Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

fretty22 (11)|21.3.2011 23:21
[quote=ZMARCEL;336164]máš na počítači program VLC a ten musíš propojit s tímto programem
jak jsem napsal "VLC Player suchen" a najit cestu tvému vlc.exe programu to přivadí streamy do programu VLC
a pak se na VLC objeví obraz :-)[/quote]

Zdravím!
Samozřejmě, že mám program VLC, ale stále to nemůžu zprovoznit...
Pořád mi tam naskakuje toto hlášení: VLCtv.dll - Chyba aplikace : Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila

Dle návodu stáhnu program - rozbalím -poklepu na VLCtv.exe -dám aktualizovat seznam stanic - poté následuje "VLC Player suchen" a najit cestu k vlc.exe programu
..jen by mě zajímalo jestli se má měco dělat s tím druhým souborem v raru (zipu) VLCtv.dll ? Jestli není problém v něm?
ZMARCEL (77)|22.3.2011 01:56
[quote=fretty22;336321]Zdravím!
Samozřejmě, že mám program VLC, ale stále to nemůžu zprovoznit...
Pořád mi tam naskakuje toto hlášení: VLCtv.dll - Chyba aplikace : Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila

Dle návodu stáhnu program - rozbalím -poklepu na VLCtv.exe -dám aktualizovat seznam stanic - poté následuje "VLC Player suchen" a najit cestu k vlc.exe programu
..jen by mě zajímalo jestli se má měco dělat s tím druhým souborem v raru (zipu) VLCtv.dll ? Jestli není problém v něm?[/quote]

tak nevím člověče ja jsem oba soubory rozbalil do jednoho adresaře VLCtv.exe i VLCtv.dll kliknul na
na VLCtv.exe a bylo hotovo když klikneš na VLCtv.exe otevře se tato stranka
http://vlc.tv.gg/download/vlctv-lebt-von-spenden/ otevře se ti taky jestli né máš aktivovaný Firewall
asi by měl povolit programu odblokovat Firewall čau marcel
fretty22 (11)|22.3.2011 10:12
[quote=ZMARCEL;336329]tak nevím člověče ja jsem oba soubory rozbalil do jednoho adresaře VLCtv.exe i VLCtv.dll kliknul na
na VLCtv.exe a bylo hotovo když klikneš na VLCtv.exe otevře se tato stranka
http://vlc.tv.gg/download/vlctv-lebt-von-spenden/ otevře se ti taky jestli né máš aktivovaný Firewall
asi by měl povolit programu odblokovat Firewall čau marcel[/quote]

Zdravím!
Postupoval jsem úplně stejně jak píšeš i ta stránka se mi taky objeví...Už se mi některé (menší část asi 15-20)TV stanic podařilo rozjet, ale u těch ostatních stále vyskakuje ta hláška: VLCtv.dll - Chyba aplikace : Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila
Jinak pěkný den a díky za rady...
nin (388)|22.3.2011 11:45
[quote=fretty22;336345]Zdravím!
Postupoval jsem úplně stejně jak píšeš i ta stránka se mi taky objeví...Už se mi některé (menší část asi 15-20)TV stanic podařilo rozjet, ale u těch ostatních stále vyskakuje ta hláška: VLCtv.dll - Chyba aplikace : Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila
Jinak pěkný den a díky za rady...[/quote]

Ono je obecne lepsi, kdyz nekdo resi nejaky problem, co nejpresneji popsat, co konkretne krok za krokem zkousel, jakou verzi sw pouzivas a pod.

[LIST=1]
  • Zkus tedy, pokud nepouzivas posledni verzi VCLtv stahnout posledni (pouzivam VCLtv 0.66, kde vyslovene pisou Fehlermeldung behoben!).
  • Taky by ti mohlo pomoci stahnout posledni verzi VLC media playeru.
  • Zkus projit vlakna diskuse na VLCtv, nekdo to uz resil
  • No a v neposledni rade zkus google, existuje nejmene jedna dalsi diskuse, kde je problem zminovany.
  • FreeriderCZ (44)|22.3.2011 13:10
    Zdravim. Chtěl bych se zeptat, zda-li se dá v netplayeru u videostreamu nějak změnit audiostopa, popřípadě je to vůbec technicky možné a do budoucí verze netplayeru tuto funkci zahrnout?
    nitran19 (9)|27.3.2011 14:52
    [quote=JUCE;323292]No, mne to funguje (len ako som písal, tak keď počkáš pár sekúnd v hl. ponuke Internet@TV, tak sa spustí aktualizácia a Skype sa odinštaluje, ale po vypnutí a zapnutí TV je tam Skype naspäť) a normálne môžem chatovať (čo je na DO dosť obtiažne, preto chcem spojazdniť klávesnicu) a taktiež môžem uskutočniť aj video hovor. Vidím toho na druhej strane na celej obrazovke, alebo len v okne (ak má samozrejme ten na druhej strane zapnutú webkameru :) ) a taktiež ho aj počujem.
    Tak ako píšeš, tak TV nemá mikrofón, čiže on nepočuje a ani nevidí mňa, takže ja môžem len odpisovať.
    Video sa podľa mňa časom dorieši, čiže súhlas.
    Spusti ftp a nakopči to podľa návodu do toho adresára. To je všetko. Upozorňujem, že Skype nemá po takomto odžube ikonku.


    No to by nás veľmi potešil, tak takého človeka teda vyzývam o to, aby sa s nami podelil o link na xml :)[/quote]
    ako sa da prosim chatovat v skype mne to neponuka co mam spravit aby to slo dakujem
    mirino75 (3)|27.3.2011 20:31
    [quote=MILOSHKO;335814]NetPlayerB - netplayer pre B radu (mal by fungovat aj na C-kach)

    stiahni tu
    http://internet-tv.webnode.sk/[/quote]


    Cauko,
    ja som si NetplayerB nainstaloval do mojho LE55B650T2WXXH, ale nefachci to tak, ako ma. Spustit ide a aj su tam preddefinovane streamy, ale po ich otvoreni cakaaaa a nist :( ...chyba v spojeni asi nie je, lebo linky so streamami v media playeri v compe idu.
    greedyyy (314)|28.3.2011 20:04
    neviem ci bola chyba u mna, ale prestalo mi prehravat videa s youtube pre extreamer (a netplayer)
    tak som aktualizoval balicek.
    cize ak narazite na nieco co tam nejde, dajte mi feedback.
    narazil som na to nahodou.
    viac v podpise.

    a mam pre zmenu jednu otazocku ja.
    neviem si namoutovat win disk.
    mam ho nazdielany pre everyone
    vo web rozhrani TV mam povolene nfs aj cif plugin

    v cif mam
    //192.168.2.1/public meno heslo
    //192.168.2.124/download meno heslo

    1 je samba ide OK
    124 je PC, ale nezobrazi obsah - v !network mam IP aj folder, ale kliknem a je prazdny.

    skusam teda
    NFS_SERVER_LIST='
    192.168.2.124:/download Test
    '
    vidim folder s nazvom test
    kliknem, je prazdny,

    kde robim chybu?
    MILOSHKO (587)|29.3.2011 00:04
    http://internet-tv.webnode.sk/ klavesnica ako vysita pre netplayer
    mam otazocku :? virusy pre samsung TV/skodlivy software,,firmware, wigdet??? (ma niekto skusenosti ? )
    prehravanie videa MEGAVIDEO bez obmedzenia v TV ??
    1-prehravanie cez flash player v TV (riesi TVWIDGET , mangood...)
    2-prehravanie primarneho zdroja megavideo pouizitim (proxi server ,,, zmena IP ...atd ma niekto skusenosti ???
    MILOSHKO (587)|29.3.2011 00:14
    [quote=mirino75;337145]Cauko,
    ja som si NetplayerB nainstaloval do mojho LE55B650T2WXXH, ale nefachci to tak, ako ma. Spustit ide a aj su tam preddefinovane streamy, ale po ich otvoreni cakaaaa a nist :( ...chyba v spojeni asi nie je, lebo linky so streamami v media playeri v compe idu.
    vasiks (107)|29.3.2011 00:23
    ahoj vzal jsem greedyyyho nové scripty a doplnil polozku kinotip a seriály ze http://www.serialycz.cz výhodou je, že běží z ruského serveru a nejsou časově omezeny. Zatím mi jde jen část - nejsem schopen rozchodit flash, ale převážně nové věci jdou

    moje scripty jsou v adresáři serialynew

    rozšířil jsem i script kinotip/index.php ,aby na ně odkazoval

    BOhužel se musí spoštět za NATem, tedy buď v TV, nebo z PC v domácí síti např. pomocí USBWEBSERVER
    mám IP 10.0.0.5 ,takže pokud máte jinou musíte je ve všech dotčených souborech změnit

    je to pracovní verze, ale jde
    mirino75 (3)|30.3.2011 11:01
    [quote=MILOSHKO;337313]je to len testovacia verzia (niejeto netplayer ako pre C)[/quote]

    A kto je vyvojar? Nenasiel som ani link na zdrojovu stranku projektu NetplayerB. Preco teda uvolnuju az tak nefukcnu verziu... Nenasiel som nikoho, komu by stream cez NetplayerB isiel.
    nin (388)|30.3.2011 13:34
    [quote=mirino75;337518]A kto je vyvojar? Nenasiel som ani link na zdrojovu stranku projektu NetplayerB. Preco teda uvolnuju az tak nefukcnu verziu... Nenasiel som nikoho, komu by stream cez NetplayerB isiel.[/quote]

    Places pekne, ale na spatnem hrobe (tim samozrejme nemam na mysli zde, ale obecne - kdekoliv). Pokud nemas dokumentaci, doporuceni (nebo dokonce zaruku) autora, instalujes obvykle na vlastni riziko. Zivot je pes, ale tak uz to na nem chodi.
    radiotv-tiskovky (62)|30.3.2011 21:26
    [quote=nin;336050]Vetsinou byva u widgetu dobrym zvykem uvadet (jako napovedu) mozne akce ve spodnim radku. V mem vTuneru slouzi pro pohyb mezi strankami << a >>, coz koresponduje s navigaci v MediaPlayeru TV.[/quote]Tak k tomu skutečně slouží tlačítka na převíjení. Kdo by to byl řekl? Díky moc. :-)
    Respect (220)|31.3.2011 21:32
    jde tam live stream Golf channelu?
    Mayki07 (185)|31.3.2011 22:51
    [quote=dogs;335816]
    Co se týká play, stop atd...myslím že to bylo v té verzi, která nefungovala korektně, zeptám se na to.[/quote]

    Ahoj Dogsi, nemáš nějaké nové informace ohledně funkce PLAY,PAUSE a STOP v poslední verzi NetPlayeru? Jedná se mi o integrovaný přehrávač který přehraje Novu, manželka je trochu na nervy když si nemůže pauznout Ordinaci v růžové zahradě... :D
    MILOSHKO (587)|1.4.2011 20:51
    NEW SKINS FOR NETPLAYER :)
    http://internet-tv.webnode.sk/
    moen (15)|2.4.2011 16:28
    Čaute, jak zmizet lištu při přehrávaní archívu tv nova netplayerem?? Děkuji, vypadá to dost otravně....

    JO, jinak dost dobrej pokrok, za 5 měsíců co mam c670 nestačím valit voči. DÍKY všem!!!
    ZMARCEL (77)|4.4.2011 12:13
    AHOJ SAMSUNGACI
    Bohuzel jsem byl tyden na chalupě v česku kde nemam internet :-( ale už jsem zpět a začínám už odepisovat na email objevil se novy rusky flash přehrávač a nema 72 min limit, otázka jak to skriptovat z htlm ? take si myslim že raději ruský video než 72 minutami limitovaný od megavideo, tak že se na to podívám :-) zatím čau zmarcel
    vasiks (107)|4.4.2011 21:44
    OK funguje - dokonce jsem na něj i udělal skript - problém je v tom, že skript nejde spuštět ze serveru ve webu, protože ID filmu je vázáno na veřejnou IP z které je voláno. Buď tedy musí být puštěný lokální webserver (třeba USB server), nebo hacklá televize. Přikládám zip aktuálních scriptů. -můj doplněk je server serialycz - ostatní scripty jsou od greedyyho

    Bohužel se mi nepovedlo zprovoznit filmy ze zkouknito.cz, takže toho si nevšímejte...
    MILOSHKO (587)|4.4.2011 22:03
    Webový prehľadávač

    Na svojom televízore môžete prehľadávať web. Vyhradený webový prehľadávač, ktorý je optimalizovaný na použitie s televízorom Samsung Smart TV, vám ponúka skutočne príťažlivé a interaktívne zážitky online. Môžete vyhľadávať, nakupovať, komunikovať alebo pracovať v sieťach – je to iba na vás!
    (nedal by sa nainstalovat ?? na napr :C650 ?)
    MILOSHKO (587)|5.4.2011 15:51
    nie som si isty ale megavideo bez limitu myslim doriesil mangood pomocou flashplayeru (idem to kuk :)
    vasiks (107)|5.4.2011 18:42
    já si myslím, že se mu to nepovedlo (alespoň to v jeho skriptech není) - zkus se po tom podívat, já na to nepřišel ani to nenašel.
    bobanek1 (1)|6.4.2011 17:29
    Zdravím potřeboval bych poradit s rozjetím netplayeru.mám tv B650.měl sem v tv yahoo widget.našel sem develop kod a odeslal k aktivaci.po aktivaci sem zapl tv dal net a začala instalace asi jenom samsung widget.změnilo se celý prostředí.je to jiný něž předtím.udělal sem developa.do ip když sem dal těch 91. atd tak se tv pochvíli resetovala.zkusil sem dat přes apache a svou ip napsalo to že je nainstalovaná ok.vlezu do galerie a nic nepřibilo.tak nevím co dělám špatně.


    ještě mě napadlo-měl sem v tv danou českou republiku.udělal sem tak před půl rokem downgrade z 3000 na 2004 s avr atd.měl sem tam i ty yahoo widgety.a pěkný barevný prostředí v menu.ted sem vlezl do servisního menu ohledně nastavení na německo atd.když se tv znovu zapla změnilo se to barevný prostředí vypadá to jak ... nemohlo tam zůstat něco z té 3000? má to něco společnýho s firmware?
    greedyyy (314)|7.4.2011 10:07
    netplayeru na B nefunguje
    MILOSHKO (587)|7.4.2011 22:08
    zdravim nedal by sa vytvorit archiv ANTIKU ?
    http://iptv.antik.sk/archiv
    radiotv-tiskovky (62)|7.4.2011 22:32
    Pánové, mám tu jeden tip na výborný koncert a abyste neřekli, že to nesouvisí s widgetama, tak teda souvisí. France Television ve spolupráci s Dailymotion, ano, jejich widget je v našich TV, připravily koncert jazzové zpěvačky Katie Melua. Aktuálně figuruje na prvním místě v sekci Top Videos, protože se vysílal dneska, tj. ve čtvrtek 7. dubna, od 21 hodin. Je označen jako "Katie Melua en concert Europe 1". Je to příjemná muzika, tak si ho můžete kdykoliv pustit. ;-)
    vasiks (107)|7.4.2011 23:39
    MILOSHKO: asi ne - alespoň já to neumím - je to Javascript a v z kódu stránky já neumím vyčíst linky - možná to ale dokáže někdo jiný...
    greedyyy (314)|8.4.2011 08:03
    videa na antiku su na lokalnej sieti, to znamena nedostupne pre ludi mimo antiku. takze to nema zmysel robit.
    Domino8 (3)|9.4.2011 13:43
    borci díky moc za vaši práci s xml souborama jsem lama a jsem rád, že to takto děláte. mám jen dvě prosby.
    prochazel sem v týdnu celou strukturu xml a i když tam je logo digi sport tak jsem ho nenašel a proto mám dotaz :
    šlo by nějak dostat odkaz na digi sport a na live přenosy české ligy ktery vzdy bezi na tipovani.cz ?

    díky moc ste borci
    MILOSHKO (587)|9.4.2011 20:47
    nKTVplayer widget a mnohe dalsie... instalacia :info
    http://internet-tv.webnode.sk/
    (co tak vytvorit nieco podobne pre SK,CZ ??)

    ///////v samsung apps pribudli nove hry :)
    myslim ze aj v yahoo
    a v netplayeri (vlavo dole hodinky)
    Johny_x (1)|12.4.2011 22:25
    asi mi vyčiníte za dotaz sem,,ale už pár dní studuji tady fora ale stále nevím jednoznačnou odpověď..
    mám Samsunga LE32C550 , půjde mi na něm zprovoznit PVR ? a dále mám Blue Ray Samsung BD-C5500 který má internet@Tv , ale nezadařilo se mi zprovznit develop abych mohl naistalovat NetPlayer, po vytvoření nového loginu se už nepřepnu do Internet@tv - naskočí načítání a ani po 10 minutkách nic...asi budu muset do servisu... :O(
    MILOSHKO (587)|12.4.2011 23:55
    - NetPlayer (new skin)
    - Germet IPTV
    - Rádio Germet
    - NKTVplayer
    - Muzu_tv
    - World_clock
    - RSSHaber
    - Nedávne zemetrasenie
    - YouTube
    greedyyy (314)|13.4.2011 08:13
    2Johny_x: mas skratka TV co to nepodporujem. mam pocit ze @tv ide od c650 vyssie a hotelmod tak isto.
    JUCE (265)|13.4.2011 19:15
    Dnes som sa trochu hral s NetPlayer-om, konkrétne s čítaním emailov cez tento widget a chcel by som upozorniť na jednu dosť podstatnú vec, ktorú som tu nikde nevidel napísanú:
    po vložení prihlasovacích údajov k emailovému kontu do mail.php (príp. iný názov súboru s príponou php) a uložení na verejný server niekde na internete, môže ktokoľvek (po zadaní presnej cesty k tomuto súboru) čítať naše/vaše emaily !!!
    Je to dosť nebezpečná vec hlavne pre ľudí, ktorí majú v emailoch dôverné informácie (súkromné, finančné, prihlasovacie údaje a pod.), takže preto tu na to upozorňujem a odporúčam umiestniť súbor mail.php na intranetový server alebo na PC (kde je potrebné doinštalovať IMAP podporu).
    Píšem to tu, pretože si to niektorí menej zdatní ľudia nemusia uvedomiť.
    MILOSHKO (587)|13.4.2011 20:19
    Ako nainštalovať nové widget do SAMSUNG TV
    Inštalácia:1 (ak už máte nainštalovaný NetPlayer)
    - prihlásiš sa ako "develop" cez Internet@TV / Prihlásiť
    (červené tlačidlo A);
    - po prihlásení musíš nastaviť IP adresu cez
    Internet@TV / Nastavenia / Rozvoj
    / Nastavuje sa IP servera / a zadáš
    IP adresu "94.102.4.80" alebo "88.80.222.192";
    - potom vykonaj stiahnutie aplikácie/widgetu zo servera,
    ktorý si nastavil v kroku vyššie, t.j.
    prejdi na "Synchronizácia používateľskej aplikácie"
    a nechaj TV prevziať nový widget;
    - novo stiahnutý widget sa objaví v galérii widgetov;

    instalacia :2 (ak este nemate nainstalovany NetPlayer)
    -postupujte presne podla navodu na nainsatalovanie NETPLAERu
    ale IP servera nebude
    91.121.84.162 ale opat
    88.80.222.192 alebo
    94.102.4.80
    internet tv widget 1.jpg internet tv widget 2.jpg
    mac-mac (4)|13.4.2011 20:49
    ok :-)
    greedyyy (314)|13.4.2011 22:17
    2JUCE: na webserveri v TV o nepojde, chyba tam imap, cize len na inom serveri vramci lokalu.
    2MILOSHKO: a coze to tam su za dalsie user aplikacie? je ten netplayer nejak upraveny tvwidget, alebo je to len iny skin?
    3mac-mac: nemas tam rovnaku IP?
    JUCE (265)|13.4.2011 22:49
    Greedyyy vďaka za upozornenie. To ma nenapadlo, že v TV to nepôjde. Idem to hneď opraviť.
    Inak ja som tie ruské widgety práve skúšal, ale keďže neviem po rusky, tak som v nich ani nič nespravil. Jedine ten ten nKTVplayer som spustil a dokonca sa mi spustilo ruské MTV :) A keď som ho znova skúšal, tak už nešiel spustiť s upozornením, že nejaký iný užívateľ je pod týmto loginom prihlásený niekde inde (keďže tam máme len demo prihlásenie). Chcelo by to osloviť ruských tvorcov, aby preložili tie widgety ;)
    MILOSHKO (587)|13.4.2011 23:02
    skusal niekto na C650 instalovat hru Quake 2 ???
    (idem to skusit testnut )
    MILOSHKO (587)|13.4.2011 23:03
    [quote=greedyyy;339733]2JUCE: na webserveri v TV o nepojde, chyba tam imap, cize len na inom serveri vramci lokalu.
    2MILOSHKO: a coze to tam su za dalsie user aplikacie? je ten netplayer nejak upraveny tvwidget, alebo je to len iny skin?
    3mac-mac: nemas tam rovnaku IP?[/quote]

    je to len novy skin
    JUCE (265)|13.4.2011 23:35
    [quote=MILOSHKO;339790]je to len novy skin[/quote]

    Čiže niekto zobral originálnu verziu NetPlayeru a prerobil mu grafické prostredie?

    Inak tento týždeň sa mi odinštaloval oficiálny YouTube widget a ešte šťastie, že na vyššie uvedených IP od MILOSHKO sa dá stiahnuť. By ma zaujímalo, prečo mi len tak z ničoho nič zmizol z galérie...
    peko59 (26)|15.4.2011 14:08
    pojde mi nainstalovat na SAMSUNG UE37d5500 NetPlayer? Chcem ho kupit, preto sa pytam, tv ma podporu samsung apps., teda ma podporu internetu. Dakujem
    MILOSHKO (587)|15.4.2011 19:43
    V Netplayer pribudli dve klavesy červené a modré kde sú takmer všetky adresy už prednadstavené takže už netreba zdlhavo adresy vypisovat cez dialkové ovladanie.
    MILOSHKO (587)|16.4.2011 00:20
    Skype widget
    http://internet-tv.webnode.sk/
    funguje aj na c650 /neskusal som s kamerou :( nemam
    parkan (53)|17.4.2011 08:18
    Mám dotaz jak přesně naistalovat NetPlayer 2.55 (new skin) ...poslední mám2.55
    když dám 94.102.4.80 tak se nainstalují všechny ..... Germet IPTV
    - Rádio Germet
    - NetPlayer
    - NKTVplayer
    - Muzu_tv
    - World_clock
    - RSSHaber
    - YouTube
    Když dám 91.67.49.73 tak se stratí a naistalují se jen
    NetPlayer

    - NKTVplayer

    -Skype

    Poradtě jak to mám naistalovat tak aby tam bylo vše i skype!!!!a novej NetPlayer 2.55 (new skin)
    MILOSHKO (587)|17.4.2011 09:36
    pridal som na stranku zopar widgets na stiahnutie (avsak nie cez develop )
    ,,,instalacia z vlastneho serveru
    http://internet-tv.webnode.sk/
    MILOSHKO (587)|17.4.2011 09:49
    [quote=parkan;340510]Mám dotaz jak přesně naistalovat NetPlayer 2.55 (new skin) ...poslední mám2.55
    když dám 94.102.4.80 tak se nainstalují všechny ..... Germet IPTV
    - Rádio Germet
    - NetPlayer
    - NKTVplayer
    - Muzu_tv
    - World_clock
    - RSSHaber
    - YouTube
    Když dám 91.67.49.73 tak se stratí a naistalují se jen
    NetPlayer

    - NKTVplayer

    -Skype

    Poradtě jak to mám naistalovat tak aby tam bylo vše i skype!!!!a novej NetPlayer 2.55 (new skin)[/quote]

    : musis si widgets nainstalovat z vlastheho serveru
    (pretoze pri zmene IP sa ty atomaticky vymazu widgets s tej predoslej )/nainstalovat si mozes widgety ktore xces sam (podrobnejsi navod najdes myslim aj v tomto vlakne ,alebo na stranke http://internet-tv.webnode.sk/

    ... alebo vydrz budu vsetky na 1 IPecke len neviem kedy (ak ma niekto cas moze sa pohrat :)
    peknu slnecnu nedelu prajem :)
    MILOSHKO (587)|17.4.2011 22:28
    NetPlayer_2_55_(new skin) (1,2 MB)
    MILOSHKO (587)|18.4.2011 18:15
    Netplayer sa posunul opat o kusisko dopredu :)
    od :autorTVwidget.pl
    Urobil som tak na rýchlojednoduchý php skript.
    Používajte ju z tvwidget.pl / xml / lista.xml -> Test -> Zoznam 1 .. 4
    Skript pre prepojenie s príponou. "Avi", ". Mp4,." MOV ",". MPG,. "WMV", " mpeg ",". mkv "," H26 4 "vložiť type =" video / mpeg "
    Pre spojenie s príponami ". Mp3" vložiť type = " audio / mpeg "
    Pre všetky ostatné type = "text / xml
    Spojenie s príponou. "Zip", ". Bz2 '." Zip "sú ignorované

    Volajte:
    http://www.tvwidget.pl/dr.php?file = ...
    Namiesto toho ... zadáte url bez "http://"

    Skript je veľmi jednoduchá a neberie do úvahy veľa vecí.
    Pre "Top 4" sú nejaké problémy. Php nemôžem dostať časti stránky (chyba 404).