Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|16.5.2011 16:20
Jeste jedna aktualizace, provedte!

po delsim boji se mi podarilo zase na nejakou dobu zprovoznit ONE HD kanaly v hudebnich TV
MalaAdel (143)|16.5.2011 16:38
Tak to je super. Děkujeme. Už se na to těším.
ligo68 (35)|17.5.2011 08:19
[quote=killerman27;346034]Jeste jedna aktualizace, provedte!

po delsim boji se mi podarilo zase na nejakou dobu zprovoznit ONE HD kanaly v hudebnich TV[/quote]
Super Killerman....dík moc....
hojko (14)|17.5.2011 13:32
Tuto noc som skusal niektore online streamy stanic. Skusil som CT4, avsak dostal som len hlasku z OpenWRT, resp. logo firmwaru v hornej casti, dole boli nejake texty, vpravo v malom okne na vzor PIP isiel nejaky teleshopping v cestine a dole bola chybova hlaska s errorom 403 a nepovolenou IP adresou. Je to tym, ze som skusal zo slovenskej IPcky stream na cesku stanicu (ak ma nahodou prava pre vysielanie len pre uzemie CR a overuje to podla GeoIP)? K erroru bola hlaska v tvare error 403: iptv.klive.cz:8080 (alebo nieco take) a za tym spomenute este unathorized ip.

Potom som skusil ine stanice, trebars Prima Cool a to iste. Nasledne som presiel na online stream CT4 web, ten isiel v pohode, tak som to vypol a chcel skusit opat normalne CT4, Prima Cool atd..., ale tentokrat som dostal druhu hlasku, ktoru som aj odfotil. Hlaska tam bola tak 2 sekundy, potom sa to vratilo do menu.

PS: V noci som pred tymito problemami aktualizoval xLive na poslednu verziu (tusim 10.6).
DSC00035.jpg DSC00036.jpg
viliamko111 (309)|17.5.2011 20:22
cafte chalani, neviem presne komu z vas dakujem,ale dakujem za pridfanie joj a joj plus)) aj ked, zaroven hlasim, ze ikona joj plus nieje aktivna
marcel79 (48)|17.5.2011 20:33
Jsou to web verze vysílají jen občas.Pouze když je na webu JOJ steam aktivni
viliamko111 (309)|17.5.2011 20:36
aha, tak , super aj tak , je to inak tiez super kvalita,nato ze je to stream z netu, neda sa to porovnat s kvalitou streamu markizy napriklad
mraz.mrazik (14)|17.5.2011 21:44
Ahoj,
mam problem se stream.cz . Kliknu na vyhledavani a nic, jen se tam dokola toci ten odpocet a nic. Jeden ze sta pokusu se povede a najde. Je problem jen u me nebo i nekdo jny se tim potyka ? Ostatni jdou.
EDIT : tak po dlouhe dobe to napoprve napsalo 404 Not found, pak po opetovnem zkousce me to pustilo na vyhledavani, pak opet dlouha doba po zvoleni filmu (Afery) a pak uz se to rozjelo v pohode. Proste napoprve to ma hrozne dlouhe odezvy.
killerman27 (871)|18.5.2011 10:28
ahoj, tezko rict kde je problem, jeste to vyzkousim.
Kazdopadne jsem pridal Afery do archivu TV Prima, dik za upozorneni.
mraz.mrazik (14)|18.5.2011 14:49
Jeste me napadlo, ze tyhle problemy se stream.cz v podstate nastali po vymene modemu (vDSL), ale jsou jen u stream.cz . Zajimave je chovani, kdyz prerusim tlacitkem stop ten tocici se odpocet, pak uz nefunguje nic z internetu - mozna na pozadi bezi jeste ten pozadavek.
Jinak pripojeni mam vDSL a rychlost v pohdoe na sledovani v HD.
viliamko111 (309)|18.5.2011 16:40
mrknite sa dnes do on line (zc/sk). dokonalost absolutna) VDAKA-VDAKA MOC KRAT VDAKA))))
peatro (1054)|18.5.2011 17:34
tak ja mam kabelovku, takze pro me nic zajimaveho, skoda ze ten HD one tak seka, neda se tam napsat do firmwaru nejaky buferring jak je ten rtmpdump?
Taky by to chtelo se zamerit na kvalitu nejen na kvantitu :-), at to nejak vypada, chtelo by to nekoho, kdo umi psat stranky
killerman27 (871)|18.5.2011 19:14
peatro: nevim, ale vcera mi treba ONE HD hral jak vino, konecne jsem si objednal lepsi konektivitu 20/10 MB a na te to jede v pohode. Aspon vcera mi to tak jelo. A jak ctu tve prispevky tak ty budes s tim jak to vypada vecne nespokojeny :-D

Co se zamyslet a zkusit neco s tim udelat, treba by ses to mohl naucit ty a prilozit tak ruku k dilu ;)
viliamko111 (309)|18.5.2011 19:18
no mne HD hudobne tiez nesekaju ,idu plynule, net mam 30/3 ,prave dnes mi ho znizili...ale realnu rychlost mam tak 11/2,5 ale idu stale stabilne.
na margo tych online cs, okolo 17h mi zas pre zmenu nesli vobec..neviem ako je to v tejto chvily, lebo
som mimo domu
wencaS (853)|19.5.2011 09:30
Přesně tak killerman27. Každej může přiložit ruku k dílu a něco vytvořit. Ono to ale není tak snadné jak se na první pohled zdá. Například s ikonkama u novy a adultu jsem šel několika cestama. Nejsnadnější se zdálo udělat čistě ikonky s tlačítkama z DO, mít jednu sadu ikonek pro XXX+18 i novu a kam které tlačítko uživatele navede napsat jako text. Hmmm, u novy to bylo super a zobrazilo se vždy, ale u adultu když se navigací změnila vybraná položka tak text zmizel a zůstala jen ikonka s tlačítkem, přesto že u obou bylo redraw="yes"! Zkusil sem nechat refreshovat při každé změně výběru, ale to se strašně kousalo a nešlo přesunout výběr o víc položek několikerým rychlým stiskem. Nakonec sem dělal nové ikonky.
Že sem nad tím strávil víkend tady nikdo (peatro) nevidí! Proto kecy na grafiku nechci ani slyšet! Udělej, namaluj, napozicuj, otestuj ... a pak křič že to může být lepší, hezčí, barevnější, veselejší ... a doufej že ses zavděčil všem, každej má totiž jiný vkus.
peatro (1054)|19.5.2011 12:35
ja na to nemam cas ani hut ani vedomosti a je mi jasny, ze vy dva na to nestacite :-)
no uvidime az vyjde ten novy fm 3.0, pokud bude podporovat HTTP a flash, tak uz to mozna bude zbytecne, ale jinak sla by udelat sbirka, majitelu je vic nez dost a je spoustu firem, ktere pisi web stranky
killerman27 (871)|19.5.2011 12:58
pro peatra:hmmm co k tomu rict a nebyt sprosty, pokud se ti nelibi tak se na to z vysoka vy..r a nepouzivej to, tohle fakt bere chut cokoliv delat. Jdi uz s temito vylevy do <>
wencaS (853)|19.5.2011 13:14
Ono ani tak nejde o to na to stačit. Jde spíš o to mít na to chuť, kterou ty, a teď mluvím za sebe, tím svým neustálým vykřikováním o vzhledu, mi absolutně bereš, a taky hlavně jde o čas u toho strávený.
Další věc je že fw je plný bugů, viz výše zmiňovaný redraw="yes" ... ale to ti stejně nic neříká.


Pokud vůbec fw 3 vyjde v dohledný době a pokud bude umět http??? Možná si si asi nestih přes ten svůj křik o vzhledu všimnout, ale mně http běží už dávno.:-R
Neměl si náhodou na mysli html, a tedy integraci webbrowseru? Pak nastylovat stránku už je jen otázka vkusu a ne limitem schopností přístroje to či ono správně zobrazit. Potom ale celý xLive bude zbytečný když budeš mít celý net k dispozici stejně jako máš na PC.
viliamko111 (309)|19.5.2011 13:43
chalani, zas je tu kopec uzivatelov, ktori sme vam neskutocne vdacni za kazdu jednu vec,prispevok, cokolvek,co moze nam beznym uzivatelom vylepsit,sprijemnit a skvalitnit uzivanie xtreameru. takze DAKUJEME
killerman27 (871)|19.5.2011 13:46
To vime a jsme radi ze je dost lidi kteri to radi pouzivaji, jen uz me nebavi cist ty jeho nesmysly :D
Pytkin (7947)|19.5.2011 13:58
mozno myslel HTTP streaming (resp. HFS - http flash streaming) , co je v sucasnosti dost pretlacana forma streamovania , lebo prejde aj cez proxy servre ..
viliamko111 (309)|19.5.2011 13:58
tak asi je to lepsie prehliadat mlcanim, lebo takto sa tu zbytocne vzajomne len este viac vyhecujete..
marcel79 (48)|19.5.2011 15:41
No když jsem kupoval Xtreamer před cca 6 měsíci tak mě nenapladlo,ze tato krabička bude umět to co umí dneska!!!!!To zě se v CZ našla parta lidí která dělá podporu pro XT v takovém rozsahu jako je nyní klobouk dolů.A ti co jsou věčně nespokojeni budou vždy.Třeba proč jsme jenom bronzoví.....
jarino1978 (8045)|19.5.2011 17:28
poklona bude vždy patriť Vám hoši, pretože to, čo ste dokázali...A bez milosti... Ani jeden štát nemá pre XTR tak vymakanú online podporu, ako ste ju spravili Vy. Čo pozerám, to pozerám, takú podporu nemá nik.
Komu sa to nepáči, nech ide do riti....
peatro (1054)|19.5.2011 17:48
[quote=killerman27;346697]To vime a jsme radi ze je dost lidi kteri to radi pouzivaji, jen uz me nebavi cist ty jeho nesmysly :D[/quote]

tak je necti , myslim ze uznani a podekovani je zde dost, tak nevim proc by se zde nevesla nejaka nespokojenost, kolega nad tebou se asi hodne urazil soude dle prispevku. Ajtacka jesitnost? :D

[quote=marcel79;346725]No když jsem kupoval Xtreamer před cca 6 měsíci tak mě nenapladlo,ze tato krabička bude umět to co umí dneska!!!!!To zě se v CZ našla parta lidí která dělá podporu pro XT v takovém rozsahu jako je nyní klobouk dolů.A ti co jsou věčně nespokojeni budou vždy.Třeba proč jsme jenom bronzoví.....[/quote]

bronzovi jsou protoze na ty Svedy apsolutne nemeli :D a pristi rok jestli Kanada vysle skutecny tym na MS, tak... neboudou mit ani na tu Kanadu
ligo68 (35)|20.5.2011 11:18
peatro....vidím že si jeden z tých nadpriemerne inteligentných ludí, čo všade boli a všetko videli. Prosím Ta nezaťažuj nás, obyčajných ľudí svojimi nadpriemerne inteligentnými názormi, preto že v podstate Ti tu nik nerozumie a ani nechce rozumieť.

A Vy páni majstri wencaS, killerman27 a spol. pre nás pre tých najobyčajnejší ste proste úžasní!
viliamko111 (309)|20.5.2011 14:22
mal by som 3 prosby ohladom online tv,vsetko ohladom nemeckych tv.

Prva , ci by nebolo mozne zaradit nemecke a rakuske tv (orf1,2,vox,pro7,rtl a cabel1) do samostanej zalozky kotra by bola pridana do menu CZ xLive trebars ako nemecke tv.

druha prosba by bola ohladom samotnej VOX. ta,aspom co som odpozoroval,ako jedina neustale po par sekundach -minutach sa offne a vyhodi ma do menu. mozno je to nestabilny stream a neda sa to ovplyvnit,ale pre istotu na to upozornim ze ak predsa ..

tretia by bolo zmenit logo u cabel1 pretoze stream je v skutocnosti sat1.teda aspom myslim ze su to dve rozdielne tv.

dakujem a dufam ze aspom nieco sa bude dat vyhoviet. ak nie, nic sa nedeje
wencaS (853)|21.5.2011 10:19
[COLOR=Red]Online aktualizace:[/COLOR]

Nova v. 1.8 (odladil sem to pomocí Xdebug)

Popis pořadu přesunut na stránku s položkou Přehrát (zatím jsem ho nechal i na původním místě: pravá navigační šipka).
Třídění dle typu tlačítkem DO "0"

  • To bude přepínat výběr z Vyhledat pouze podle aktuální nabídky k zvolenému pořadu:
    • všechna videa | celé epizody | videa ze zákulisí | ukázky
    • všechna videa | celé epizody | jednotlivá vystoupení | videa ze zákulisí | ukázky | retro | hvězdná pěchota
Připomínky (vyjma týkajících se grafiky) uvítám.
wencaS (853)|21.5.2011 12:07
[COLOR=Red][COLOR=Black]Zapomněl jsem vypnout třídění na stránce Přehrát, tak aktualizujte ještě jednou kdo už to stih před opravou.

[/COLOR]Online aktualizace:
[/COLOR]

Nova v. 1.81
kolins (4)|21.5.2011 20:55
Chlapi prosím o radu Když udělám všechno podle tady popsaného návodu(abych měl nové CZ podcasty) tak me to ke konci když najedu v menu xtreamru na moviejukebox tak mi to problikne a jsem furt v základim menu xtreamru a nehnu se dál. Už se s tím dupčím 14 dní a furt je to dokola. Už jsem smaznul ze scripts xtreamring nainstaloval znovu a .... nic PLS HELP
peatro (1054)|22.5.2011 17:57
Muze tam Killerman zaradit predpoved pocasi ? diky
wencaS (853)|22.5.2011 19:59
Pokud by to killerman27 chtěl přidat tak by to chtělo předělat, aby si user mohl zadat kod pro svojí lokaci. Například já ze západu nestojím o počasí v Ostravě 9-) jak je v souboru weather.conf
Další obce na rychlo mají kódy:

  • Ostrava: EZXX0009
  • Praha: EZXX0012
  • Brno: EZXX0002
  • Plzeň: EZXX0010
  • Pardubice: EZXX0034
Ideu jak to předělat bych měl, jen jestli o to lidi budou stát, abych si s tim dal tu námahu.:-R Samozřejmě že bych tam i vypsal všechny dostupné kódy pro CZ a když někdo z SK pěkně poprosí dam si práci i s SK kódy. :BB: Počkám na reakce než se do toho pustím. :-)-


kolins
Popiš tvůj problém nějak přehledněji. Co jsi udělal z návodu a jakého. Co ti vlastně nefunguje. Jak s CZ podcasty souvisí moviejukebo? :eek:
Julius (11)|22.5.2011 20:13
Mám stejný problém jako jiný uživatel zde. Přešel jsem na vdsl, vyměnil modem - teď mám Comtrend VR-3026e. Od výměny modemu nefunguje CZ xLive - nelze spouštět jednotlivé odkazy - xtreamer zamrzne. Originál cizojazyčné odkazy fungují bez problémů. Aktualizace nezabraly, ani přeinstalování, ani kompletní smazání a nová instalace. Zdá se, že je to v modemu. Nevíte, jak modem nastavit, aby zase vše fungovalo? Předem děkuji za odpověď.
MalaAdel (143)|23.5.2011 10:13
[quote=peatro;347184]Muze tam Killerman zaradit predpoved pocasi ? diky[/quote]

No je to vlastně ta moje úprava ze strany 27. Nic nového.To by jsi tam taky měl dát všechny kódy.
Jinak se mě to tvoje nepovedlo rozběhat.
pazravak (9)|23.5.2011 10:19
Ahoj, take bych se chtel pripojit s velkym diky vsem, ktery se na xLive CZ podileji. :) Super.

Co se tyka me, nejcasteji pouzivam Archivy ceskych televizi/CT. Akorat mam dotaz, jestli se stava nekomu neco podobneho jako mne, tedy ze kdyz se divam napr. na Exit 316 (v nizke nebo stredni kvalite), tak se mi po 5 minutach stream sam prerusi, jako by se sam dal Stop. Stava se nekomu neco podobneho? Jak se da vyresit? Mam nizke otacky na xtreamer PRO vetraku, muze to byt tim?

Pouzivam xtr PRO sw 2.80, xLive CZ mam aktualizovany v posledni verzi, funguje, jen se sam od sebe stopne stream.
viliamko111 (309)|23.5.2011 10:39
myslim, ze s tym ty nic neurobis. tie streamy su raz stabilne raz nie. mne vcera napriklad vsetky on line CZ/SK tv takto vypadavali, vzdy asi po 2 min sa stopol a vratilo ma to do menu. proste su dni kedy to ide stabilne bez vypadkov, su dni kedy to zas robi takto srandicky
killerman27 (871)|23.5.2011 10:49
pazravak: tezko rict proc to tak dela, jde o to ze jakmile z nejakeho duvodu prestane prehravac dostavat data tak se prehravani ukonci. Muze to byt packet lost na tvem pripojeni k netu, chyba na strane serveru.....

viliamko: co se tyce tvych zadosti, je to vse na marcel79 ktery radi v online televizich jako dabel a zasobuje nas kvalitnimi onlinovkami za coz mu velice dekuji.

peatro: ja klidne pridam cokoliv co nekdo doda, ale jak koukam na reakce ostatnich tak to neni dotazene. A za me k pocasi, radsi kouknu z okna jak je venku ;) a na predpoved v mobilu :-)

BTW: nasel jsem jeden bombonek pro nase ratolesti, najdete ho v kategorii detske
pazravak (9)|23.5.2011 15:43
Aha, skoda ze xLive (obecne) nema pro tyto pripady nejaky buffer nebo neslo by udelat aby xtreamer v pripade packet lost pockal az mu data prijdou?
RossiD (1271)|23.5.2011 16:44
[quote=Julius;347216]Mám stejný problém jako jiný uživatel zde. Přešel jsem na vdsl, vyměnil modem - teď mám Comtrend VR-3026e. Od výměny modemu nefunguje CZ xLive - nelze spouštět jednotlivé odkazy - xtreamer zamrzne. Originál cizojazyčné odkazy fungují bez problémů. Aktualizace nezabraly, ani přeinstalování, ani kompletní smazání a nová instalace. Zdá se, že je to v modemu. Nevíte, jak modem nastavit, aby zase vše fungovalo? Předem děkuji za odpověď.[/quote]

Hmm, mam take podobny problem, do xLive CZ se bez problemu dostanu, stejne i do jednotlivych podsekci, lec bohuzel bez moznosti spusteni cehokoliv /nahledy se take nezobrazi/.Obcas pomuze kompletni preinstalace xLive Cz, po dalsim spusteni /druhy den/ je vse pri starem.Bohuzel vice nez castym jevem je "zamrzani" pri nacitani dat z internetu, ze by opravdu vDSL a jeho Comtrend??? Je faktem, ze pri starem ADSL jsem problemy nemel, nemohu vsak potvrdit zda pocatek souvisi presne se zmenou net pripojeni ...
Julius (11)|23.5.2011 18:53
Já to vím naprosto přesně. Dokonce jsem to otestoval s předchozím modemem, když vdsl ještě nebylo aktivní. Bude to v nějakém nastavení - určitě to bude drobnost, ale jaká...
viliamko111 (309)|23.5.2011 20:09
no ja neviem ci teraz nebudem tocit trochu o inom co mate na mysli vy, ale ja som napriklad teda modem ani siet nemenil, jedine co som dal urobit, je znizit rychlost siete zo 70/5 na 30/3 co si myslim ze mi musi postacovat. a proste momentalne posledne dni mi pravidelne on line streamy idu plynule par minut a vyhodi ma do menu alebo sa mi stane ako tebe RossiD ze sa dostanem do podmenu a xt mi zamrzne..a ked popisujete podobne problemy aj vy, tak si myslim ze problem nieje na nasej strane
kolins (4)|23.5.2011 20:11
Wencas Zkopiruji soubor xliveCZ pak zkopiruji dalsi soubor a ve vysledku mi to udela toto A fakt bych potřeboval poradit Diky moc
RossiD (1271)|23.5.2011 21:23
Tak jsem otestoval "loznicovy" XTR SW a zde vse slape na jednicku vcetne posledniho update xLive CZ, mam tu vsak jeste starou verzi xLive 10.0 !???
viliamko111 (309)|23.5.2011 21:57
a mozte mi napisat ake mate rychlosti siete ? ze ci som teda tym znizenim na 30/3 si neposkodil.ale myslim si ze aj ked mam realne download cca 18-22 tak to musi stacit predsa na stabilny prijem streamu
RossiD (1271)|23.5.2011 22:10
Rychlost pripojeni s tim dle mne nema nic spolecneho, naopak cim rychleji tim lepe :) Mam 25/2 a realnych cca 23/2 , pred navysovanim a prechodem na vDSL to bylo 6/0,5.
ratafak (21)|23.5.2011 22:12
[quote=kolins;347452]Wencas Zkopiruji soubor xliveCZ pak zkopiruji dalsi soubor a ve vysledku mi to udela toto A fakt bych potřeboval poradit Diky moc[/quote]

zle si upravil subor index.php.

musis ten novy riadok s kodom vlozit hned za bodkociarku ;
viliamko111 (309)|23.5.2011 22:36
[quote=RossiD;347504]Rychlost pripojeni s tim dle mne nema nic spolecneho, naopak cim rychleji tim lepe :) Mam 25/2 a realnych cca 23/2 , pred navysovanim a prechodem na vDSL to bylo 6/0,5.[/quote]

a sli ti tie streamy stabilne aj ked si mal rychlost 6 download? sak to som potom mohol ten net znizit len na zaklad 10/1 a by som usetril 20e)
ja som ho navysoval minuly rok na jesen kvoli tomu ze som vtedy pouzival xVOD a na sledovanie on line filmov cez tuto aplikaciu mi to vyslovene sekalo pri 10/1 , tak som ho navysil rovno na 70/5. a na tom som sledoval do teraz aj CS online. Teraz som to ale dal znizit ako pisem na 30/3,lebo sak to boli sialene prachy mesacne(
killerman27 (871)|23.5.2011 23:12
viliamko tva rychlost je dostatecna, ber v potaz to ze to nekdo streamuje "ciste legalne samozrejme" nejspise z jednoho stroje a ty odkazy se uz mezi lidi rozlezly jak politici ke korytum. Cili muzou byt pretizene streamy.

Rossid veru velmi zvlastni chovani, tohle ale asi nejak snadno diagnostikovat moc nepujde, ten loznicovy mas jeste za nejakym routrem? nebo je to primo z modemu jako ten obyvakovy?
viliamko111 (309)|23.5.2011 23:19
[QUOTE=killerman27;347515]viliamko tva rychlost je dostatecna, ber v potaz to ze to nekdo streamuje "ciste legalne samozrejme" nejspise z jednoho stroje a ty odkazy se uz mezi lidi rozlezly jak politici ke korytum. Cili muzou byt pretizene streamy.

ved ja to aj tak beriem, cchel som sa len uistit
RossiD (1271)|24.5.2011 07:57
2 viliamko111
Ano i pri teto rychlosti slo vse OK.
2 killerman27
Obe XTR jsou napojeny primo na modem, router jsem pouzival pri ADSL kde Zyxell nestihal, Comtrend toto vse zvlada bez potizi.Nemohl by byt problem na strane xLive 10.5 ?Mate nekdo plne funkcni kombinaci xLive CZ/xLive 10.5 ?