Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak zapojit WD TV Live a Genius 5.1 HT 5000

optimas (64)|24.12.2010 07:14
Zdravím potřebuju poradit jestli to půjde nějak dát dohromady tyhle 2 přístroje. Jestli by to šlo nějak přes reciever. Ty bedny mám teď zapojené k DVD. Jenže po koupi WD TV Live jsou repráky nevyužité jelikož nevím jak se připojit k WD. Vím že mi tu budete psát ať si koupím nový bedny atd. ,ale bydlím v paneláku a tyhle bedny mi bohatě stačí a svou funkci plní a jsem s nima spokojen. Teď je to zapojené tak ,že z DVD jde 6 cinch kabelů do subwooferu a ze subwooferu jde ven jen 5 kablů na repro. Tak jsem myslel že by to mohlo jít tak že do recieveru zapojím těch 5 repro a pak má reciever jeden výstup cinch na subwoofer a na Geniusech je jeden vstup cinch pro subwoofer, ale nevím jstli by to takhle fungovalo. Můžete někdo poradit jak to zprovoznit a jestli to půjde? Dík za rady
vivid.sk (11472)|24.12.2010 10:03
predpokladam, ze mas klasicky (plnohndnotny) AVR.

potom staci "odstrihnut" cinche a pripojit ku koncovym vystupom na AVR. Subwoofer napojis do pre-outu ktory najdes na AVR (nasledne upravis hlasitost).

Ale upozornujem ta, ze to "hrat" nebude. Tieto geniusy maju zosilnovac upraveny prave pre menice, ktore su pouzite v sete a tie menice stoja za nic. Podstatne lepsie spravis, ked si kupis normalne (plnohodnotne) repro. (Neviem ako to suvisi s tym, ze byvas v panelaku. To aj vela ostatnych ludi a pritom maju normalne bedne. Cim kvalitnejsie bedne a zatlmena posluchovka/obyvacka - tym lepsie pre susedov. Znie to nelogicky, ale je to tak.)
optimas (64)|24.12.2010 10:49
Zatím žadné AVR nemám jen zjišťuji jestli to bude fungovat. Ať nekoupím AVR a nebude to fungovat. Já vím že by to hrálo líp s jinýmy bednama jenže mě to stačí na takovéto domácí hraní
vivid.sk (11472)|24.12.2010 15:41
mas este jednu moznost, kup dobre hrajuce (v tejto cene) Onkyo htx 22hdx, zvuk bude inde ako z Geniusov, ziskas aj ciastocne funkcie AVR (HDMI vstup/vystup) a pritom ta to financne nezrujnuje.
Pytkin (7947)|25.12.2010 01:19
v najhorsom pripade sa da kupit daky dekoder .. aj tu na fore boli dake linky ..