Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaké dom. kino k tv Panasonic TX L42D25E

Tomá?01 (12)|1.1.2011 19:45
Ahoj,
již delší dobu sleduji vlákna na téma dom. kina a stále si nejsem jist jaké dom. kino koupit k tv Panasonic TX L42D25E.
Našel jsem níže uvedené kina o kterých si myslím, že by mohli splňovat moje představy:
Cenou bych se rád pohyboval cca. okolo 18 000,-. Chtěl bych též propojení s externím HDD 1TB a přehravání všech dnes dostupných video formátů včetně MKV.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/Výrobky/SC-BTT755/specifications/6611411/index.html?trackInfo=true

Pokud máte někdo zkušenosti s některým z vybraných dom.kin nebo pokud máte jiný tip , budu rád za něj.
vivid.sk (11472)|1.1.2011 21:02
Ziadne.

AIO krabice su nezmysel. Radsej si kup solo komponenty, pripadne repro+AVR v jednom (ako to robi Onkyo vid model: onkyo htx 22hdx), a k tomu player podla vlastneho vyberu. Do danej ceny sa zmestis (v pripade toho onkya).
9z9 (188)|2.1.2011 12:16
Pár dnů zpět jsem kupoval místo svého HTPC nové multimediální centrum WD TV Live HUB a k tomu (dle různých doporučení z tohoto fóra) Onkyo HT-S6305. Výše zmiňované HTX-22HDX jsem nevzal kvůli podobné ceně jako S6305, větráčku, chybějícímu kalibračnímu mikrofonu a z dlouhodobého pohledu horší možnosti upgradu.

Nevím jestli potřebuješ mít možnost přehrávat DVD/BR disky (na to mám třeba PS3), ale můj laický tip:
Asus O!Play HD2 (3300Kč) - k tomu ten tvůj 1TB disk
Onkyo HT-6305 (12500Kč)
(nějaký DVD/BR přehrávač)
Tomá?01 (12)|2.1.2011 21:09
V podstatě bych chtěl využít kino nebo MMC jako multifinkční přehravač muziky videa a fotek. Nejsem nijak velký odborník na sestavování a proto se snažím najít kompromis. Nejraději bych koupil celek abych neměl každý komponent od jiné značky.Takže pokud to chápu dobře, řešení je MMC plus sestava dobrých repro se zesilovačem.

Našel jsem další tipy:

Sony BDV-E970W
Samsung HT-BD 1255

Předem díky za Vaše názory a postřehy.