Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

MILOSHKO (587)|3.6.2011 22:53
pripajam navod ako najlepsie vygooglit obsah pre netplayer

Hry, filmy, hudba a iné

Aj toto sa dá pomocou googla nájsť. Zápis je veľmi jednoduchý.

"parent directory " /appz/ -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " DVDRip -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " Xvid -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " Gamez -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " MP3 -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

"parent directory " Meno speváka alebo skupiny -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums

Ak sa pozriete na zápis, zistíte že sa dá ľahko vyhľadať akákoľvek vec na googli.
-----------------------------------
Hudba

Vyhradil som si pre tuto špecialitku jednu kategóriu. Po zadaní jednoduchého reťazca do googla môžete nájsť celé albumy spevákov, skupín a pod. Ak niečo hľadáte, zadajte tento reťazec.

?intitle:index.of? mp3

Znamená asi toľko, že hľadáte v priečinku vami zobraziteľnom súbor končiaci na mp3. Ak pridáte aj speváka, tak výsledok bude ešte viac presný. Príkladom ?intitle:index.of? mp3 jackson nájdete množstvo z jeho albumov, ja som klikol hneď na prvý odkaz a lala
Kód:
http://laugh-svca.www.conxion.com/media/mp3/Jackson/


-----------------------------------
Trosku odbornejsie vyhladavanie
Kód:
http://www.inet.sk/clanok/2508/google-pokrocile-vyhladavanie


-------------------------------
-inurl:(htm|html|php) intitle:"index of" +"last modified" +"parent directory" +description +size +(wma|mp3)"meno spevaka"
-------------------------------
-inurl:(htm|html|php) intitle:"index of" +"last modified" +"parent directory" +description +size +pdf"nazov knihy"
-------------------------------
-inurl:htm -inurl:html intitle:"index of" mp3 "Název toho co hledáte (písnička, interpret atd.."
-------------------------------
"Index of /" +MP3 COHLEDAM
-------------------------------
"Nazov spevaka abo albumu"+warez
Fittipaldi (36)|5.6.2011 10:45
Miloshko, vďaka za všetko, čo tu dávaš. Chcel som skúsiť USBWebserver v8_en.zip. čo si sem dal. Je o stránku vzadu. NOD mi ale pri preberaní hlási hrozbu infikace Win32/Static. Mám preto obavu tento súbor spustiť aj keď NOD veľa vecí hlási ako potenciálnu hrozbu aj keď nie je. Zaujímalo by ma ako je TV chránená proti vírusom. Možnosť infikácie TV alebo siete cez TV asi je. Máte s tým niekto dáku skúsenosť ?
nin (388)|5.6.2011 16:17
Nejlepsi ochrana proti virum (spise vsak cervum, ci bezpecnostnim rizikum obecne) je stale soudne uvazovani a znalost problematiky. V TV (hovorime-li o samsungu rady A-D) s USB / ethernetovym vstupem je operacni system na bazi linuxu a z principu tedy existuje riziko, ze chod tohoto systemu muze vliv skodliveho kodu narusit.
(Nejen) na tomto foru je spousta uzivatelu, kteri provadi zasah do operacniho systemu TV, aniz by vubec tusili, co vlastne delaji. Ve snaze zpristupnit si dalsi featury, nevahaji hacknout TV a kopiruji kusy (jim neznameho) skriptu z nejruznejsich stranek a nechavaji je zpracovat pod rootovskymi pravy operacnim systemem TV. Hrozba obecne neni hack TV, ci snaha experimentovat, pokud uzivatel dobre vi, co dela a jake rizika podstupuje. To je take duvod, proc (napr. Samsung) nenechava administratorske pristupy do operacniho systemu TV jiz z vyroby - chrani uzivatele pred nepredvidatelnymi stavy, ktere nemuze ovlivnit. Neni nahodou, ze k hackum obdobnych zarizeni se vyuziva prave wormu a exploitu.
MILOSHKO (587)|9.6.2011 09:12
Ach newiem ci to robi len mne ale niekedy sa sem prihlasit ja pre mna zazrak :(

NetPlayer 2.60

v Online player pribudli programi (ru)

Nepomohol by mi niekto s vyhladavanim obsahu pre Netplayer ?podla popisu vysiie ?
staci ak mi poslete link:
takze staci dat v googla napriklad :
?intitle:index.of? mp3 abba (samozrejme abba a mp3 mozte menit :) )
ako prve mi naslo : http://195.122.253.112/public/mp3/ABBA/ (takto nejako by to malo vyzerat)

Nasiel som vyhladavac, avsak vacinnou mi vyhlada ftp:// (ten mi nefunguje pre skript http://www.tvwidget.pl/dr.php?file=)
vedel by mi niekto pomoct a urobit skript pre ftp:// ? (aspon myslim ze toto je chyba)
netplayer pole.jpg
MILOSHKO (587)|10.6.2011 21:48
NETPLAYER AKO AJ VSETKY OSTATNE WIDGET SU PLNE FUNKCNE NA
Samsung BD-C6900 3D Blu-ray prehrávač
(cena caa 190 € ,ma uz zabudovanu wifi)
kedze bolo uz parkrat uvedene ze netplayer nefunguje na Blu-ray prehrávačoch napr: BD-C5300 ,,
na BD-C6900 funguje 100% ako aj instalacia prebehla bez problemov vsetko funkcne tak ako pri TV
MILOSHKO (587)|10.6.2011 22:07
Topfun požičovňa zujimavy cesky widget ,,funkcny zatial len pre Blu-ray prehrávače Samsung
cena vypozicania filmu caa 49 korun .
(netplayer je netplayer :) )
top.jpg DSC_0081.jpg
radiotv-tiskovky (62)|11.6.2011 23:30
Zdar Miloshko! Taky jsem dnes tenhle widget objevil. No, vidím, že ty jsi byl rychlejší. :-) Topfun je ale bohužel zatím ve fázi testů. Soudím dle toho, že žádný z filmů si zatím není možné objednat. Nebo se vám to snad někomu podařilo? Potom, co kliknete na zakoupit film se vždy začne přehrávat nějaká blbá animovaná desetiminutová pohádka a nejdou přehrát ani tituly, které jsou zdarma - Na stojáka a Moje velká mafiánská svatba (sekce Komedie) nebo Keby bolo keby (archiv TV JOJ). Některý sekce (například Seriály) jsou navíc prázdný, což je fakt divný. Je to nějakej test. Pokud mam správný info, oficiálně má bejt služba představená v červenci, takže na tom budou ještě dělat. Zatim jdou přehrát jen trailery.

Btw. já mám televizor UE37C6500, takže to nebude určitě jen pro Blu-raye. ;-)
MILOSHKO (587)|12.6.2011 15:23
topfun je beta verzia myslim ze 16.juna pojde ale niesom si isty

opat prebieha udrzba takze nejde samsung apps na TV (je mozne ze je uz aj v TV)

pripajam netplayerhelper (nova funkcia editovanie )
NetPlayerHelper_0.3.6.rar
fastf (29)|15.6.2011 22:05
Zna nekdo nejaky IP na ktere je vetsina uzitecnych widgetu funkcnich?
MILOSHKO (587)|15.6.2011 22:22
neviem ktore widgety mas na mysli,,, ale funkcne by mali byt takmer vsetky IP na
http://internet-tv.webnode.sk/ (ako aj widgety /okrem skype/ ten si mozes stiahnut sam :)

inak keby sa nasla nejaka dobra dusa ktora ma k dispozicii server s pevnou IP rad tam hodim widgetlist

v samsung apps.pribudli nove widgety (hry,nejake video,... topfun sa odinstaloval )
fastf (29)|15.6.2011 22:29
Ted jsem zprovoznil widgety pres USBWebserver v8_en diky ti za to, chci se jeste zeptat zda bys nedoplnil jeste treba widget IPTV a widgety ktere pokladas za dobre, jeste se chci zeptat mam od poskytovatele internetu aji IPTV zda se nejak neda sprovoznit treba pres widget IPTV.
fastf (29)|15.6.2011 22:43
Mam aji Blu-Ray prehravac BD-C6900 a neni tam yahoo jestli by slo treba taky nejak pridat do webserveru pokud je k dispozici
MILOSHKO (587)|15.6.2011 22:49
Blu-Ray prehravac BD-C6900 mam aj ja dnes som skusal nejka veci no widgety su INE ako na TV
yahoo tam chyba , skusim stiahnut yahoo pre SVK (alebo ak ho niekto ma nech ho sem supne ,aj netplayer 2,60 by sa mi zisiel :) ) dik

widget IPTV :) ak mi ho ukazes rad ho tam dam :)
fastf (29)|15.6.2011 22:55
Mel jsem na mysli Germet IPTV v tomhle se vubec nevyznam tak proto jsem se ptal :-)
fretty22 (11)|15.6.2011 23:58
Zdravím!
Mohl by mi někdo poradit jak nainstalovat (nahrát) zpět Samsung widgety pro TV UE32B7000 /firmware 3002.1/
Pokoušel jsem se jen o přidání widgetu iDNES změnou v servisním menu Info Link Server Type z operating na development a problém je na světě. Po změně na development a restartu TV a následném zmáčknutí tlač. Internet@TV probíhá stále připojování (spojování) asi po 10 minutách to vzdám a ukončím.Vyzkoušen restart jak TV tak routeru i odpojení/ připojení síť.kabelu a nic...
Poté jsem chtěl zpět k orig.Samsung widgety ale po změně v SM zpět na operating a spuštění Internet@tv se objeví hlášení : Služba není podporována !!!
Co s tím?
Díky moc za rady
radiotv-tiskovky (62)|18.6.2011 14:34
Včera jsem objevil v Samsung Apps nový widget "BBC News" a musím říct, že konečně přidali něco užitečného. Jde jak o textové tak hlavně videozpravodajství. Kdo má zájem o světové informace (politika, společnost, ekonomika), určitě by neměl tuto aplikaci minout. Má i vlastní menu a orientace v ní je docela jednoduchá.

Odzkoušeno na loňském modelu UE37C6500.
MILOSHKO (587)|18.6.2011 22:47
youtube a filmy :
dnes som hladal zdroje cz-sk filmov na nete ,,, a youtube obsahuje niejake tie filmy /samozrejme cele
kedze youtube v TV Vam nevyhlada vzdy to co hladate tak ako v PC .
vyhladaval som podla uzivatelov ktory videa vlozili .
takze napriklad zadajte v youtube TV napriklad : trejbik alebo slavmiro
ak najdete nejakeho uzivatela s filmami, alebo cely film dajte vediet :)
MILOSHKO (587)|18.6.2011 23:53
skusil som to urobit trosku inac no neviem ci to bude fungovat viacerim uzivatelom naraz (treba vyskusat )
prihlaste sa do sluzby youtube ako

meno:MrNetplayer
heslo:netplayer

v Pr.ID k Internet@TV / manazer /ucet App zadajte Vase prihlasovacie heslo
zadajte hore uvedene meno a heslo potom otvorte youtube (je potrebne aby ste boli prihlaseny ako uzivatel napr: JOZO :) A cervene tlacitko ) a filmy budu v oblubenych polozkach

pomocou mena a hesla sa samozrejme mozte prihlasit aj na youtube na PC a mozte pridavat do oblubenych aj VY filmy
(pridavajte len cele filmy cz,sk, dabovane ...) popripade film nahrat na youtube :)

nedari sa mi zaroven prihlasit na HDyoutube ......
potreboval by som vyskusat ci to bude fungovat zaroven viacerim uzivatelom

Neviem kde je problem ale v TV v polozke oblubene sa mi zobrazi iba 24 filmov ,, neviem preco ,, v PC na zoutube som ich vlozil caa 46 (skusim sa s tym este pohrat )
majo009 (7)|21.6.2011 07:03
Funguje mi prihlásenie na YouTube v obľúbených sú SK+CZ filmy. dik
ZMARCEL (77)|21.6.2011 08:25
ahoj samsungaci nova technicka hračička pro Samsung TV

ruSamsungTVCommunicator

http://samsung.rainerullrich.de/

je to zatim Beta-Version ale sikovná
cau zMarcel
andy_v (8)|21.6.2011 13:19
[quote=ZMARCEL;332075]AHOJ SAMSUGACI
PRO ZAČÍNAJÍCÍ S NETPLAYEREM NÁVOD JAK SI RYCHLE VYROBIT VLASTNÍ MENU PRO NETLAYER
ZDE STAHUJ http://files.samsung-tv.webnode.sk/200000223-9d8d79e87c/navod.pdf
JAK VIDÍTE JE TO PDF FORMATU

PAR DOBRÝCH RAD:

NAPIŠTE SI TEST MENU A DEJTE TO NA TŘEBA NA http://uloziste.com
ZJISTĚTE SI PŘESNOU ADRESU TESTOVACÍHO SOUBORU
A NAPIŠTE ADRESU NA SOUBOR V NETPLAERU
DOBRY TIP : NA SEVRU [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] VÁM ADRESU ZKRÁTÍ
NAPIŠTE CELOU DLOUHOU ADRESU VAŠEHO SOUBORU
SEVR VÁM JI ZKRÁTÍ ABYSTE NEMUSELY DO NETPLAERU PSÁT CELOU DLOUHOU ADRESU
VYTVOŘÍ VÁM KRÁTKOU ADRESU KTERÁ VAS OKAMŽITĚ PŘESMĚRUJE NA TU VAŠI ADRESU SOUBORU
SOUBOR MŮŽETE LIBOVOLNĚ EDITOVAT PAK TO NAHRAJTE NA SERV A TEN PŘEPISUJTE
STARY SOUBOR ALE ADRESA SOUBORU ZŮSTANE STEJNÁ TAK ŽE ODKAZ V NETPLAERU BUDE STÁLE
AKTUÁLNÍ POZOR SEVR MATE JENOM NA MĚSÍC PAK UŽ NEMŮŽETE EDITOVAT VÁŠ SOUBOR ALE NABÍDNE VÁM DALŠÍ ADRESÁŘ .PRO TRVALOU ADRESU VYBER TE SI DLOUHODOBÍ SERV KDE SI ULOŽÍTE SVÉ MENU DLOUHODOBĚ POZOR NEPŘEPISOVAT ČASTO MŮJ DLOUHODOBÍ SEVR
MĚ UPOZORNIL ŽE MAM MĚSÍČNÍ LIMIT TAK ŽE TESTOVAT NĚKDE JINDE VARIANTA JE I DROPBOX
ATD ..
ČAU MARCEL UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ TESTOVACÍ MENY

ještě ke streamu radia nebo televize zde najdete mnoho internetovych streamu
http://vtuner.com/setupapp/guide/asp/BrowseStations/startpage.asp
adresu streamu si okopíruj te a dejte do VLC media player ten vám vystreamu je mms:// adresu tu si v pište jako adresu na video a testujte ne všechny streamy funguji proste tetstovat testovat někdy
vám to restartuje celou televizi když to ten kodek nevezme !!!! tech radii je proste moc a neni lidské
moci je tam dat všechny a to vám provajder změní adresu a začináte od znova[/quote]

Ahoj Marceli,pls už jsem z toho tumpachovej nevím co dělám blbě, ale nadaří se mi dostat z těch vtunerských stránek ani jedno radio:( nemužeš prosím to ukázat na jednom příkladě?Například jsem si našel stanici :Fnoob House radio dal si vlastnosti kopiroval adresu:http://vtuner.com/setupapp/guide/asp/func/dynampls.asp?link=1&id=37184 vložil do VLC a v informaci zjistil http://109.108.129.75:8100 tu jsem vlozil do netplayeru a nic...... Díky Ondra
MILOSHKO (587)|21.6.2011 14:51
andy-v
Netplayer vie citat "iba" XML ... subory .cize link na radio mas dobry je funkcny ,.ale musis ho vlozit do xml suboru !
najjednoduchsie ho vytvoris pomocou /// netplayer helper /// (je tu niekde par stranok dozadu )
xml subor potom vloz niekam na web ,klikni nan /tento odkaz potom vloz do netplaeru ... odporucam skratit napriklad cez bit.ly

Z.MARCEL dik moooc
andy_v (8)|21.6.2011 16:01
[quote=MILOSHKO;352652]andy-v
Netplayer vie citat "iba" XML ... subory .cize link na radio mas dobry je funkcny ,.ale musis ho vlozit do xml suboru !
najjednoduchsie ho vytvoris pomocou /// netplayer helper /// (je tu niekde par stranok dozadu )
xml subor potom vloz niekam na web ,klikni nan /tento odkaz potom vloz do netplaeru ... odporucam skratit napriklad cez bit.ly

Z.MARCEL dik moooc[/quote]

Díky už tady nad tím bádám :D tedˇ zas pro změnu, jak ten helpr rozjed piše mi to že aplikace není správně formátována...chjo
MILOSHKO (587)|21.6.2011 17:11
som nesmierne rad ze to niekto pochopil s tym YOUTUBE a nahadzal tam blbosti
ESTE RAZ OPAKUJEM PRIDAVAJTE TAM LEN CELE FILMY (CZ-SK-DABOVANE-TITULKY)
DAKUJEM
MILOSHKO (587)|21.6.2011 17:30
andy_v
http://www.java.com/de/download/
skus si stiahnut JAVU
radiotv-tiskovky (62)|21.6.2011 18:14
Mezi Samsung widgety se vrátila videopůjčovna Topfun a už by tam měla zůstat. Podle mých informací je oficiální představení stanoveno na zítřek. Samsung k tomu chystá nějakou party s novináři v centru Prahy. Tak teď ještě ta slibovaná ČT a jsem spokojen. :-) Mimochodem, widget Topfun se mi nainstaloval hned na první místo v Internet@TV.
andy_v (8)|21.6.2011 18:54
[quote=MILOSHKO;352674]andy_v
http://www.java.com/de/download/
skus si stiahnut JAVU[/quote]

já vím že mé dotazy vypadají, jak na začátečníka, ale javu mám spíš mám pocit že to dělá vista.Nechci tenhle topic plnit tím že neumím rozchodit NPhelper:(
nin (388)|21.6.2011 21:28
[quote=andy_v;352680]já vím že mé dotazy vypadají, jak na začátečníka, ale javu mám spíš mám pocit že to dělá vista.Nechci tenhle topic plnit tím že neumím rozchodit NPhelper:([/quote]

Installation
------------
- Unrar package
- Start Application (If it doesn't work, try to start with the command "java -jar NetPlayerHelper.jar")
andy_v (8)|21.6.2011 22:18
[quote=MILOSHKO;352652]andy-v
Netplayer vie citat "iba" XML ... subory .cize link na radio mas dobry je funkcny ,.ale musis ho vlozit do xml suboru !
najjednoduchsie ho vytvoris pomocou /// netplayer helper /// (je tu niekde par stranok dozadu )
xml subor potom vloz niekam na web ,klikni nan /tento odkaz potom vloz do netplaeru ... odporucam skratit napriklad cez bit.ly

Z.MARCEL dik moooc[/quote]

Tak jsem vytvoril toto:


My radio
http://www.myworld.cz
CZ SK INTERNATIONAL radia
cs
Copyright 2010, Ondra
Mon, 21 Jun 2011 21:41:57 +0100
CPS 3.8.2 build 0000



Fnoob House radio
House




dal sem :http://files.uloziste.com/46452fb01c47938d/radiotest.xml
napsal do netplayeru a pise mi to nepodporovany format .....
andy_v (8)|21.6.2011 22:19
[quote=nin;352722]Installation
------------
- Unrar package
- Start Application (If it doesn't work, try to start with the command "java -jar NetPlayerHelper.jar")[/quote]

to jsem taktéž uďál:(
MILOSHKO (587)|21.6.2011 22:40
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] toto mozes zadat do netplayeru (skrateny link cez bit.ly)
a takto nejako ma vyzerat zapis xml:



radio
de

radio 1
skuska





mimochodom vTuner mas v Tv tak si myslim je zbytocne davat linky do netplayeru
andy_v (8)|21.6.2011 23:18
[quote=MILOSHKO;352747][odkaz, pro zobrazení se přihlaste] toto mozes zadat do netplayeru (skrateny link cez bit.ly)
a takto nejako ma vyzerat zapis xml:



radio
de

radio 1
skuska



[/quote]

Paráda už jsem do toho proniknul:)Díky mooooc!!!!
nin (388)|22.6.2011 17:28
[quote=andy_v;352740]to jsem taktéž uďál:([/quote]

Ale spoustis tu aplikaci (prikazovou radku) s administratorskymi pravy, ze jo. A z prikaz java -jar NetPlayerHelper.jar na cmd spoustis v adresari, kde mas NetPlayerHelper ulozen, ze?
chulis (10)|27.6.2011 17:04
Zdravim tak sem si koupil samsung ue46D7000 a povedlo se mi prokousat nainstalovat net player jediny co jsem nedodržel je ze to po me pri uctu nechce pin ale heslo (to je jine).

Ale po spuštění se pouze objeví připojování a nic se nedeje ani po 5 minutách.
Nevíte co s tím?
Zkouším to spustit v režimu develop i bez a furt nic jinak webový prohlížeč mi funguje.
A ješte jedna věc mimo mísu už tak 3 dni se mi nejde přihlásit na All Share na notes předtím to šlo tak už nevím.

Díky za pomoc
peko59 (26)|27.6.2011 18:09
ten NetPlayer ti zatial na serii D nepojde, ale pani na tom pracuju, treba vydrzat
chulis (10)|28.6.2011 12:22
[quote=peko59;353798]ten NetPlayer ti zatial na serii D nepojde, ale pani na tom pracuju, treba vydrzat[/quote]

Díky za info nemohl sem najít že by to někomu delalo už sem myslel že mám nějakej špatnej kus.
nin (388)|28.6.2011 17:53
[quote=chulis;353922]Díky za info nemohl sem najít že by to někomu delalo už sem myslel že mám nějakej špatnej kus.[/quote]

Na devetadvacaty strane tohoto threadu je nekolik postu zminujicich nefunkcnost na D rade, takze zustava otazkou, co myslis tim "...povedlo se mi prokousat...".
ada2 (4)|29.6.2011 08:33
Dobrý den , jsem zde nový . Vše jsem si pročetl - patří vám za vše velké díky. Jediné co v mé 650 postrádám je webový prohlížeč. Není možnost nějakého widgetu ?.V tv d řadě mají ( web browser ) . Nevím jak přesně funguje , zda je to již plnohodnotný prohlížeč , ale určitě se dá více či méně používat. Poradíte ?díky.
chulis (10)|29.6.2011 08:48
[quote=nin;353979]Na devetadvacaty strane tohoto threadu je nekolik postu zminujicich nefunkcnost na D rade, takze zustava otazkou, co myslis tim "...povedlo se mi prokousat...".[/quote]

No celkově tím nastavením abych ho tam dostal (Net Player) je to trochu jiný než na C řadě.
A já to dělal podle návodu na C řadu.
MILOSHKO (587)|30.6.2011 08:27
TAK snad uz konecne Netplayer aj pre "D" respektive Online Video Player (ruska verzia)
je to vo faze testovania , cize hned ako to bude plne funkcne dam vediet :)
tibuxy (16)|30.6.2011 15:52
Pre nedockavcov ako som ja je tu link na OVP pre seriu D:
http://freetv.germet.net/ONLINE_VIDEO_D.ZIP

Kto chce, moze to ist vyskusat...


akt.: takze vyskusane, OVP pre Samsung serie D funguje... 8-)
MILOSHKO (587)|30.6.2011 17:27
OVP(netplayer) pre D
1. Vytvorte nového používateľa v TV 1.1. Kliknite na tlačidlo SMART HUB. 2,1 stlačením červeného tlačidla (A) pre vstup. 1.3. Vytvoriť užívateľský typ: Develop 1 / 4. Nastaviť PIN kódu, PIN kódu (6 číslic) 1.5. Kliknite na tlačidlo OK. Ste v Develop 2. Kliknite na tlačidlo siniyu "D" 1,2 vyberte posledný riadok "Enwiklung" a kliknite na OK Potom choďte na 2,2 Server IP Einstellung a typu IP - 91.67.48.154 2.3 kliknite na tlačidlo Synchronis. Benutzeranwendungen 2.4 Inštalácia 5 widgety. 2,5 výstupy z inštalačného menu a stlačte červené tlačidlo "A" a ísť von s užívateľmi vyvíjať. 2.06 Teraz je dôležité. Exit Smart-TV nutne ina4e widgety neobjaví. 2,7 vrátiť sa späť, choďte na koniec zoznamu ...

kedze namam "D" Tv potrebujem aby to niekto odskusal a bol taky dobry a napisal navod dik
tibuxy (16)|30.6.2011 17:56
OVP pre D vyskusane podla navodu, ale po nainstalovani widgetov a spusteni OVP telka zamrzne pri pokuse o pripojenie... :/
Pri pokuse o instalaciu mojho linku vyssie zamrzne TV uz pri instalacii widgetu cez webserver... :/

Navod je v poriadku, tlacidlo "siniyu" je "nastavenie", "Enwiklung" je "rozvoj". Server IP einstellung je "nastavuje sa IP servera" a synchronis... je "synchronizacia pouzivatelskej aplikacie...

aktualizacia: po oprave linku wo widgetlist.xml sa mi podarilo nainstalovat a spustit OVP pre D-cka z vyssieho linku (freetv.germet.net). Verzia OVP je uverejnena ako 2.60 r9... 8-)
tibuxy (16)|30.6.2011 20:27
Takze navod na instalaciu Netplayera (Online Video Player) pre Samsungy seria "D":
1. podla navodu na str. 30 stiahnut USBwebserver.
2 .Editovat subor widgetlist.xml v adresari root (USBserver) a zmenit adresu pre Online_Video na:
http://freetv.germet.net/ONLINE_VIDEO_D.ZIP (takze len doplnit "_D"
3. spustit webserver
4. podla navodu vyssie vytvorit na TV konto s nazvom "develop".
5. podla navodu na str. 30 vlozit v TV menu IP adresu webservera
6. v menu TV spustit synchronizaciu pouzivatelskej aplikacie
7. zavriet a znovu spustit smart tv, spustit Online Player...
8. HOTOVO!
chulis (10)|1.7.2011 11:54
OVP funguje ale co už mi nefunguje jsou zřejme flash videa archivu tv nova třeba hd autosalon primy funguje protože je v .wmv.
Ještě velke plus za za you tube ve full hd, ale tam zase nefunguje 3D, obraz se z dvojobrazu prostě nepřepne a manualně to nelze škoda.
Ještě jak se mění jazyk v tom OVP?

Jinak netplayer stale nefunkční ale to se ví.

Přes všechno díky je to super.
MILOSHKO (587)|1.7.2011 21:15
CountryClick(s) ( len tak pre zaujimavost pocet klikov za mesiac na bit.ly/menuEU
Czech Republic ( CZ )
3,709
Slovakia ( SK )
2,928
Germany ( DE )
2,449
Poland ( PL )
1,932
Turkey ( TR )
1,077
Russian Federation ( RU )
840
Ireland ( IE )
335
Ukraine ( UA )
307
Hungary ( HU )
208
Bulgaria ( BG )
156
Belarus ( BY )
147
Croatia ( HR )
145
Lithuania ( LT )
130
Austria ( AT )
122
Colombia ( CO )
106
Spain ( ES )
101
Finland ( FI )
85
Azerbaijan ( AZ )
53
United Kingdom ( GB )
47
United States ( US )
29
Singapore ( SG )
24
Romania ( RO )
23
Moldova ( MD )
14
Italy ( IT )
13
Netherlands ( NL )
11
Latvia ( LV )
7
Iceland ( IS )
5
Canada ( CA )
3
Slovenia ( SI )
3
Switzerland ( CH )
2
Sweden ( SE )
2
France ( FR )
1
Australia ( AU )
1
Others
1,948
tibuxy (16)|2.7.2011 14:37
V mojej TV (seria D) pribudol pred par dnami konecne oficialne widget Explore 3D. Ten obsahuje nejake dokumentarne videa, klipy a trailery v 3D a zdarma. Casom bude zrejme pribudat aj plateny obsah. Blizsie info o widgete:
http://www.samsung.com/us/appstore/app/G00000202032
MILOSHKO (587)|2.7.2011 15:59
AKO nainstalovat widgety pre seriu SAMSUNG D :
stiahnite si do PC USBwebserver (v roote uz je widgetlist , widgety su aj pre C na D funkcny OVPforD
v TV zadajte Vasu IP adresu
pre spravne fungovanie pouzite port 80
http://internet-tv.webnode.sk/diskusne-forum/ine/
rohipnol (3)|2.7.2011 16:53
vsecko jsem nainastaloval jak do pc tak i do tv ale nejde mi to synchronizovat prosim poradte uz silim
chulis (10)|2.7.2011 23:59
Kdyz ses přihlašenej jako develop tak das d(modre tlacitko)- nastavení, tam vývoj nejdříve nastavení ip servru tam adresu pc (192.168.x.x) - ro zjistíš v sít. nastavení pc.das enter, a pak znova vývoj a synchronizace uživatelských aplikací, pak zapneš a vypneš smart hub a je to.

Pak se ozvi jestli ti jde archviv novy tam je většina ve flashi - me v tom OVP nejde.
Pouze wmv.
A you tube hd co má být i 3D nepřepne obraz na 3D a manualně to nejde.
A netplayer ještě nefunguje.
Celý navod najdeš o pár přizpěvků výš.