Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Fly2000TVa TMPGenc

phv (20)|6.3.2005 12:25
Ahoj,

Zachytávám video do kodeku PICVideo MJPEG compressor a když chci video převést do mpeg1 v TMPGenc, tak mě to píše

judging field order

a dlouho se to převádí.

Je možné nějak zachytávat z TV karty, aby TMPgenc toto po výběru avi nenabízel. Zkoušel jsem vfv i DS a dále jiný HUFFYUV.

Dík
pavelpt (2713)|6.3.2005 14:38
S tím počítačem co máš.....

Pokud má být výsledek pouze film, s případně vystříhanými reklamami, tedy bez nějaké editace a na DVD, přímo do MPEG2 pomocí Intervideo 3.0, které součástí. Tvoje PC to zvládne, aniž by si všimlo, že něco dělá a výsledek lze prakticky okamžitě vypálit.

O kvalitativním rozdílu ve výsledku při porovnání obou metod, (o ztrátě času ani neuvažuji), lze s úspěchem pochybovat.
Fantas! (3016)|31.5.2005 11:12
pavelpt: Ve fly2000TV lze zachytit MPEG2 tak , ze to potom primo vypalis? At jsem to nastavoval jak jse chtel, tak mi to vzdy architect chce prerenderovat...
map (46)|1.6.2005 09:11
Já také s úspěchem používám Fly2000 a TMPG a žádné problémy nemám.
Zachytávám do MJPG od MainConceptu (ale zkoušel jsem i PIC a Morgan) a následně MPEG1 či 2.
Když jsem kdysi používal Matroxku co uměla pouze svůj vlastní MJPEG vfw, tak mi TMPG psal taky nějaé blbosti, ale pomohlo mi nastavení v pluginech.
Option > Environmental setting > VFAPI plugin > zkusit změnit priority.
Snížit AVI2 a přidat AVI VFW. Mě to pomohlo.
Fantas! (3016)|1.6.2005 11:31
map - mluvim o primem zachytavani do MPEG2, nikoli o dodatecnem renderovani!!!
pavelpt - mluvis o fly2000TV? Tam chytas do Intervideo 3.0?
pavelpt (2713)|1.6.2005 12:24
Ano, to co tam má implementované, mně jede nativní mpeg v playeru, takže se s tím moc nepárám, vystřihnu reklamy v MPEG2Cut a fertig.
Když to někdo chce, tak to přeženu IfoEditem na DVDVideo, ještě se mi nestalo, že by to někomu nefungovalo. Do toho IfoEditu to ale musíš demuxovat, takže zase MPEG2Cut, ale místo save dáš unmux.
Fantas! (3016)|1.6.2005 14:50
[quote=pavelpt]Do toho IfoEditu to ale musíš demuxovat, takže zase MPEG2Cut, ale místo save dáš unmux.[/quote]
No vidis, v ifoeditu jsem to jeste nezkusil...Vim jen ze Architect mi soubor z fly nebere... Ok zkusim! Dik :-!!!