Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

elpocoloco (11)|10.5.2013 07:15
miloshko:vdaka za info.skoda ze to nema kto opravit.pouzivam to youtube vyhladavanie v tvojom playliste ale niekedy mi nedajde to co zadam ale vo widgete youtube mi to pod tym istym nazvom najde...tak neviem...
MILOSHKO (587)|10.5.2013 08:14
nesty:
ano pri zmene index.html tam ochrana je ., a zacne pustat ruske videa ( preto sa neda napr zmenit ani jazyk /musel by som cele j.s. mat na svojom serveri)

elpocoloco :
skus si stiahnut to youtube HD niekde od rusov myslim ze by to mohli mat opravene

Vlada165:
start.xml najdes priamo vo widgete
nesty (8)|10.5.2013 14:22
dobre vediet.. v kazdom pripade mi to asi 10 dni fungovalo s edit. indexom :D .... diky
TG007 (52)|12.5.2013 13:08
co ten xsmart? bude to nekdy fungovat?
tom.i (3)|16.5.2013 10:28
Ahoj, potreboval bych vedet pro Vas asi velice zakladni informace, ale pro mne je to orisek :P
Predem se velice omlouvam, ze jsem neprojel cele forum, ale dosel jsem jenom do 59 stranky a dal jsem uz nemel naladu, vse se tak rychle meni.
Tak primo k dotazu:
Od poskytovatele internetu mam moznost sledovat IPTV "na pocitaci" pres VLC program (UDP). Predevcirem mi dosla nova Samsung UE37ES6300 a koketuji s myslenkou tam poustet IPTV pres mou gigabitovou sit. UTP kabel mam k TV naveden, ted jen poresit SW cast.
Vcera jsem nainstaloval nStreamPlayer do TV, spustil to a vse bylo v RUS.. bylo to z teto stranky:
http://internet-tv.webnode.sk/es-e-seria-samsung/
Zkousel jsem to projet a par streamu funguje, jelikoz nebylo moc casu to studovat, tak jsem ani nic jinaciho radeji nemackal ( v rustine nejsem vubec zdatny :D )
A proto bych se chtel zeptat na par veci:
1. Jde nejak zmenit jazyk toho nStremPlayeru? Nejlepsi by byla CZ ale i EN by mi nevadila.
2. Jakym zpusobem zrusit ten hroznej seznam 25 slozek z miliardama streamu, videi, odkazu apod.co na mne vyzkoci po spusteni programu?
(Pochopil jsem, ze pomoci nejakeho konfiguratoru playlistu)??
3. Jak pridat do toho playlistu URL adresu streamove TV ve formatu:
udp://@XXX.XXX.XXX.XXX:XXXX ?

Moc dekuji za lamerske dotazy. Jsem cerstvy, nedotceny zadnou podobnou technologii v TV :D

Tomino
MILOSHKO (587)|16.5.2013 15:56
TG007:rusaci na tom stale robia zatial bez vysledkov :(

tom.i: pre nStreamplayer LMOD
1:Jazyk sa menit neda , zatial stale len rustina .,
2:playlist si mozes urobit aj svoj (nahras na svoj server alebo na USB ., v Lmode zadas URL adresu stlacenim TOOLS)
3:niekde mam na UDP playlist aplikaciu ., pohladam ti ju
tom.i (3)|16.5.2013 16:44
1. aha.. mno.. a nejakej navod co kde znamena nebo jak se v tom orientovat neni? Nebo nejakej widget kerej umi cesky / anglicky? (?? netPlayer ?? )
2. Je nekde nejakej navod jak si ten playlist vytvorit? Na tvojich strankach jsem nasel nejaky ukazkovy playlisty, tak podle nich by se to dalo, ale spis nejakej editor nebo konfigurator by nebyl spatnej :)
Jinak kdyz to XMLko nahraju na flashku a supnu do TV, tak to mam nekam prekopirovat, nebo to tam tu falshku musim porad mit pripojenou?
3. Super.. pockam ;)
Jinak diky moc za odpovedi ;)
Cao
MILOSHKO (587)|17.5.2013 08:00
tom.i:
1:navod je len v rustine :) v cestine je netplayer (pre tvoju TV .OVP.) ale tam udp neprehras iba v Lmode
2:xml playlist staci dat na USB do TV a nacitat obsah USB v LMOD. "CKAHEP USB NOPTOB"
3: posli mi v sprave tvoje linky udp: urobim ti playlist

::::v mojom menu MILOSHHKO/IPTV/ celkom dole mas tvoj playlist na test skus ci ti to funguje )

ALL :
nova verzia XSMART ., ale mne stale nefunguje len bufferuje
TG007 (52)|22.5.2013 19:23
Nový XSMART 1.45 funguje však stále stejně.
MILOSHKO (587)|23.5.2013 22:47
zopar new films a serial (zahranicne)
pre netplayer (OVP)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
vasiks (107)|26.5.2013 21:14
nová verze skriptů opraveno ulozto a hlavně přidáno http://www.sledujemefilmy.cz kde funguje skoro všechno.

Ahoj
marcel2000 (28)|27.5.2013 20:02
serus vasiks mam tu adresu zadat do netplayeru alebo sa to da sledovat len cez pc.dik
MILOSHKO (587)|27.5.2013 21:22
marcel2000 :
uz to tu bolo viackrat / v skratke scripty su urcene pre netplayer alebo (OVP) subor treba rozbalit a vlozit niekam na svoj lokalny server na PC napr USB server alebo na server do mobilu do zlozky root., v netplayer zadat vasu IP serveru(PC) napriklad http://192.168.0.5/kinotip/
po spusteny videa mozete server vypnut.
vasiks (107)|28.5.2013 18:41
[QUOTE=MILOSHKO;458314]marcel2000 :
uz to tu bolo viackrat / v skratke scripty su urcene pre netplayer alebo (OVP) subor treba rozbalit a vlozit niekam na svoj lokalny server na PC napr USB server alebo na server do mobilu do zlozky root., v netplayer zadat vasu IP serveru(PC) napriklad http://192.168.0.5/kinotip/
po spusteny videa mozete server vypnut.[/QUOTE]

krátký návod (už se ale nemusí upravovat žádné IP adresy) http://samsung-tv.webnode.sk/usbwebserver/
marcel2000 (28)|28.5.2013 22:01
stiahol som usb webserver z ulozto ale mam to alebo hodilomi to do vlc player a dalej sa neviem pohnut.neviem to rozbalit a pohnut sa dalej.to nic aj tak dik za radu. :(
ponorka (15)|29.5.2013 18:16
Vasiks dík
MILOSHKO (587)|30.5.2013 10:44
nova verzia XSMART konecne FUNKCNA !!! (torrent-tv) http://93.190.93.37/update/XSMART.zip
pista953 (9)|30.5.2013 14:23
miloshko:ako dosiahnem aby mi isli vsetky tv kanaly na tom xsmart? lebo mi ide len test tv.
MILOSHKO (587)|30.5.2013 19:28
TESTUJEM TO

Ako sa pozerať na televíziu na torrent widgetu XSMART?
Ak chcete zobraziť torrent TV v našom widgetu, musíte:

1.. Vytvorte si účet zadarmo Torrent-TV
2.. Je potrebne vlozit nejaku sumu na vytvoreny ucet
3.. V TS-proxy prihlásiť sa k predplatnemu obdobiu. asi 3,5 € na mesiac
myslim , ze by to mohlo slapat vsetko na jeden ucet :)
6. V TV "Osobný účet" v "povolenie" zadajte užívateľské meno a heslo z webu TV torrent
TG007 (52)|31.5.2013 08:56
Zrovna jsem se chtěl zeptat, kdy ze to budou chtít platit, takže je to jasné jen další zbytečnost dobrá na odinstalování.
wagrant (27)|1.6.2013 11:59
skusal som to cez ten usb server ale nejde mi to spustit.Mozno niekto bude vediet preco.postupoval som podla navodu ..nasiel som si IP adresu mojho PC ..prepisal som su ju vsade okrem novy ..spustil som usb server..vyhodilo mi tabulku ale taku akusi neuplnu vobec mi tam nesvietili zelene gulicky ani cervene ..ked som na to klikal tak sa mi podarilo otvorit nieco ze Mysql kde bolo online ..ked som skusal dalsie take akoze okienklo tam bolo apache ale tam svietilo off line aj ked som zapinal on line to neslo neviem preco....potom som skusal kliknut na root otvorilo mi ten kinotip v PC ked som klikol na local host otvorilo sa mi uvodne okno silverlight.....v televizory ked som to zapol tak len vyhladavalo ale vypisalo ze je tam chyba ....pouzivam win7 IE9 roter belkin N+ od t-com magio....mozno je nieco zle nastavene v tom routri alebo nejake povolenia v IE fakt neviem ...mozno niekto pomoze....dik
MILOSHKO (587)|1.6.2013 16:09
wagrant :
IP v scriptoch uz NETREBA prepisovat !

TG007 : ALL:
samotny widget Xsmart je vlastne Netplayer (ta ista struktura zapisu xml ako pre netplayer) ono samotny widget nieje az tak zaujimavy ., tu ide skor o
PROXY-torrent stream /server (a ten je spoplatneny ., a pre TV sa da vyuzit napr tak ze by cez tento server fungovali vsetky CZ-SK premiove,hd programi., kedze klasicky torrent stream funguje zatial iba na windowse)
wagrant (27)|1.6.2013 19:20
diky ..napisem ako som to vyriesil. Bolo treba vypnut v programoch windovs IIS a restartnut PC Potom som musel znova prepisat adresu svojej IP v TV lebo sa mi zmenila nakolko som ju mal dynamicku ..potom som nastavil v routri aby bola staticka ..tak uz by sa nemala menit. V USB serveri som vymenil zlozku root za zlozku root odtialto z fora, spustil TV a potom uz to islo....co som pozeral tak zbezne tak nieco ide a nieco nie je to treba prehladat. jaj a este na zaciatku som pre istotu vypol aj pouzivánie portu 80 v rozsirenych nastaveniach SKYPE lebo ten port by mohol vyuzivat ten APACHE ktory som musel este povolit vo Firewali. Snad to niekomu pomoze.
tom.i (3)|3.6.2013 14:05
Muzu se zeptat na mensi OFF-TOPIC? Jak tu vasiks psal o integraci webu http://www.sledujemefilmy.cz do widgetu, je mozny ze odtud filmy mizi?
Dneska se chtela pritelkyne podivat na film a jeden se silene nacita, tak jsem ji rekl at zkusi napr.Terminatora (toho jsem sledoval pred par dny) u nehoz jsem vedel, ze to nacetlo celkem rychle.
A najednou tam neni ani jeden Terminator.
Diky.
mour (2)|7.6.2013 11:27
Ahoj, diky vam za tohle konstruktivni vlakno. Potrebuji rozbehat m3u stream programy ze satelitniho prijimace AZboxHD (ma stejne rozhrani webif jako dreambox) na televizi Samsung D-6530. Na VLC playeru v počítači jsou normálně přehratelné. Pokud je chci jednotlive otevrit v Nstream playerLmod z USB v televizi (prejmenovany na Nstream.m3u) - nejdou prehrat. Format zapisu v jednotlivych m3u vypada napr. takto:

pro ct2:
#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTVLCOPT:program=8004
http://192.168.15.110:8001/1:0:1:1F44:BC6:3:EB0000:0:0:0:

pro HBO HD:
#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTVLCOPT:program=5047
http://192.168.15.110:8001/1:0:19:13B7:C95:3:EB0000:0:0:0:

Je mozne je nejak zkonvertovat ci upravit aby byly prehratelne TV Samsung? Lze z nich vytvorit vicenasobne menu v 1 souboru? Diky za odpoved.
MILOSHKO (587)|8.6.2013 09:39
tom.i:film bol asi vymazany

mour:Zial na D-TV sa mi
to nedari rozbehat na C,E,F serii to slape v pohode (aj mimo lokalu) :)
mam aj komplet playlist v m3u .,alebo v xml nStream formate
(neviem preco je to v softe . v D-TV .,a TV to neprehra ., ide to len ked sa zmeni format streamu )
mour (2)|10.6.2013 12:36
Kde a jak se da format streamu zmenit?
piotresku (10)|12.6.2013 17:13
existuje widgetlist kde je nstreamLmod a xsmart? na http://widgetlist.de/?q=node/13&language=en som ten nstreamLmod nenasiel, alebo poprosim presny navod ako to dostat cez usbwebserver do tv z toho root-u a priecinka widget.
rikimaster (12)|14.6.2013 10:48
Ahoj, a ja mám takýto problém ale žiaľ ho nevieme teraz vyriešiť. Kontaktoval som už aj Samsung so žiadosťou o doplnenie video kodeku MPEG 1/2. Je divné, že tento kodek vynechali len v D rade TV, v C, E, F je. Uvidíme či to je technicky možné dostať tento kodek do TV. Práve tento kodek spôsobuje nefunkčnosť týchto streamov. Keď mi odpodia so Samsungu dám vedieť. Respektíve keby niekto vedel ako dostať ten kodek do TV cez nejakú aplikáciu alebo iným spôsobom nech dá vedieť. Vrelá vďaka.[QUOTE=mour;459627]Kde a jak se da format streamu zmenit?[/QUOTE]
MILOSHKO (587)|15.6.2013 13:19
mour : neviem ci sa da vobec menit stream priamo v tvojej masine (skus vygooooglit ci to tvoja masina dokaze)
piotresku : na tej adrese Lmod nenajdes ., je to poratal alexa /nitrogena (konkurencia :) hodim to na SK IP (dam vediet)
1111112 (46)|18.6.2013 12:24
aj toto by si tam mohol pridať http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=12&t=6050
nYouTubeHD3Dv13.zip
MILOSHKO (587)|18.6.2013 22:51
1111112:
DIK MOC dal som to na 195.80.166.34
je aj new XSMART ale to tam neni
sabrok (2)|23.6.2013 09:45
zdravím MILOSHKO tvoj nový iptv play list ide OK len niektoré programy (AXN,FILM EUROPE )
nemajú cz jazykovú mutáciu.vlastním tv serie ES
elpocoloco (11)|10.7.2013 20:10
zdravim.neviete nahodou niekto preco sa na starsich radach ,v mojom pripade C ,nezobrazuju vo widgete Youtube videa VEVO a v novych modeloch ano?
danusko (127)|17.8.2013 08:17
Caf chlapi, náhodou nie je žiadny nový šport stream? Hlavne ruský Sport1? Dnes začína premiere league a žiadny stream nefunguje. Minulý rok to slapalo krásne celý rok. Alebo sa niečo zmenilo a myslíte, že takto to už fungovať nebude?
Dik za námahu, čo si s tým dávate a za info.

Odoslané z GT-N7000 cez Tapatalk 2
MILOSHKO (587)|17.8.2013 12:45
Zdar dlhsie som tu nebol dovolenkujem :) .,vcera som akurat hladal nieco stabilne kde bude premiere league ., no zatial nic moc ak nieco zozeniem hned pridam
(Sport1 ru - ju myslim dnes ani nedava)
Antonin66 (9)|17.8.2013 12:52
Pl dává v Rusku NTV Plus Futbol
danusko (127)|17.8.2013 13:11
Dik M.
práve som zistil, že ju rusy sport1 nemajú PL ani v programe... asi ma trcne.. :-(

Ak sa ti podarí rozchodit program s PL, tak ti budem veľmi veľmi vďačný.
Budem netrpezlivo čakať.
Dúfam, že si dobre dovolenkoval.
Odoslané z GT-N7000 cez Tapatalk 2
xerius (96)|17.8.2013 22:32
A archív CZ-SK je funkčný? Ak áno,tak poprosím postup na inštaláciu.Moja TV je v popise. Vopred vďaka.
ben141 (1)|21.8.2013 18:16
Ahoj,
mam TV UE40D6500 a po stiahnuti nstreamLmod 2.54 som sa snazil dostat tam svoj stream list vo formate .m3u i rtmp.m3u cez usb. ten druhy mi otvorilo a natahuje buffering ale obraz nenabehne. tie streamy co chcem spustit maju byt v HD su zo stranky futubox.to, jedna sa o sky sporty. velmi by som ich chcel spustit, poradte ako. dakujem
vasiks (107)|21.8.2013 22:59
Ahoj

přikládám novor verzi skriptů pro netplayer, postup stejný jako vždy. Rozběhnuty kinotip.cz, sledujuserialy.cz a sledujemefilmy.cz. Ulozto přestal chodit a zatím nevím co s tím (pokud vím nechodí ani na xtsreameru).

Pro ty kdo nevědí co stím je krátký návod třeba tady http://samsung-tv.webnode.sk/usbwebserver/ (rozdíl oproti návodu je v tom, že se nemusí nic editova/přepisovat IP adresy)
[ATTACH]24346[/ATTACH]
lacib (389)|26.8.2013 11:25
vasiks, opat vdaka za skripty.
vyuzivam etraz mini android pc, nevie niekto ako by som spojazdnil tieto skripty na androide?
greedyyy (314)|28.8.2013 09:25
[QUOTE=lacib;465063]vasiks, opat vdaka za skripty.
vyuzivam etraz mini android pc, nevie niekto ako by som spojazdnil tieto skripty na androide?[/QUOTE]
pouzi XBMC + cz doplnky https://code.google.com/p/xbmc-doplnky/

probem je ze na mojom mk 802 sa mi nepodarilo rozbehat HW accelerciu.
pritom nejaky ten android player bezi so zapnutou hw bez problemov.
takze prehrava bezproblemov do 640 p ale pri vacsom videu to seka.
ale to je mozno problem iba u mna.


ja sa chcem spytat. je mozne aby sa mi odinstaloval hack?
prestalo mi fugovat web rozhranie na nastavovanie kanalov. klasicky to bezalo na http://192.168.2.105/#channels ale teraz mi to nejde.
tv IP nezmenil.
popripade ma zalinkujte a najnovsi hack s nejakym step by step navodom aj s doporucenym FW.
predsa len to su roky co som to robil a do dnes to slapalo OK
MILOSHKO (587)|30.8.2013 18:03
lacib:
ja som pouzival cez android ,,,uz si nepamatam? PAW server? scripty som pustil v mobile a cez netplayer (ovp)v TV spustil .

greedyyy:
novsi hack asi neni ., mohlo sa stat ze sa ti akutualizoval FW ,!?
mne sa teraz sustavne ked zapnem internet TV aktualizuje 5 aplikacii a neviem to vypnut
lacib (389)|30.8.2013 20:59
miloshko
Jasne, web server na android poznam, len som nechcel preklikavat potom do internet@tv aby som spustal videa. Mal som na mysli player, kde by som spustil video z tych php.
Aktualizacia piatich aplikacii sa spusta poslednu dobu aj mne, po kazdom spusteni internet@tv. :(

greedyyy
Neviem ako mk 802 ale ja mam tronsmart t428 a tam hw akceleracia bezi stale. Naposledy som mal sice 1080p rip od YIFYho a cez mx player sa nedal spustit s hw akc., ale android ba player to zvladol, bez sekania. Aj to mega ocena samsung video to da bez sekania.
XBMC mam stiahnute, len sa musim dostat ku konfiguracii, prvotne aom riesil rom a vpn.
Sorry, trosku off topic uz, ked tak SS.
Beris (75)|31.8.2013 18:37
[QUOTE=MILOSHKO;465337]mne sa teraz sustavne ked zapnem internet TV aktualizuje 5 aplikacii a neviem to vypnut[/QUOTE]pomohl až factory reset v servisním menu
lacib (389)|31.8.2013 23:14
Nie je factory reset "nebezpecny" pri hacku?! :)
danusko (127)|1.9.2013 09:51
[QUOTE=Beris;465368]pomohl až factory reset v servisním menu[/QUOTE]

mne to robí tiež :( nezmaze mi factory reset aj widgets? Kanály si viem zálohovať, ale widgets....

Odoslané z GT-N7000 cez Tapatalk 2
1111112 (46)|1.9.2013 13:27
zopárkrát sa aj mne aktualizovalo 11 aplikácii, medzi nimi aj Youtube, nachvílu som sa potešil, že nám dali tú flashovú verziu, ale keď sa to aktualizovalo 3 krát, tak som pochopil, že nič také nehrozí :D
Teraz trošku odveci. Viem, že táto otázka tu bola velakrát, ale ako sa dá zmeniť zvuková stopa v nstreamplayeri ? dá sa to vôbec? skúšal som tam pridať 1 menil čísla, na diaľkovom som stláčal všetko možné, ale nič nepomáha
TV C8000
gogin (7)|1.9.2013 13:32
Tak mě to dělá taky. Nainstalovanejch hodně widgetů a pokaždé se jich aktualizuje 13. Po odinstalaci se aktualizuje 5. Navíc se mi stalo, že nějaká ruská aplikace mi lezla do televize a ukazovala Time i při sledování TV. Po stisknutí EXIT se ukazovalo nějaký rusácký menu, tak jsem musel odstranit Miloshko server. Pak se to urovnalo, nicméně aktualizace se spouštěj pořád. Hack nemám.