Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

MarioHP (36)|23.12.2014 11:27
O vymazani adresare "category" neni v popisu rec. Je tam jen prepsat. Jasne, ze to nepujde, kdyz sis to vymazal.
hovnozrout (11)|23.12.2014 12:43
Normálně pak smažte složku category , co tam v Xlive máte a nakopírujte tam složku category od Maria.
Píše mistrmartin
Poradíš mi tedy prosím co s tím,všechno funguje jen ten stream a csfd stejně nejde,za chvíli mi bude půl století a trochu dýl mi už všechno trvá
MarioHP (36)|23.12.2014 13:25
Xtreamer nemam, ale zkusil bych dat aktualizaci XliveCZ nebo nainstalovat znovu at je v prehravaci posledni verze (7.41), aby se nahraly vsechny soubory a potom prepsat adresar category tim mym category.
hovnozrout (11)|23.12.2014 14:16
Tak jsem to celý přeinstaloval,přepsal adresář category a stejně mi to nejde.
MarioHP (36)|23.12.2014 15:16
Nejde je siroky pojem. Nevypise to porady, videa nebo hlasi nejakou hlasku???
hovnozrout (11)|23.12.2014 15:35
Na stream ani na csfd to nic nenajde načte ale nic tam není černá obrazovka,žádná hláška nic tam není.Nevypise to porady, videa
MarioHP (36)|23.12.2014 15:53
A nakopirovalo to vsechny soubory, dal jsi pri kopirovani "prepsat vse"? melo by tam byt v category/tv/csfd.php nebo stream.php. Jinak nevim, tu v pocitaci mi to jede, zkus napsat SZ mistr.martinovi on ma ten samy prehravac.
mistr.martin (70)|23.12.2014 17:06
Hoši jak se to mění - tak jsou v tom zmatky , tady máš složku category , která je funkční , toto - co jsem psal , platilo pro první verzi category , kde měl mario všechno i všechny ostatní soubory a složky .-) jak vydal aktualizaci smazal všechno ostatní a nechal jen změněné soubory - tzn půlka ti jich tam chybí...

dej si tam tuhle složku , tamto co tam máš dej do pryč a pak tam dej tuhle , je to moje původní složka z dob před aktualizací s nově přepsanými soubory na stream a čsfd ...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
wencaS (853)|23.12.2014 18:12
Přitom je to tak prosté. Nemazat hned starou složku, ale udělat si jen její zálohu. Pak to z nového archívu nakopírovat a nechat přepsat existující soubory.


Pokud killerman chce projekt přenechat, jak už tu naznačil, nové aktivitě zde vyvíjené a uzná nového tvůrce za spolehlivého, nemám nic proti tomu když se domluví a předá i vstup na ftp u mně na webu k aktualizacím, aby další aktualizace mohli nadále pokračovat bez nutnosti PC online rovnou z MMC. Jen mi dejte pak vědět, ať se nelekám přistupujících IP adres v logu.
MarioHP (36)|23.12.2014 19:19
[QUOTE=wencaS;502810]Přitom je to tak prosté. Nemazat hned starou složku, ale udělat si jen její zálohu. Pak to z nového archívu nakopírovat a nechat přepsat existující soubory.[/QUOTE]
Presne tak, pridal jsem jen 3 nove php, nic vic, a upravil na ne odkazy a musi to chodit. Ja nevlastnim xtreaner prehravac, na kterem bych to otestoval, tak to delam naslepo bez zaruky. Killermanovi se vubec nedivim, clovek nad tim stravi mraky casu (ktere nikdo neoceni) a za mesic je to stejne jinak. Ja to delat urcite nechci, mam jiny projekt, ktery mi bohate staci.
mistr.martin (70)|23.12.2014 19:25
Hele já to oceňuji :-) a oni určitě také - jen to nedají moc najevo .-)

Pro mě je zásadní aby jelo YouTube a Stream , to ostatní celkem v Xtreamerovi nepoužívám , pak už jen pouštím věci přes disk

Klidně budu tvůj osobní tester .-) i dál...
marek8953 (135)|23.12.2014 19:28
Ja mám Xtreamer 3 SE a podľa úprave Xlivecz - category mi fungujú aj stream .cz aj csfd .za čo ďakujem MarioHP
hovnozrout (11)|23.12.2014 19:35
Asi jsem už uplně pitomej ale dal jsem tam tu tvou celou složku ,v PC se mi objeví stream pohadky.php,stream play,archiv ale jak to pichnu do recievru tak mi to stejně nejde,možná by to zmáknul i múj 2letý vnuk no nevím si s tím rady.Nešlo by to hodit tedy online tam mi každá aktualizace fungovala.Jinak se Vám všem omlouvám.
hovnozrout (11)|23.12.2014 19:40
hovnozrout (11)|24.12.2014 11:27
Tak už to funguje, cesta není script - category ale script - xlive - category, díky všem
MarioHP (36)|24.12.2014 11:38
Dik za info, testovali to 2 lidi a ani jeden nenapsal, ze mi to tam chybi!
Saxel (2279)|26.12.2014 12:05
Potvrzuji funkčnost i na Egreatu R6S, díky MarioHP.

Odeslano pomoci Tapatalk
Martin48 (8)|28.12.2014 13:00
Zdravím ve spolek,
děkuji za návod jak znovu rozchodit stream. Po přepsání category mi archiv opět naskočil, ale v jiné podobě než dříve. Nevím tedy jestli jsem udělal vše správně, ale teď je pro mě těžší procházení jednotlivých pořadů Nemám seznam pořadů, ale pouze dobře viditelný seznam jednotlivých dílů, celé pořady musím přepínat tlačítkem další strana. Je problém na mé straně?
Další dlouhodobý problém se, kterým se potýkám je vypadávání archivu ct a nově i prima, po spuštění videa se po pár vteřinách objeví hláška médium vyjmuto, přehrávání zastaveno. V síti problém být nemůže stream, youtube a vše ostatní chodí zcela bez problémů.
Velice děkuji za odpovědi,
Martin
MarioHP (36)|28.12.2014 13:38
Cus. Ja jsem to udelal tak, ze vypisuje nejnovejsi porady co tam jsou http://www.stream.cz, protoze predelali web. Vlevo pod tlacitkem dalsi strana v prehravaci je popis z jakeho poradu to je. Slo by to udelat i podle poradu, ale stejne by se zase muselo listovat (stejne jako na jejich strankach http://www.stream.cz/porady)
Martin48 (8)|28.12.2014 14:26
Ahoj, rozumim. Bylo by možné aby byla možnost volby výpisu podle nejnovější epizody jak je to teď tak i možnost zobrazení podle pořadu? Jestli je to velkej problém, tak je jasný, že se do toho pouštět nebudeš.
Nemáš tušení čím může být zasekávání videí s hláškou médium vyjmuto přehrávání zastaveno jak jsem psal výše. Díky,
Martin
Vladek96 (4)|28.12.2014 14:59
Velké díky MarioHP za Stream.
MarioHP (36)|28.12.2014 15:15
Muzu zkusit udelat do pristi aktualizace nejake takove stream menu:

Novinky
Porady
Pohadky

Ale to az pristi rok. S tou hlaskou fakt nevim.
Martin48 (8)|28.12.2014 15:39
To by bylo úplně perfektní, vyřešilo by to problém jak pouštět víc dílů jednoho pořadu za sebou. Díky moc, Martin
Hantronix (118)|28.12.2014 16:06
Tak jsem udělal aktualizační balíček, aby jste si mohli udělat aktualizaci ovladačem a nemuseli nic stahovat a nikam kopírovat.
Pokud mi to čas dovolí, tak se tomu budu ještě chvíli věnovat a udělám i aktualizaci MojeMenu.

wencaS: Díky za poskytnutý prostor (za všechny, kteří aktualizují).
killerman27: Díky za skripty. Doufám, že Ti nevadí, že jsem udělal aktualizaci za Tebe.
MarioHP: Díky za opravu Stream a CSFD.

A pro všechny hodně zdaru do nového roku 2015.

Ještě tedy jednou, aby to bylo jasné: Online aktualizace xLiveCZ 7.42.
marek8953 (135)|28.12.2014 17:49
Ahoj Hantronix , ďakujem za novú aktualizáciu XLiveCz pekná práca - mne to funguje , len by som ťa chcel aj v mene SK poprosiť dať do záložky IPTV slovak tv ....... Ďakujem ........Marek
Hantronix (118)|28.12.2014 19:51
Pokud víš o nějakých volně dostupných online streamech slovenských TV, tak dej vědět. Přidat by je asi nebyl problém. Já bohužel o žádných nevím.
Martin48 (8)|1.1.2015 18:25
Zdravím, myslíte že je možný zprovoznit skrz xtreamer službu Plex? https://plex.tv/
Martin
chlebasadlem (34)|1.1.2015 21:26
Na XtreamerPro nějak po aktualizaci 7.42 přestal fungovat archiv ČT. Před touto atualizací jsem ji udělal ručně, a to (aspoň mám ten pocit) ještě fungoval. Může mi někdo potvrdit, jestli je chyba u mě nebo jinde? Díky
guruboy (4)|2.1.2015 01:48
Bohuzel je to tak, archiv CT mi na 7.42 taky nejde, stream.cz jen videa bez zatrideni. Evolve DualCorder.
Saxel (2279)|2.1.2015 11:27
Odeslano pomoci Tapatalk
Saxel (2279)|2.1.2015 11:30
Řekl bych, že za to aktualizace nemůže. Já jsem ji nespustil a taky mi archiv CT nejde - zobrazí se jen náhledy pořadů, ale spustit nejdou.

Odeslano pomoci Tapatalk
MarioHP (36)|2.1.2015 14:01
Presne tak, s aktualizaci to nema nic spolecneho, CT zrejme zase neco zmenila na webu. Pristi stream uz bude mit i archiv jednolivych poradu.
meg (1)|15.1.2015 15:15
Ahoj, potvrzuji, že ČT archiv přestal jet již před Vánocema - verze XliveCZ 7.41.
qiqo (2)|15.1.2015 23:11
Ahoj, kvůli reinstalaci firmware na mém Xtraemer Prodigy jsem smazal i xLiveCZ. Bohužel jsem až následně zjistil, že nyní nelze xLiveCZ stáhnout (killerman své stránky o xlivecz zrušil a návod na bezapploaderovou instalaci od wencas odkazuje na nefunkční link). Potřeboval bych nasdílet (nebo poslat) kopii složky scripts/xlivecz. Títmo prosím nějakou dobrou duši o pomoc.
vladocigi (30)|16.1.2015 09:34
skopiroval som ti svoj adresar XliveCZ. Snad ti to pojde...
ftp://88.212.34.24:2121/xLiveCZ.zip
qiqo (2)|16.1.2015 21:25
Ahoj, moc děkuju. Pomohlo mi to a zase koukám na online streamy. Pokud by měl někdo stejný problém s instalací, tak jsem postupoval následně:

Dle návodu WencaS na http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/84-instalace-xlivecz-do-prodigysw3-bez-apploaderu jsem provedl pouze příkazy poslední sady.
Následně jsem rozbalil výše uvedený archiv od vladocigi do adresáře sda1/scripts/xLiveCZ.

Ještě jednou děkuju!
Martin48 (8)|27.1.2015 22:58
Ahoj ve spolek,
mám dotaz ohledně HW. Léta používám používám s naprostou spokojeností Xtreamer Sidewinder 1 / MK1. Nicméně je na čase jít s dobou a trochu upgradovat. Chci určitě zůstat u značky Xtreamer a přemýšlím o modelu SW4, Wonder nebo připravovaný model Prodigy 4K. Můžete mi ze zkušeností něco doporučit? Další podstatná otázka zní, jestli u těchto nových modelů bude fungovat Xlivecz ?

Díky,
Martin
Hantronix (118)|29.1.2015 16:35
OnLine aktualizace xLiveCZ 7.43.
Saxel (2279)|29.1.2015 17:09
Mohl bys napsat co je aktualizováno?
MarioHP (36)|29.1.2015 17:30
Co se tyka stream, tak jsem udelal tyto zmeny:

- dodelano hlavni menu (moznost prochazet archiv jednotlivych poradu)
- urychleno nacitani nahledu (mensi velikost nahledu)
Hantronix (118)|29.1.2015 20:33
[QUOTE=Saxel;506578]Mohl bys napsat co je aktualizováno?[/QUOTE]
No mohl. Ale je to napsáno v info při aktualizaci. To se týká všech balíčků, které se aktualizují online. Stačí stisknout tlačítko INFO.
Je to jen taková malá aktualizace. Jen úprava stream.cz od MariaHP. A pak pár dalších (spíše kosmetických) úprav v menu.
jl316151 (39)|30.1.2015 16:12
Ahoj, tak po poslední aktualizaci mi vůbec nejde spustit xlive. Mám SW3. Má někdo podobné zkušenosti?

Prosím, nemá někdo soubory k přepsání na původní verzi?
Bruttus (28)|2.2.2015 22:04
Ahoj vespolek, prosím o radu: mám Prodigy silver, FW 4.2.7. Měl jsem nainstalovaný xLiveCZ na pevném disku a normálně fungoval.Občas jsem ho zaktualizoval dle stránek Bača. Pak mi to začalo blbnout a musel jsem po každém zapnutí Prodigy znova xLiveCZ instalovat. Pak to začalo blbnout a nešlo to vůbec. Vždycky jsem si poradil když byly funkční stránky Pavla Bača ale teď jsem v pr.... Přeinstaloval jsem FW a zjistil jsem že se 2TB HDD hlásí jako sdb1 a USB flash jako sda. Neumím bez stránek Bača namountovat disky na sda1 a sdb1 pokud je to vůbec potřeba.Při spouštění v comunity/xLiveCZ mi to hlásí "xLiveCz není nainstalován.nainstaluj nejdříve xLiveCZ" Rovněž tak i spouštění Xtreamer live.
Na prázdné naformátované USB flash mám adresář script který jsem našel z minula v PC a do něj nahrál xLiveCZ od wencaS http://www.wencas.cz/downloads/view.download/10/44 a postupoval dle http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/84-instalace-xlivecz-do-prodigysw3-bez-apploaderu.
Prosím o pomoc jak xLiveCZ zprovoznit.
Děkuji za každou přínosnou radu
mistr.martin (70)|4.2.2015 19:45
Postupuj od začátku - dle mého návodu , co je zde pár příspěvků zpátky...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
RAD007 (25)|7.2.2015 19:52
Nemáte nějakou radu,jak rozjet archiv ČT?
MarioHP (36)|8.2.2015 11:10
Zkousel jsem CT opravit, ale predelali to tak, ze ted video posilaji ve forme kratkych .ts streamu v playlistu. Prehravac sice .ts stream prehraje, ale pri prechodu na nasledujici stream (cca po 5s) se uz nechyta a vrati se zpet do menu. Podle me je to uz asi neopravitelne...
guruboy (4)|8.2.2015 23:33
Tak to je škoda, ještě nás asi pár bude, kteří jsme xlivecz s archivem CT využívali. Každopádně díky za snahu a info.
diamon (1)|11.2.2015 13:39
[QUOTE=killerman27;402675]problem bude v tom ze se to rozbali do scripts/scripts cili staci vzit a presunout ze scripts/scripts vse jen do scripts nebo to cele smazte stahnete si tento file: je to to same jen si to budete moci rozbalit spravne do rootu disku ci flashky:

http://download.xtreamer.net/Firmware/APP/Xtreamering.zip

rozbalit primo do rootu nevytvarejte zadne podslozky[/QUOMám ixtreamer a zde jsem stáhl tento soubour a pokračoval jsem podle tvých instrukcí. Vše proběhlo v pořádku,ale když najedu do xtreamingu a chi dát např xvod,tak dám instalovat. Objeví se mi menu xvod a když najedu na filmy,tak chyba 404 not found a tato chyba se objeví všude.Prosím nevíš proč se pořád ukazuje tato chyba?
puschpull (921)|11.2.2015 18:11
... jak se mi ulevilo, když jsem se už jednou pro vždy na tyhle různé archivy vykašlal.
(... on na to někdo opravdu kouká? Vždyť vždy v nouzi jde nějaký tem pořad z archivu stáhnout a skouknout "normálně") :-)))
Saxel (2279)|12.2.2015 12:43
[QUOTE=puschpull;507954]... on na to někdo opravdu kouká?[/QUOTE]
No nekouká, když to nefunguje, ale koukal by. Bylo pohodlnější spustit pořad z archivu, než ho stahovat.