Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G20E a DLNA

karelretik (63)|10.1.2011 12:11
omlouvám se, že vytvářím další téma o DLNA, ale je to už nepřehledný a já mám konkrétní problém. V PC mám nainstalovaný Wild Media Server. Nic jsem nenastavoval, vše jsem nechal být, jak se samo nastavilo. Na televizi otevřu Media server a vidím PC a najdu i složky s videem i s mp3. Jde mi o to, že to ve většině případů píše nepodporovaný formát. Pouze videa a mp3 ukázky, co byly v WMS přednastavené, jdou přehrát. A přitom je to také Divx a avi a mp3 , jako mám já...kde mám co blbě nastaveno? Zkusil jsem i do té složky, co si WMS nastavil dát MP3 mojí a stejně jí nepřehraje. Nejde na PC cokoliv, ale nepřehraje.Děkuji
karelretik (63)|11.1.2011 09:11
takže už jsem dál...nenajde cokoli...mám na pc rozdělen disk na C a D a TV mi najde disk D akorát v Music...ve video a photo ne...prosím je někde návod jak to nastavit aby DLNA fungovalo normálně?
karelretik (63)|11.1.2011 12:31
Tak už jsem z toho hotovej...
Rozchodil někdo DLNA a tuto TV aby to přehrávalo MP3 a AVI ? Prosím jak? Klidně i soukromou zprávou....Díky
panasonic650 (1124)|11.1.2011 13:19
Vysusal si Twonky Media Server ? Moja TV prehrava cez Twonky iba to co podporuje. To znamena nie vsetko. Na to by si potreboval nieco co re-encoduje "on the fly". Vysusaj trial verziu.

Sukromne ... odporucam vykaslat sa na DLNA a riesit to niecim externym.
nirok (15)|11.1.2011 15:37
[quote=karelretik;322388]Tak už jsem z toho hotovej...
Rozchodil někdo DLNA a tuto TV aby to přehrávalo MP3 a AVI ? Prosím jak? Klidně i soukromou zprávou....Díky[/quote]
Uz to tu bolo riesene,ale mne sa to podarilo nastavenim v Settings,Device,Type:Sony 16:9 1920x1080 ,ale tebe mozno bude fungovat nieco ine, treba len skusat.
Dalej : Transcoder,transcoding Profile:Movies (additional) Path si nastav na iny disk ako mas nainstalovany WMS,alebo ak tam mas dost miesta tak mozes aj nechat.
A este som menil v Codecs,-Frame Size, Width:1920 Height:1080 , Format: 16:9
Teraz mi ide vsetko len 1080p filmy mi seka.
karelretik (63)|11.1.2011 21:41
no mě jde spíš o to, proč se mi otevřou jen ty soubory, co jsou nainstalovaný s WMS a pár dalších a proč ty moje mp3 a avi i když je mám ve stejné složce jako ty nainstalované se mi nepřehrávají...mimochodem, přehraji třeba jen jednu skladbu z alba...ostatní nepodporovaný i když jsou evidentně dělaný stejně
davos147 (7)|21.1.2011 20:41
Zdravím, můžu nabídnout profil pro Wild Media Server vytvořený pro tento panasonic(TX-P42G20E) u mě funguje bez problémů
nirok (15)|22.1.2011 20:06
Ahojte. Musel som si preinstalovat WMS a teraz mam taky problem,ze ked na TV chcem ist do WMS tak mi stale vypisuje,ze Zlyhalo spojenie so serverom. Neviete co by to mohlo sposobovat? WMS mi predtym fungovalo, nastavil som ho tak isto ako som mal predtym.Moze to byt tym,ze mi skoncila 15 dnova skusobna doba aj ked po preinstalovani mam znovu dalsich 15 dni?