Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

Bruttus (28)|9.4.2012 11:14
Pro Sybacuse

Podívej se na poslední příspěvěk Killermana
frixo (38)|9.4.2012 14:48
Zdarec, no mi se to xliveCZ nepodarilo rozjed. Mam HDD v prodigy na nem nainstalovany xlive a pres ftp jsem do slozky apploader prekopiroval obsah xliveCZ.
Menu mi najede a i ikona se ukaze, ale po kliknuti na ikonu se otevre jen prazdne okno bez loga a bez jakekoliv nabidky dalsi instalace :(
killerman27 (871)|9.4.2012 16:00
http://sites.google.com/site/pavelbaco/multimedialni-centra/xlivecz/xlivecz-na-prodigy

kdyz uz mas apploader co je nepochopitelneho na stahni tento soubor a rozbal jej na disk?

nemas ho rozbalovat do zadne slozky, pak je v navodu videt na obrazku je to vypada(po najeti do APP-aplikace-apploader-xlivecz), je tam jen jedna polozka, instalace tu potvrdis a uvidis to co je tam na 2. obrazku

mysleny jsou obrazky uplne dole
jayd (117)|10.4.2012 10:57
jsem se chtel zeptat mistnich GURU (killerman, wencas ..) jestli by sel ten scraper predelat treba na CSFD, tak jak je to ted, tak s tim problem nemam, ale tak v cestine by to bylo lepsi:-)

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Vlasto15 (43)|10.4.2012 14:57
...hmm...pani a kde sa na prodigi prepina 3D ?Mam par filmov 3D a chcem ich pozriet ako 2D....nebavia ma dve obrazovky:-)
zlesi (13)|10.4.2012 15:07
na me Philips Tv jde 3d vypnout v menu televize a pak to vidím jako 2d

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk
Vlasto15 (43)|10.4.2012 15:15
[QUOTE=zlesi;405436]na me Philips Tv jde 3d vypnout v menu televize a pak to vidím jako 2d

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk[/QUOTE]

ale ja nemam 3D telku....len film na pridigi je 3D a chcem ho pozerat v 2 D:-)
buzzfuzz (30)|11.4.2012 08:35
neviete ako odstranit problem po instalacii apploader-u mi pise unable_service a nejde spustit, cize sa nedozstanem ani k instalacii xLiveCZ. fw 3.5rc. diki
frixo (38)|11.4.2012 13:26
[QUOTE=killerman27;405339]http://sites.google.com/site/pavelbaco/multimedialni-centra/xlivecz/xlivecz-na-prodigy

kdyz uz mas apploader co je nepochopitelneho na stahni tento soubor a rozbal jej na disk?

nemas ho rozbalovat do zadne slozky, pak je v navodu videt na obrazku je to vypada(po najeti do APP-aplikace-apploader-xlivecz), je tam jen jedna polozka, instalace tu potvrdis a uvidis to co je tam na 2. obrazku

mysleny jsou obrazky uplne dole[/QUOTE]

Tak uz mi XliveCZ frci ze vsim vsudy :) Jeste jednou diky vsem za pomoc a tobe jeste zvlast diky kilermane27
RoPo (6061)|11.4.2012 14:36
Snad aktuální informace: vyšel fw 3.5 RC2 http://www.xtreamer.net/ver3.5/
zlesi (13)|12.4.2012 11:39
ahoj všem, chtěl bych používat prodigy s 2TB diskem vevnitř. Nemáte někdo náhodou s tím nějakou zkušenost? Ovlivňuje to potom rychlost startu prodigy? Můžu použít disk sata III?
DÍKY.

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk
longmatys (48)|12.4.2012 13:28
[QUOTE=jackspk;405239]Baterky som skúšal ako prvé. Skúšal som to ovládať aj cez Logitech Harmony a výsledok ten istý. Viac to nefunguje ako funguje.[/QUOTE]

Mne to funguje v poradku i z kuchyne (5m) je to teda dost cimprlich na presne nasmerovani ovladace na xtreamer, ale jede to.
longmatys (48)|12.4.2012 13:30
[QUOTE=RoPo;405540]Snad aktuální informace: vyšel fw 3.5 RC2 http://www.xtreamer.net/ver3.5/[/QUOTE]

Zrovna jsem ho doinstaloval, mam drobny problem, ze media jukebox se mi zobrazuje mimo obrazovku, resp. zobrazovana plocha je vetsi nez moje televize zobrazuje, a bohuzel je to posunuty doleva nahoru, takze mi tam chybi cast horniho menu. Nevite nekdo co s tim?
longmatys (48)|12.4.2012 13:32
Nevite jestli je nejaky rychly navod, pro rychlokvasene developery? Chtel bych si zkusit pohrat s tim scrappingem, ale nevim, jak co nejrychleji zacit (std. problem, ze setup mi pak trva vyrazne dele, nez samotny plugin.)
longmatys (48)|12.4.2012 14:14
[QUOTE=zlesi;405643]ahoj všem, chtěl bych používat prodigy s 2TB diskem vevnitř. Nemáte někdo náhodou s tím nějakou zkušenost? Ovlivňuje to potom rychlost startu prodigy? Můžu použít disk sata III?
DÍKY.

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk[/QUOTE]
Ahoj,
pouzivam ho s 1TB diskem a nabiha to asi v norme. (Jak kdyz startuje linux) pouzity disk je sataIII a neni problem.
killerman27 (871)|12.4.2012 14:16
heh ja to mam taky posunuty lehce nahoru apod.. ale hlavne ho mam prazdny pritom scan probehll v poradku, nejsem sam na offiko foru uz tam je take par zminek

jinak k tomu navodu, zadny asi neni ale defacto zverejne source code pro srcaper ( [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ) co jsem se dival tak je to asi psane v c++, a pokud s tim mas zkusenosti nemel by byt asi problem to napsat, Ja s C++ neumim. Defacto staci vzit plugin z XBMC a prepsat ho do C++ jazyka, mozna s nejakymi drobnymi upravami, ale to jen odhaduju.

Plugin najdes zde: http://ldevel.blogspot.com/2010/02/xbmc-scraper-pro-wwwcsfdcz.html
Bruttus (28)|12.4.2012 16:24
[QUOTE=zlesi;405643]ahoj všem, chtěl bych používat prodigy s 2TB diskem vevnitř. Nemáte někdo náhodou s tím nějakou zkušenost? Ovlivňuje to potom rychlost startu prodigy? Můžu použít disk sata III?
DÍKY.

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk[/QUOTE]

Používám WD20EARX 2.0 TB SATA III cca 6 měsíců. Měl jsem problém s instalací xLIVEcz a vyřešil jsem to USB fleškou a je to v pořádku. Na disku mám materiálu cca 1.3 TB a šlape v pohodě. Mám zapnuté skenování a nepozoruju žádné zpomalení ani při přehrávání nebo hledání na disku.
longmatys (48)|12.4.2012 23:02
zkusil jsem udelat prvni verzi scrapperu pro csfd. Zatim by melo fungovat vyhledavani (stahovani info neni jeste implementovano). Klidne to nekdo muzete zkusit, zda to pojede - ja ted nemam xtreamer na siti... ^^

O vikendu bych zkusil dosmolit i ten info scrapper.

https://docs.google.com/open?id=0B99JQAq8Z03nRExEakdwOVJJV2c

Bohuzel to z xbmc nejde moc pouzit, protoze je to v xml a ruzne vyescapeovane. Bohuzel v C++ to s regularnimi vyrazy az tak neumim, tak to tam pisu dost kostrbate.
Bruttus (28)|13.4.2012 16:37
pro longmatyse:
Ještě poraď,jak to nainstalovat nebo používat.
Vlasto15 (43)|13.4.2012 18:08
...hmm ako pouzijem DVD mechaniku v PC na pozeranie cez prodigi?....
whitesak (406)|13.4.2012 18:09
Hoj chlapi,
funguje vam na Prodigy s novym FW 3.5RC2 prehravani Dolby TrueHD? Ja na SW3 s novym FW 3.5RC2 zjistil ze ne.
Testovaci soubor "Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv" (Dolby TrueHD 7.1) - SW3 to detekuje uz pri inormaci stiskem klavesu i (info) je je to Dolby Digital 2.0 a stejne tak to pousti do Receiveru
Zajimave je vsk ze DTS Master Audio (DTS MA) 7.1 jede naprosto bez problemu - testovaci soubor "hd_dts_living_world_of_audio_lossless.m2ts". Tento soubor spravne detekuje jako DTS MA (sice info po klavese i rika DTS HD 5.1), ale pousti to ven do receiveru spravne DTS MA 7.1.
Takze to vypada - DTS MA - OK, Dolby TrueHD - spatne.

EDIT: Omlouvam se velice, vse je OK. Nevim proc jsem si myslel, ze v Samsung demo je TrueHD. Neni. Z jinym vzorkem kde skutecne je, jede vse jak ma...
longmatys (48)|14.4.2012 00:33
No to je problem, protoze ja mam Prodigy (3.5RC2), kde nevidim zadne filmy v jukeboxu. Myslel jsem, ze jediny predpoklad je, ze musim mit oznacenou nejakou slozku jako favorites (coz mam), ale kde nic tu nic. Ted budu zkoumat, jak to zprovoznit, protoze plugin se blizi do finale.
Vyreseno, chova se to jinak nez community jukebox
longmatys (48)|14.4.2012 00:36
Tak jsem na tom zapracoval a plugin je na svete:

beta csfd scraper

Je v tom jak zdrojak, tak i build linux/xtreamer.

Pokud jste nekdo zprovoznil jukebox na Prodigy, budu vdecny za hint, proc za
a) nevidim zadne filmy (i kdyz mam Favorites folder)
b) chybi mi kus obrazovky...
(oficiální forum se zde tímto zabývá: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
longmatys (48)|14.4.2012 01:37
[QUOTE=Bruttus;405865]pro longmatyse:
Ještě poraď,jak to nainstalovat nebo používat.[/QUOTE]

Ok, protože už jsi druhý, tak to rychle popíšu:
1) OBSOLETE: stahni si tenhle tar.gz (https://docs.google.com/open?id=0B99JQAq8Z03nTWpzUXNzX1FBWjQ)
1a)stahni si rovnou aktualni csfd zde: https://code.google.com/p/xtreamer-prodigy-scraper-csfd/source/browse/trunk/plugin/csfd
2) OBSOLETE: uvnitr najdes soubor csfd-xtreamer.bin, ten nahraj pomoci např. WinSCP (port 2022) na xtreamer (uživatelské jméno: admin/ heslo: sysadmin) do adresáře: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin
2a) Stahnuty soubor csfd nahraj pomoci např. WinSCP (port 2022) na xtreamer (uživatelské jméno: admin/ heslo: sysadmin) do adresáře: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin
3) [code]chmod +x /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd[/code]
4) nyní musíš restartovat svoje Prodigy
5) Po restartu najeď pomocí prohlížeče médií na nějaký film/adresar a po stisknutí 6 vyber GetMovieInfo, zde jiz bude k dispozici novy plugin csfd
6) nyní když pustíš Jukebox, tak uvidíš cover od novych filmu

Vse uz by nyni melo fungovat, tak to zkuste nekdo otestovat.
whitesak (406)|14.4.2012 09:24
[QUOTE=longmatys;405935]
Pokud jste nekdo zprovoznil jukebox na Prodigy, budu vdecny za hint, proc za
a) nevidim zadne filmy (i kdyz mam Favorites folder)
b) chybi mi kus obrazovky...
[/QUOTE]
Zdar,
Jukebox funguje a celkem dobre - staci cist navod http://www.xtreamer.net/ver3.5/index.html

Setting up the Xtreamer Ver 3.5 Jukebox is easy:
1. Select a folder with movies or any movie file on the device TV GUI / Media sources
2. Press 6 (Menu) to GET MOVIE INFO
3. Choose a a Plug in scraper and method
4. Done

Je to jinak nez v SW Jukeboxu od komunity
Ale nic si z toho nedelej, taky jsem se chytil :-)
Pak jsem jeste hledal, jak z Jukeboxu vyhodit pripadne spatne odkazy nebo proste nenalezene filmy scrapperem aby mi tam nezavazely - je to klavesa 0 na DO ...
Co se tyce toho, ze nevidis kus obrazovky:
Zkousel jsi - Nastaveni, Konfigurace systemu, Velikost obrazovky ? Zde si pomoci dalkace nastavis viditelne hranice obrazovky, tak, aby jsi nemel zadny orez v zobrazeni...
xblek (23)|14.4.2012 10:33
[QUOTE=longmatys;405935]
Pokud jste nekdo zprovoznil jukebox na Prodigy, budu vdecny za hint, proc za
a) nevidim zadne filmy (i kdyz mam Favorites folder)
b) chybi mi kus obrazovky...
(oficiální forum se zde tímto zabývá: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])[/QUOTE]

Oboji cca jak pise whitesak. Jukebox ti tak urcite pujde, "naplni se" a pokud mas fw RC2 muzes tlacitkem 0 DO mazat co tam nechces.
S tou velikosti obrazovky to ale bude slozitejsi. V nastaveni systemu to sice muzes upravit, co se tyce Jukeboxu a ze tam kus chybi resp. maji popisy uplne v kraji tak to je ale chyba, kterou tim neodstranis a musi to korejsti pratele opravit. Uz jim to na foru psalo dost lidi. Psali jim to uz u RC1 tak doufejme ze to aspon do RC99 opravi.
Diky za navod k instalaci csfd pluginu.
vpa (23)|14.4.2012 11:43
Mám Sidewinder3 a plugin mi nějak nefunguje, tmdb najde anglický popis, ale csfd.xtreamer.bin nic. Předpokládám, že do té výše napsané složky se měl dát pouze tento soubor. Jo teď mne napadá, jestli nemůže být problém, že nemám pevný disk, protože se mi ani z tmdb nic neuloží, ani popis, ani obrázky.

Velikost se nedá měnit nejen u Jukeboxu, ale i prohlížeče, funguje to jen u Androida.
killerman27 (871)|14.4.2012 11:46
No ja mam jukebox porad prazdny, i kdyz mam vsechny obrazky i nfo soubory natahane pres get_movie_info, na HDD jsou ale jakmile dam jukebox mam smulu

zatim to resdim tak ze mam nastavene zobrazeni jako miniatury a zobrazovana media jen filmy, cili pri prochazeni HDD je to jako jukebox, vcetne moznosti stisku info

nejsem sam kdo ma podobne problemy

nebo jsem lama a nevim jak to do jukeboxu pridat, kdyz se to tam nepridalo automaticky po vyhledani

BTW: csfd jsem zkousel ale nejak mi nic nenachazi, napr: Tajemství staré bambitky atd.... výsledek vždy 0
xblek (23)|14.4.2012 13:16
[QUOTE=killerman27;405963]No ja mam jukebox porad prazdny...[/QUOTE]

Napada me jedine - ze to treba nemate striktne dle korejskych propozic = co film to slozka.
Ja mam na kazdy film slozku, tu si pojmenuju jak je mi libo:
Takze slozka
"FILMY"
a v ni napr.:
"Lovci hlav - titulky, moc pekny romanticky film"
a do takovy slozky dam film s originalnim nazvem:
"Hodejegerne.avi"

Pak pres tlacitko 6 na DO dam vyhledat info - jsem pri tom na slozce "FILMY" - a vyhleda info pro vsechny filmy v te slozce a umisti do Jukeboxu.
Ale treba to delate stejne a pak fakt nevim kde zakopany psik?
xblek (23)|14.4.2012 13:39
[QUOTE=longmatys;405937]...ten nahraj pomoci např. WinSCP (port 2022) na xtreamer (uživatelské jméno: admin/ heslo: sysadmin) do adresáře: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin...[/QUOTE]
Pro nasi Apple minoritu: alternativa k WinSCP je napr. muCommander nebo Cyberduck.
xblek (23)|14.4.2012 14:13
[QUOTE=longmatys;405935]Tak jsem na tom zapracoval a plugin je na svete:
Je v tom jak zdrojak, tak i build linux/xtreamer.[/QUOTE]

Mne ten filtr csfd taky nic nevyhleda, velmi laicka otazka:
proc ty original korejsky filtry nemaj zadny koncovky (napr. tam je jen "torec") a ten csfd ma .bin?
Ale netlucte me cepicema, 18 let sedim jen pred jabkem a nikdy jsem nic takovyho nezkoumal. Diky
Vlasto15 (43)|14.4.2012 15:08
....za boha neviem zosietovat cez wifi PC a prodigi.....poradte a po lopate......anglicky navod nezvladam:-)
KamilZ (10277)|14.4.2012 15:28
Tak proč si nepřečteš český? http://umax.cz/download/manualy/Prodigy_CZ_manual.pdf
Vlasto15 (43)|14.4.2012 15:52
[QUOTE=KamilZ;405977]Tak proč si nepřečteš český? http://umax.cz/download/manualy/Prodigy_CZ_manual.pdf[/QUOTE]

lebo CESKY to tam nie je!....potrebujem navod ako zosietovat PC a prodigi
Vlasto15 (43)|14.4.2012 16:10
[QUOTE=killerman27;405982]http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=auto&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fshop.xtreamer.net%2FSupport%2Fquestions%2F933%2FWindows%2B7%2BSharing

obrazky jsou sice anglicky ale vypadaji stejne ;-)[/QUOTE]

...mam a co dalej ako a co zapnut v PC a v prodigi?
padavan3 (8)|14.4.2012 19:09
[QUOTE=Vlasto15;405983]...mam a co dalej ako a co zapnut v PC a v prodigi?[/QUOTE]

PC nechať zapnute a v Prodigy: Zdroj medií-Síť-Workgroup-nazov tvojho PC-a doklikať sa na položku, ktoru si povolil zdielať v tvojomPC
whitesak (406)|14.4.2012 19:44
[QUOTE=longmatys;405937]Ok, protože už jsi druhý, tak to rychle popíšu:
1) stahni si tenhle tar.gz (https://docs.google.com/open?id=0B99JQAq8Z03nTWpzUXNzX1FBWjQ)

Vím o tom, že se v záhlaví objevuje NULL, bohužel netuším, co tam chlapíci z xtreameru hledají, zkusím je kontaktovat...[/QUOTE]
Zdar,
zkusil jsem stahnout a instalovat a me to bezproblemu funguje :-) Skvela prace. Jen jak pises se v zahlavi (nazev filmu) a nejake dalsi polozky (Director,...) jeste objevuje null. Verim, ze to vyresis, pac pak to bude skvele !
Automaticke hromadne pridavani do Jukeboxu taky funguje, posilal jsem odkaz. Strucne: Najedes normalne v mediich browsrem na adresar ve kterem mas filmy, nad nim stisk na DO klavesy 6 (menu), Get Movie Info, vyber scrapperu a jedes.
Jen je nutne mit kazdy film v samostatnem podadresari. A hleda podle nazvu souboru filmu, takze to chce rozumne nazvy ne necitelne zkratky, nemusi byt cesky, klidne v original anglictine. Talze treba Lord Of The Rings nebo The.Lord.of.the.Rings je OK, ale LOTR uz ne :-) To vsak ty longmatys jako autor vis, to spise pro ostatni :-)
KamilZ (10277)|14.4.2012 20:23
Vlasto15: Tak si ještě přečti tohle a vynech to s PDF... https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31353-Sencor-SHR-9600T?p=405923&viewfull=1#post405923

Ptáš se na základní elementární věci, které s Prodigy nemají nic společného a nastaví Ti je troufám si tvrdit kterýkoli pokročilejší uživatel, co měl někdy Windows v ruce.
killerman27 (871)|14.4.2012 20:27
longmatys

dobra prace, jsem lama a mohlo me napadnoput ze to bude v pravech, po prekopirovaniu se danemu souboru nenastavi prava na spustitelny soubor, takze to staci udela
a skutecne kdyz dam filmy do jednotlivych adresaru tak se mi zobrazi pote i v jukeboxu, ach jo, to zase bude prace :-D
xmprx (4)|14.4.2012 23:33
Poraďte mi prosím. Mám stiahnutý ten Beta csfd.cz scraper, dal som ho do adresára: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin , kazdy film mam v samostatnom adresary a aj tak mi pri vyhladavani info k filmu vypise "no movie info". Mam aj nastavene že download from: xsfd.xtreamer.bin . Kde robím chybu?
longmatys (48)|14.4.2012 23:39
[QUOTE=whitesak;406013]Zdar,
zkusil jsem stahnout a instalovat a me to bezproblemu funguje :-) Skvela prace. Jen jak pises se v zahlavi (nazev filmu) a nejake dalsi polozky (Director,...) jeste objevuje null. Verim, ze to vyresis, pac pak to bude skvele !
Automaticke hromadne pridavani do Jukeboxu taky funguje, posilal jsem odkaz. Strucne: Najedes normalne v mediich browsrem na adresar ve kterem mas filmy, nad nim stisk na DO klavesy 6 (menu), Get Movie Info, vyber scrapperu a jedes.
Jen je nutne mit kazdy film v samostatnem podadresari. A hleda podle nazvu souboru filmu, takze to chce rozumne nazvy ne necitelne zkratky, nemusi byt cesky, klidne v original anglictine. Talze treba Lord Of The Rings nebo The.Lord.of.the.Rings je OK, ale LOTR uz ne :-) To vsak ty longmatys jako autor vis, to spise pro ostatni :-)[/QUOTE]

Jasne ty (null) jsem uz opravil, delal jsem to v noci a nejak jsem na ne zapomnel. Aby se mi to dobre udrzovalo, tak jsem to vlozil na code.google.com, takze aktualni verze je k dispozici zde: https://code.google.com/p/xtreamer-prodigy-scraper-csfd/source/browse/trunk/plugin/csfd
je tam cele svn, tak, kdo se vyzna, tak to muze omrknout.
bohuzel pri akci se mi nejak potento tmdb - v linux funguje, ale build pro realtek zacal segmentation fault(na vine je externi tinyxml trida). Zkusim to poslat xtreamerum, jestli vedi co s tim. Pokud vam tmdb funguje, tak jsem pripravil i tento skript:
https://code.google.com/p/xtreamer-prodigy-scraper-csfd/source/browse/trunk/shell/tmdb.cs
opet staci pridat do plugin adresare. vyuziva to toho, ze open movie database obcas obsahuje i preklady.

Skoda, ze ty blbouni z xtreameru nenechaji plugin vratit take delku filmu, proste na to neni navratovy atribut ^^.
longmatys (48)|14.4.2012 23:43
[QUOTE=xmprx;406041]Poraďte mi prosím. Mám stiahnutý ten Beta csfd.cz scraper, dal som ho do adresára: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin , kazdy film mam v samostatnom adresary a aj tak mi pri vyhladavani info k filmu vypise "no movie info". Mam aj nastavene že download from: xsfd.xtreamer.bin . Kde robím chybu?[/QUOTE]

Zkus overit, jak psal killerman27:

[QUOTE=killerman27;406025]mohlo me napadnoput ze to bude v pravech, po prekopirovaniu se danemu souboru nenastavi prava na spustitelny soubor, takze to staci udela
a skutecne kdyz dam filmy do jednotlivych adresaru tak se mi zobrazi pote i v jukeboxu[/QUOTE]

Jinak jako uplny zaklad to muzes take overit tim, ze se pripojis pres ssh (port 2022) a spustis to rucne:
[code]/system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log[/code]
Nezapomen si pak ten /tmp/tmp.log vymazat, timhle zpusobem si to predava parametry s jukeboxem.
longmatys (48)|14.4.2012 23:54
[QUOTE=whitesak;406013]Zdar,
zkusil jsem stahnout a instalovat a me to bezproblemu funguje :-) Skvela prace. Jen jak pises se v zahlavi (nazev filmu) a nejake dalsi polozky (Director,...) jeste objevuje null. Verim, ze to vyresis, pac pak to bude skvele !
Automaticke hromadne pridavani do Jukeboxu taky funguje, posilal jsem odkaz. Strucne: Najedes normalne v mediich browsrem na adresar ve kterem mas filmy, nad nim stisk na DO klavesy 6 (menu), Get Movie Info, vyber scrapperu a jedes.
Jen je nutne mit kazdy film v samostatnem podadresari. A hleda podle nazvu souboru filmu, takze to chce rozumne nazvy ne necitelne zkratky, nemusi byt cesky, klidne v original anglictine. Talze treba Lord Of The Rings nebo The.Lord.of.the.Rings je OK, ale LOTR uz ne :-) To vsak ty longmatys jako autor vis, to spise pro ostatni :-)[/QUOTE]

Zjistil jsem, ze doporucuji, aby se adresare jmenovali () bohuzel uz nerozumim tomu, proc tu informaci o roku nepredaji tomu scrape... Ten dostane pouze informaci o jmenu filmu. Pri hromadne editaci mi pak prijde, ze to moc nefunguje (typicky nazev filmu Barbar Conan (2011,1982))
longmatys (48)|15.4.2012 00:06
[QUOTE=whitesak;405950]Zdar,
Jukebox funguje a celkem dobre - staci cist navod http://www.xtreamer.net/ver3.5/index.html

Setting up the Xtreamer Ver 3.5 Jukebox is easy:
1. Select a folder with movies or any movie file on the device TV GUI / Media sources
2. Press 6 (Menu) to GET MOVIE INFO
3. Choose a a Plug in scraper and method
4. Done

Je to jinak nez v SW Jukeboxu od komunity
Ale nic si z toho nedelej, taky jsem se chytil :-)
Pak jsem jeste hledal, jak z Jukeboxu vyhodit pripadne spatne odkazy nebo proste nenalezene filmy scrapperem aby mi tam nezavazely - je to klavesa 0 na DO ...
Co se tyce toho, ze nevidis kus obrazovky:
Zkousel jsi - Nastaveni, Konfigurace systemu, Velikost obrazovky ? Zde si pomoci dalkace nastavis viditelne hranice obrazovky, tak, aby jsi nemel zadny orez v zobrazeni...[/QUOTE]

to jsem zkousel, skutecne jsem to mel moc velke, ale i po korekci se to vubec nijak neprojevilo. Zkousel jsem i ten p.size televize, ale to bych musel bejt uplnej dxxxl,abych si takovy deformace nevsiml, takze tim to bohuzel taky neni.
longmatys (48)|15.4.2012 00:09
[QUOTE=xblek;405973]Mne ten filtr csfd taky nic nevyhleda, velmi laicka otazka:
proc ty original korejsky filtry nemaj zadny koncovky (napr. tam je jen "torec") a ten csfd ma .bin?
Ale netlucte me cepicema, 18 let sedim jen pred jabkem a nikdy jsem nic takovyho nezkoumal. Diky[/QUOTE]

Ty koncovky nejsou vubec dulezity, ani typ tech souboru, pokud si tam vytvoris textovy soubor s nazvem MamChutNaJablka.txt, tak ti to taky nabidne jako scrape plugin :D
longmatys (48)|15.4.2012 00:15
Chlapi, nevim, jestli je to muj lokalni problem, ale pri prohlizeni toho popisu filmu tam mam strasny blechy. Je to fontem? Nebo to jinak nejde, protoze toho textu je proste moc? K tizi mi budiz, ze mam Prodigy pripojenou kompozitem...
Zkouseli jste nekdo menit font? Nasli jste nejaky lepsi, nez ten default?
killerman27 (871)|15.4.2012 00:15
xmprx prava se tomu nastavuji tak že se přihlásíš klidně pomocí telnetu k prodigy a zadáš příkaz:
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd.xtreamer pokud jsi stahoval tu beta verzi

longmatys
nezapomen dat pak finalni verzi na offiko forum at to pridaji do dalsiho release FW
ja udelam instalaci do pristi verze xLiveCZ aby si to zvladli vyzkoušet i méně zdatní uživatelé, pokud ti to nebude tedy vadit
xmprx (4)|15.4.2012 00:23
ďakujem vám veľmi pekne, mám tam tú beta verziu a už to ide.

edit: tak som si uz stiahol tu zatial poslednu verziu csfd od longmatysa a teraz mi tam už nepíše ani to null, veštko ide ok.

to longmatys: Text sa mi nezdá malý, je to všetko pekne čitateľné...
longmatys (48)|15.4.2012 01:34
Ahoj, predpokladam, ze jste nikdo nestacil stahnout. Nyni to opravilo chyb, kdy hledani vracelo pouze jeden vysledek. (predtim prazdne info)