Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Stará TaT karta a zápisy.

interfernet422 (1575)|24.1.2011 18:54
Ahoj. Brácha výhodně koupil od známého starší dlouho nepoužívanou TaT kartu s číslem 000028530..... Po registraci jsem zjistil, že byla provozována v letech 2005 a 2006. Když jsem jí vloni nechal v přijímači celý den, tak se nakonec programy rozběhly, jako by to byla nová karta a naskočila kompletní nabídka na 20 dnů. Teď promo skončilo, očekával jsem, že dále budou fungovat všechny neplacené programy. Fungují všechny progrmay ČT (vč. HD), Prima, Prima COOL, nefungují Nova HD, Nova, Nova Cinema, TV Barrandov, STV1-3, Markiza, JOJ. Karta byla dlouho v přijímačích Azbox Elite, Showbox 700, vždy nastaven ČT2 a odesílán požadavek na Reautorizaci karty z webu Skylinku a povoleny sápisy. Je ta karta už jen vhodná jako škrabka, nebo se dá ještě s ní něco podniknout? Máme zakoupenu kredit na Multi nabídku, ale mám obavu provést dobití, aby se zápisy na kartu vůbec dostaly a provedly. Ke kartě byl i Cryptoworks modul SCM, který je ale úplně k ničemu, nekomunikuje s ním ani jeden přijímač.
Pitomec (10211)|24.1.2011 19:07
Napřed se podívej do registrace jaké programy jsou aktivované. S největší pravděpodobností budeš muset ještě něco doplatit, aby ta dále neplacená nabídka jela celá. S MULTI to pak nesouvisí.
interfernet422 (1575)|24.1.2011 19:42
Pitomče máš pravdu, karta má registrovány pouze programy CT_1, CT_2, CT4 a CTHD, Prima+COOL+Barr, NOVA mezi nima není. Nova se kdysi dala doplatit. To asi nemá cenu, lepší bude asi kartu vrátit a koupit novou.
Pitomec (10211)|24.1.2011 21:54
Skoro se dá říct, že ano, protože dostaneš i bonus v podobě 2 měsíčního promo sledování. Hlavně ale, aby si ten tvůj přijímač poradil s novou kartou.
kopinecm (21)|31.1.2011 21:49
[quote=Pitomec;325461]Skoro se dá říct, že ano, protože dostaneš i bonus v podobě 2 měsíčního promo sledování. Hlavně ale, aby si ten tvůj přijímač poradil s novou kartou.[/quote]

Nepatří sem!STORNO.