Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

99milan (11)|27.1.2013 16:57
Dalo by sa prehravat video ulozene na MEGA cez nStreamLmod? Bolo by fajn, vyuzit tento cloud server 50Gb zdarma...
danusko (127)|27.1.2013 17:20
súhlas, tiez dufam, ze to pojde aj ked boh vie ako to bude, ked je to šifrovaný subor.Aj ked v linku moze byt dešifrovací kľúč, otazka je, ci sa to da streamovat.
MILOSHKO (587)|27.1.2013 20:36
vasiks:
opat dik za scripty (niektore zdroje su na vk.com funguju v Lmod priamo .)

tomasinho:
nYuotube3D&HD som nahradil TheDarkCenter pretoze nefunguje

99milan:
skusal som to nejde to a asi ani nepojde..
99milan (11)|2.2.2013 18:09
Ironia je, ze som skusal prehrat z disku samsung demo video a zahlasilo neznamy kodek. Ide o video "Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv" je dostupne aj na torrentoch.
Teraz sa obzeram po nejakom miniPC MK808, na DX je od 36€. Smiesna cena a evidentne mi poskytne omnoho sirsiu pouzitelnost ako Tv. Pripadne nemate ho niekto uz kupeny??
jito (999)|2.2.2013 19:35
Televize je primárně zobrazovač-ne přehrávač.A proč ti to nejde je všeobecně známo....
A jak to souvisí s tématem,do kterého jsi dal příspěvek?
jozefg (12)|3.2.2013 18:46
Zdravim. Uz dlhsiu dobu to tu sledujem a doteraz som nemal problem. Kupil som si domace kino HT-E4200 (najnovsi firmver) a pri instalacii widgetov(ide mi hlavne o nstreamplayer) cez konto develop mi sekne instalaciu v urcitom kroku a nikdy sa nenainstaluje. Jedina pomoc je vypnut domace kino lebo vobec neodpoveda. Skusal som to aj cez USBWebserver ale ani to nepomohlo. Hladal som na nete ale nasiel som jedine neaku nemecku pisanu stranku a v komentaroch som sa docital ze niesom jediny http://www.ullrich.es/job/service-menue/samsung-russisch-tv-app/ . Neviete ci samsung zablokoval instalaciu neoficialnych widgetov pre domace kina? Inak na mojom TV Samsung UE40C7700 funguje vsetko ok. Dakujem za pomoc
jozefg (12)|5.2.2013 13:32
po troch dnoch hladania a skusania som nasiel navod ako spojazdnit widget z usb kluca. tym padom som to vyriesil a funguje to aj ked sa to rovno nenainstalovalo do toho kina ale usb musi byt vzdy pripojeny.
MILOSHKO (587)|5.2.2013 21:51
jozefg:
ako sa ti to podarilo ??

ALL:
Pridal som new obsah (filmz,serialy,document,pre deti,...) v Lmode nefunguje dobre script
preto som to urobil aj pre netplayer(ovp) adresa pre netplayer: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
jozefg (12)|6.2.2013 14:21
na usb kluci(mam 8GB formatovany na ntfs) som urobil priecinok widget.z netu som stiahol nstreamlmod.zip a rozbalil som ho do toho priecinka. v tom domacom kine som sa prihlasil ako develop a pripojil do neho kluc. Vypol a zapol som kino, zo zaciatku som musel cakat kym sa develop automaticky prihlasi. hned na prvy raz mi ten sntreamlmod neukazal ale asi po druhom restarte kina uz tam bol. nema sice ikonu ale hlavne ze ide. ale zase som musel ten widget dvakrat spustat. jedine co mi vadi na tom je ze sa neuklada historia ako v tv. dufam ze ste pochopili.
1111112 (46)|6.2.2013 17:06
[QUOTE=MILOSHKO;444394]jozefg:
ako sa ti to podarilo ??

ALL:
Pridal som new obsah (filmz,serialy,document,pre deti,...) v Lmode nefunguje dobre script
preto som to urobil aj pre netplayer(ovp) adresa pre netplayer: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

fúha, dobrý nález. nevieš ako by sa dala zmeniť zvuková stopa? (v netplayeri alebo nstream)
vasiks (107)|9.2.2013 09:10
nová verze skriptů pro netplayer - postup jako vždy (opravené ulozto, pridane teevee, opravene sledujserialy)
[ATTACH]21688[/ATTACH]
viliamko111 (309)|11.2.2013 16:03
zdravim, pani, snad ma neukmenujete za moje otazky, verte mi ze som sa snazil preluskat spletou prispevkov, no napriek tomu som dost amater z toho celeho, preto zacnem pomaly a po poriadku.
mam novu led tev konkretne ue46es6800s . preto som do nej nainstaloval podla tu najdeneho navodu nStreamPlaer. ale pokial chcem uzivat cz/sk menu a moznosti, mam vlozit url adresu http://rikimaster.szm.com/menu.xml ktoru vlozim pomocou tlacitka tools kde sa mi otvoria riadky kde ju mam v pisat. tu ale moja schopnost skonci, nech stlacim na do cokolvek, neda mi moznost dany riadok prepisat na pozadovanu url adresu. klavesnica ca neotvori, nepomoze ani bezdrotova mys, ktoru inak bez problemov pouzivam na web prehliadac v tejto tv.

druha otazka nepatri sem, ale snad mi to odpustite. s farbami a obrazom som spokojny, co mi ale brutalne vadi, je ze pri rychlejsich zmenach obrazu alebo scenach mi na sekundu dve ostavaju cmuhy, duchovia na obraze, dufam ze som to opisal spravne aby ste mali predstavu co mam na mysli. skusalmsom uz asi vsetko, rozne mody, ubrat, pridat a podobne ale nic... toto je prva led tv, do teraz som mal lcd lg, tam nic take na obraze som nebadal. da sa stym nieco robit, ci je to pre led tv typicke ?
golfLC (1941)|11.2.2013 16:20
Za prvú časť Ti neporadím, ale ohľadom druhej otázky povypínaj všetky "vylepšenia" obrazu ako Motion Plus atd...
jozefg (12)|11.2.2013 16:36
viliamko111
pokusim sa pomoct. mam pocit ze pisat adresu mozes aj pomocou dialkoveho. pismena su ulozene presne ako na starych telefonoch s klavesnicou(na 2 je abc,...)
a zase podla mna je lepsi nstreamlmod. tam je rovno menu vlozene a nic nemusis vypisovat(playlist ma nazov englishman). skus to instalovat z adresy 78.159.49.183 je tam nstreamlmod a OVP.
viliamko111 (309)|12.2.2013 09:35
ahojte, dakujem za odpovede, prepacte ze reagujem tak opozdene, bol som v nocnej. takze postupne, co sa tyka nastaveni farieb a tych cmuh pri rychlych scenach, povypinal som tie redukcie sumu, pomohlo to, no stale to nieje sto pro ono. este sa stym nejak vyhram, len je to teda fuska, lebo nastavim to na nejako obraze a mam pocit ze je to ok, farby,jas a podobne, potom prepnem na iny kanal a cista tragedia..cim je tam viac tych funkcii tym je nemiznejsie optimalne vyladit obraz.

a teraz ku tym instalaciam. takze na do sa mi neda ani tlacitkami vpisovat url..teda som to cele nainstaloval nanovo z ip adresy co si mi doporucil. tam som sa dostal uz az do miloshko menu, ale je to teda dost oracne sa tam preklikat a potom okrem archivu ct som tam ani nic nespusti, s tou azbukou sa neda nieco robit, musi to byt v cestine ? islo mi hlavne o live cz streamy vsetkych ceskych tv, su tam ? ja som ich nenasiel. prosim nech to nikto neberie ako nejaky nevdak alebo kritiku, to vobec nie, ja obdivujem praveze ludi, ktori vedia taketo veci tvorit, len sa v tom menu stracam, ej tam strasne vela podmenu kym sa niekam chcem dostat. alebo mozno ja nieco zle robim ,alebo idem na to..
MILOSHKO (587)|12.2.2013 10:26
vasiks:
opat dik za new scripts (skusal som ul0z T0 v Lmode ., nemam teraz moc casu ale snad to rozchodim priamo z tv / bez lokal serveru )

viliamko111:
pouzi IP 195.80.166.34
(adresy netreba vkladat su tam priamo ., pouzivaj Lmod ., cestinu pridam do verzie 2.55/coskoro by mala byt hotova )

SmartX (novy player, widget opat rusky )

1111112:
kde kontretne xces zmenit tu zvukovu stopu ???

ALL:
hladajte v mojom menu Európske hlavné mesto kultúry :) (
viliamko111 (309)|12.2.2013 14:16
dakujem , uz som tam miloshko par veci nasiel, napriklad serialy boj o truny a tak, suoer, ale nikde tam neviem najst a spustit on line stream cz/sk tv. ci tam momentalne niesu ? viem ze boli problemy s ip-ckami a ich funkcnostou, mozno par stranok do zadu sa tu o tom pise ,tak mi odpustte ak sa pxtam na nieco, co tu je sto krat do zadu spomenute
1111112 (46)|12.2.2013 18:29
[QUOTE=MILOSHKO;445235]vasiks:
1111112:
kde kontretne xces zmenit tu zvukovu stopu ???

ALL:
hladajte v mojom menu Európske hlavné mesto kultúry :) ([/QUOTE]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
v tomto menu sú filmy, ktoré majú aj 3 zvukové stopy. ako si ich môžem meniť?
MILOSHKO (587)|12.2.2013 19:25
viliamko111:
sk/cz online streamS najdes u rikimastera

1111112 :
zvukova stopa sa meni zapisom
1

a ciselnou hodnotou 1 , 2 , 3....

All: pridal som nieco.. do IPTV
viliamko111 (309)|12.2.2013 19:55
dakujem moc krat, tak som to konecne nasiel, neviem preco som to do teraz prehliadal:-)
1111112 (46)|12.2.2013 22:47
MiLOSHKO, vďaka, ale to funguje len v nstreamplayeri a ten playlist, čo si sem dal, je pre netplayer. tam zvukovú stopu nezmením?
Nortonko (7)|16.2.2013 18:32
Ahojte,
v prvom rade sa chcem podakovat za playlisty. Mam takuto otazku? V playliste od rikimastera je IPTV a ceske programy. Tu mam problem ze ked pustim napr. Prima Cool tak sa spusti prehravanie ale po par sekundach sa zacne kockovat az uplne vypadne, teda sa zastavi. Niektore z CZ IPTV idu ale OK. Je to sposobene pomalym netom alebo je problem niekde inde? Inet pripojenie mam 3Mbps a chodi tak od 2 do 3Mbps. Dakujem za odpoved.
wagrant (27)|16.2.2013 18:56
Robi to aj mne a mam optiku trebars take talianske idu secky a v pohode ale ceske konkretne len CT 4 lebo ostne mam sa doobeda este da ale na vecer alebo vecer len sekanie alebo nic.Inak s tou CT4 keby niekto vedel ako na to ale aspon ako vytvorit neblokovanu free VPN na PC tak by sa to dalo aj cez PC ale vsetky navody co boli su bud zlozite alebo to nieco stoji ianka ma to nepusti ked nie som prihlaseny z ceskej republiky :_(
nesty (8)|16.2.2013 23:45
[QUOTE=Nortonko;445731]Ahojte,
v prvom rade sa chcem podakovat za playlisty. Mam takuto otazku? V playliste od rikimastera je IPTV a ceske programy. Tu mam problem ze ked pustim napr. Prima Cool tak sa spusti prehravanie ale po par sekundach sa zacne kockovat az uplne vypadne, teda sa zastavi. Niektore z CZ IPTV idu ale OK. Je to sposobene pomalym netom alebo je problem niekde inde? Inet pripojenie mam 3Mbps a chodi tak od 2 do 3Mbps. Dakujem za odpoved.[/QUOTE]

mne to robi to iste, byvam priamo v cr.. v noci a doobeda to obcas dokaze ist docela slusne... 100 mbit linka :D ....

ale zaujimalo by ma co sa stalo so streamom markizy a dajto u rikimastera ... nenacitava sa to ...
viliamko111 (309)|17.2.2013 18:13
miloshko alebo aj otazka na ostatnych, ak nieco v playlistoch pribudne , muzim vzdy net player alebo aj ine vase aplikacie aktualizovat sposobim akym som ich instaloval, alebo mi tam dane veci vzdy automaticky pribudnu ? mozno hlupa otazka, lae radsej sa spytam. dakujem
danusko (127)|17.2.2013 20:49
Pokial viem pribudnú same.Nemusis robit nic.
greedyyy (314)|18.2.2013 11:12
[QUOTE=1111112;445357]MiLOSHKO, vďaka, ale to funguje len v nstreamplayeri a ten playlist, čo si sem dal, je pre netplayer. tam zvukovú stopu nezmením?[/QUOTE]
[QUOTE=MILOSHKO;445321]1111112 :
zvukova stopa sa meni zapisom
1

a ciselnou hodnotou 1 , 2 , 3....[/QUOTE]

Lmod netstreamer moc nepoznam.
mozete mi prosim laicky vysvetlit ako menit tie audiostopy?

s tohoto mam pocit ze povodny zdroj musim parsovat a znovu exportnut. pride mi to zlozite.
rikimaster (12)|18.2.2013 11:13
Zdravím. Čo a sa týka Markízy, Dajto a Doma tak sú momentálne vypnuté, či ich ešte spustia je zatiaľ otázne. čo sa týka streamov českých staníc, tak žiaľ je to pravdepodobne v tých streamov. Určite to nieje rýchlosťou propojenia. Mne doma neseká ale cca po 3-4 minutách sekne celý program a zastaví sa. Keď ho opäť nechám načítať tak beží zase cca 5 min. Inač som doplnil archív TV joj o nové realácie pracujem na ďalších.
Zdarec a užívajte si moje menu naďalej pokiaľ ma to ešte baví aktualizovať.
1111112 (46)|18.2.2013 18:08
[QUOTE=greedyyy;445926]Lmod netstreamer moc nepoznam.
mozete mi prosim laicky vysvetlit ako menit tie audiostopy?

s tohoto mam pocit ze povodny zdroj musim parsovat a znovu exportnut. pride mi to zlozite.[/QUOTE]

no veď práve. tie playlisty sú robené pre netplayer a tam neviem zvukovú stopu zmeniť. takto si musím spraviť nový playlist pre nstream a tam pomeniť hodnoty zvuku

ja si to predstavujem asi takto

meno filmu
url streamu
http
1
logo url
nejaky popis
1



číslo len meníš podla toho, ktorý zvuk potrebuješ
MILOSHKO (587)|18.2.2013 22:46
1111112:
greedyyy:
menenie zvukovej stopy nemam este odskusane ale malo by to fungovat v Lmod..,
ten playlist je aj pre Lmod (mozem skusit dat priamo do skriptu a napr 2 a pod
1111112: nechce sa mi hladat .,. ktore video ma viac audio stop???
1111112 (46)|19.2.2013 17:15
napríklad
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
cz, sk, aj en audio stopa
Nortonko (7)|20.2.2013 13:42
v Lmode sa da prepinat zvukova stopa. to mam odskusane na niektorych rus listoch.
MILOSHKO (587)|20.2.2013 19:18
Nortonko: nevies kde to bolo konkretne ??? aky playlist ? ktorym tlacitkom ??
ja to stale newiem rozbehat :(
rikimaster (12)|20.2.2013 19:50
Ahoj. Funguje to v pohode mam to odskusane. Na ovladaci mas tlacidlo AD/SUBT. Aspon ja mam a tym to je OK.
A mozez si to tiez vyskusat na svojom playliste co si spravil naposledy co si rozdeloval podla stop RUS a ENG.
Nortonko (7)|21.2.2013 20:13
presne ako pise rikimaster tlacidlo AD/SUBT. neviem uz presne kde to bolo presne ale viem ze to bolo na nejakych dok. programoch tusim nieco ako discovery alebo podobne.
meldy (3)|22.2.2013 01:01
ZDRAVICKO chalani.
V prvom rade vam chcem ludia vyjadrit velku podporu vo vasej praci a podakovat sa za to ze z mojej telky ste spravili cosi viac ako sudruhovia zo samsungu :)

Chcel by som sa opytat:

1.preco mi v Lmode v miloshkovom menu neide dost veci spustit...napr v polozke "zanre" alebo "filmyvd "/alebo tak nejaak..uz neviem presne ako sa to volalo..ta zlozka s kopou filmov/

2.dalsia moja otazka je ci by sa nedal kompletne miloshkove menu dat nejako do netplayeru..teda mam na mysli zverejnenie adresy typu "http://bit.ly/UDtzqI"..ten Lmod sa mi nezda stabilny..raz za cas to sekne padne restartuje..

3.je este vytvorene nejake menu kde su filmy s ceskym a slovenskym dabingom? Ak ano date mi adresu do netplayeru?

4.co skype a telka ue32c6700?Cital som si forum ale nedocital som sa ci to niekto rozbehal..

DAKUJEM moc za odpovede ;)
jito (999)|22.2.2013 05:57
[QUOTE=meldy;446368]co skype a telka ue32c6700?Cital som si forum ale nedocital som sa ci to niekto rozbehal..[/QUOTE]
Na mé C6510 Skype funguje.Stačí nainstalovat a přihlásit s k účtu.
MILOSHKO (587)|22.2.2013 09:21
ALL:
co sa zmeny zvukovej stopy tyka ., mne to nefunguje (asi preto ze nemam AD/SUBT tlacitko mam AD aj SUB )

meldy:
kedze netplayer nedokaze prehrat vysledne linky na videa napr vk.com ,Youtube a pod tak vela veci nie.(preto iba v Lmode)
(tie filmy vk neviem ci niekomu vobec fungovali .,.mne ano ., mozno su linky viazane IP ckou)

ALL:funguje Vam ul0z T0 ? (mne nie stale my ukazuje ten isty capcha kod//// skusim este lokal server v PC / normalne to spustam cez mobil )

v Lmod som pridal maly test zobrazovania web stranok napr. program, sport ,a pod nieco ako rss / zobrazi sa v okne stranku posuvajte tlacitko P program +-
meldy (3)|22.2.2013 14:08
a co teda tie zanre...to mi nefunguje...napr tie filmy(co su niekde na konci.taka modra ikonka)ked spustimv lmode je to take rozhadzane vsetko do milion zloziek...ale ked to otvorim v netplayeri tak to ide pekne...
ulozto nefunguje..

este jedna vec v archive napr joj mi spociatku ide zvuk rychlejsie ako obraz..stava sa to aj vam..nieje to permanentne. ale caste..
meldy (3)|22.2.2013 14:14
[QUOTE=jito;446374]Na mé C6510 Skype funguje.Stačí nainstalovat a přihlásit s k účtu.[/QUOTE]

ako si ho tam dostal?cital som nieco o zmeneni typu tv na vyssiu ... A co HW ? su nejake kamerky okrem tych drahych(trebarz ebay alebo DX)?
jito (999)|22.2.2013 15:08
Nainstaloval jsem ho tam klasicky-z IP adresy,která se zde zveřejnila.
Jestli fungují i jiné kamery než od Samsunga-to netuším,já Skype v TV nepoužívám.Skype jsem pouze otestoval,a tím jsem s jeho používáním skončil.
TG007 (52)|1.3.2013 14:31
Zkoušel někdo vložit do nStreamLmod titulky nebo musí být napevno ve filmu?
nesty (8)|2.3.2013 12:54
zdravim, som jediny komu dnes nejde otvorit playlist od rikimaster-a ?
rikimaster (12)|2.3.2013 19:29
Dens je udrazba na szm.sk, a cely server je v udrzbe pocas dna 2.3.2013 preto nie je mozne spustit playlist. Rikimaster.[QUOTE=nesty;447433]zdravim, som jediny komu dnes nejde otvorit playlist od rikimaster-a ?[/QUOTE]
jozefg (12)|3.3.2013 20:09
zdravim. viem ze dlhsiu dobu markiza, dajto nejde ale na stranke (vymazal som)su neake streamy, ktore su funkcne. neviem odkial su a ako dlho pojdu ale nedali by sa neako pridat zatial iba provizorne, kym nepojdu tie od iphonetv od antiku?
vsp (704)|4.3.2013 07:46
Existuje nejaka komfortni moznost pozivat ten netplayer, nez zadavat adresy prres DO?
roniak1 (5)|4.3.2013 16:03
Zdravim nainstaloval som nStreamLmod a neda sa mi otvorit playlist od "SK-CZ" a ostatne mi idu. Neviete mi poradit. Dakujem
MILOSHKO (587)|4.3.2013 17:39
[QUOTE=TG007;447317]Zkoušel někdo vložit do nStreamLmod titulky nebo musí být napevno ve filmu?[/QUOTE]
tiulky nefunguju rusaci ich nepouzivaju (bolo by nutne naprogramovat Lmod)
[QUOTE=vsp;447694]Existuje nejaka komfortni moznost pozivat ten netplayer, nez zadavat adresy prres DO?[/QUOTE]
adresu napises iba 1x ostane uz ulozena .,.,netplayer len cez D.O. .., v Lmod... mozes pisat pomocou PC napr SSREMOTE)

roniak1:uz to fici:)

ALL:PRidal som nove SK CZ IPTV :)
roniak1 (5)|4.3.2013 17:58
Teraz som.to skusal a neda sa dostat do miloshko iptv vypisuje ze chyba v strukture playlistu
wagrant (27)|4.3.2013 18:12
rikimaster zrusil archiv joj :-( ...skoda dost som to pouzival...sice neviem co ho k tomu viedlo ale je to skoda .......