Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

jval (38)|31.8.2012 18:59
Tak mě mizí ty soubory ať už je nakopíruju odkudkoliv. Pevnou ip jsem zkoušel jak na routeru, tak i přímo v prodigy. Nemáte někdo vyzkoušený nějaký FW třeba i nižší RC na kterém se soubory neztrácejí? Takhle je zařízení teoreticky nepoužitelné.
Eraser07 (53)|2.9.2012 01:12
[QUOTE=jval;423032]Tak mě mizí ty soubory ať už je nakopíruju odkudkoliv. Pevnou ip jsem zkoušel jak na routeru, tak i přímo v prodigy. Nemáte někdo vyzkoušený nějaký FW třeba i nižší RC na kterém se soubory neztrácejí? Takhle je zařízení teoreticky nepoužitelné.[/QUOTE]

po pripojeni HDD k PC tam tie subory mas ,ci nie? a FW nahravas podla navodu na nete, alebo cez menu v Prodigy? tento problem bol len pri prvom FW
jval (38)|2.9.2012 09:25
Řekněme, že mám složku Obsah/Filmy_nevidel a film Avengers.avi

Různé cesty:
Knihovna médií->zdroj médií->HDD->Obsah->Filmy_nevidel (soubory se nezobrazí)
Oblíbené->Filmy_nevidel (soubory se nezobrazí)
Knihovna médií->typ média->Filmy (soubory se zobrazí a najdu mezi nimy i Avengers.avi o kterém vím že je ve složce Filmy_nevidel)

FW jsem nahrával podle návodu na netu, čili dlouhý stisk kolečka atd. dle umax.cz

Další problém je to že přístroj strašně dlouho startuje, třeba i 2 minuty.
Zkusím FW ještě znovu přehrát, protože teď mě napadá, jeslti já jsem náhodou nenahrál FW pro DVB-T verzi prodigy.
jval (38)|2.9.2012 09:32
Tak jsem nahrál znova FW RC10. Bohužel situace je stejná, snad jedině ten start se trochu zrychlil. Ale soubory stále neukazuje.

Ještě mě napadá, že se při upgrade FW se má odpojit WiFi anténa, tak na to jsem tedy nepřišel jak ji vyndat. Jde to vůbec?
blazom (27)|10.9.2012 12:03
ked zapojim HDD do PC tak mi vzdy vyskoci hlaska o preskenovanie a najdeni chyb...toto mi vzdy pomoze odstranit chyby a zobrazit chybajuce subory....
problem asi bude, ze si xtreamer uklada index do tej linuxovej particie a hlada to tam...takze aj ked su subory fyzicky na HDD na particii NTFS tak on ich nevidi lebo zoznam suborov cita z tej druhej particie
...preto si vzdy po starte aktualizuje tento index preskenovanim HDD...

treba vyskusat:
naformatovat cely HDD v PC bez linuxovej particie a vypnut skenovanie HDD pri starte - bude to vlastne to iste ako ked pripojis HDD cez USB
Seidl (73)|11.9.2012 00:34
Chtěl jsem se zeptat jak funguje DVB-T tuner? Je nahrávání bezproblémové? Jde nastavit čas nahrávání zcela ručně nebo se musí využívat EPG? Lze nahrávat dva pořady najednou? Dík za odpovědi...
Konradek (47)|11.9.2012 12:11
Seidl: Z mého pohledu rozhodně nemohu Prodigy na bezproblémové nahrávání doporučit. V nejnovější verzi 3.5RC10 není funkční probuzení z režimu spánku při nastaveném nahrávání a v předchozí verzi RC9 je druhý tuner pro nahrávání téměř nepoužitelný (předpokládám, že stejně se chová i ve verzi RC10, jak píšou vždy na jejich fóru - proč tu chybu opakujete, když nebyla uvedená v seznamu oprav...). Pouze zřídka se nahrají oba pořady, ve většině případů pouze ten první nastavený u druhého se nezvolí správný program a nahrává úplně něco jiného, než je nastaveno. Nastavím-li 2 pořady, které jsou časově hned za sebou, ten druhý se prostě také nenahraje. A ještě dobrá věc, začnu-li přehrávat zrovna nahrávaný pořad (tedy s časovým posunem) a stisknu směrový kříž pro posun vpřed o 3 min., v lepším případě je nefunkční zvuk a v tom horším se restartuje a je po nahrávání :-) Časové nahrávání lze nastavit zcela ručně. Vlastním ještě Sencor9600T a tam nahrávání včetně využití obou tunerů funguje naprosto korektně... Mimochodem, záhadné restarty a podivné chování se u tohoto zázraku stávají alespoň na můj vkus poměrně často...
Seidl (73)|11.9.2012 16:15
Díky za odpověď. Tak to jsi mě trochu zklamal... Myslel jsem, že zároveň s prehrávačem získám i náhradu za video. Občas nahráváme seriály a filmy když nejsme doma.
Htichac (9)|11.9.2012 20:57
Ahoj po aktualizaci na 3.5 RC10 mi nejdou natáhnout infa o filmech z CSFD. Máte taky tento problém a případně řešení??
buzzfuzz (30)|12.9.2012 11:02
sledujem ze pri kazdej dalsej RC verzii je viac a viac problemov :-) hlavne ze teraz riesia toto http://www.xtreamermobile.com/
Je to jedna skur banda smejdov. Verzia 4.0 mala byt kedy ?
Zlate dobre aTV2 s JB.
Moj prodigy sluzi ako NAS pre aTV2 a myslim ze viac si ani nezasluzi.
marcussek (1)|23.9.2012 21:17
Zdravím mám problém s xtreamrem prodigim, jedná se o to že se neuvěřitelně seká při pohymu v menu. Je to tak hrozné že musím třeba 5x zmačknout šipku do prava než prodigi zareaguje, popřípadě se místo pohybu do prava začne zeslabovat zvuk popřípadě to udělá ůplně jiný příkaz než co chcu. Opravdu už nevím co stím protože abych 10 minut najižděl do složky kde mám film tak to už je na mě moc. Abych upřesnil mám vyplý android a firmware 3.5RC10-Prodigy. Za nějaké rady co stím m ůže být budu opravdu vděčný předem Dík.
blazom (27)|24.9.2012 15:44
asi vadny dialkovy ovladac alebo IR prijimac...moj reaguje svizne ...
blazom (27)|24.9.2012 15:50
Inak sa vas chcem opytat...
mam router Belkin N+ (1G LAN porty) a v notebooku wifi karku Intel 5100agn rychlost pripojenia 144Mb/s...prodigy cez kabel do routeru....
nastavenie wifi karty podla:
http://www.intel.com/support/wireless/sb/CS-030709.htm

aku mate rychlost kopirovania dat (napr. filmu) z notasu do prodigy? - pri asi podobnej konfiguracii...
mam asi dojem ze moj router je na tom dost zle..kopirovanie ide tak max 2 MB/s...(viem ze to nie je v prodigy..taku rychlost mam aj do USB kluca priamo v routeri), skusal som aj vsetky mozne nastavenia, upgrade firmveru.. iny notas...

rozmyslam o kupe napr. NBG-4615 ZyXEL ale chcem sa ubezpecit ci je to opodstatnene...

vdaka
RulezZzOr (24)|25.9.2012 15:40
[QUOTE=blazom;426025]Inak sa vas chcem opytat...
mam router Belkin N+ (1G LAN porty) a v notebooku wifi karku Intel 5100agn rychlost pripojenia 144Mb/s...prodigy cez kabel do routeru....rychlost pripojenia cca 144Mb/s
nastavenie podla:
http://www.intel.com/support/wireless/sb/CS-030709.htm

aku mate rychlost kopirovania dat (napr. filmu) z notasu do prodigy? - pri asi podobnej konfiguracii...
mam asi dojem ze moj router je na tom dost zle..kopirovanie ide tak max 2 MB/s...(viem ze to nie je v prodigy..taku rychlost mam aj do USB kluca priamo v routeri), skusal som aj vsetky mozne nastavenia, upgrade firmveru.. iny notas...

rozmyslam o kupe napr. NBG-4615 ZyXEL ale chcem sa ubezpecit ci je to opodstatnene...

vdaka[/QUOTE]


pripoj to kabelem....mel jsem tusim stejny problem. to dela to cpu a usb tam
blazom (27)|26.9.2012 16:04
cpu u prodigy?

ono je to v skutku vsetko cudne.

napr.
prodigy kablom do routeru a PC tiez kablom rychlost max 8 MB/s
1. PC kablom do routeru a 2. PC cez wifi rychlost max 6 MB/s
prodigy kablom a PC cez wifi rychloast max 2MB

a to hovorime o 100% GLAN sieti (gigove kable, router aj zariadenia) ...a 802.11N standarde...lezie mi to vsetko von krkom...:-k
Curie (2)|27.9.2012 10:40
[QUOTE=KamilZ;415251]??? Vždyť na webu mají RC8 včetně "Download and installation instructions"[/QUOTE]

Ahojte pánové a dámy. Od pondělí mám prodigy black. Včera jsem rozchodil disk, internet atd. Firmware mám RC7, ktreý jsem nikde jinde nenašel. Chtěl jsem nainstalovat RC8, ale nic neproběhlo. Když stáhnu soubor a rozbalím, objeví se adresářová struktura a až na nějaké třetí podúrovni najdu USB/install.img, které se podle návodu má nahrát na flashku. Netuším, jestli tam musí být jenom ten jeden soubor a nebo tam mám nechat všechno co je v RARu (zipu, teď nevím). Postupy na přeinstalování firmwaru jsem taky našel dva. Jinak hraje pěkně i když část věcí jsem ještě nerozchodil. Předem děkuji za odpověď a omlouvám se pokud to tu někde už je, protože jsem teprve někde kolem 60 strany.
Curie (2)|27.9.2012 10:45
Zdravím, já mám spíš problém, že mi nejde mazat a kopírovat ani na HDD a ani z USB na HDD. Jediné co mi jde je počítač přes USB slave. Pak jsou na HDD.
killerman27 (871)|27.9.2012 11:44
postup pro instalaci FW:
Navod je stejný pro Prodigy i SW3

Aktualne je k dispozici jak pro SW3 tak pro Prodigy [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Jaky je postup instalace FW přes recovery proceduru?

Recovery procedura pro nahrání/ obnovení firmwaru:
1. Stáhněte si firmware a rozbalte soubor install.img na USB Flash disk (doporučený FAT32) do rootu}bey jakehokoliv balastu kolem, proste na flashce musi bzt v rootu install.img]
2. Vypněte Prodigy a odpojte na pár sekund od napájení.
3. Připojte napájení a USB flash disk s firmwarem do USB portu na zadní straně.
4. Stiskněte na cca 5 sekund hlavní vypínač na přední straně Prodigy (knoflík), rozsvítí se modrá ledka a po několika vteřínách zhasne. Nyní můžete pustit hlavní vypínač. Na TV uvidíte postup upgradu/obnovení firmwaru.
5. Jakmile se objeví hláška installation complet , vyjměte USB disk a nechte restartovat.
THeBaNDiT (497)|27.9.2012 20:36
ked uz je tu opat spominany postup, tak sa opytam, ako je to, ak mam v SW3 interny HDD:
1.) nechat ho vo vnutri, alebo ho pred upgradom vybrat von?
2.) ak ho nechat zapojeny a robit upgrade FW pomocou flashky, nepobabre sa mi Xtreamering resp. xLiveCZ?
killerman27 (871)|28.9.2012 07:58
ad1) ja nechavam disk uvnitr, jakmile po dokonceni instalace FW jde prodigy do restartu vytahnu jen flashku
ad2) pouzivam apploader na spousteni xlivecz a pri posledni aktualizaci se mi s nim nic nestalo, akorat je vzdy nutne po instalaci FW znovu nainstaloval apploader, s xtreameringem to bude to same
THeBaNDiT (497)|28.9.2012 21:58
dakujem a este sa opytam laicku otazku: je mozne rovnakym sposobom nahodit nazad starsi FW (povedzme RC2, na ktorom som teraz)? (predpokladam, ze ano, ale istota = pol zivota) :)
killerman27 (871)|28.9.2012 22:25
ano je to mozne
majsoft (147)|30.9.2012 07:57
Tak vcera mi umrelo prodigy, nejde zapnout, na nic nereaguje i emergency fw jsem chtel nahodit ale nic. Zajimave je ze blika sitovka a usb cdrom jako by nacita. Ale obraz nic ani hdmi a ani na cinch. Proste mrtvola.kolecko nesviti. Stalo se to nekomu? Budu muset reklamovat.Jeste ze mam vse na nasu.

Odesláno z mého HTC Sensation

Edit: tak dnes ráno jsem odvezl prodigy do servisu na Praze 9 v hloubětíně a už večer jsem dostal info, že je připraveno k vyzvednutí. Prý bylo něco se základní deskou. To je poprvé co jsem se setkal s tak rychlou reklamační opravou. Milé překvapení v dnešní době. :-)
lemak (5)|1.10.2012 20:56
čau, snažil jsem se o ruční naladění FANDA tv na 64kanálu, ale v ručním nastavení tento kanál vůbec nevidím, je to jenom u mne (xtreamer prodigi V3.5R10, nebo tento problém má víc lidí?

ještě dotaz, nepřišel jste někdo na to jak seřadit (očíslovat) naladěné programy dle svého gusta
KamilZ (10277)|1.10.2012 21:11
A ostatní věci z MUX4 jedou?
lemak (5)|1.10.2012 21:38
ne, celkově ch64 nevidím, nic z MUX4 to nenaladí ani automaticky - ale nevím jestli to je signálem, nebo právě tím že ch64 vůbec nevidí
Konradek (47)|2.10.2012 11:49
To nebude vina Prodigy, mě na tom jede 64 kanál bez problému. Při ručním ladění vidíš na baragrafech sílu signálu a kvalitu v procentech, když je nula, signál není. Maximálně to naladí bez názvu, to by ale mělo dle zpráv DB být dnes díky správnému kódování také odstraněno. Jestli ne, stačí zadat lokalitu Slovensko, názvy jsou potom všude, jen u jiných multiplexů než DB je špatná diakritika - ale alespoň se dá používat EPG na všech programech.
eldorado09 (1441)|2.10.2012 16:11
S posl. FW (3.5 RC10) sa mi Prodigy niekedy robí samovoľné reštarty (niekedy počas prehrávanie filmu, pri používaní DO - tlačítka info, 16:9), neviem prečo... Má niekto také problémy alebo mi viete poradiť? Díky.
majsoft (147)|2.10.2012 17:39
Dnes jsem vyzvedl prodigy z reklamace (nesel zapnout) a dostal sem tam FW 4.0. r9290 říká to někomu něco ? je to nějaký nový FW , který se sem ještě nedostal ?
killerman27 (871)|2.10.2012 17:50
eldorado09 ano toto se mi obcas celkem nepravidelne stava
majsoft toto je neverjna beta verze, ktera je pristupna jen vyvojarum a moderatum offiko fora, celkem nic navic v ni neni, snad jen krome toho tolik oslavovaneho noveho prehravace hudby(mp3), ale myslim ze ostatni zustane stejne :-D
majsoft (147)|2.10.2012 18:04
aha, no taky tam moc změn nevidím, uvidíme jak se to bude chovat :)
klasické chyby neopraveny - neumí správně čas, když vytvářím oblíbené musím je tam sázet odzadu abych měl na 1 místě to co chci. no proste klasika.
lemak (5)|2.10.2012 22:51
Tak v manualnim nastaveni vidim:
Kanal CH5-CH61
Sirka pasma 6MHz-8MHz
Frekvence volitelna

Takze mi je zahadou, jak naladi ch64?!
Konradek (47)|3.10.2012 09:09
Jo, kanály tam jsou špatně, takže musíš v tom manuálu nastavit 8MHz a frekvenci 818MHz, na kanály neber ohled.
lemak (5)|3.10.2012 22:49
tak dik za radu, na 64 fakt nic nevidím, ale dnes jsem se dočetl, že spustili Ládví ch42 a už to konečně jede


máte někdo představu, jak Prodigy přesvědčit, aby uložila jen některé kanály - když nechám naladit kanál, najde mi to z několika různých vysíláčů, každý jiné kvality - rád bych docílil toho, že si vyberu ty s nej kvalitou a pouze ty uložím. Jinak jsem totiž v situaci, že to najde 70stanic, ale použitelných je cca 20 (mám zkrátka Nx uloženou tu samou stanici a promazávat to jednotlivě a pokaždý zadávat heslo, to je teda dílo:) )

ještě dotázek, dá se dostat nějaké lepší info o naladěné stanici - při klasickém tlačítku vyskočí info s časem, pořadem, rozlišením... ale informace o síle a kvalitě signálu je hodně malá (jsem zvyklý z předchozího zařízení, že existovaly ještě podrobnější info o síle, kvalitě, kanálu=frekvenci...)
Konradek (47)|4.10.2012 09:31
Lemak: jednoduše, dáš "automatické skenování" a hned ho ukončíš, tím smažeš všechny uložené stanice, následně do "manuálního vyhledávání" zadáš vždy jen frekvenci, kterou chceš, tedy např. ten kanál 42 (642 MHz) z Ládví (vše co v tomto multiplexu najde, uloží). A takto to uděláš u všech muxů, které tam chceš mít, žádný navíc tam tedy nebude.

Podrobnější info tam bohužel není, pouze síla signálu znázorněna jako na mobilu čárkami.
cool_point (2)|9.10.2012 17:35
Ahojte.
Mám v pláne zakúpiť xtreamer prodigy black.
Chcem sa spýtať na nejaké body.
Máme doma digitálnu káblovku od DIGI Slovakia. Pripojené koaxom do TV LG, ktorý má len DVB-T tuner, nie DVB-C. Naladilo mi všetky digitálne aj analógové stanice, bolo treba len zmeniť krajinu na Nemecko a potom v menu ladenia pribudla ikona kábel, pred tým tam bola len anténa a nenaladilo mi digitálne stanice. Netreba žiadna karta na dekódovanie.

1. je možné že takto chytím aj na prodigy black stanice keď má len DVB-T?
2. je možné prevádzkovať bittorrent na prodigy black? skúsenosti, rady?
3. ak som dobre pochopil je možné prepínať medzi linuxom a androidom?
4. akým spôsobom je možné zdielať dáta? klasickým spôsobom zdielania windows? NAS server? a pod...
5. čítal som tu o klávesnici a myške, pripojenie je cez wifi, alebo usb, treba úpravu firmware?
6. kde sa dajú stiahnuť aktuálne firmware? originál, upravené?

Ďakujem pekne za odpovede.
vuolerri (2)|13.10.2012 12:15
Zdravim,

Podla skusenosti vas vsetkych by som chcel jednu radu. Ci ist do Xtreamer prodigy silver alebo Evolve infinity?

Xstreamer: https://www.tvfreak.cz/recenze-xtreamer-prodigy-black-ztelesnena-dokonalost/4773
Evolve: https://www.tvfreak.cz/recenze-evolve-infinity-nabity-funkcemi/4737

Oba maju podobne specifikacie, neviem sa rozhodnut. Cenu som nasiel zhruba podobnu - 110Euro. Kedze na tomto fore maju vsetci Xstreamer, rad by som vedel ci ste s nim vseobecne spokojny a ci by ste ho nechceli vymenit nahodou za tento Evolve? Doteraz som mal Sencor 9500, ale ten mal problemy so sietou, a s bittorentom atd. atd. . Prosim poradte mi.

Dakujem pekne
pilotek (3)|16.10.2012 21:39
Mám Extremer Prodigy Black, ale připadám si jak naprostý pitomec :(
Mám Firmware: 3.5RC6
Když jsem dal firmware: 3.5RC10, tak se mi to dokonce celé seklo a restartovalo.
Nyní s tím aktuálním FW se potýkám s těmito problémy:
- zapnu centrum, ale nenaběhne mi do TV režimu (přesto, že jsem tam naposledy byl)
- zapnu si Android ... a nejde v něm nic spustit
- když mám zapnutý Android, a vypnu centrum a pak jej znovu zapnu, tak mi to nenajde vložený HDD
- nejde mi vytvořit nějaký preferovaný seznam
- nemohu přímo na zařízení smazat nahrátý soubor (přitom z počítače je v zařízení smažu)
- aplikace YouTube říká, že neumí daný soubor přehrát ... nepřehraje NIC :(
Samozřejmě, nejdříve hledám chybu u sebe ... jen už fakt nevím, co s tím dělat :(
A tak hledám chybu v zařízení .....
- mám špatný FW?
- čekám od toho moc a ta gunkčnost je opravdu tak otřesně ořezaná?
- vyřeší to třeba verze 4?

Jinak zvažuji to chytnout a poslat na oběžnou dráhu ... hledám totiž něco funkčního a jednoduchého!
pilotek (3)|16.10.2012 22:50
[QUOTE=cool_point;427990]Ahojte.
Mám v pláne zakúpiť xtreamer prodigy black.
Chcem sa spýtať na nejaké body.
Máme doma digitálnu káblovku od DIGI Slovakia. Pripojené koaxom do TV LG, ktorý má len DVB-T tuner, nie DVB-C. Naladilo mi všetky digitálne aj analógové stanice, bolo treba len zmeniť krajinu na Nemecko a potom v menu ladenia pribudla ikona kábel, pred tým tam bola len anténa a nenaladilo mi digitálne stanice. Netreba žiadna karta na dekódovanie.

1. je možné že takto chytím aj na prodigy black stanice keď má len DVB-T?
2. je možné prevádzkovať bittorrent na prodigy black? skúsenosti, rady?
3. ak som dobre pochopil je možné prepínať medzi linuxom a androidom?
4. akým spôsobom je možné zdielať dáta? klasickým spôsobom zdielania windows? NAS server? a pod...
5. čítal som tu o klávesnici a myške, pripojenie je cez wifi, alebo usb, treba úpravu firmware?
6. kde sa dajú stiahnuť aktuálne firmware? originál, upravené?

Ďakujem pekne za odpovede.[/QUOTE]

Podívej se na můj příspěvěk 943.
Já bych si to po zkušenostech, které mám, nikdy nekoupil!
Buď mám nějaký vadný kus, který se tváří, že funguje, .... a nebo je to fakt po SW stránce šmejd :(
A to jsem vybíral hoooodně dlouho a četl všechny možné recenze :(

PS: ale ber to tak, že to je JEN mje zkušenost. Takové problémy, jaké mám já, jsem zatím od nikoho nikde nečetl
killerman27 (871)|17.10.2012 00:02
pilotek jakym zpusobem jsi updatoval FW?

spravny jiz nekolikrat opakovany postup pro instalaci FW na prodigy:

Jaky je postup instalace FW přes recovery proceduru?

Recovery procedura pro nahrání/ obnovení firmwaru:
1. Stáhněte si firmware a rozbalte soubor install.img na USB Flash disk (doporučený FAT32) do rootu
2. Vypněte Prodigy a odpojte na pár sekund od napájení.
3. Připojte napájení a USB flash disk s firmwarem do USB portu na zadní straně.
4. Stiskněte na cca 5 sekund hlavní vypínač na přední straně Prodigy (knoflík), rozsvítí se modrá ledka a po několika vteřínách zhasne. Nyní můžete pustit hlavní vypínač. Na TV uvidíte postup upgradu/obnovení firmwaru.
5. Jakmile se objeví hláška installation complet , vyjměte USB disk a nechte restartovat.
6. V menu provedte tovarni nastaveni
wencaS (853)|17.10.2012 13:02
5. nedělám. Stalo se mi že potom nechtěl nabootovat a jen se mi dokola restartoval. Byl jsem na chalupě bez PC tak jsem zkoušel několikrát potom reinstalovat FW4 a nepomohlo, pořád jen opakující se restarty. Byl jsem tedy víkend bez možnosti si pustit film. Až po návratu domů pomohlo do něj nainstaloval starší FW a potom znovu nový FW4 bez bodu 5.
jval (38)|26.10.2012 13:01
Nevíte někdo jestli v tom FW4 je už opraveno mazání souborů. Stále totiž bojuju s problémem, že tam z počítače nakopíruju filmy a po vypnutí a zapnutí tam nejsou, prodigy je prostě smaže. Jak vůbec někdo může pustit do světa výrobek bez finálního FW? Zlatý XTR Pro. Tam jsem nikdy tyhle problémy neměl. Normálně zvažuju že ho vyreklamuju s tím že je nepoužitelný a koupím něco jiného.
wencaS (853)|26.10.2012 15:19
Ani jsem si nevšiml. Používám FW4 9513 (9556 mi nebyl Prodigy vidět na síti, tak jsem udělal downgrade). Vím že soubory prostě prodigy neviděl, aspoň u mně tedy nešlo o smazání ale spiš o neviditelný soubory, ale na síti jsem je tam z PC viděl. Přes Juckebox tam film je vidět a jde i spustit. Puštěnej film z Juckeboxu zase způsoboval restart při tlačítku info (ještě na 3.5RC10), ale to se mi na 4-ce 9513 zatím ještě nestalo.
jval (38)|26.10.2012 17:02
A nebyl by někde ten FW4 ke stažení?
wencaS (853)|26.10.2012 18:33
Veřejně nebyl. Je to interní beta.
carlos10 (21)|28.10.2012 16:15
Po zapnutí Prodigy, se mě zhruba do 30min. sekne a je ZELENÁ obrazovka.Nejde s tím nic dělat, pomůže až vytažení ze zásuvky a pak to zase chvilku normálně běží.Mám ho rok a fungoval dobře.
HDD uvnitř nemám - jedu na externí 1GB Western Dig. zkoušel jsem i jiný HDD ale bylo to stejné.
Firmware mám ver. 3.5 RC10, zkoušel jsem se vrátit i na ver. 3.5RC8 ale problém se zelenou obrazovkou zůstal.Máte někdo nějakou radu ??
Jofl (6)|29.10.2012 09:45
[QUOTE=carlos10;429934]Po zapnutí Prodigy, se mě zhruba do 30min. sekne a je ZELENÁ obrazovka.Nejde s tím nic dělat, pomůže až vytažení ze zásuvky a pak to zase chvilku normálně běží.Mám ho rok a fungoval dobře.
HDD uvnitř nemám - jedu na externí 1GB Western Dig. zkoušel jsem i jiný HDD ale bylo to stejné.
Firmware mám ver. 3.5 RC10, zkoušel jsem se vrátit i na ver. 3.5RC8 ale problém se zelenou obrazovkou zůstal.Máte někdo nějakou radu ??[/QUOTE]

Já měl stejný problém s prvním Prodigy a nakonec jsem to musel řešit reklamací.
BystraR (39)|29.10.2012 20:11
Já měl taky stejný problém a vyřešil to jiný Firmware. Který mě to dělal už ale netuším.
ditom (4)|1.11.2012 08:27
zdravím všechny, mám vobý Xtreamer Prodigy, nulovou zkušenost s multimediálními centry i Androidem a asi se tu projevím jako trouba. Mám několik drobných problémů, některé se zde již řešili, ale nenašel jsem jasné (a pro mě srozumitelné) řešení.
1) Prodigy mám připojeno přes Wifi. Jakmile ho ale vypnu, po zapnutí ho musím znovu ručně připojit (zadat SSID sítě a heslo), což je dost zdlouhavé. Je možné ho nějak přinutit, aby zůstal připojený i po obětovném zapnutí?

2) Když chci (při "továrním" nastavení) spustit nějaké video z Youtube, napíše mi to login failed. To se pro zobrazení videa musím připojit?

3) Jak jsem si zde prošel některá témata, zatoužil jsem po xLiveCZ. Pořádně jsem ale nepochopil instalaci. Nemám tam pevný disk, takže jsem pochopil, že si musím něco zkopírovat na flashku a nějak to spustit. Mám však totální zmatek s pojmy / aplikacemi:
firmware (různé verze) X apploader X Xtreamering. Pokud mám "čerstvý" Prodigy, co vlastně tedy musím nainstalovat, abych mohl následně nainstalovat xLiveCZ? Kdyby mi to někdo mohl polopaticky popsat, byl bych ohromně vděčný.

Bohužel nepomůžou mi odkazy na
http://www.wencas.cz/xtreamer/79 a https://sites.google.com/site/pavelbaco/multimedialni-centra/xlivecz/xlivecz-na-prodigy - to jsem právě pořádně nepochopil. Např. právě na stránce "xLiveCZ na Prodigy a SW3" jsem nenašel odkaz na ty soubory, které bych měl zkopírovat na flashku.

A ještě vlastně jedna věc - často se tu objevují odkazy na různá témata na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (např. právě různé firmwary), ale žádné z těchto témat se mi nezobrazí (vypíše mito že se objevila chyba - an error occurred). Vám to fórum funguje?

Dík moc za pomoc a omlouvám se za krátké vedení.
Tomáš
Konradek (47)|1.11.2012 09:00
1) Na to bohužel neodpovím, wifi nepoužívám, zkusil bych poslední FW a otestovat připojení potom

2) Youtube z hlavního menu je z důvodu změn na youtube nefunkční, možnost je používat XLYoutube v aplikacích, případně po instalaci xLiveCZ (za které patří velký dík lidem, kteří na tom dělají) používat Yutube tam - tuším, že v poslední verzi wencaS uvedl opět Youtube do funkčního stavu.

3) Ten druhý odkaz ti pomoci musí, to už lépe vysvětlit nejde a soubory, které potřebuješ tam ke stažení jsou, no ve zkratce:
a) stáhneš, rozbalíš a nakopírujes na flashku do složky scripts soubory z odkazu apploader na zmiňovaném odkazu, tedy http://dl.dropbox.com/u/20956652/prodigy/apploaderV3.zip
b) stáhneš a do stejné složky rozbalíš také soubory z tohoto odkazu http://code.google.com/p/xlivecz/downloads/detail?name=xLiveCZ_starter.zip&can=2&q=
c) vložíš zpět flashku do Prodigy a do prohlížeče na PC zadáš http://ip_adresa_prodigy/media/sdb1/scripts/apploader/index.php
Adresu musíš samozřejmě dát tu, kterou má Prodigy, v prohlížeči se objeví info o úspěšné instalaci, když ne, musíš podle návodu určit, jako jaké zařízení je flashka připojena "sda1,sdb1..." a podle toho změnit cestu v odkazu.
d) V menu Prodigy Aplikace, Apploader, xLive a spustit instalaci, někdy se stane, že neprojde celá, stačí spustit znovu a doinstalují se jen chybějící balíčky

Na fórum se musíš nejprve zaregistrovat v pravém horním rohu, teprve potom lze procházet.