Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

Dehumanizer (23)|14.3.2012 15:19
[QUOTE=lacib;401989]Gtalk ani ini jabber klient som pre internet@tv nikde zatial nevidel. Zrejme je to len pre smart tv.

Odoslané z môjho HTC Desire cez Tapatalk[/QUOTE]

No ja mam smart tv prave, a nemam to tam... S tymi videami ma nakoniec napadlo to vyriesit tak ze si ich dam do favorites normalne na pocitaci a na playeri mam na youtube ten isty account takze tam len idem do favorites a su tam. Ale aj tak by sa na nejake veci mohol ten talk hodit.
lacib (389)|14.3.2012 22:17
sorry, uz neviem kto ma ake tv :)
daj si to do podpisu.. :)
vasiks (107)|14.3.2012 22:17
[QUOTE=killerman27;401762]miloshko:

dik to presne potrebuju

jen by se mi siklo nejake zakladni nastaveni nebo nejake howto, po spusteni netplayer tam mam jen pomoc, nejde to otevrit a vyhazuje chybu v main.js
jako ja se s tim nejak poperu ale zabere mi to dost casu nez se s tim naucim, pokud existuje nejake zakladni howto, nebo uz to mas nejake vymakane na svem kompu bylo by to mnohem jednodussi[/QUOTE]

vesměs jsem musel měnit na scriptech pro xtreamer výsledný link, dále pak deklaraci pomocí "include ..." - musela se zadat cesta, takže nejjednoduší bylo dávat přímo do příslušného adresáře

a nakonec použití . příklad:
$ItemsOut .= "\nVyhledano";

nejprve jsem musel nadefinovat příslušnou proměnou a teprve pak přidat .= např. $ItemsOut="";

doufám, že to je pochopitelné, přeci jenom nejsem programátor a jen si tak hraju :-)
MILOSHKO (587)|18.3.2012 15:03
1111112 (46)|18.3.2012 18:00
čo to vlastne má robiť? nevidím v tom žiadny zmysel
ZMARCEL (77)|18.3.2012 19:35
ahoj
Stream demuxer mají to postaveny na novem Windows Media Centru asi od 8 win

http://windows.microsoft.com/en-US/windows/explore/more-media-more-places

S Windows Media Player, můžete streamovat hudbu a video a vše kolem vás
je vidět ze to umí skoro všechny formáty z
http://vimeo.com/categories
http://gdata.youtube.com/feeds/mobile/

http://ps3muxer.org/pshare.html
zde jsou playlisty http://code.google.com/p/tsdemuxer/downloads/list
příklad sdíleného playlistu http://tsdemuxer.googlecode.com/svn/trunk/xupnpd/src/playlists/ vše je m3u přehraje i VLC
zda se ze budoucnost patří Stream demuxer asi si koupím PS3 :-)

cau Marcel

PS: a jedná dobra zprava jak jsem si prohlížel vnitřek toho online video co je předělány netplayer ale všechno hledaní a playlisty uz ma v sobě poslal jsem MILOSHKOVI předělaný start soubor tak že tam kde je film bude uz odkaz na moje menu ušetříte jeden klik a MILOSHKO
mi odepsal ze cituji
( nazdar mozem to tam hodit + skusim tam dat priamo aj vsetky veci ako
ulozto a podobne aby nebolo nutne pouzivat pc (server)
a to je výborná zprava co myslíte :-) az to tam MILOSHKO dodá všichni si budete muset znova přeinstalovat svoje widgety ze serveru
IP 91.67.119.25 az to bude tak se to dozvíte
MILOSHKO (587)|18.3.2012 19:46
[QUOTE=1111112;402410]čo to vlastne má robiť? nevidím v tom žiadny zmysel[/QUOTE]
praveze neviem nemal som sa cas na to este poriadne pozriet ale mal by to byt (DLNA Media Server priamo v TV)
Multicast IPTV bez prekódovania (multicast alebo unicast) podpora M3U playlist

inak mam aj nejake m3u playlisty tak ich sem neskor hodim aj navod ako ich lahko urobit a prehrat s USB na TV
MILOSHKO (587)|18.3.2012 20:28
Navod na prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca

nStreamplayer Lmod. podporuje prehravanie playlistov z USB ,subor sa musi vzdy volat

[color=red]nStream1[/color].xml alebo
[color=red]nStream1[/color].m3u

uvediem prikald ako jednoducho prehrat video ktore je ulozene napriklad na akomkolvek share serveri (uloz.to bezvadata.cz a pod...) v TV
-vyhladajte video (napr. z vasej dovolenky) vid. obrazky ., pouzil som firefox
postupujte tak akoby ste klasicky chceli video stiahnut do pc ., ked stahovanie zacne stlacte zrusit stahovanie ., nam staci zistit iba "link" videa upozornujem ze niektore
stranky napr.uloz.to vam vygeneruju link len pre vasu ip a je casovo obmedzeny., napr bezvadata je lepsi ,.link ma stalu platnost a funguje vsetkym
-kliknite pravym tlacitkom mysi "kopirovat adresu suboru" a mate link videa
-staci uzl en jednoducho vytvorit m3u playlist napr.v pc programov na to je na nete vela ., alebo pouzite priamo online creator, kde staci napisat
1. riadok nazov filmu
2.vygenerovany link (adresu streamu ,mp3 apod)
stacte tlacidlo create
a ulozte m3u subor
subor je potrebne premenovat na
nStream1.m3u
nahrat na usb kluc a vlozit do Tv ja pouzivam usb1 slot
a prehrat v nStreamplayerLmod v0.85 / 7 riadok v menu

prikldy
nStream1.xml (http://files.internet-tv.webnode.sk/200000432-9d8b79e081/nStream1.xml) XXX obsah only +18 [ATTACH]16979[/ATTACH]
nStream1.m3u (http://files.internet-tv.webnode.sk/200000433-7c8547d011/nStream1.m3u) subory staci dat na usb a vlozit do TV
1111112 (46)|18.3.2012 20:38
[QUOTE=MILOSHKO;402427]praveze neviem nemal som sa cas na to este poriadne pozriet ale mal by to byt (DLNA Media Server priamo v TV)
Multicast IPTV bez prekódovania (multicast alebo unicast) podpora M3U playlist

inak mam aj nejake m3u playlisty tak ich sem neskor hodim aj navod ako ich lahko urobit a prehrat s USB na TV[/QUOTE]

stále tomu nerozumiem.
čo znamená toto? Multicast IPTV bez prekódovania (multicast alebo unicast) podpora M3U playlist
z TV spraví iptv server, čiže budem môcť pozerať programy naladené v tv, na PC a iných zariadeniach ako iptv streamy?
alebo budem môcť pozerať IPTV z iného zdroja na TV akoby som mal tieto programy naladené napr. cez dvb-t tuner. túto funkciu by som potreboval, keďže mám iptv kanály k dispozícii, len ich musím prehrávať cez nstreamplayer alebo netplayer
každopádne, keď som sa pýtal na IPTV player na samygo fóre, moderátor mi povedal, aby som používal jeden z widgetov, čo mi až tak nevyhovuje
wagrant (27)|19.3.2012 19:21
Nechcem rypat panove vazim si kazdeho kto robi nieco navyse co nedokazu original softy a pod veci.Ale pokazde ked sa idem pozriet ci je nieco nove na net playeri tak mi funguje menej a menej veci.O online Tv ceskych stanic nehovoriac na deckovom modeli sa vsetko seka az nejde a 90% fimov co tam je nejde spustit.Zaci na to tam byt neprehladne co ide a co nie.Mozno by sa oplatilo to tam vycisist vyhadzat veci ktore nejdu alebo rozdelit c verzie ktore idu a d v erzie ktore idu lebo s tych D testovacich mne nejde nic a net mam rychly.Ako som povedal nechcem rypat ale po kazdom ako si chcem nieco pustit sa mi resetne telka a to uz fakt nema zmysel pokial to nema ist ako to ma tak je to o ho..e.
Florys (1)|19.3.2012 21:11
Také souhlasím s příspěvkem wagranta.Mám model UE46D6540.Je třeba rozlišit pro C a D modely.Věčný restart jen dohání k šílenství.
MILOSHKO (587)|19.3.2012 21:26
:) lidi viem ako to myslite .,. ale majte na vedomi ze moje "menu" robim pre seba /(ostatnych) len ako test a nemam cas sa on starat ,triedit a kontrolovat funkcost videi ,streamov ... .,
neviem co vam brani si vytvorit vlastne menu a mat tak prehladny a funkcny obsah
co sa D serie tyka., netplayer bol bol naprogramovany pre C-TV
a kedze ja nemam D-TV nemozem vediet co funguje a co nie na D-ckach .,. takze ak sa nedajde niekto kto ma D a urobi to menu tak ja vam tazko pomozem
riesenim bude pouzivat nStreamplayer Lmod ., tam by malo fungovat vsetko aj pre D
wagrant (27)|19.3.2012 21:35
vlastne menu na to mam malo skusenosti.A inak ten L mod nechapem na akom principe pracuje takze mozno by pomohol navod..Inak dik .
dEfKA (10)|22.3.2012 00:04
[QUOTE=killerman27;401762]jen by se mi siklo nejake zakladni nastaveni nebo nejake howto, po spusteni netplayer tam mam jen pomoc, nejde to otevrit a vyhazuje chybu v main.js
jako ja se s tim nejak poperu ale zabere mi to dost casu nez se s tim naucim, pokud existuje nejake zakladni howto, nebo uz to mas nejake vymakane na svem kompu bylo by to mnohem jednodussi[/QUOTE]

Na Windows 7 mi to hlásilo totéž (neinstaloval jsem, ale rozbaloval installer), ve Windows XP ve virtuále mi NetPlayer funguje hned po instalaci.

[QUOTE=wagrant;402540]vlastne menu na to mam malo skusenosti.A inak ten L mod nechapem na akom principe pracuje takze mozno by pomohol navod..Inak dik .[/QUOTE]

Pokud jsi schopen zprovoznit NetPlayer, určitě zvládneš udělat vlastní menu. Krátký návod:
- z odkazu, který dáváš do televize stáhneš soubor s existujícím menu (já jsem použil [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - díky Marcelovi)
- otevřeš ve vhodném textovém editoru (notepad++, popřípadě notepad)
- mezi tagy a jsou jednotlivé položky hlavního menu, ty které se ti nelíbí smaž (včetně zmíněných tagů), ostatní seřaď tak jak ti vyhovují (text mezi a je název položky a pomůže ti se zorientovat)
- ulož soubor a nahraj na libovolný freehosting, který umožní přímé stahování souboru (například webnode, asi budou fungovat i některé filesharing služby, tady neporadím, nepoužívám)
- vygeneruj si zkrácený odkaz, ať se adresa pohodlněji zadává do televize (jdem.cz, goo.gl, bit.ly, tisíce dalších)

Mně úprava trvala 5 minut, výsledek zde: http://199.91.154.146/o5e430d4rqpg/oc832os85ub6ext/samsung.xml
vladojarvj (5)|24.3.2012 15:36
Navod na prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca

Takže toto je super vec,ja som testoval 5films a ide to 100percent,to len pre informáciu pre tých čo maju D-tv
ja som to testoval na mojom D5500.
Nstrem player ide v pohode je stabilny a neseka to,netreba reset tv,podla mna super aplikácia.
čiže Miloshko vyborna informácie pre nás,návod super,myslim že nemožte mať problém streamovať z usb,či?
MILOSHKO (587)|26.3.2012 10:38
pridal som 190 ruskych programov / je tam aj nejky sport a pod (uvidime dokedy to vydrzi) najdete v netRU
testoval som filmz z mojedata.sk no link sa automaticky generuje a platnost bola len par minut
welderosa (9)|26.3.2012 19:47
Tak Vás zdravím. Už dosť času som sem chodil len po užitočné veci a tak som sa rozhodol sa podeliť s mojim menu na nstremplayer. Som z Košíc tak tam mám aj Antik, ktorý je len v sieti Antik telekomu. Miloshko sa pokúšal riešiť ten Antik len sa to nedá úplne vyladiť. Antik je v takom stave, že ide v pohode len koskuje ale dá sa pozerať, nie je to katastrófa. Mám tam veci ako je archív jojky, linky na filmy. Filmy sú na 99% otestované mnou osobne a sú funkčné.

Moja TV: LED D8000

Linka na menu : http://rikimaster.szm.com/menu.xml

Tak veľa zdaru a rád príjmem rôzne poznatky od Vás.
MILOSHKO (587)|26.3.2012 21:21
welderosa :
SOM ODPADOL AKO OBLINA :) super praca, viem kolko to da roboty...
hodil som to aj do mojho menu (teda ak som mohol :) )
piotresku (10)|26.3.2012 21:42
welderosa. ja som z Ke-THN vyskusam a dam info. ak mi to bude slapat, tak ty patri velke dakujem.
welderosa (9)|27.3.2012 08:24
NO problem. Som rád, že si to ohodnotil pozitívne.
welderosa (9)|27.3.2012 08:26
OK. Som rád, že sa tu niekto taký našiel, čo má tiež Antik. Daj vedieť ako ti to šlape. HD programy to nič s nich, ale ostatné sa podľa mňa dajú pozerať.
piotresku (10)|27.3.2012 09:07
zatial mi to restartuje tv moze to byt routrom alebo dokonca firmware som daval 1021. dufam ze to bude v tom routri...
welderosa (9)|27.3.2012 10:45
Pričom ti to reštartuje? Mohol by to ešte niekto vyskúšať? Lebo mne to skutočne ide na 100%.
piotresku (10)|27.3.2012 10:49
som ti pisal spravu restartuje mi to pri antik tv programoch a radiach ostatne ide vyborne.
ponorka (15)|27.3.2012 14:15
Děkuji za pěkné menu ale take mi to při tv. restartuje tv jinak vše v pohodě
ponorka (15)|27.3.2012 14:18
Děkuji za pěkné menu ale take mi to při tv. restartuje tv jinak vše v pohodě

TV UE46C7000
one.two.free (2)|27.3.2012 19:37
[QUOTE=welderosa;403377]Pričom ti to reštartuje? Mohol by to ešte niekto vyskúšať? Lebo mne to skutočne ide na 100%.[/QUOTE]
Zdravim. Na C650 to slape bez problemov, aj antik. Super praca!
Nizsie moje menu antik pre netplayer, btw programy z rozsirenej ponuky uz nefunguju, osetrili to. :)
http://goo.gl/Ze4VP
peterd3 (3)|27.3.2012 19:42
Aká je akt.IP adresa na stiahnutie (aktualizovanie) widgetov (Net Player)?
Nejako mi tá akt.nefunguje.
Ďakujem
MILOSHKO (587)|27.3.2012 21:50
peterd3:
IP 91.67.119.25
(je tam aj widgetFullBrowser /len neviem ci sa niekomu po instalacii zobrazi ., najma na D vyssej rady)mne na C ee
KamilZ:
:) len dufam , ze nebudu erupcie na slnku .,., lebo sa im to opat nejako natiahne az do roku 2015 :) .,. ale inak by to bolo konecne fajn ., dnes mi zrovna killerman poslal na test archiv CT .,. no nejako sa stale nedari robehnut "rtmp"

novinky v nStreramplayer., prístup k NFS.,

KartinaTV oslavuje svoje štvrté narodeniny a dáva všetkym
návštevníkom na stránkach 2 týždne zadarmo celý balík
programov.
1 až 15. apríla.
Action Day Narodeniny KartinaTV/ nKTV
zdarma 2 týždne http://iptv.kartina.tv/actions
1111112 (46)|27.3.2012 21:52
aj vám sa skoro každých 5 sekúnd pri iptv streamoch objavujú kocky? pričom na PC to funguje normálne. netuším prečo mi to robí, vyzerá to ako keby to nevedelo dobre bufferovať

//MILOSHKO vďaka za tip
welderosa (9)|28.3.2012 08:31
[QUOTE=one.two.free;403430]Zdravim. Na C650 to slape bez problemov, aj antik. Super praca!
Nizsie moje menu antik pre netplayer, btw programy z rozsirenej ponuky uz nefunguju, osetrili to. :)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

Ahoj, keď ti to funguje ti to mierke kockuje alebo vôbec, lebo mne na UE46D8000 mierne kockuje HD to je nepozerateľné a markíza kockuje viac, len neviem či to nebude vyťaženosťou streamu.

Ďakujem za info.
slay (161)|28.3.2012 08:34
[QUOTE=welderosa;403315]

Linka na menu : http://rikimaster.szm.com/menu.xml

Tak veľa zdaru a rád príjmem rôzne poznatky od Vás.[/QUOTE]
Chlapi, kam mám napsat adresu od welderosi? Když jsem jí zadal do nstreamplayeru, tak nic.
Dík
MILOSHKO (587)|28.3.2012 10:05
[QUOTE=slay;403481]Chlapi, kam mám napsat adresu od welderosi? Když jsem jí zadal do nstreamplayeru, tak nic.
Dík[/QUOTE]ä(
mne ta adresa od welderosa tiez prestala fungovat /zrejme mas chybu niekde v skripte(welderosa) ! OK/uz funguje !

akurat testujem ako urobit browser pomocou
http://userscripts.org/ (http://userscripts.org/scripts/source/66656.user.js)
http://www.reddit.com/r/opendirectories/
welderosa (9)|28.3.2012 10:16
Sorry. Už je to OK! Nedopatrením som urobil chybu v scripte. Inač včera som tam pohadzal pár nových filmov. Keby niečo nešlo, prosím dajte info nech ho odtial vyhodím.
one.two.free (2)|28.3.2012 17:49
[QUOTE=welderosa;403480]Ahoj, keď ti to funguje ti to mierke kockuje alebo vôbec, lebo mne na UE46D8000 mierne kockuje HD to je nepozerateľné a markíza kockuje viac, len neviem či to nebude vyťaženosťou streamu.

Ďakujem za info.[/QUOTE]

Ano, su tam artefakty, nie len pri HD. Neprisiel som na to preco. vlc to prehraje ok.
adlib (71)|28.3.2012 20:12
Může mi někdo poradit jak funguje navigace "zpět" v nStreamPlayeru. Pokud např. najedu do -Antik, tak nevím jak se vrátit do hlavního menu. Tlačítko zpět nefunguje a exit mne úplně vyhodí z nStreamPlayeru.
Díky
MILOSHKO (587)|28.3.2012 21:08
nStreamPlayeru nieje funkcia spat.,.,.,. takze treba vzdy v skripte pouzit zapis spat .,.alebo stale pouzivat modre tlacitko
pouzivate nStreamPlayer Lmod tam funguje aj spat a velmi vela vylepseni ako pretacanie ,rodicovsky zamok, podpora USB obsahu .,xml.,m3U., automaticka detekcia nefunkcnych linkov,,streamov a vela ineho ., ., a to hlavne funguje pre C aj D podpora NAS
pridal som zopar filmz do menu pre nStreampl. ., zrejme ukoncim pridavanie do videoteka m v netplayeri kedze videa nefungovali pre D-TV a pridavat budem do menu v nStreampl. popripade moze welderosa ak ma cas ., pridavat videa do jeho menu nech to je vsetko pokope., a ak mate aj vy nejake linky mozte sa podelit ., navod ako ich zistit je o stranku vedla.,
este by som potreboval zistit aky url skracovac funguje pre D-TV
toto je mojestare menu cele:
http://files.internet-tv.webnode.sk/200000334-7edb37fd95/VIDEOTEKA.xml
skuste ho skratit a napiste ktory podporuje D-tv
wagrant (27)|29.3.2012 16:14
zdravim pani
rad by som rozchodil ten link od weldrosa to rikimaster atd.Ale neviem kde to v net playeri napisat skusil som to nejako cez tools alebo tak nejak tam som napisal tu adresu a neslo v menu nic robit ani spat ani do predu ani potvrdit ani nic pomohlo len vymazat to a dat enter potom aspon islo co tam bolo pred tym.A este otazka kde najdem v menu nstreamplaer co tu pise miloshko jeho menu (VIDEOTEKA)to si tam tiez treba nejako nahrat alebo ako?rad by som si pozrel kedze sa uz nebudu pridavat filmy do videoteky lebo mam tu D radu a tam skoro nic nejde.Tak Vas poprosim o nejaky ten navod ako to dostat do nstream playeru .Nejaky navod aj pre nas lamerov.Uz som tu o tom pisal ze nemam sajnu ako to tam dat do toho nstream playeru je jasne ze kto tomu rozumie tak pre toho je to hracka.Tak moc na mna nenadavajte :-)
wagrant (27)|29.3.2012 18:07
[QUOTE=vladojarvj;403060]Navod na prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca

Takže toto je super vec,ja som testoval 5films a ide to 100percent,to len pre informáciu pre tých čo maju D-tv
ja som to testoval na mojom D5500.
Nstrem player ide v pohode je stabilny a neseka to,netreba reset tv,podla mna super aplikácia.
čiže Miloshko vyborna informácie pre nás,návod super,myslim že nemožte mať problém streamovať z usb,či?[/QUOTE]

a ten navod ta mozem poprosit ?? dik lebo neviem ako to dat na tu flashku a potom do nstream playeru.dik
wagrant (27)|29.3.2012 18:09
[QUOTE=vladojarvj;403060]Navod na prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca

Takže toto je super vec,ja som testoval 5films a ide to 100percent,to len pre informáciu pre tých čo maju D-tv
ja som to testoval na mojom D5500.
Nstrem player ide v pohode je stabilny a neseka to,netreba reset tv,podla mna super aplikácia.
čiže Miloshko vyborna informácie pre nás,návod super,myslim že nemožte mať problém streamovať z usb,či?[/QUOTE]

mozem poprosit o ten navod ako to dat na kluc a potom spustit v v nstream playeri?Dik

uz som to rozchodil na flashku som dal subor v notepade od weldrosa a potom som zadal v netplayery v polozke myslim ze 3 alebo 4 kde je ze podpora flash xml ten nazov tej cesty (rikimaster..atd.) ale nejde z toho von aj ked vytiahnem flashku stale ked zapnem nstreamplayer. Antik nejde nic filmy idu vsetky co som skusal ale pri dvoch sa mi resetla telka.Akorat neviem preco sa nemozem dostat nijako naspat do menu nstream player.
wagrant (27)|29.3.2012 18:47
[QUOTE=wagrant;403767]mozem poprosit o ten navod ako to dat na kluc a potom spustit v v nstream playeri?Dik[/QUOTE]

takze uz som na to prisiel...ten subor xml od (rikimaster...atd) treba ulozit v notepade na flashku z hocjakym nazvom potom otvorit nstream player dat tools napisat adresu (rikimaster..atd) a vyskoci menu.Skusal som par filmov vacsinou islo ale u 2 sa mi resetla telka (D6540) antik ani tuk.Dik
MILOSHKO (587)|29.3.2012 18:53
wagrant:
skus trosku citat aj dozadu .,
http://www.sig-340.de/nStreamPlayer/nStreamPlayer_doku.pdf tu je navod na nStreamplayer (rusky)
neviem aku mas naistalovanu verziu nStreamPlayeru Lmod ., aktualna je 0,87
nainstalujes 91.67.119.25
stlac tools a napis adresu to je vsetko.,.,

prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca podporuje len nStreamPlayeru [color=red]Lmod[/color]
stiahni si tento subor rozbal daj na kluc vloz do tv a v nStreamPlayeru Lmod otvor to je vsetko
(pridal som nejake filmz)
wagrant (27)|29.3.2012 19:25
tak naistaloval som najnovsi nstreamplayer 0,87 na kluc som si natiahol ten tvoj subor VIDEOTEKA.xml kluc zasuniem do telky spustim nstream player a nic ked dam funkciu xml na fleshke ani ked napisem VIDEOTEKA.xml nejde nic..co robim zle :-(
vladojarvj (5)|29.3.2012 19:57
[QUOTE=MILOSHKO;402430]Navod na prehravanie videa/mp3/streamu vo formate M3U , XML priamo v TV z USB kluca

nStreamplayer Lmod. podporuje prehravanie playlistov z USB ,subor sa musi vzdy volat

[color=red]nStream1[/color].xml alebo
[color=red]nStream1[/color].m3u

uvediem prikald ako jednoducho prehrat video ktore je ulozene napriklad na akomkolvek share serveri (uloz.to bezvadata.cz a pod...) v TV
-vyhladajte video (napr. z vasej dovolenky) vid. obrazky ., pouzil som firefox
postupujte tak akoby ste klasicky chceli video stiahnut do pc ., ked stahovanie zacne stlacte zrusit stahovanie ., nam staci zistit iba "link" videa upozornujem ze niektore
stranky napr.uloz.to vam vygeneruju link len pre vasu ip a je casovo obmedzeny., napr bezvadata je lepsi ,.link ma stalu platnost a funguje vsetkym
-kliknite pravym tlacitkom mysi "kopirovat adresu suboru" a mate link videa
-staci uzl en jednoducho vytvorit m3u playlist napr.v pc programov na to je na nete vela ., alebo pouzite priamo online creator, kde staci napisat
1. riadok nazov filmu
2.vygenerovany link (adresu streamu ,mp3 apod)
stacte tlacidlo create
a ulozte m3u subor
subor je potrebne premenovat na
nStream1.m3u
nahrat na usb kluc a vlozit do Tv ja pouzivam usb1 slot
a prehrat v nStreamplayerLmod v0.85 / 7 riadok v menu

prikldy
nStream1.xml (http://files.internet-tv.webnode.sk/200000432-9d8b79e081/nStream1.xml) XXX obsah only +18 [ATTACH]16979[/ATTACH]
nStream1.m3u (http://files.internet-tv.webnode.sk/200000433-7c8547d011/nStream1.m3u) subory staci dat na usb a vlozit do TV[/QUOTE]




vychadzaj z tohto navodu,dečka riadne hnevaju,tak trpezlivosť,
stiahni si len nStream1,,m3u subor,ja som len ten rozchodil,,,xml nStream1 subor som nerazchodil,,,a su tam 3filmy,
vlož si to na kluč,strč do telky,7riadok nstrem lmod0.85 atd
musi ti zobraziť tie filmy a normalne prehrávať z pretačanim
postupne si urobíš aj ine filmy z databázy bezvadata
z uložto my ide obraz nejde však zvuk,,,to su klasicke déčka..
welderosa (9)|29.3.2012 20:01
Tak zdravim. Antik ide len v nStreamplayeri klasickom v "L-kovom" to nefunguje. Neviem preco. Poprosim filmy ktore vam resetnu telku aby ste mi napisali, nech ich odtial vyhodim, aby tam boli len funkcne. Ja tam filmy pohadzem ale skutocne ich nestiham poozerat a testovat. Este pri tom Antiku skontrolovat router ci je povoleny multicast atd. a musi byt n-kovy.
Beris (75)|29.3.2012 20:34
Mi Antik nejede ani v klasickém nStreamplayeru,telka se kousne a restartuje.
wagrant (27)|29.3.2012 20:48
mne sa podarilo rozbehat len to od weldrosa ale antik nejde. Ako nastavit router multicast neviem mam N+ Belkin PM00736sk F5D8235-4
wagrant (27)|29.3.2012 20:58
diky ten tvoj subor m3u funguje ...3 filmy akorat je to u mna 8 riadok.Tak by mal niekto rozchodit aj to menu VIDEOTEKA od Miloshko
wagrant (27)|29.3.2012 21:00
[QUOTE=vladojarvj;403783]vychadzaj z tohto navodu,dečka riadne hnevaju,tak trpezlivosť,
stiahni si len nStream1,,m3u subor,ja som len ten rozchodil,,,xml nStream1 subor som nerazchodil,,,a su tam 3filmy,
vlož si to na kluč,strč do telky,7riadok nstrem lmod0.85 atd
musi ti zobraziť tie filmy a normalne prehrávať z pretačanim
postupne si urobíš aj ine filmy z databázy bezvadata
z uložto my ide obraz nejde však zvuk,,,to su klasicke déčka..[/QUOTE]

ano subor m3u fuguje u mna 8 riadok v menu ...3 filmy.Tak by mal niekto rozchodit aj tu VIDEOTEKu od Miloshka .Dik
wagrant (27)|29.3.2012 21:59
[QUOTE=Beris;403790]Mi Antik nejede ani v klasickém nStreamplayeru,telka se kousne a restartuje.[/QUOTE]

to iste aj mne ani v klasickom sa antik nerozbehne telka sa resetne