Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MoService a Asus O!Play HDP-R1,AIR HDP-R3

kyzivat (17)|23.1.2011 10:35
Zdravím všechny
Máte někdo zkušenosti s tímto sowftem? mastavení,přidávání služeb jako youtube,iTunes,archivu
TV Nova atd? mám to nainstalované, ale jaksi nevím,co je k čemu a jak to rozchodit.
Mám fm. 1.17P,ten se mě jeví jako nejstabilnější. Díky za vaše případné připomínky a rady.
kyzivat (17)|30.1.2011 16:24
Tak co,nikdo s tím nemá žádné zkušenosti?
maly_medved (1)|22.7.2011 10:59
Zdarec, včera jsem do mého ASUS OPlay Air tenhle alternativní FW nainstaloval a rozkoukávám se. Samba i FTP z kompu běží, na netu ho nemám. Ty jsi nějak pokročil ?

Jinak diskuse i zde :

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24307&page=5
Meridius (9)|25.7.2011 08:08
Tak o víkendu jsem si s tím trošku hrál a výsledek? Zásek, teď už mi svítí jen logo asus a přehrávač nereaguje ani na reset. Měl jsem nahraný firmware 1.28P. Po prvotních hrátkách, kdy jsem jednotlivé moduly instaloval po jednom a vždy se u nějakého něco zaseklo, jsem zaškrtnul modulů více. Vše proběhlo korektně, ale po restartu už přehrávač nenaběhl. Reset se zastrčeným flash diskem s firmwarem nepomáhá.

Takže..vcelku očekávané resumé....vzhledem k tomu, že mám bootcode 17, výše uvedené jsem ani nemusel zkoušet. Jsou dvě resp. tři cesty. Zaslání do servisu, zásah pomocí putty a upraveného serial káblu (do toho se mi moc nechce) a třetí, kterou vyzkouším odpoledne:

http://minimodding.com/tiki-index.php?page=SystemRescue

Jsem na to zvědav.

EDIT: Takže úspěch, nešlo to úplně podle tohoto návodu, spíše mne to asi pouze rozchodilo telnet a poté jsem zkoušel ještě jeden příkaz, co jsem někde vygooglil. Problém byl v tom, že firmware to sice instalovalo a instalace skončila úspěchem, ale přesto byl přehrávač stále v tupém stavu. Nakonec se mi podařilo oživit usb a po instalaci z flashky vše naběhlo, takže vše ok. Kdoví, kolik by si za to řekli v asus servisu.