Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Miso - Sociální síť okolo filmů a seriálů

ronnicek (6)|3.1.2011 22:49
Celkem koukám, že na takovém serveru o Misu téma není.

Jedná se o sociální síť, kde se "checkujete" (kdo zná Foursquare či Gowallu, tak o tom určitě četl) na filmy / seriály, na které se zrovna díváte. Tím můžete dát vědět kamarádům, kteří Vás mají v přítelích.

Adresa na registraci - http://gomiso.com

"Checkovat" se můžete jak z webu, tak z nějakého chytřejšího telefonu (iOS [iPhone, iPad], Android).

Provozuje to tu někdo? :)
Pytkin (7947)|4.1.2011 01:08
naco je to dobre ?
ronnicek (6)|4.1.2011 10:21
Tak já to beru jako dobrou věc, když nevím na co koukat (hlavně seriály), tak kouknu na co kamarádi zrovna koukají :)
mirekv (7169)|4.1.2011 10:45
No nevím, když mi kamarádi začnout doporučovat Dr Hause, Přátele či Ženatý se závazky, tak začnu pochybovat o zdravém rozumu.
Pavel_tempx2 (829)|4.1.2011 11:16
náhodou, dobré seriály (všechny 3) ;)
mirekv (7169)|4.1.2011 14:30
Hrané sitcomy moc nemusím, z cz akorát Hospoda, Comeback, ze zah. Red Dwarf, anim. Simpsni, Futurama. Jinak sci-fi ano, Startreky, Stargate ano. Mrzí mě, že kvůli sledovanosti končí Universe.
1hroch (865)|4.1.2011 20:08
To uz za tech 20 let dosahla demence ceskeho naroda takoveho stupne, ze potrebuji napovedu kdy se maji smat, natoz doporucovat materialy ke shlednuti?
Snad vzdycky platilo - kdyz recenze sejmula film, tak to naopak byl predmet zajmu a o necem vypovidal.
mirekv (7169)|4.1.2011 20:28
1hroch: no právě, navíc jsou smíchy v místech, kde nestojí nic ani k pousmání. Jinak lidi víte, že je smíchama nacpaný i M*A*S*H ? Našim se podařilo koupit verzi bez smíchů.
Pitomec (10211)|4.1.2011 21:01
[quote=mirekv;319803]No nevím, když mi kamarádi začnout doporučovat Dr Hause, Přátele či Ženatý se závazky, tak začnu pochybovat o zdravém rozumu.[/quote]Sám bych to líp nenapsal!
ronnicek (6)|4.1.2011 22:13
[quote=1hroch;319968]To uz za tech 20 let dosahla demence ceskeho naroda takoveho stupne, ze potrebuji napovedu kdy se maji smat, natoz doporucovat materialy ke shlednuti?
Snad vzdycky platilo - kdyz recenze sejmula film, tak to naopak byl predmet zajmu a o necem vypovidal.[/quote]

Pokud má někdo rád seriály, kterých teď vychází celkem dost, není sranda zjistit, který stojí za to. Když máme s kamarádem stejný vkus, tak hned je výběr jednodušší.

Do se týče seriálů, tak mohu doporučit: Cougar Town, Community, Dexter, Flashpoint, Life..

ještě OT: jak se někomu, komu se nelíbí Dr.House (ze začátku to bylo dobré, pak to šlo do háje) může líbít Comeback? :)

Jinak to nikomu nenutím, jen sem se ptal, jestli to někdo má, když tu lidi mají rádi filmy a seriály.
StD (8612)|4.1.2011 22:23
...mě by spíše zajímalo, jak může mít někdo na tyhle debility tolik času a ještě více času o tom někde s někým žvanit... Potřebovali by zaměstnat něčím užitečným. Zase jedno thema o ničem. :-)-
ronnicek (6)|4.1.2011 22:30
Tak prosím moderátora o delete. Ať to zbytečně nezabírá místo v DB.
StD (8612)|4.1.2011 23:14
Proč? Jen ať to tu pěkně zůstane jako odstrašující příklad. Co se zdejšího serveru týče, máš tu v sekci Filmy také dostatek prostoru vyjadřovat se k tomu, co se ti líbí nebo co se líbí jiným, případně upozorňovat na termíny. Stačí jen chtít a ne házet "lano ke konkurenci", nebo je na tom ta konkurence tak špatně, že potřebuje nové dušičky?
ronnicek (6)|5.1.2011 13:46
Já to vůbec neberu jako konkurenci, jen mě překvapilo, že tu o tom není téma :)
StD (8612)|5.1.2011 15:00
...cokoli s příponou com má povahu komerční...