Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

marcel79 (48)|12.8.2011 15:57
[quote=lacib;361880]no nieco tam naozaj nefunguje ako by malo.
skus este priradit TV IP 10.0.0.x[/quote]

Tak jsem změnil IP tv 10.1.1.8 na 10.0.0.8 bohužel zase nic...
macpac (9)|12.8.2011 21:36
to lacib: tak jsem nainstaloval, no to ze mi to smazlo netplayer budiz, ale zatim nic moc.
Jeste testuji, ale pro zacatek neprehraji hudbu (v telce se ani neukaze) a fotky taktez ne.
U filmu jsem zatim testnul 2 nahodne. Jeden OK druhy nenacetlo, nehlede na to ze ve vyberu clovek nepozna jaky film pousti.
Testovano na C750 a ve spechu, zena chce koukat na film :)
nin (388)|12.8.2011 21:59
[quote=macpac;361954]to lacib: tak jsem nainstaloval, no to ze mi to smazlo netplayer budiz, ale zatim nic moc.
Jeste testuji, ale pro zacatek neprehraji hudbu (v telce se ani neukaze) a fotky taktez ne.
U filmu jsem zatim testnul 2 nahodne. Jeden OK druhy nenacetlo, nehlede na to ze ve vyberu clovek nepozna jaky film pousti.
Testovano na C750 a ve spechu, zena chce koukat na film :)[/quote]

Skoda, ze necitujes, nebo neuvadis o cem pises, ale jestli je rec o klientu plexu, chtel bych se zeptat, jakou verzi serveru plexu (+HW platforma) vyuzivas?

Pri instalaci noveho widgetu pres ucet develop dojde vzdy k synchronizaci se serverem, nemel-li jsi Netplayer zarazeny k widgetu plexu na stejnem serveru, dojde logicky k jeho odinstalaci.
bagr3210 (379)|13.8.2011 15:58
[quote=dogs;331850]Notifikace SMS a hovorů na TV pro Android přístroje

Přikládám aplikaci pro Android na notifikaci sms a telefoních hovorů v TV, je to zatím alfa verze, TV musí mít napevno nastavenou adresu 192.168.1.10 a musíte být s telefonem připojeni do stejné sítě. Tvůrce bude pokračovat, mělo by to umět vyhledání sítě, volba IP adresy, MUTE, a další.
Prosím o zprávy zda Vám to funguje, aplikaci stačí spustit, tlačítky můžete ověřit spojení. Aplikace poté běží na pozadí, v nastavení TV - sdílení povolte zprávy.[/quote]

Prosim Vas,neexistuje neco i pro WinMobile 6,5?

[quote=ZMARCEL;335628] Obraz -možnosti :
Doba automatické ochrany
zde si mužete nastavit televizi aby se vypínala třeba každé 2 hodiny :-)
další nastavení je
nastavení pluy a play
čas
zde je časovač vypnutí můžete si nastavit že se vam bude televize vypínat 30 minut po zapnuti :-) a někdy se stane že po tvrdém restartu se automaticky nastaví automaticky
proto když se vám bude televize po několika minutách automaticky vypínat nevolejte servis ale
opravte si menu nastavení televize :-)[/quote]

To vypnuti po 2hodinach(nebo si to uzivatel nastavi) nefunguje.Nebo nekdo napiste,jakovej je princip toho,tudiz,slo by mi o to,ze kdyz TV jede dlouho,bez prepinani,aby se vypla.Bez pouziti casovace,cili,kdyby usnul driv u TV,nez nastavim casovac-sleeper.

[quote=MILOSHKO;352226]skusil som to urobit trosku inac no neviem ci to bude fungovat viacerim uzivatelom naraz (treba vyskusat )
prihlaste sa do sluzby youtube ako

meno:MrNetplayer
heslo:netplayer

v Pr.ID k Internet@TV / manazer /ucet App zadajte Vase prihlasovacie heslo
zadajte hore uvedene meno a heslo potom otvorte youtube (je potrebne aby ste boli prihlaseny ako uzivatel napr: JOZO :) A cervene tlacitko ) a filmy budu v oblubenych polozkach

pomocou mena a hesla sa samozrejme mozte prihlasit aj na youtube na PC a mozte pridavat do oblubenych aj VY filmy
(pridavajte len cele filmy cz,sk, dabovane ...) popripade film nahrat na youtube :)

nedari sa mi zaroven prihlasit na HDyoutube ......
potreboval by som vyskusat ci to bude fungovat zaroven viacerim uzivatelom

Neviem kde je problem ale v TV v polozke oblubene sa mi zobrazi iba 24 filmov ,, neviem preco ,, v PC na zoutube som ich vlozil caa 46 (skusim sa s tym este pohrat )[/quote]

Vsechno jsem snad pochopil,akorat,funguje to jeste?Nemuzu se totiz prihlasit,ani primo cez widget,ani primo na webe Youtube..
Dik za info!
mac-mac (4)|13.8.2011 16:50
Neviete niekto poradiť, čo spraviť, ak sa televízor samovoľne vypne a zapne niekoľkokrát za sebou?
tibuxy (16)|14.8.2011 12:08
Majitelia LCD serie D si uz mozu z IP 91.67.48.154 nainstalovat aj funkcny Netplayer pre seriu D. Akurat som zistil, ze ceske online TV, ktore boli v linku bit.ly/menuEU uz nefunguju.
Tak sa teraz snazim dat dohromady funkcne IP pre streamy ceskych TV...
Nevie mi niekto poradit, ako dostat ponuku TV streamov do menu "TV" bez toho, aby som musel otvarat link a preklikavat sa cez ponuky?
Existuje pre nase smart TV nejaky podcast s aktualnym TV programom? Diky za odpovede.

mac-mac: naposledy, ked mi toto robil stary LCD serie "R", tak mi zdroj odpalil celu zakladnu dosku na telke. Asi by som na tvojom mieste zvazil servis...

lacib: vyskusal som plex, vyzera super, vie si stahovat metadata k filmom a hudbe atd, ale bohuzial pri prehravani mi dost seka...
lacib (389)|15.8.2011 09:47
diiky za plex reviews.. :)
lacib (389)|15.8.2011 10:06
[quote=marcel79;361898]Tak jsem změnil IP tv 10.1.1.8 na 10.0.0.8 bohužel zase nic...[/quote]

marcel, konecne som sa dostal ku hacku na najnovsom fw. skumam ten obsah usb kluca este raz.
po zadani IP TV do browsera na pc to nacitava udaje odtialto. (webserver je implementovany priamo do hacku)

[code]/dtv/network_opt[/code]

tu hladaj kam nakopirovat scripty. dufam.. :)
lacib (389)|15.8.2011 12:07
marcel, zdalo sa mi nieco, ze sme toto uz s niekym riesili, pozrel som diskusie dozadu a nasiel som toto. cca po starnu 146-147 sa to riesi. nevidim tam vsak riesenie. napisem este greedymu PM.

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23491&page=142
marcel79 (48)|15.8.2011 17:32
[quote=lacib;362270]marcel, konecne som sa dostal ku hacku na najnovsom fw. skumam ten obsah usb kluca este raz.
po zadani IP TV do browsera na pc to nacitava udaje odtialto. (webserver je implementovany priamo do hacku)

[code]/dtv/network_opt[/code]

tu hladaj kam nakopirovat scripty. dufam.. :)[/quote]
Ahoj tak jsem se pokusil nakopirovat
Pokus č.1
/dtv/network_opt/www/kinotip/
bohuzel slozka se kinotip po restartu smazla nesli ani menit atributy
Pokus č.2
/dtv/network_opt/plugins/httpd/www/kinotip/
Taky nic fakt nevim prosim lacibe o pomoc mne nic nenapada dekuji moc
lacib (389)|15.8.2011 18:09
pohram sa s tym doma, na nieco prideme, neboj sa.. :)
MILOSHKO (587)|15.8.2011 18:27
ZDAR uz sa to tu myslim preberalo ale nevie mi niekto poradit ako na videa s youtube ?
da sa nejako zistit funkcny link pre netplayer ?
vedel by niekto naskriptovat toto ?
http://g-stream.in/forumhome.php
macpac (9)|15.8.2011 21:17
[quote=nin;361959]Skoda, ze necitujes, nebo neuvadis o cem pises, ale jestli je rec o klientu plexu, chtel bych se zeptat, jakou verzi serveru plexu (+HW platforma) vyuzivas?

Pri instalaci noveho widgetu pres ucet develop dojde vzdy k synchronizaci se serverem, nemel-li jsi Netplayer zarazeny k widgetu plexu na stejnem serveru, dojde logicky k jeho odinstalaci.[/quote]

Jak rikas nemel jsem na stejnem serveru, tak mi to netplayer nahradilo.
Jinak jsem pouzil tu posledni verzi co je na netu (0.9.3.4) a platforma windows.
Jinak se mi nepodarilo rozchodit prehravani hudby a fotek.
Takze zatim zustavam me trojkombinace HDD, PC over HDMI a Netplayer :)
ZMARCEL (77)|17.8.2011 09:56
ahoj Samsungači

zdravím všechny klikaře co mají doma tu správnou televizi a tím že si nahodily Netplayer ušetřily
asi 3 tisíce za xtreamer nebo jiné Siťové multimediální centrum :-) které má podobné menu a kterým jsem se nechal hodně inspirovat a někdy jsem ho pěkně vykradl. :-) Tím se ještě jednou omlouvám killermanovy a ostatním že jsme se napíchly na jeho skripty pro archiv TV ale tak moc jsem chtěl aby Netplayer uměl vše co xtreamer :-)
že už to skoro umí :-) .A na svém menu stále pracuji i když je to někdy časově velmi náročné i dnes jsem pro vás připravil par novinek na TV Live a z velkých hlubin internetu jsem pro vás vyštrachal funkční české a slovenské tv live , plus kanál poker chanel , no těch live TV podstatně přibylo z celého světa ale ne všechny jsou aktuální nebo si s nimi televize neumí poradit , na konci menu jsou slovenské radia kterých také dost přibylo :-) atd..

do přílohy jsem šoupl barandov co je nedodělány skript pro adresář kinotip kdo ma čas a náladu s kopírovat do USBWebserverv8_en/root/kinotip/ a experimentovat , adresáři televize jsou české a slovenské stream pro VLC Player můžete se koukat v práci na telku :-) ještě si nevím rady stě my to odkazy
aby byly použitelný v netplayeru je to rss pro videa s youtube

České komedie

http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/ceskeKOMedie/uploads?max-results=50&orderby=published

Filmgoria

http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/filmgoria/uploads?max-results=50&orderby=published

České filmy

http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/wwwczfilmtv/uploads?max-results=50&orderby=published

RE-PLAY

http://vimeo.com/tripsi/videos/rss

cau Zmarcel
lacib (389)|17.8.2011 11:05
ZMARCEL, dnes rano som si vsimol poker channel, live tv a pod. chvalim.. :)

P.S. myslim ,ze staci do jednej temy, zbytocne sa potom rozbehne diskusia v dvoch temach. nech v tom drzime aky taky poriadok.
killerman27 (871)|18.8.2011 13:26
jeste si v onlinovkach muzes doplnit do toho playlistu :
http://88.212.35.228:2001 Ocko
;)

Az tak jak to mas v menu jsem to nemyslel, stacila ta veta na foru :-D

PS: k tem dalsim kanalum z youtube, proc to neudelas jak s kategorii detske?

napr: http://vasik1.e-blog.cz/kinotip/extreamer/?polozka=http://www.devtacular.com/utilities/atomtorss/?url=http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/ceskeKOMedie/uploads?max-results=50&orderby=published

Melo by vam to takto fungovat
Jarda.Bar (1238)|18.8.2011 14:06
Omlouvám se, že vstupuju do debaty. Možná jsem to přehlédl, ale videa z Vimea přehrává software třetí strany, který v Samsung TV defaultně není (Netplayer)? Díky.
ipaq70 (23)|18.8.2011 14:52
[quote=tibuxy;362127]Majitelia LCD serie D si uz mozu z IP 91.67.48.154 nainstalovat aj funkcny Netplayer pre seriu D. Akurat som zistil, ze ceske online TV, ktore boli v linku bit.ly/menuEU uz nefunguju.
Tak sa teraz snazim dat dohromady funkcne IP pre streamy ceskych TV...
Nevie mi niekto poradit, ako dostat ponuku TV streamov do menu "TV" bez toho, aby som musel otvarat link a preklikavat sa cez ponuky?
Existuje pre nase smart TV nejaky podcast s aktualnym TV programom? Diky za odpovede.

mac-mac: naposledy, ked mi toto robil stary LCD serie "R", tak mi zdroj odpalil celu zakladnu dosku na telke. Asi by som na tvojom mieste zvazil servis...

lacib: vyskusal som plex, vyzera super, vie si stahovat metadata k filmom a hudbe atd, ale bohuzial pri prehravani mi dost seka...[/quote]

Zdravim, chcem sa spytat, ci instalacia funkcneho Netplayera pre seriu D ide jednoducho cez ucet develop a uvedenu IP adresu alebo cez USBwebserver ako je popisovane pre Online Video Player nizsie - a ci sa nainstaluje len Netplayer alebo aj ine widgety.

[quote=tibuxy;354544]Takze navod na instalaciu Netplayera (Online Video Player) pre Samsungy seria "D":
1. podla navodu na str. 30 stiahnut USBwebserver.
2 .Editovat subor widgetlist.xml v adresari root (USBserver) a zmenit adresu pre Online_Video na:
http://freetv.germet.net/ONLINE_VIDEO_D.ZIP (takze len doplnit "_D"
3. spustit webserver
4. podla navodu vyssie vytvorit na TV konto s nazvom "develop".
5. podla navodu na str. 30 vlozit v TV menu IP adresu webservera
6. v menu TV spustit synchronizaciu pouzivatelskej aplikacie
7. zavriet a znovu spustit smart tv, spustit Online Player...
8. HOTOVO![/quote]
lacib (389)|18.8.2011 15:51
pojde to cez develop ucet a ip 91.67.48.154

pozri sem, najdes tam cely widgetlist z danej ip-cky a widgety, ktore sa odtial daju stiahnut. otazka je ci pojdu na d-series.
nin (388)|18.8.2011 15:58
[quote=Jarda.Bar;362652]Omlouvám se, že vstupuju do debaty. Možná jsem to přehlédl, ale videa z Vimea přehrává software třetí strany, který v Samsung TV defaultně není (Netplayer)? Díky.[/quote]

Videa z Vimea prehrava aplikace pro Vimeo (widget). V TV je tato aplikace dostupna po pripojeni Internet@TV a stazeni ze Samsung apps. Aplikace podporuje propojeni s uctem na vimeo. Vybrana videa prehrava prehravac v TV, aplikace zajistuje uzivatelsky backend.
ipaq70 (23)|18.8.2011 17:13
[quote=lacib;362683]pojde to cez develop ucet a ip 91.67.48.154

pozri sem, najdes tam cely widgetlist z danej ip-cky a widgety, ktore sa odtial daju stiahnut. otazka je ci pojdu na d-series.[/quote]

Dakujem, vo widgetliste sa nenachadzaju widgety ake uvadza dogs niekde vpredu - gismeteo.zip, Google_Calendar.zip - kde by som ich mohol najst?

Gismeteo uz nie je na stranke http://autoservis.netai.net/Widget1/Gismeteo.zip.
lukasnn (10)|18.8.2011 17:22
Ahoj kluci přidejte sem widget skype yutube HD muzu tv díky moc
lacib (389)|18.8.2011 21:45
zacal som robit blog k aj tejto teme. je tam pridany mini clanok s moznymi dostupnymi miestami na stiahnutie widgetov.
postupne by mali clanky pribudat a blog prechadzat nejakymi zmenami. neskor by som rad spristupnil pridavanie clankov inymi uzivatelmi.
tibuxy (16)|18.8.2011 21:51
Pokial niekto pozera cez telku zahranicne online TV streamy (ako dal link zmarcel) tak davam do pozornosti widget na francuzsku hudobnu TV NRJ (na IP adrese 91.67.48.154). Funguje podobne, ako widget pre Ocko TV, akurat podporuje prepinanie streamov priamo v programe a co je este zaujimavejsie, dokaze prehravat RTMP streamy. Tym sa otvaraju vyborne moznosti na sledovanie mnozstva TV z USA, UK, atd. ktore sli iba na PC cez RTMPdump...

lukasnn: youtube HD+3D najdes aj na IP 91.67.48.154.
lacib: vsetky widgety z IP 91.67.48.154 idu aj na D-series.

este v prilohe pripajam online TV, ktore som zatial dal dokopy...
lacib (389)|18.8.2011 22:29
storno
MILOSHKO (587)|18.8.2011 22:44
lacib ak xces dam ti pristupove admin heslo pre pre http://internet-tv.webnode.sk/
naco robit X webov
inak pribudol new informativny widget TIME TV
lacib (389)|18.8.2011 22:47
MILOSHKO, diik, ale u mna ide skor o tu zabavku s vytvaranim toho celku, ak by chcel niekto prispievat bolo by to len +1 :)
lukasnn (10)|19.8.2011 18:15
nevím čim to je ale nemohu nikde sehnat skype widget teda MYSLIM FUNKČNÍ pomuže mě někdo diky
bagr3210 (379)|19.8.2011 18:27
A co Ti nefunguje?
Jinak,ten wigdnet SKYPE co je tady,od Miloshka,je plne a na 100% funkcni!!
lukasnn (10)|19.8.2011 18:40
a kde je nějak se mě to nezobrazuje
bagr3210 (379)|19.8.2011 18:43
to je docela zajimavy,protze me to facha uplne bez problemu,i se mi zobrazuje v aplikacich..proste vse v poradku..

skus byt konkretnejsi,mozna nekdo jiny poradi..
lukasnn (10)|19.8.2011 18:45
stahnu widget list a dam do usb brovseru vše sviti zeleně a v tv se mě to sekne u gismeteo dal to nejede nemaš prosim ten widget list ktery ti jede diky
lukasnn (10)|19.8.2011 18:48
myslim si že to děla widget list prosim o jiny
potřebuju jen yutube HD skype muzu tv
bagr3210 (379)|19.8.2011 18:49
Hele,ja postupoval dle toho navodu
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=348932&postcount=443
a vse mi funguje na 100%,jak YOUTUBE HD,tak Skype,vTuner,NetPlayer...atd..
lukasnn (10)|19.8.2011 19:15
no tak zase nic prostě se mě to v telce sekne při gismeteo nechapu to co dělam špatně poradi někdo neni jiny program na widget list jak to dostat do telky díky
MILOSHKO (587)|19.8.2011 19:28
[quote=lukasnn;362906]no tak zase nic prostě se mě to v telce sekne při gismeteo nechapu to co dělam špatně poradi někdo neni jiny program na widget list jak to dostat do telky díky[/quote]
je to zrejme tym ze odkazy su na sereveroch (od chalanov z ruska a tie niesu funkcne )
urobim new widgetlist s odkazom na moj server.
pribudol new widget lee lee-nam (zbytocna velkost 53.5 MB ) nieco ako setric
+ nejaka detska zvonkohra
bagr3210 (379)|19.8.2011 19:36
MILOSHKO:

Prosim Te,mohl by jsi tam dat i GOOGLE CALENDAR?
lukasnn (10)|19.8.2011 19:53
to by bylo super pokud by jsi udělal novy widget list hraju si stim už tyden a už stoho šílim moc diky MILOSHKO
MILOSHKO (587)|19.8.2011 21:04
http://freetv.germet.net/m3uToXml.php (prevodnik m3u na xml) prikladam aj m3u nejakych programov niektoru uz su v netplayer i neskor sa s tym pohram (aj s widgetlistom )
+ este ak by mal niekto cas tu je vella streamov a pod http://www.sat-planet.net/showthread.php?t=16739&page=141
MILOSHKO (587)|20.8.2011 22:10
mimochodom skusal niekto wikipediu ?
jito (999)|21.8.2011 15:33
Netuším proč,ale stále nejde spustit program USBWebserver.
Po spuštění se objeví chybové hlášení Project1-Run time error.
Zkusil jsem i kompatibilitu,spustit jako správce,ale marně.Jedu na Win7 32.
bagr3210 (379)|21.8.2011 16:13
Dela mi to na 7-dmickach take...Na Win XP mi to jde uplne bez nejakch problemu..
MILOSHKO (587)|21.8.2011 21:46
tak zatial len takto widgetlist
http://depositfiles.com/files/z0bdphym1
nin (388)|22.8.2011 00:36
[quote=MILOSHKO;363098]mimochodom skusal niekto wikipediu ?[/quote]

To uz je skoro naznak browseru!
FreeriderCZ (44)|22.8.2011 12:49
[quote=tibuxy;362743]Pokial niekto pozera cez telku zahranicne online TV streamy (ako dal link zmarcel) tak davam do pozornosti widget na francuzsku hudobnu TV NRJ (na IP adrese 91.67.48.154). Funguje podobne, ako widget pre Ocko TV, akurat podporuje prepinanie streamov priamo v programe a co je este zaujimavejsie, dokaze prehravat RTMP streamy. Tym sa otvaraju vyborne moznosti na sledovanie mnozstva TV z USA, UK, atd. ktore sli iba na PC cez RTMPdump...
[/quote]Ahoj, je teda v současné době možné v TV nějakým způsobem přehrávat vlastní RTMP streamy? Mohl by si popřípadě napsat nějaký návod jak na to?
Díky
nin (388)|22.8.2011 13:49
[quote=FreeriderCZ;363288]Ahoj, je teda v současné době možné v TV nějakým způsobem přehrávat vlastní RTMP streamy? Mohl by si popřípadě napsat nějaký návod jak na to?
Díky[/quote]

Stahni si doporuceny widget a v jeho zdrojovem kodu zmen URI (vyhledej puvodni cestu ke streamu a nahrad svou). Nakonec si takto upraveny widget nainstaluj do TV. Easy, ne?
lagys (36)|22.8.2011 16:29
Moc prosím o radu.Po delší době jsem tv připojilna net.Stáhli se mě nějaké aktualizace na internet tv.Naskočila tam půjčovna a ještě něco.Jenže jsem zjistil,že mě se přestaly přehrávat videa z youtube.Psalo to že to chce restart tv,ale nepomohlo.Tak jsem dal obnovit celou internet tv,ale v tom okamžiku mě zmizely všechny složky z mojich aplikací včetně netplaeru a nahoře v doporučených mám jen nějakou ikony filmové klapky,fotek a počasí a nejde mě s tím nic udělat.Na tv když zapnu internet tv mě svítí ještě černá tabulka abych připojil tv k netu a nejde se jí nijak zbavit a tím pádem se nejde dostat ani do aplikací,abych si vše postahoval znouvu včetně netplaeru.Samozřejmě telka je na net připojená.Nevíte někdo jak tohle vyřešit?Moc díky za veškeré rady

ještě posílám foto jak vypadá menu.teď jsem ještě nahrál nový fw,ale stále stejné
Fotografie0336.jpg
tibuxy (16)|22.8.2011 17:54
FreeriderCZ: presne ako pise nin, stiahni si widget n5NRJ.zip, v adresari scripts je subor main.js (javascript). Nasledne treba najst cast, kde su rtmp streamy (file=rtmp://...) a nahradit svojimi. Nasledne cez webserver, alebo free hosting nahrat widget do telky... A je to! :)
FreeriderCZ (44)|22.8.2011 20:52
Mnohokrát děkuji za rady, zítra vyzkouším.
jito (999)|22.8.2011 21:14
Nezlobte se,ale musím obnovit svůj dotaz:
Netuším proč,ale stále nejde spustit program USBWebserver.
Po spuštění se objeví chybové hlášení Project1-Run time error.
Zkusil jsem i kompatibilitu,spustit jako správce,ale marně.Jedu na Win7 32.

Nikdo na Win7 neměl problém?