblk0p2 ... a tak dal.


Pomohlo?

P.S.: Co se tyce SD/MMC karet/ctecek. V PC/noteboocich byva ctecka SD karty typicky interne pripojena pres USB a pro OS se tak tvari jako klasicky USB mass storage (a ten spada po oznaceni /dev/sdXY, nikoliv /dev/mmcblkX).
killerman27 (871)|2.1.2014 11:42
takze jak pise kmarty ma to reseni(nemam to odzkouseno) ale defacto jen zmeni z navodu sda1 za mmcblk0
cili:

stáhněte si apploader a rozbalze na disk v XTR do složky scripts

Poté zprovoznit apploader, zadejte na PC do prohlížeče:
[code]http://ip_adresa_prodigy/media/mmcblk0/scripts/apploader/index.php[/code]


Stáhni tento soubor a rozbal na disk v xtr nebo na flashku v xtr:

xLiveCZ najdes v APP-Aplikace-Apploader

Po otevření xLiveCZ je v nabídce jen jedna položka - Instalace - tu potvrď a nainstaluj všechny balíčky
jarda_33 (64)|2.1.2014 11:47
Děkuji pánové za vyčerpávající odpověď, nic méně já bojuji s problémem že právě nemám v xtr tu složku scripts jinak bych už to přejmenování zkusil, takže mám tu složku vytvořit ručně ?

Jarda
wencaS (853)|2.1.2014 11:48
Možná stačilo jen říct že ti prostě chutná. Tedy, ehmmm, vlastně, že to nejde.
killerman27 (871)|2.1.2014 11:50
[QUOTE=jarda_33;477930]Děkuji pánové za vyčerpávající odpověď, nic méně já bojuji s problémem že právě nemám v xtr tu složku scripts jinak bych už to přejmenování zkusil, takže mám tu složku vytvořit ručně ?

Jarda[/QUOTE]

ano vytvor
jarda_33 (64)|2.1.2014 12:06
Copak o to složku vytvořím nakopíruji, spustím vše se nainstaluje ale když vlezu do aplikaci nic tam není, není potřeba nainstalovat xtreamer live ? tem ně prostě nejde nainstalovat píše to time out, zřžejmě to čeká instalaci na flashdisk nebo hdd ?

J.

---------- Doplněno v 13:06 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:03 ----------

Ahááááá tam nic už to jede chyba na mojí straně zapomněl jsem tam nakopírovat ten starter
Už to funguje, velice děkuji všem
J.

Chtěl jsem zkusit archiv N***y ale jaksi ani po 3 hodinovém prolézání zdrojových kodů v xtre jsem nic nenašel, nemáte prosím někdo nějaké vodítko ?
Hledán na dobrém místě ? :-) nechápu tu narážku na mediaportal
kmarty (81)|2.1.2014 12:16
[QUOTE=killerman27;477929]... ale defacto jen zmen z navodu sda1 za mmcblk0[/quote]Ja se omlouvam ze jsem na to sel tak od lesa, ale mne slo mimo jine i o vysvetleni tech partic - ja mam napr prakticky vsechny SD karty opartitionovany, takze u mne to bude takrka vzdy mmcblk0p1. Ale pokud si pamatuju dobre, tak casto jsou ty karty od vyroby predformatovany bez partice a i MS Win je myslim ve vychozim stavu chteji formatovat bez partice (ale nejsem si 100% jisty - treba uz partice delaji).
Tak jsem chtel jen dat vedet ze to muze byt i trochu jinak a proc.
jarda_33 (64)|2.1.2014 12:36
[QUOTE=kmarty;477938]Ja se omlouvam ze jsem na to sel tak od lesa, ale mne slo mimo jine i o vysvetleni tech partic - ja mam napr prakticky vsechny SD karty opartitionovany, takze u mne to bude takrka vzdy mmcblk0p1. Ale pokud si pamatuju dobre, tak casto jsou ty karty od vyroby predformatovany bez partice a i MS Win je myslim ve vychozim stavu chteji formatovat bez partice (ale nejsem si 100% jisty - treba uz partice delaji).
Tak jsem chtel jen dat vedet ze to muze byt i trochu jinak a proc.[/QUOTE]

Nic se neděje je dobré vědět proč to tak je, něco jsem o tom okrajově věděl (začínal jsem na Dosu) nějaké označování mechanik ně je povědomé ale nevěděl jsem jak to je Linuxu

J.
jl316151 (39)|2.1.2014 17:23
Ahoj, mám Xtreamer 3 se a nefungují mi youtube videa v xlivecz. Vyhledávač je najde a při pokusu o spuštění započne nekonečné nahrávání. Potom jsem koukal na replay v záložce technika a ten mi nefunguje vůbec. Stáhnul jsem si oba dva výše uvedený skripty,ale žádná změna
sajmik (22)|2.1.2014 19:25
Mám Xtreamer prodigy black a můj otec taktéž, první den co jsem stáhl yt1.php youtube fungoval, ale druhý den už nikoliv. Videa to najde, ale stále dokola se načítají a nespustí. U mého otce to samé. Zkoušel jsem i znovu flash firmware a znovu nahodit celý XliveCZ a nepomohlo. To samé pohádky pro děti, které jsou z youtube, ty taktéž jen načítají, ale nespustí. Archiv čt funguje. Ale nejvíc používám ten youtube na písničky a nevím co tam je za prekérku, ale častěji nefunguje jak funguje.
Ještě jsem si všimnul jedné pitominy. Byť mám doma 40Mbit net a na PC mi videa z youtube s přehledem fičí 1080p, tak v momentě funkčnosti na xtreamru jsem rád, že mi jedou v low kvality.. což nechápu a zároveň to naštve, když to zobrazuji na 50" plazmě.
víte někdo co s tím, případně proč?
Děkuji za fundovanou odpověď a řešení..
wencaS (853)|2.1.2014 19:28
Si nečet ani tuhle poslední stranu než si vložil dotaz, co?

ratafakův příspěvek by ti moh pomoct. Vysvětlení můžeš najít na pár posledních stranách.
sajmik (22)|2.1.2014 19:30
To bylo na mě?
Do háje mám naluštěný celý forum :-( co mi uniklo
wencaS (853)|2.1.2014 19:46
Tvůj příspěvek jsem vůbec nečet, reagoval sem na jl316151. Nicméně na tvůj dotaz se hodí nakonec taky. Tak tím je vyřešeno proč ti to nespustí video.

A kd ruhé věci co je otázka přehrávaných videí. Mám dojem, teď to neověřím bo to mám odpojené kvůli přestavbě nábytku, je tam někde volba kvality. Tam si navol jakou potřebuješ, ale to video v té kvalitě také musí být dostupné. Pokud není hledá se nišší kvalita dokud není k dispozici, takže můžeš i při nejvyšší možné nastavené kvalitě přehrávat jen 240p protože vyšší prostě u toho videa není.

A co se týká písniček z YT možná bys na to měl fakt lepší xListPlay, kterej je součástí FW u Prodigy. Zapni si ho v nastavení pak ho najdeš v Comunity.

Zasekávání videí z youtube sem nepozoroval a to mám pomalejší net a prodigy jede přes wifi a většinou hraju z xListPlay a rozlišení mám nastaveno na max. Nastavení kvality je po stisku 7 (xListPlay).
sajmik (22)|2.1.2014 20:08
Hm, vyčerpávající odpověď, ale asi jsi mne nepochopil, vím, že v xliveCZ si nastavuji kvalitu videa na youtube od 1080p, 720p až po low kvality (tlačítkem 5). Nicméně video, které je dostupné v 1080p a na notebooku a pc běží bez záseku (stíhá se rychleji načítat) tak u Xtreamru prodigy to prostě jede trhaně (jakoby byl internet pomalý a nestíhalo načítání videa z youtube) třeba Lil Wayne. Nebo jiné jakékoliv video dostupné v 1080p.
A co se xListPlay týče, tak ten jsem zkoušel po znovu nahrání FW na Xtreamer prodigy 4.2.3 , http://www.xtreamer.net/downloads/xtreamer-prodigy/prodigy-firmware.aspx
a najede černá obrazovka s nápisem youtube a u tohoto to skončí.
Docela jsem z toho všeho nešťastnej a říkám si jestli není zlatý HTPC...
jestli používáš teamviewer, budu rád za pomoc..jinak to už brzo vyhodím :-D

---------- Doplněno v 20:08 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:04 ----------

Ještě k tomu nespouštění videa, Raťafák to řešil na XtrPRO..
sajmik (22)|2.1.2014 20:10
Jo a prodigy nejedu přes wifi, ale v Gigabitové síti!! protože mám NAS, odkud sosám HD filmy, tam problém není. Jen ten zpropadený YT
wencaS (853)|2.1.2014 20:19
V xListPlay ti nemůže najet černá stránka s nápisem youtube, bo jsem ji tam nenapsal. To jsi jinde, zřejmě v zabudovanym Youtube. To mi taky nešlo.

[QUOTE=wencaS;478031]
A co se týká písniček z YT možná bys na to měl fakt lepší xListPlay, kterej je součástí FW u Prodigy. Zapni si ho v nastavení pak ho najdeš v Comunity.[/QUOTE] Je to v System service (ehm ... myslím)
Po spuštění zaktualizuješ. Samo se to nabídne. Najdeš ve složce to samé co je na Pro. v tom je to stejné.