Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

yamaha a repro?

kus (56)|27.1.2011 03:44
ahoj,
vybral jsem si receiver 467 b od yamahy (pokud nebude tak 567)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a vaham mezi temito repro:


Quadral Quintas 5000 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a dle potreby SW YST-SW015 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], 10.880,-

Klipsch HD Theater 500 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 10.990,-

Tannoy HTS 101 kinoset http://www.hifisound.cz/reprosoustavy/tannoy/tannoy-hts-serie/tannoy-hts-101-kinoset 17.990,-

ktery z techto 3? doporucuji mi Quadral bez ev. s SW, na sledovani filmu BD plne dostacujici, vic nepotrebuju, je to dobra volba? -* ev. vzit rovnou klipsch s SW? Ten Tannoy je rada z jineho audiocentra, s tim ze prvni dva nestoji za nic, znate to...
jarod72pm (841)|27.1.2011 08:48
Taky mám receiver Yamahu sice nižší verzi(co do výbavy) ale zvukově skoro stejnou.
Co jsem měl možnost slyšet tak repro od Yamaha hraje jak jinak výborně
pak na ten receiver co jsem měl možnost slyšet a doporučení z místního HI-FI shopu
Jsou to repro :
Magnat (jednička)
Jamo (spíš vhodnější na Onkyo receiver)
Quadral (dvojka)
Harman/Kardon
Heco
JBL
Denon (trojka)

tyhle nehrají věru zle ,za ty prachy docela dobrý poslech
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
výborné jsou tyhle:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
a tenhle set pro domácí kino je fakt bomba!
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
emilsat (64)|27.1.2011 09:17
[quote=kus;326062]ahoj,
vybral jsem si receiver 467 b od yamahy (pokud nebude tak 567)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a vaham mezi temito repro:


Quadral Quintas 5000 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a dle potreby SW YST-SW015 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], 10.880,-

Klipsch HD Theater 500 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 10.990,-

Tannoy HTS 101 kinoset http://www.hifisound.cz/reprosoustavy/tannoy/tannoy-hts-serie/tannoy-hts-101-kinoset 17.990,-

ktery z techto 3? doporucuji mi Quadral bez ev. s SW, na sledovani filmu BD plne dostacujici, vic nepotrebuju, je to dobra volba? -* ev. vzit rovnou klipsch s SW? Ten Tannoy je rada z jineho audiocentra, s tim ze prvni dva nestoji za nic, znate to...[/quote]

Promin , pokud chceš koupit AV sestavu ? Tak si polož otazku jak mam velkou mystnost , co budu poslouchat a co k tomu pripojim , podle toho co jsi vybral asi nechceš hodne investovat ?
Yamaha je dobry vyběr a pokud by to slo tak vyšši starši verzy ( RX-V 1067 T Yamaha )
repro ( NS-F 700 Piano Yamaha )
ps: určite by jsem nekupoval ty srač.. co jsi si vybral to radeji nic :-)
jarod72pm (841)|27.1.2011 09:38
[quote=emilsat;326082]Promin , pokud chceš koupit AV sestavu ? Tak si polož otazku jak mam velkou mystnost , co budu poslouchat a co k tomu pripojim , podle toho co jsi vybral asi nechceš hodne investovat ?
Yamaha je dobry vyběr a pokud by to slo tak vyšši starši verzy ( RX-V 1067 T Yamaha )
repro ( NS-F 700 Piano Yamaha )
ps: určite by jsem nekupoval ty srač.. co jsi si vybral to radeji nic :-)[/quote]

To nejsou žádné srač.. ale kvalitní reprobedny za rozumný peníz a rozhodně dobrá investice pro obývák 5x5 pro film a muziku jak 2.0 tak 5.1 .
Proč by měl hodně investovat? když najde za menší peníz kvalitu je nerozumné utrácet takové sumy,navíc asi nebude extra náročný audiofil protože jinak by tu nabízel na výběr bedny nad 20000.-
ale každý nepotřebuje domů drahé repro!
kus (56)|27.1.2011 19:25
no na mall.cz odkud to budu vsechno kupovat rikali ze Qaudraly jsou ok, ale ne do mistnosti 18m, jako poslechova plocha se pocita prostor co vytvorim tema reprakama (tedy tak 11m), a na to by byly kvadraly asi moc silny a nemusely by hrat uplne nejlip, cili mi doporucili satelity

Klipsch HD Theater 500 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 10.990,-

to same by platilo k magnatum, ty se mi taky libily, ale jsou az moc silny na muj prostor, s tim ze tyhle satelity stoji stejne, ale jsou pro poslechovy prostor do 20m idealni, ty magnaty tak na 30m mistnost, tam jsou urcite super, ve 30m by tyhle uz byly dejchavicny, ale ja mam v byte 10... no a v budoucnu kdyz se prestehuju a bude se mi zdat ze to je uz slabi, muzu koupit dva sloupy a doplnit tyhle 2 satelity a sw a je to ok
emilsat (64)|28.1.2011 09:15
[quote=jarod72pm;326086]To nejsou žádné srač.. ale kvalitní reprobedny za rozumný peníz a rozhodně dobrá investice pro obývák 5x5 pro film a muziku jak 2.0 tak 5.1 .
Proč by měl hodně investovat? když najde za menší peníz kvalitu je nerozumné utrácet takové sumy,navíc asi nebude extra náročný audiofil protože jinak by tu nabízel na výběr bedny nad 20000.-
ale každý nepotřebuje domů drahé repro![/quote]

Proč se hned čertiš :-) muze dokoupit postupne dela to spusta lidi .
Kdy by napsal p.Kus ze ma mystnost do 20m tak by jsem to řešil Yamaha YHT-S400 ( mam ji v garzonce 6x4m hraje nadherne . Žadne 5+1 !
vivid.sk (11472)|28.1.2011 10:27
[quote=emilsat;326383]....tak by jsem to řešil Yamaha YHT-S400 ( mam ji v garzonce 6x4m hraje nadherne . Žadne 5+1 ![/quote]
:-E:-E:-E:-E
honzanun (48)|28.1.2011 18:18
Mám stejnej reciever a zvolil jsem repro Harmann Kardon HKTS30 a jsem nad míru spokojen. Filmy jsou nádhera, hudba taky. Za sebe jednoznačně doporučuju!!!
KOCOUR65 (653)|29.1.2011 00:28
ja mam tyto repro - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
za danou cenu hraji spicove- doporucuji vsem kteri chteji za malinko penez hodne hodne MUZIKY