Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

Eraser07 (53)|15.4.2012 07:58
Ako mate prepojene HDD v Prodigy? ja mam v Prodigy 2TB HDD a cez USB mam 2TB a 3TB HDD ,no chcem mat aj wifi a tak som do USB pripojil USB hub a do neho HDD.Do volneho USB ...wifinu ,vsetko slape ako ma ,ale odvtedy mi Prodigy neide dialkovym ovladacom vypnut ...musim ho pokazde vypnut rucne,uz som aj skusal rozne kombinacie pripojenia,jeden HDD do USB a do hubu wifi a druhy HDD no stale sa neda ovladacom vypnut.Ked som nepouzil wifinu a do usb v Prodigy dal len HDD tak ide vypnut aj ovladacom.....vie niekto poradit?preco a ako na to ? Budem vdacny za kazdu radu....
Vlasto15 (43)|15.4.2012 09:55
...v prodigi mam media-siet-workgroup...ked otvorim workgroup nic tam nie je len polozka prodigi....co dalej?:-(
padavan3 (8)|15.4.2012 10:32
[QUOTE=Vlasto15;406068]...v prodigi mam media-siet-workgroup...ked otvorim workgroup nic tam nie je len polozka prodigi....co dalej?:-([/QUOTE]

Tak toto je na dlhšie. Ak to chceš poriešiť tak sa mi ozvi na SZ. Nemienim to tu zbytočne zasierať.
whitesak (406)|15.4.2012 10:44
[QUOTE=longmatys;406053]Ahoj, predpokladam, ze jste nikdo nestacil stahnout. Nyni to opravilo chyb, kdy hledani vracelo pouze jeden vysledek. (predtim prazdne info)[/QUOTE]
Zdarec,
zkusil jsem revision 17, ale tato me narozdil od prvniho releasu nefunguje.
Zkusil jsem prikazovou radku, ale bohuzel soubor /tmp.log ani csfd.search.xml v tmp se nevytvoril. Nicmene vypis v telnet terminalu vypadal bez problemu:
# /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log
keyword: kolja
--2012-04-15 07:38:21-- http://www.csfd.cz/hledat/?q=kolja
Resolving http://www.csfd.cz... 78.24.9.30
Connecting to http://www.csfd.cz|78.24.9.30|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: unspecified [text/html]
Saving to: `/tmp/csfd.search.xml'

[ <=> ] 12,751 --.-K/s in 0.01s

2012-04-15 07:38:21 (925 KB/s) - `/tmp/csfd.search.xml' saved [12751]
xblek (23)|15.4.2012 11:19
[QUOTE=longmatys;406049]Chlapi, nevim, jestli je to muj lokalni problem, ale pri prohlizeni toho popisu filmu tam mam strasny blechy. Je to fontem? Nebo to jinak nejde, protoze toho textu je proste moc? K tizi mi budiz, ze mam Prodigy pripojenou kompozitem...
Zkouseli jste nekdo menit font? Nasli jste nejaky lepsi, nez ten default?[/QUOTE]
Ahoj. Ne, neni to fontem. Vyzkousel jsem jich cca 50 a u nekterych, co maji stredni vysku pismena vyssi a maji pismeno i sirsi nez ten predinstalovany font to vypada o neco lip. Ale nic zasadniho. Psal jsem to jako problem na oficial forum, myslim ze uz tam bylo vic takovych pripominek i od dalsich lidi a odpoved byla, ze to vyresi v dalsim FW RC3. Doufejme tedy.
Akorat nevim jak to budou resit s tim, kdyz se tam popis nevejde (coz i u tech blech se mi uz ted parkrat stalo). Zatim to neresi nijak a proste zbytek textu neni videt. Snad udelaji nejake rolovani.
Jinak zmena fontu je trochu problematicka v tom, ze si zmenis nejen systemovy font ale soucasne font pro titulky. A urcite pismo, ktere bude vypadat dobre v te velikosti co maji nabidky a popisy uz bude vypdat blbe ve velikosti co potrebujes pro titulky. Idealni by bylo mit moznost zvolit jiny systemovy font a jiny pro titulky.
vladocigi (30)|15.4.2012 11:43
[QUOTE=whitesak;406075]Zdarec,
zkusil jsem revision 17, ale tato me narozdil od prvniho releasu nefunguje.
Zkusil jsem prikazovou radku, ale bohuzel soubor /tmp.log ani csfd.search.xml v tmp se nevytvoril. Nicmene vypis v telnet terminalu vypadal bez problemu:[/QUOTE]

tiez som to skusal cez konzolu vo winscp a vypise chybu a tmp.log sa nevytvori:
[ATTACH=CONFIG]17467[/ATTACH]

skusal som aj /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/tmdb -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log

z tmdb mi to bez problemov urobilo tmp.log aj z vypisom...
chyba.jpg
killerman27 (871)|15.4.2012 11:49
v revizi 17 je nejaka chybka uz je to nahlaseno zde: https://code.google.com/p/xtreamer-prodigy-scraper-csfd/issues/list

funkcni je revize 14, primy odkaz na stazeni zde: https://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn-history/r14/trunk/plugin/csfd
longmatys (48)|15.4.2012 16:32
[QUOTE=vladocigi;406090]tiez som to skusal cez konzolu vo winscp a vypise chybu a tmp.log sa nevytvori:
[ATTACH=CONFIG]17467[/ATTACH]

skusal som aj /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/tmdb -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log

z tmdb mi to bez problemov urobilo tmp.log aj z vypisom...[/QUOTE]

BUG - Opraveno v aktuální revizi
longmatys (48)|15.4.2012 16:35
[QUOTE=xblek;406084]Ahoj. Ne, neni to fontem. Vyzkousel jsem jich cca 50 a u nekterych, co maji stredni vysku pismena vyssi a maji pismeno i sirsi nez ten predinstalovany font to vypada o neco lip. Ale nic zasadniho. Psal jsem to jako problem na oficial forum, myslim ze uz tam bylo vic takovych pripominek i od dalsich lidi a odpoved byla, ze to vyresi v dalsim FW RC3. Doufejme tedy.
Akorat nevim jak to budou resit s tim, kdyz se tam popis nevejde (coz i u tech blech se mi uz ted parkrat stalo). Zatim to neresi nijak a proste zbytek textu neni videt. Snad udelaji nejake rolovani.
Jinak zmena fontu je trochu problematicka v tom, ze si zmenis nejen systemovy font ale soucasne font pro titulky. A urcite pismo, ktere bude vypadat dobre v te velikosti co maji nabidky a popisy uz bude vypdat blbe ve velikosti co potrebujes pro titulky. Idealni by bylo mit moznost zvolit jiny systemovy font a jiny pro titulky.[/QUOTE]

Koupil jsem si composite kabel a díky tomu mám i vyšší rozlišení. Nyní po změně rozlišení na 1050i(? nebo co to sakra je) už to je krása. Holt composite patří do historie. Každopádně jsem netušil, že to bude s tím compositem tak hnusný. (fakt nečitelný)
longmatys (48)|15.4.2012 16:37
[QUOTE=whitesak;406075]Zdarec,
zkusil jsem revision 17, ale tato me narozdil od prvniho releasu nefunguje.
Zkusil jsem prikazovou radku, ale bohuzel soubor /tmp.log ani csfd.search.xml v tmp se nevytvoril. Nicmene vypis v telnet terminalu vypadal bez problemu:
# /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log
keyword: kolja
--2012-04-15 07:38:21-- http://www.csfd.cz/hledat/?q=kolja
Resolving http://www.csfd.cz... 78.24.9.30
Connecting to http://www.csfd.cz|78.24.9.30|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: unspecified [text/html]
Saving to: `/tmp/csfd.search.xml'

[ <=> ] 12,751 --.-K/s in 0.01s

2012-04-15 07:38:21 (925 KB/s) - `/tmp/csfd.search.xml' saved [12751][/QUOTE]

Opraveno v aktuální revizi. Ještě lepší na ten test je:
[code]# /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd -l en -s -k kolja -o /tmp/tmp.log;echo $?[/code]
Tím to pak na konci vypíše i návratový kód, pokud to doběhlo ok, tak to bude 0, jinak 255 (aka -1)
longmatys (48)|15.4.2012 16:43
[QUOTE=killerman27;406050]xmprx prava se tomu nastavuji tak že se přihlásíš klidně pomocí telnetu k prodigy a zadáš příkaz:
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd.xtreamer pokud jsi stahoval tu beta verzi

longmatys
nezapomen dat pak finalni verzi na offiko forum at to pridaji do dalsiho release FW
ja udelam instalaci do pristi verze xLiveCZ aby si to zvladli vyzkoušet i méně zdatní uživatelé, pokud ti to nebude tedy vadit[/QUOTE]

Já jim to píšu do toho téma o scrape pluginech. Ten xLiveCZ mi přijde o mnoho flexibilnější, věřím tomu, že si za chvíli v csfd změní layout a zase se to bude měnit. Když vidím flexibilitu xtreamer developerů, tak bych se na ně nerad spoléhal. (Nechápu, proč už dávno nemají update pro jednotlivé komponenty ala xLiveCZ)
Dost mne pobavili s jejich přístupem k tinyxml bugovému překladu pro xtreamer... Škoda, že ten systém neudělají pořádně modulární, to by se z toho daly vymačkat věci. Jukebox je typický příklad, bůhví, kdy vylezou s těmi skiny a vůbec možností ovlivnit vzhled jukeboxu (data navíc)
killerman27 (871)|15.4.2012 16:53
s tou jejich flexibilitou mas pravdu, je to to same jak vydali FW3.5RC1 kde byli upozorneni jeste pred vydanim nna chybu libcurl knihovny a snad dva dny na to vydali RC2 ktera defacto jen opravila chybu teto knihovny
xblek (23)|15.4.2012 17:04
longmatys - Koupil jsem si composite kabel...
-------------------
To co jsem ti psal byla jen objektivni vec, ze ty informace u filmu jsou fakt malym pismem a slibili reseni v RC3.
Jinak samozrejme ze to ovlivnuje i nastaveni rozliseni, cca to bude jako u pocitace - nekdy je pismo na monitoru ostre, citelne, pri jinem rozliseni je rozmazany nebo mrnavy...
Ale urcite si zkus i nejaky jiny fonty.
zlesi (13)|17.4.2012 09:31
Pánové, nevíte prosím náhodou někdo, jak udělat abych viděl na svém Philips streamium moje Prodigy a HDD v nem pres UPnP a mohl z neho hrat MP3 na tom Philipsu ? Mám Prodigy bez wi-fi, pouze připojené kabelem do wifi routeru, ale na něm mám UPnP povoleno. Nebo si nakonec přeci jenom budu muset tu anténu k mému ne-wifi-ovému prodigy dokoupit ? Nebo něco v nastavení (DLNA i NAS mám v system services povoleno. Taky "Transmision" i když nevím co to je a v návodu jsem se to nedočetl. Musím snad povolit ještě air play ?)
Předem díky za jakékoliv vodítko...Martin
whitesak (406)|17.4.2012 10:17
Prodigy i SW3 ma udelany v ramci DNLA pouze DLNA Renderer. To znamena, ze muzes na Prodigy napriklad z mobilniho telefonu s podporou DLNA posilat muziku obrazky nebo video a toto na televizi pomoci Prodigy poustet. Neboli - video mam na founu, pustim ho ve founu, ale na founu si vyberu, ze zobrazovat nechci na founu, ale na Prodigy. Neboli je to presne opacny smer, nez chces ty. Ty by jsi chtel na founu (nebo v tvem pripade na tom Philipsu) poustet pres DLNA soubory co lezi na Prodigy. No a to Prodigy nepodporuje. Zadne nastaveni ani Wi-Fi antena tomu nepomuze :-(.
Pokud by jsi tuto zalezitost fak moc chtel, tak jedina cesta je instalovat do Prodigy napr. minidlna, viz napr navod zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20485-Novy-Xtreamer-Media-Player?p=402506#post402506
zlesi (13)|17.4.2012 11:14
[QUOTE=whitesak;406403]Prodigy i SW3 ma udelany v ramci DNLA pouze DLNA Renderer. To znamena, ze muzes na Prodigy napriklad z mobilniho telefonu s podporou DLNA posilat muziku obrazky nebo video a toto na televizi pomoci Prodigy poustet. Neboli - video mam na founu, pustim ho ve founu, ale na founu si vyberu, ze zobrazovat nechci na founu, ale na Prodigy. Neboli je to presne opacny smer, nez chces ty. Ty by jsi chtel na founu (nebo v tvem pripade na tom Philipsu) poustet pres DLNA soubory co lezi na Prodigy. No a to Prodigy nepodporuje. Zadne nastaveni ani Wi-Fi antena tomu nepomuze :-(.
Pokud by jsi tuto zalezitost fak moc chtel, tak jedina cesta je instalovat do Prodigy napr. minidlna, viz napr navod zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20485-Novy-Xtreamer-Media-Player?p=402506#post402506[/QUOTE]

Moc diky za profirychlou profiodpověď, ušetří mi to spoustu amatérských pokusů do dvou hodin do rána :)
Vlasto15 (43)|18.4.2012 12:14
.....chcem sa takto verejne podakovat killermanovi27 za ochotu a naslednu pomoc s prodigi.....DAKUJEM si fakt IT GURU:-)
Vlasto15 (43)|18.4.2012 12:44
...hmm...v prodigi mam 3D film....telku nameam 3D...kde sa prepina v prodigi na 2D?Nebavi ma pozerat film dvojmo:-)
Seidl (73)|18.4.2012 14:23
[QUOTE=Vlasto15;406544]...hmm...v prodigi mam 3D film....telku nameam 3D...kde sa prepina v prodigi na 2D?Nebavi ma pozerat film dvojmo:-)[/QUOTE]

No já myslím, že pokud máš film ve 3D tak si ho ve 2D nepřehraješ :-(
Vlasto15 (43)|19.4.2012 08:37
[QUOTE=Seidl;406549]No já myslím, že pokud máš film ve 3D tak si ho ve 2D nepřehraješ :-([/QUOTE]

neda sa v prodigi niekde prepinat z 2D na 3D?
buzzfuzz (30)|19.4.2012 09:23
[QUOTE=Vlasto15;406607]neda sa v prodigi niekde prepinat z 2D na 3D?[/QUOTE]


Nie je jednoduchsie si ten film kupit alebo stiahnut v 2D? To jak keby si si kupil HUMMER a riesil ci si s nim mozes zajazdit na indoor motokarovej drahe.
Pytkin (7947)|19.4.2012 09:33
[QUOTE=Vlasto15;406607]neda sa v prodigi niekde prepinat z 2D na 3D?[/QUOTE]

a tvoja telka to nevie ?
THeBaNDiT (497)|19.4.2012 11:33
[QUOTE=Seidl;406549]No já myslím, že pokud máš film ve 3D tak si ho ve 2D nepřehraješ :-([/QUOTE]ak predpokladam, ze Prodigy a SideWinder3 maju prakticky totozne firmwary (3.5 RC2), tak staci pocas prehravania 3D filmu stlacit na dialkovom ovladani tlacidlo 6 a vo vyskocenej ponuke zvolit mod 2D. U mna to takto bez problemov funguje, 3D film mozem pozerat v 2D (filmy uz mam, ale okuliare este nie).
killerman27 (871)|19.4.2012 11:40
hmmm, ale tahle volba asi neni aktuvni pokud neni pripojen 3D TV, protoze ja ji tam nemam, coz je ale skoda
Bruttus (28)|19.4.2012 18:37
Prosím o radu.
Mám FW 3.5RC2 a zkusil jsem několikrát dle návodů na tomto foru nainstalovat plugin csfd revize18. Všechny tři pluginy csfd,tmdb a torec mi projedou adresáře s filmovými soubory. Při projíždění se ukazují názvy filmů včetně dalších informací a po skončení přepnu na jukebox movie a není tam nic. Co dělám blbě?
killerman27 (871)|19.4.2012 21:27
nedelas blbe nic, rekl bych ze tam maji chybu a slibujou opravu v dalsi verzi, mi to delalo taky
nejsem si jisty cim se to opravilo ale smazal jsem skryty adresar jukebox co byl na hdd v prodigy a pak jsem znovu skenoval, pak uz se mi to v jukeboxu objevilo

jinak strucny a jednoduchy navod na instalaci csfd primo z konzole
pomoci telnetu se pripojte na prodigy
do prikazoveho radku pak zkopiruj nasledujici prikazy, co radek to prikaz potvrzovany entrem
[code]
cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit
[/code]
Vlasto15 (43)|20.4.2012 11:32
[QUOTE=buzzfuzz;406609]Nie je jednoduchsie si ten film kupit alebo stiahnut v 2D? To jak keby si si kupil HUMMER a riesil ci si s nim mozes zajazdit na indoor motokarovej drahe.[/QUOTE]

....pocuvaj kamos.....pytal som sa slusne tak ak vies odpovedz ak nie tak mlc!....na tvoje infantilne reci tu nikto nie je zvedavy:-/
Martyn6 (6)|20.4.2012 16:06
Tak zacinam taky pokukovat po upgradu meho prvniho Xtreameru (jeste uplne prvni model s aktivnim vetrackem:) jsem s nim spokojen, ale preci jen me stve zastarale graficke rozhrani, celkova pomalost pristroje pri prochazeni menu a hlavne cekam na 3D telku (Panak ST50) tudiz potrebuju neco co se dokaze poprat i s 3D Ripy (coz predpokladam prvni xtreamer neda?).
Kazdopadne Prodigi se mi dost libi, otazka je mozne to pouzit jako maly NAS server? Pichul bych do nej 3TB disk (co rikate na Seagate Barracuda, bude kamaradit?) a chtel bych do nej posilat obsah rovnou pres sit - muj soucasny xtreamer je silene pomalej - na nej mam pripojeny externi 1TB WD My Book, Xtreamer kabelem primo do gigoveho routeru a ta rychlost je hrozna, zatim jsem disk vzdy prenesl k pocitaci a naladoval ho naprimo pres usb, ale tohle reseni uz me moc neba:o)
killerman27 (871)|20.4.2012 16:41
no myslim ze rad budes dal ladovat xtreamer primo misto po siti, tady mas prehled rychlosti kopirovani na prodigy:

Rychlosti přenosu dat
Typ přenosu Rychlost
100 Mb LAN (z PC na Prodigy) 6-9 MB/s
1000 Mb LAN (z PC na Prodigy) 9-12 MB/s
USB 3.0 (z Prodigy na PC) 33-35 MB/s

jinak mam SW, defacto to same co mas ty jen s pasivem i prodigy, za sebe muzu rict ze SW ma sve kouzlo a nedam na nej do dneska dopustit.
longmatys (48)|20.4.2012 18:59
[QUOTE=killerman27;406791]no myslim ze rad budes dal ladovat xtreamer primo misto po siti, tady mas prehled rychlosti kopirovani na prodigy:

Rychlosti přenosu dat
Typ přenosu Rychlost
100 Mb LAN (z PC na Prodigy) 6-9 MB/s
1000 Mb LAN (z PC na Prodigy) 9-12 MB/s
USB 3.0 (z Prodigy na PC) 33-35 MB/s

jinak mam SW, defacto to same co mas ty jen s pasivem i prodigy, za sebe muzu rict ze SW ma sve kouzlo a nedam na nej do dneska dopustit.[/QUOTE]
Za sebe musím říct, že z PC na Prodigy USB3.0 mi to jde 50-60MB/s

Jinak jsem narazil na nepříjemný problém, že když jsem tam upravoval adresářovou strukturu přes sambu z widle7, tak to chvíli šlo. Pak při přejmenování adresáře mi ho zduplikovalo a starý jsem zkusil smazat, to prošlo, nicméně adresář zůstal a druhý pokus o smazání skončil chybou. Po restartu nebyly na xtreameru vůbec žádné změny! Dost mne to překvapilo, takovéhle náhodné problémy fakt nemusím.

Jinak čím víc jsem toho na fórech četl, tak tím víc nestačím kroutit hlavou. Vývoj xtreameru je opravdu zvláštní a nechápu, že nepodporují nějaký bug tracking systém. Na jednu stranu tvrdí, jak jsou otevření a pak se to pytlíkuje po fórech, přijde mi, že to je naprosto neudržitelný stav (zvlášť, když s novou verzí fw už většina předchozích tvrzení neplatí)

Chtěl jsem jim to někam napsat, ale vlastně vůbec nevím kam, protože tématicky se to vlastně vůbec nikam nehodí.

Nejvíc mne štvou, že se alibisticky vymlouvají na Realtek a přitom chyby v jukeboxu jsou jednoznačně na straně vývojářů UI.
neo001 (9)|20.4.2012 19:42
Vyšiel firmware 3.5 RC 6 k Xtreamer Prodigy:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a pre Xtreamer Sidewinder 3:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
diamoond (3)|21.4.2012 09:09
nazdar vsetci,

pls, nevie niekto ako mozem movie jukebox v 3.5rc2 refreshnut? vymazal som totiz filmy z filesystemu, ktore som si pred tym tagoval, ale v jukeboxe su stale uvedene. Prezeral som subory prodigy a vyzera to tak, ze si to uchovava v binarnom subore movie.db, do toho vsak zatial nechcem moc sahat :)

moc dik za odpoved.
killerman27 (871)|21.4.2012 11:13
tlacitkem "0" na Do muzes z moviejukeboxu fily pomazat po jednom
Bruttus (28)|21.4.2012 22:08
[QUOTE=killerman27;406694]nedelas blbe nic, rekl bych ze tam maji chybu a slibujou opravu v dalsi verzi, mi to delalo taky
nejsem si jisty cim se to opravilo ale smazal jsem skryty adresar jukebox co byl na hdd v prodigy a pak jsem znovu skenoval, pak uz se mi to v jukeboxu objevilo

jinak strucny a jednoduchy navod na instalaci csfd primo z konzole
pomoci telnetu se pripojte na prodigy
do prikazoveho radku pak zkopiruj nasledujici prikazy, co radek to prikaz potvrzovany entrem
[code]
cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit
[/code][/QUOTE]

kilerman díky, jseš dobrej. Funguje to akorát se mi u některých adresářů s filmem skenování zasekne, prodigy se restartuje a v jukeboxu nic není.když jsem ty filmy vymazal tak to funguje perfekně. Vřelé díky i longmatysovi za vytvoření pluginu.
xblek (23)|22.4.2012 10:33
Ahoj, pokud je tu jeste jiny vlastenec, co si pojmenoval filmy cesky i s hackama a carkama - podivej se prosim jak se ti radi filmy.
Ja mam ceske znaky az na konci - viz film Mame papeze, kdy dlouhe "a" je az na konci seznamu.
(netyka se Jukeboxu, tam se to radi dle pridani, ne dle abecedy. Jde normalne o slozku kde mate filmy - z pocitace to vidim normalne, v Prodigy jsou ceske znaky nakonci).
diky
[ATTACH=CONFIG]17600[/ATTACH]
DSC01689.JPG
xblek (23)|22.4.2012 10:43
Ahoj, CSFD filtr mi obcas za nazev filmu prida nejake paznaky ( Je to vec csfd.cz nebo mych prstu na klavesnici, neznalosti...?
diky
[ATTACH=CONFIG]17602[/ATTACH]
DSC01687.JPG
BystraR (39)|22.4.2012 11:25
Chci se zeptat nekoho kdo ma firmware 3.5 RC 6. Ja kdyz zacnu prehravat treba DVD tak se me Prodigy cca po 20 minutach restartuje. Mate nekdo podobny problem?
EDIT: Nemuze to byt treba tim, ze se zpomali HDD? drive se me ta hlaska ukazovala bezne "zpomaleni HDD" ale ted se me uz neukazuje, proste se me Prodigy restartuje.

EDIT2: Jo presne tak jak podemnou pises xblek, mam novejsi silver.
xblek (23)|22.4.2012 12:25
[QUOTE=BystraR;407043]Chci se zeptat nekoho kdo ma firmware 3.5 RC 6. ... tak se me Prodigy cca po 20 minutach restartuje. [/QUOTE]
Na oficial foru jsem videl dost stejnych stiznosti.
Myslim, ze si tam vzdy stezovali majitele Silver a Black. Tipnul bych tedy, ze ty mas taky jeden z nich.
Ja mam prvni noname Prodigy a ten ten problem nemel nikdy s zadnym fw, ani s RC6. Takze nepomuzu, jen trochu smeruju kde by to mohlo byt zakopany, kdyz se to prvnich Prodigy netyka. Asi bych zkusil oficial forum (i stim info, ze se to tyka tech novejsich), snad se tim budou zabyvat, kdyz tech stiznosti tam bude vic.
Vlasto15 (43)|22.4.2012 14:46
Po zapnuti prodigi mi rusi signal DVB-T aj ten co je v prodigi aj ten co mam v telke....ma porazi:-(
longmatys (48)|22.4.2012 15:42
[QUOTE=diamoond;406857]nazdar vsetci,

pls, nevie niekto ako mozem movie jukebox v 3.5rc2 refreshnut? vymazal som totiz filmy z filesystemu, ktore som si pred tym tagoval, ale v jukeboxe su stale uvedene. Prezeral som subory prodigy a vyzera to tak, ze si to uchovava v binarnom subore movie.db, do toho vsak zatial nechcem moc sahat :)

moc dik za odpoved.[/QUOTE]
Ten movie db je obycejna SQL lite databaze, kterou muzes editovat databazovymi programy. Jsou tam jen asi 2 tabulky, ktere muzes dle potreby promazavat pomoci sql.
jayd (117)|22.4.2012 18:55
No mě spíš fancinuje, že firmware 3.5 RC 6 mění MAC adresu zařízení, nebo se to tak alespoň tváří, takže nefunguje DHCP...
longmatys (48)|22.4.2012 19:50
[QUOTE=xblek;407038]Ahoj, CSFD filtr mi obcas za nazev filmu prida nejake paznaky ( Je to vec csfd.cz nebo mych prstu na klavesnici, neznalosti...?
diky
[ATTACH=CONFIG]17602[/ATTACH][/QUOTE]

Ahoj, je to samozrejme bug, opravil jsem.
Staci znovu aplikovat:
[code]
cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit
[/code]
P800 (13)|22.4.2012 20:58
[QUOTE=longmatys;405937]Ok, protože už jsi druhý, tak to rychle popíšu:
1) OBSOLETE: stahni si tenhle tar.gz (https://docs.google.com/open?id=0B99JQAq8Z03nTWpzUXNzX1FBWjQ)
1a)stahni si rovnou aktualni csfd zde: https://code.google.com/p/xtreamer-prodigy-scraper-csfd/source/browse/trunk/plugin/csfd
2) OBSOLETE: uvnitr najdes soubor csfd-xtreamer.bin, ten nahraj pomoci např. WinSCP (port 2022) na xtreamer (uživatelské jméno: admin/ heslo: sysadmin) do adresáře: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin
2a) Stahnuty soubor csfd nahraj pomoci např. WinSCP (port 2022) na xtreamer (uživatelské jméno: admin/ heslo: sysadmin) do adresáře: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin
3) [code]chmod +x /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd[/code]
4) nyní musíš restartovat svoje Prodigy
5) Po restartu najeď pomocí prohlížeče médií na nějaký film/adresar a po stisknutí 6 vyber GetMovieInfo, zde jiz bude k dispozici novy plugin csfd
6) nyní když pustíš Jukebox, tak uvidíš cover od novych filmu

Vse uz by nyni melo fungovat, tak to zkuste nekdo otestovat.[/QUOTE]

Provedl jsem dle návodu, jsem schopen stahovat přes CSFD obaly, ovšem od tohoto kroku mi informace o filmu nestáhne ani tmdb. Zkoušel jsem přehrát firmware (aktuální verze 3.5 RC6), nic. Jsem frustrován, netuším kde dělám chybu.
frixo (38)|23.4.2012 12:13
[QUOTE=whitesak;405872]Hoj chlapi,
funguje vam na Prodigy s novym FW 3.5RC2 prehravani Dolby TrueHD? Ja na SW3 s novym FW 3.5RC2 zjistil ze ne.
Testovaci soubor "Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv" (Dolby TrueHD 7.1) - SW3 to detekuje uz pri inormaci stiskem klavesu i (info) je je to Dolby Digital 2.0 a stejne tak to pousti do Receiveru
Zajimave je vsk ze DTS Master Audio (DTS MA) 7.1 jede naprosto bez problemu - testovaci soubor "hd_dts_living_world_of_audio_lossless.m2ts". Tento soubor spravne detekuje jako DTS MA (sice info po klavese i rika DTS HD 5.1), ale pousti to ven do receiveru spravne DTS MA 7.1.
Takze to vypada - DTS MA - OK, Dolby TrueHD - spatne.

EDIT: Omlouvam se velice, vse je OK. Nevim proc jsem si myslel, ze v Samsung demo je TrueHD. Neni. Z jinym vzorkem kde skutecne je, jede vse jak ma...[/QUOTE]

Zdravim all,
tak ja mam problem ze od doby noveho FW mi DTSHD jede pouze jako DTS a ThrueHD jen jako dolby stereo. Zkousel jsem kde co menit v nastaveni a porad stejne. Pred uploadem FW vse bylo jak ma
Wasko (1)|23.4.2012 14:56
Zdravím,
mám prodigy už od minulého roku a mám s ním dosť zvláštny problém a neviem či a ako vôbec by som to mohol reklamovať. So základným firmwerom 3.0.0. ide všetko ako má, až na to že v niektorých filmoch rozzrní obraz ako ISO 1600 pri fotografiách, ale akonáhle nahrám novší firmware tak mi všetky filmy sekajú obraz. Najlepšie je to viditeľné na 24p keď film každých 10s viditeľne trhne, akoby dobehol čas. Keď neprepnem na 24p tak je obraz trhaný vkuse. Pri novom firmware 3.5 RCxx sa v nepravidelných intervaloch, ale cca do 30 minút stále reštartuje...
Keď to dám na reklamačku tak prvé čo servis spraví tak tam nahodí základný firmware a pošle naspäť, že závada sa neprejavila.
Vedel by niekto poradiť čo s tým????
killerman27 (871)|23.4.2012 16:46
ahoj, resi se to i na offiko foru
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
stejny problem tam mel uzivatel s nickem Tomik, ma napsano ze je z CR, zkus mu napsat treba ti poradi, nekde jsem tam zahlid jeho reseni.
ale lepsi asi bude kdyz mu napises

z fora, odpoved od Tomika:

[quote]
I am having first Prodigy 2011 model:
This is strange - I had to downgrade to 3.0.5 Open Beta because of Prodigy rebooting after trying all different settings, connections and upgrading to 3.5RC1 or 3.5RC2. (see the communication above)

What I did yesterday:
- disconnected Prodigy from power to 20 mins
- disconnected all cables (usb, antenna, LAN)
- did emergency upgrade with USB to 3.5RC6
- after completing the installation switch off using IR controller
- swith on, factory default, setting up the parameters (video, audio, personalization
- switch off, switch on

Now I am not having any reboots while playing .mkv or other files from internal HDD or USB.
I am not sure if it is because of the way I did the upgrade (I did the same for RC1 and RC2 and the device was rebooting in every 15-20 mins), but finally no reboots for my device:) I will slowly try to test other features like DVB-T, Jukebox, LAN streaming, live content, etc...at the moment I am happy (playing the movies is the most important thing for me).

Hope it is not reversible:))))

Thanks:)
[/quote]
jannk (37)|23.4.2012 21:35
Funguje uz v poslednim fw spolehlive prijem iVysilani a dalsi online archivy ceskych televizi?
killerman27 (871)|23.4.2012 23:12
nechci te zklamat ale ono to defacto nema s firmwarem nic spolecneho, archiv ivysilani pokud vim funguje dobre, alespon nemam reportovany nejaky zasadni problem
mirio (22)|24.4.2012 10:47
Chlapi, jde nějak přímo v Prodigy kopírovat soubory z interního disku na disk přenosný (připojený přes USB)? Přes wifi mně to fakt moc nebaví... :-) Díky.
frixo (38)|24.4.2012 13:32
Tak zvuk uz mi bezi jak ma kdyz jsem dal posledni FWRC6 akorat nevim jak ma fungovat archiv TV Nova. Od doby co to maj jako Voyo tak mi nejde pustit nic :( Da se s tim neco delat? Poradi nekdo co a jak?