Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

Konradek (47)|30.1.2013 20:04
Htichac: Máš interní HDD, případně zapojený do Prodigy přes USB, nebo využíváš NAS?
Htichac (9)|30.1.2013 20:21
Mám interní HDD.
yumm (39)|1.2.2013 09:28
Prodigy Black - kopec problémov s DVB. Mám firmware 4.0.1 r9830. To že tak pomerne drahé zariadenie nemá vlastné napájanie aktívnej DVB antény s tým som sa už zmieril ale že z dvoch dostupných multiplexov nájde len jeden to už je moc. Žiaľ pre manualne vyhladanie neviem frekvencie.
Nie je mi jasný ani výraz - dualny DVB-T tuner - v čom je preboha dualny? Podla mna je tam jeden a ani ten nestojí za veľa
Je možné, že s iným FW by to šlo lepšie ?
Ako prosím Vás nastavujete plánované nahrávanie? U nás, je "dobrým" zvykom, že ani jeden program nezačne presne, naopak oneskorenie 20 min. je úúúplne bežné - ako si s tým poradí EPG ? Vidím to tak, že koniec programu bude vždy chýbať
dakujem za všetko
Konradek (47)|1.2.2013 10:20
Htichac: když jsem měl tyto problémy, pomohl mi formát toho interního disku. Jukebox tam ukládá do souboru db databáze, někdy pomůže smazat jen tyto soubory, ale na mém jsem problém vyřešil skutečně až formátem HDD. Přehrát FW také nepomáhalo... Nicméně po čase zase problémy, takže tuto funkci nepoužívám - jako spoustu dalších :-)
Konradek (47)|1.2.2013 10:38
yumm: viděl bych to na dva kopce :-)
Nicméně tunery jsou skutečně dva, s citlivostí jsem problém nezaznamenal. Možnosti využití druhého tuneru jsou skromná a nedoporučuji spoléhat na časový záznam na druhém tuneru (souběh nahrávání), ono to totiž moc nefunguje. Výrobce doslova napsal - druhý tuner je pro sledování jiného pořadu, než nahrávaného, nic jiného. (Myslím, že to rozporuje větu v návodu "Myslete při časovém nastavení nahrávání, že můžete nahrávat nejvýše dva současné pořady v jednu chvíli") - tak nějak to tam je. Dále je třeba dávat pozor na situaci, kdy druhý časový záznam začíná přesně při skončení prvního, Prodigy se vtipně po prvním vypne a nenahraje se nic. Úprava časového záznamu je v pohodě, nastavíš pomocí EPG, vyskočíš z EPG a potom šipka doprava, nahrávání podle plánu a vybereš ten, který si vytvořil a prodloužíš konec. Trochu krkolomné, ale třeba Samsung u levnějších modelů HDD rekordéru má naprosto stejný systém editace časových záznamů. A na závěr, bohužel, nikoliv, s žádným FW to o moc lépe nefunguje - myslím DVBT...
yumm (39)|1.2.2013 10:52
Musím povedať, že čím dalej sa s tým prístrojom hrám, tým mi príde lepší a lepší. Bez problemu som nainštaloval xLive CZ a to vyzerá teda fakt bomba - veľká vdaka jeho tvorcovi.
Chcem sa len spýtať, myslím že pri inštalácii sa mi na HDD vytvorila zložka epkg.ext2 o velkosti 2GB - môžem ju zmazať ? dík
longmatys (48)|1.2.2013 13:32
[QUOTE=Konradek;443640]... Nicméně po čase zase problémy, takže tuto funkci nepoužívám - jako spoustu dalších :-)[/QUOTE]

Přesně tak! Jukebox je strašně nedodělaný...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
yumm (39)|5.2.2013 16:41
no...po včerajšku to už tak ružovo nevidím ......a to "vdaka" DVB. Neviem to povedať ináč ale ukázalo sa, že ten DVB-T tuner je úplne na hovno a to som ešte napísal slušne. Tam kde je obraz zo vstavaného tuneru v TV úplne čistý a stabilný je ten istý cez DVB v Prodigy rozkocočkovaný a ide až do úplneho výpadku. Som z toho úplne sklamaný - je to shit, nemám slov
Dire (19)|7.2.2013 15:36
Ahoj Vsem ,

mam s Prodigy mensi problem ohledne casoveho nahravani. Kdyz mi bezi casove nahravani DVB-T a zaroven se chci neco jineho sledovat v H264 tak pri ukoncovani zaznamu v DVB-T mi to spadne do zelene obrazovky. Nepomuze nic jineho nez reset. verze FW 4.01 .( dela to jak pres interni disk i USB)

Nemate nekdo s tim stejne problemy jako mam ja ? Diky moc za odpoved.
yumm (39)|7.2.2013 18:21
Bud rád, že Ti ide aspon to DVB-T :-) lebo ja nemám ani také sťastie. Máš dobrý príjdem? Na akú anténu ?
Dire (19)|7.2.2013 23:12
s DVB-T je naprosto v pohode jedu na STA vidim vsechny multiplexy.Jestli se nepletu tak by tam mela byt antena LP 45F
yumm (39)|8.2.2013 07:52
hmmm...tak u Teba je to asi jasné - STA bude mať asi oveľa vyšší zisk ako moja aktívna Hama anténka. Prodigy má žiaľ málo citlivý tuner, myslím, že to odflákli :-(
Ivo Mašek (10205)|8.2.2013 08:04
[QUOTE]moja aktívna Hama anténka[/QUOTE]
Na tyhle "antenky" nic nechytíš. to bys musel mít vysílač doslova za rohem. To není chyba tuneru
Konradek (47)|8.2.2013 08:45
Jestli je něco, co nemohu Prodigy vytknout, tak je to DVBT tuner. Rozhodně není málo citlivý. Problém bude u tebe spíše kvalitou signálu z té pokojové Hama anténky... Jak ji vůbec napájíš, externí adaptér? Nemáš v TV zapnuté napájení ext. antény - Prodigy je pro napajecí napětí nepropustné...
Dire (19)|8.2.2013 08:58
citace moja aktívna Hama anténka


Tyhle typy anten bych uplne zakazal ... to je spis brano jako dekorace do bytu :)

To si tam dej jen kus dratu a bude to uplne stejny .
yumm (39)|8.2.2013 09:02
Tak to sa dosť divím. O slabej citlivosti tuneru som hovoril preto lebo vstavaný dvb v TV ide funguje za tých istých podmienok spolahlivo, tiež aj predtým som mal STB Evolve tuším len za 20.-€ a ten fungoval úplne najlepšie. Proste kde tieto tunery idú bez problémov tam Prodigy vypadáva ale že úúúplne :-( Anténa Hama je vonkajšia aktívna - táto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Je napájaná prídavným zdrojom práve preto, že Prodigy nemá ani len to. Jediná chyba môže byť, že som možno zabudol vypnúť napájanie antény z TV ale to by asi ani nemalo vadiť.
yumm (39)|8.2.2013 09:10
tá anténa je vcelku slušná, skôr musím asi riešiť kam ju umiestniť aby mala lepší zisk....Ináč - mne Prodigy pri ladení stále píše kvalita 0 a to druhé zabudol som čo, tiež 0 ...ale jeden multiplex z dvoch naladí
Dire (19)|8.2.2013 10:11
[QUOTE=yumm;444696]Tak to sa dosť divím. O slabej citlivosti tuneru som hovoril preto lebo vstavaný dvb v TV ide funguje za tých istých podmienok spolahlivo, tiež aj predtým som mal STB Evolve tuším len za 20.-€ a ten fungoval úplne najlepšie. Proste kde tieto tunery idú bez problémov tam Prodigy vypadáva ale že úúúplne :-( Anténa Hama je vonkajšia aktívna - táto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Je napájaná prídavným zdrojom práve preto, že Prodigy nemá ani len to. Jediná chyba môže byť, že som možno zabudol vypnúť napájanie antény z TV ale to by asi ani nemalo vadiť.[/QUOTE]


Moc bych tomu neveril ze by Evolve bylo neco vic nez Xtreamer .Mel jsem doma starsi model od ACRyanu a je to uplne stejny jako vsechno ostani od Realteku .:( zalezi jen kdo kolik zaplati Relteku na vyvoj SW.
Ivo Mašek (10205)|8.2.2013 10:37
[QUOTE]a to druhé zabudol som čo[/QUOTE]
Síla signálu.
Pokud jsou obě hodnoty na nule (síla i kvalita), tak je to celkem výjimečný stav. Značí to, že do přístroje nejde žádný signál (a nebo ho vůbec z nějakých důvodů nepřijímá)
yumm (39)|8.2.2013 11:32
No bolo to aj mne divné že sú tam nuly na oboch úrovniach ale ako som už písal, jeden multiplex ide, čiže Markíza, Joj atd. Nemôže to byť zblbnuté tým že tam pravdepodobne ide ešte prúd aj z TV ? Fakt teraz neviem či som to vypol.... Mám FW myslím ten posledný 4.0.1 ale bolo to rovnaké aj na iných fw.
Dire (19)|8.2.2013 11:59
Chtel jsem se zeptat zda ma nekdo stejny problem jako ja s tim casovym nahravnim viz prispevek nahore?

Diky
Konradek (47)|8.2.2013 14:39
yumm: vyzkoušej vypnout napájení v TV, problémy tam skutečně být mohou - na xtreamer fóru o tom byla nějaká diskuze...

Základní HW i SW je samozřejmě stejný u všech těchto krabiček, založených na stejném čipu a bohužel pro nás, úpravy FW jednotlivými výrobci jsou více či méně jen kosmetické, je-li skutečně chyba v SDK od Realteku, projeví se na všech zařízeních - viz. problémy se ztrátou a nezobrazení souborů uložených na HDD, chyby v DVBT. Oprava přišla téměř shodně na všech krabičkách, jen někde to prezentovali jako jejich dílčí úspěch... A na druhou stranu, když tam někdo něco přidá - např. Jukebox, nebo jiný music přehrávač, stejně to nedotáhne do rozumného a funkčního konce. To je pouze můj názor. Ono je to špatně postavené, protože když něco budu dodělávat do základního SDK ve kterém je chyba, samozřejmě po vydání nového SDK začínám téměř na nule, tedy kdo nic nepřidá, je schopen reagovat na vydané SDK téměř okamžitě novým FW (upravuje pouze obrázky), ostatní se musí rozhodnout, jak moc důležitá je oprava.
Konradek (47)|8.2.2013 14:45
Dire: Na mnou používané verzi FW se zařízení po časovém záznamu a současném sledování jakéhokoliv video souboru zasekne vždy. Nekousne se pouze v případě, že zařízení bylo na začátku plánovaného záznamu zapnuté, tedy po skončení nemá chuť se ani automaticky vypnout. Navíc při tomto stavu nahrávaný soubor poškodí a lze přehrát pouze z menu DVBT, nejde přehrát přímo ze složky REC, kde pouze při spuštění zobrazí chybu.
Dire (19)|8.2.2013 16:07
aha tak to neni chyba ale vlastnost :( snad na to vyjde brzy nejaky update
yumm (39)|8.2.2013 17:14
Dakujem za všetky rady to hlavne. No...práve som sa s tým hral, skutočne bolo zapnuté napájanie aj z TV a po vypnutí sa mi zdá, že to už nekocočkuje ale môže to byť aj náhoda že je možno práve lepší signál....to ešte musím dosledovať. Bolo tu písané, že napájacie napatie cez Prodigy neprechádza, tak som dal napájanie až za výstup z Prodigy no ako som zistil vtedy to nefungovalo vôbec. Takže som to zapojil zase pred vstup antény do prístroja - výsledok je taký ako predtým - našlo len jeden multiplex z dvoch - silu signalu a kvalitu to ukazuje stále 0! Pri manualnom zadani čo je u mna kanal 57 a 762 kHz nenajde nič.
Ešte by som poprosil o radu - prečo Markíza a JOJ idú vo formáte 16:9 čo je OK no tie dalšie čiže DOMA a JOJ PLUS idu 4:3 ...toto neviem zmeniť :-(
Pre úplnosť-Prodigy bol na reklamacii asi mesiac dokonca niekde v Nemecku a vrátený, že je bez závad...tak neviem

pozerám, že práve vydaný FW 4.0.2 - takže sťahujem a ide sa zase experimentovať
dind (21)|8.2.2013 22:52
Zdar pánové - domnívám se asi správně, že FW4 neodstranil bug se zobrazováním souborů na int. HDD? Měl jsem s tém problém kdysi s FW 3.0.5, neviděl nějaký fotky, mazal nahraný .ts z tuneru... Pak skoro rok klid, minulej týden natáhnu nějaký fotky z foťáku jako obvykle a black je neukáže....Zkoušel jsem je tahat různýma cestama (z karty, LAN.., přejmenovat...) a nic. I file manager androidskej je vidí, jen ten jejich vestavěnej ne. Moc se mi nechce upgradovat na fw4, 3.5rc8 mi jinak šlape jak má. Jinak velké díky killermanovi a wencas ...Formátovat necelý tera se mi nechce, tak kdyby náhodou měl někdo nějakej tip co vyzkoušet. Díky
Dire (19)|9.2.2013 13:08
osobne mam disk rozdelenej na dva oddily data mam na EXT3 a nahravani mi jede na NTFS a zatim se mi nic neztratilo .
yumm (39)|9.2.2013 14:46
Takže firmware 4.0.2 nainštalovaný, žiadna podstatnejšia zmena sa nekonala akurát sa mi zdá stabilnejší a systém sa neresetuje sám od seba. Verejnoprávny multiplex v DVB-T nenašlo a v druhom multiplexe sú teraz tri stanice na celú obrazovku (16:9) a jedna asi tak 4:3 - neviem prečo :-( Kvalita aj sila signalu stále 0 napriek tomu obraz na tých čo našlo je už slušný.
Vie prosím Vás niekto ako sa pri prezeraní programu z archivu cez xliveCZ dá dostať v danom programe dalej s minutážou ? Na DO je tlačítko "5" GoTo kde sa dá navoliť minutáž no neviem to za svet ničím potvrdiť aby to skočilo napr.na zvolenú 1hod 25 min. Zatiaľ sa mi to ničím nepodarilo....
RulezZzOr (24)|9.2.2013 19:21
zkousel nekdo nekdy externi blu ray mechaniku???? prehraju tak filmy???

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

dik
Konradek (47)|9.2.2013 20:26
yumm: na xliveCZ se na konkrétní časovou pozici nedostaneš, důvod zde byl již několikrát popsaný.
yumm (39)|10.2.2013 09:00
AHA :-) dakujem, ušetril si mi čas a nemusím dalej skúšať....dá sa tam síce pretáčať ale rýchlosť x2 je dosť bieda. Nevadí prispôsobím sa :-)
Dire (19)|10.2.2013 23:39
Ted jsem zjistil ze po upgrade na verzi 4.0.2 mi dost nekorektne funguje casove nahravani. Mate s tim taky nekdo problemy nebo je to jen u mne ?

Jeste by mne zajimalo v nastaveni polozka manualni nahravani nebo planovane nahravani jaky je v tom rozdil ?
majsoft (147)|11.2.2013 07:57
Ja uz zacinam nove verze ignorovat, vetsinou je to velke zklamani, neumej ani opravit cas a ani jednoduchou vec ulozeni a obnoveni nastaveni vcetne oblibenych. Pouzivam to ciste na prehravani z nasu a to umi vyborne - no az na voby ty mi vzdy stopne a nacte dalsi tak je to neprijemne ale to sem vyresil prevodem na mkv.
Konradek (47)|11.2.2013 16:39
Dire: položka manuální/plánované nahrávání určuje prioritu nahrávání při "souběhu". Tedy například munuálně zapneš nahrávání pořadu tlačítkem record a za 5 minut má začít podle plánu nahrávat jiný pořad, tedy když bude funkce priorita "manuální", plánovaný pořad se nenahraje a bude dále nahrávat manuálně spuštěný záznam. Bude-li přednost "plánované", munuální nahrávání ukončí a začne nahrávat dle plánu. Takto je to myšleno od Realteku a v neupravené verzi také funguje, v případě problému s tunery v Prodigy, bude chování "nepředvídatelné" a to z důvodu, že čip Realteku v základu zvládá používání obou tunerů pro záznam :-)

Jaké problémy s časovým nahráváním máš?
rado101k (298)|11.2.2013 21:00
[QUOTE=RulezZzOr;444898]zkousel nekdo nekdy externi blu ray mechaniku???? prehraju tak filmy???

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

dik[/QUOTE]

Mam externu BD mechaniku LiteOn a s Prodigy to nefunguje... blu-ray seka a trha aspon pri 3D to robi..a obcas aj pri normalnych filmoch..dvd islo celkom v pohode....
treba Tvix S2 3D s tym to vraj ide v pohode ......a ma ten isty chip ako Prodigy..ale nema xlive cz....
Dire (19)|12.2.2013 00:38
[QUOTE=Konradek;445169]Dire: položka manuální/plánované nahrávání určuje prioritu nahrávání při "souběhu". Tedy například munuálně zapneš nahrávání pořadu tlačítkem record a za 5 minut má začít podle plánu nahrávat jiný pořad, tedy když bude funkce priorita "manuální", plánovaný pořad se nenahraje a bude dále nahrávat manuálně spuštěný záznam. Bude-li přednost "plánované", munuální nahrávání ukončí a začne nahrávat dle plánu. Takto je to myšleno od Realteku a v neupravené verzi také funguje, v případě problému s tunery v Prodigy, bude chování "nepředvídatelné" a to z důvodu, že čip Realteku v základu zvládá používání obou tunerů pro záznam :-)

Jaké problémy s časovým nahráváním máš?[/QUOTE]



Diky za vysvetleni

Pri nahrani posledni verze se to ted chova dost divne . Nastavim planovane nahravni urcitou dobu se pristroj zapne a bezi po ukonceni nahravani nic nemuzu najit .Proste slozka REC se prazdna.
Kdyz se podari neco nahrat tak to nejde spusti ani v malem okne ,kdyz ten soubor smazu a rest pristroj tak ten soubor tam vidim znova.Uz jsem z toho na prasky a mam chut to rozmlatit.
FW jsem tam daval pres pohotovostni rezim (vsechny jsem vyndal a zapojil jsem to pres S-Video)
Konradek (47)|12.2.2013 08:35
Tak tento problém jsem měl také i na nižších verzích 4ky, přehrál jsem znovu FW, naformátoval disk přímo v Prodigy (povedlo se asi na 4tý pokus) a ustalo to. Může to být samozřejmě jen náhoda a za čas se bude problém opakovat, já to spojil se skutečností, že jsem zkoušel bezdrátovou klávesnici. Od té chvíle to "nenahrávalo".
Dire (19)|12.2.2013 08:51
[QUOTE=Konradek;445226]Tak tento problém jsem měl také i na nižších verzích 4ky, přehrál jsem znovu FW, naformátoval disk přímo v Prodigy (povedlo se asi na 4tý pokus) a ustalo to. Může to být samozřejmě jen náhoda a za čas se bude problém opakovat, já to spojil se skutečností, že jsem zkoušel bezdrátovou klávesnici. Od té chvíle to "nenahrávalo".[/QUOTE]

Je pravda ze jsem taky zkousel bezdratovku a mozna od te doby to blbe .S formatovanim je trochu hacek
1) s datama
2) mam tam EXT3 a kdyz to formatuju tak prijdu o vsechno..

zkusim tam dat 3.10

Normalni nahravani ti fungovalo ?
Konradek (47)|12.2.2013 08:56
Ano, normální ano a u časového to neudělalo vždy. Hodil jsem to i na Xtreamer forum, abych tě podpořil, ale stejně to zapadne jako ostatní problémy.
Dire (19)|12.2.2013 10:20
tak to mame stejny problem..

Ted jsem to dal taky na forum a dokonce se k tomu venuje administrator ale nevim na jak dlouho :((
Cairo (46)|12.2.2013 13:06
[QUOTE=dind;444802]...Formátovat necelý tera se mi nechce, tak kdyby náhodou měl někdo nějakej tip co vyzkoušet. Díky [/QUOTE]
To mizení souborů je jediný problém, který mě na Prodigy sere. Tak nějak jsem časem vyledoval, že soubory zmizí když už je ve složce hodně souborů. Když pak Prodigy připojím k PC a provedu změnu (dohraju nový soubor, nebo někdy stačí i rename stávajícího souboru), tak se obsah celé složky stává neviditelný. Jediné co pomůže je překopírování celé složky zpět do PC, na Prodigy vytvořit novou složku a znovu nakopírovat
Dire (19)|12.2.2013 13:43
kvuli tomu pouzivam EXT3 a od te doby se to nestalo .
yumm (39)|16.2.2013 19:45
Chlapci - ja tu šaškujem už asi dva týždne s HD príjmom cez DVB-T, so správnym zapojením HDMI pre čo najlepšiu kvalitu a teraz ako tak pozerám, zisťujem, že ten náš Towercom čo šíri signál vlastne v HD ani nevysiela ? Alebo sa mýlim ? K čomu to potom všetko je ?
THeBaNDiT (497)|16.2.2013 20:43
cez DVB-T ide v HD (zatial) iba Jednotka
yumm (39)|17.2.2013 08:32
....a to je pre istotu presne ten multiplex čo mi Prodigy nenaladí ani keby sa pokrájam :-)
THeBaNDiT (497)|17.2.2013 10:43
neskusal si ist niekam k znamym na navstevu na druhu stranu mesta (alebo i do ineho mesta) a skusit Prodigy tam, ci to tam nechyti? A pripadne tam aj skusit skusit :) inu antenu.
yumm (39)|17.2.2013 15:14
Aj podla mna je vysoká pravdepodobnosť, že to je tou aktívnou outdoorovou antenkou. Asi ju na jar nahradím nejakou poriadnou s vysokým ziskom nech to neblbne ani pri horšom počasí. Ináč....našťastie na tých verejnoprávnych nič aj tak nedávajú :-)
foky_SK (1)|20.2.2013 22:37
Ahojte, som vlastníkom Prodigy Silver asi rok. Včera som kúpil 3 TB HDD a naformátoval ho. Dnes som chcel updateovať firmware na ver. 4.02, ale bohužial som zistil, že na mojom Prodigy nedokážem stlačiť tlačidlo Power, ktorým sa update prevádza ako uvádzajú na stránke xtreameru (When the machine is OFF press the power button for about 10-12 sec (you will see that the blue LED light is turning on but still keep your finger pressed on the power button until the power LED is turned off). To tlačidlo nefunguje ako On/Off, ale iba ako Volume. Doteraz som som zapínal a vypínal stroj pomocou diaľkového ovládania. Má niekto podobný problém, alebo je môj Prodigy vadný kus? Ďakujem za odpoveď.
longmatys (48)|21.2.2013 07:32
[QUOTE=foky_SK;446254]Ahojte, som vlastníkom Prodigy Silver asi rok. Včera som kúpil 3 TB HDD a naformátoval ho. Dnes som chcel updateovať firmware na ver. 4.02, ale bohužial som zistil, že na mojom Prodigy nedokážem stlačiť tlačidlo Power, ktorým sa update prevádza ako uvádzajú na stránke xtreameru (When the machine is OFF press the power button for about 10-12 sec (you will see that the blue LED light is turning on but still keep your finger pressed on the power button until the power LED is turned off). To tlačidlo nefunguje ako On/Off, ale iba ako Volume. Doteraz som som zapínal a vypínal stroj pomocou diaľkového ovládania. Má niekto podobný problém, alebo je môj Prodigy vadný kus? Ďakujem za odpoveď.[/QUOTE]

Já mám taky Prodigy Silver a Fw 4.0 a tlačítko mi vždy fungovalo. Bez něho ten update fakt neuděláš... Reklamoval bych ho.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
majsoft (147)|21.2.2013 22:32
tak jsem nahodil FW 402 a zase zklamání, reakce na ovladač se mi zdají o dost pomalejší (u 3.5 rc 10 to bylo v pohodě ), opět nevyřešen čas, ani žádná záloha nastavení, a v menu mi nejde vybrat přehrávání DVD z USB dvd mechaniky ikdyž v menu svítí, ale přeskočíto a dvd musím pouštět jen tak že zasunu film do dvd mechaniky a film se sám pustí. Když vypnu automatické spouštění z dvd mech. tak film už nespustím pomocí menu. Takový problém u 3.5 rc 10 nebyl. Neustále řešej ...... jako jsou titulky a jiné ..... a na základní věci prostě kašlou. Nahodím tam zpátky 3.5rc10 a začnu koukat po jiném přístroji, protože tady od té značky žádný posun ve směru výše nelze očekávat ( stejně tak jako u Technisat Digit ISIO S1 ) Obojí je předražené a podpora naprosto žádná. Výrobky jsou prodávané stylem honem něco vytvoříme, vyděláme a pak na to absolutně hážem bobek......
Dost mě to mrzí, protože Prodigy bez problému přehraje vše co mu podstrčím pomocí NASU a Digit Isio má parádní obraz. Ale u obojího je podpora a vývoj většinou k horšímu a to je škoda.