Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

majsoft (147)|21.2.2013 22:41
[QUOTE=foky_SK;446254] To tlačidlo nefunguje ako On/Off, ale iba ako Volume.[/QUOTE] No jestli ti ani "necvaká" (při stisku - tlumený, ale známý zvuk mikrospínače) tak je to opravdu zvláštní. Skus vysunout kolečko volume a zapnout to za hřídleku, ale nemám ověřené zda to tak je vyrobéné, třeba je to kolečko moc natlačené a pak to nespíná. (jen nápad - neověřeno)
zdenusko (4)|22.2.2013 01:13
Čaute mám záujem kúpiť Xtreamer Prodigy a potreboval by som pár odpovedí.
Som zatial vlastníkom Xtreameru Pro s ktorým som úplne spokojný len ma tam štve vetráčik ktorý je už čím dalej tým viacej otravný

Som nenáročný použivatel ktorý len pozerá filmy

Otázky.

1. Má Xtreamer Prodigy možnosť nastaviť vypnutie HDD pri jeho nečinnosti?
2. Ak mám 3TB HDD naformatovaný v PC a sú tam už filmy tak po vložení pojde v pohode všetko ako má byť?
3. Dajú sa jednotlivo zložky ukladať do "oblúbené" ?

Všetky tieto veci Xtreamer Pro dokáže tak by som chcel vedeť či mám meniť..
Konradek (47)|23.2.2013 09:35
1. V nových FW ne
2. To je sázka do loterie, někomu nefunguje ani ten 3TB HDD
3. Ano, toto je funkční
blazom (27)|5.3.2013 19:17
.....
Tibcsi (4)|14.3.2013 11:13
Čaute
Vlani som si zaobstaral prodigy black.Mam v ňom 2TB SEAGATE. Mam s nim jediný problém a to že sa mi samo reštartuje po cca 20 min pozerania filmu. Skúšal som znovu nahrať firmware od 3.10 až po 4.2 ale stále nič. Disk som formátoval v PC a potom v prehliadači (NTFS).Viete mi poradiť čo mam spraviť? ďakujem
rockhopper (11)|16.3.2013 08:40
Dobrý den,
koupil jsem si tento přehrávač a mám dva dotazy na věci, na které se mi zatím nepodařilo přijít:
1) Je nějak možné v Movie Jukebox řadit filmy podle abecedy?
2) Je možné vypnout audio výstup přes HDMI, jelikož mám xtreamer připojený přes optiku do decoderstation a je blbý pořád vypínat zvuk u TV?
Děkuji za odpovědi.
Eraser07 (53)|20.3.2013 21:33
[QUOTE=Tibcsi;448975]Čaute
Vlani som si zaobstaral prodigy black.Mam v ňom 2TB SEAGATE. Mam s nim jediný problém a to že sa mi samo reštartuje po cca 20 min pozerania filmu. Skúšal som znovu nahrať firmware od 3.10 až po 4.2 ale stále nič. Disk som formátoval v PC a potom v prehliadači (NTFS).Viete mi poradiť čo mam spraviť? ďakujem[/QUOTE]




ako instalujes firmware? dufam ze takto..a disk mam sformatovany len v PC ..

1. Stiahnite si súbor s firmvérom.
2. Súbor rozbaľte a skopírujte (install.img)do koreňového adresára USB disku vo formáte FAT32 (odporúčame nie väčšie ako 2 GB).
3. Odpojte všetky káble, hardvérových kľúčov, antény, interné a externé zariadenie pre ukladanie dát od Prodigy.
4. Odpojte ho od napájania po dobu cca 10 minút.
5. Pripojte zariadenie k sieti a vložte USB flash disk do jedného z portov na zadnom paneli.
6. Uistite sa, že je prístroj vypnutý a stlačte tlačidlo Power na Prodigy po dobu asi 10 sec. LED zariadenia najprv blika a po niekoľkých sekundách vypne.
Akonáhle modre LED prestane svietit,uvoľníte prst z tlačidla Power.Na televíznej obrazovke sa objaví upgrade.
nič nerobte až kým nenabehne menu Xtreamera,vypnite xtreamer a odoberte Usb kluč.
Muti (25)|24.3.2013 20:32
Ahoj, mám problém, když pustím např. avatara ve 3d a načtu na prodigy titulky srt tak pokud je obraz rozdělený na dva, titulky jsou uprostřed v kupě, pokud zapnu na tv detekci do 3d a televize obraz "spojí", tak titulky jsou roztrhlé a ještě k tomu rozdělené naopak příklad: (ahoj) vypadá takto (oj ah). Umí někdo poradit. Podle mě by měly být titulky v každém obrazu, a ne uprostřed jen jedny. Dá se to nějak na prodigy udělat???
killerman27 (871)|25.3.2013 07:57
jestli si dobre vzpominam(nemam 3D TV) tak jsem nekde cetl ze se to musi prepnout v menu prodigy a ne na televizi, pak mely titulky byt spravne. Pri pustenem 3D filmu zmackni na DO tlacitko "6" a tam by melo byt nastaveni 3D
THeBaNDiT (497)|25.3.2013 14:54
presne tak, potvrdzujem, ak sa pouzivaju titulky, je potrebne 3D mod zapnut na Xtreameri (na diakovom ovladani tlacidlo 6), telka sa potom prepne do 3D sama a titulky budu OK. ;)


A este u Avatara pozor - ak budes mat nahodou zvlastny pocit z toho 3D (taky, ze ano, je to 3D, ale akesi velmi velmi divne), tak bude treba prehodit obraz pre lave a prave oko (tiez sa to robi v tom nastaveni vyvolanom tlacidlom 6 na DO), moj Avatar 3D je ten pripad. Potom je uz 3D suprove.
Mateso (4)|31.3.2013 11:02
Ahoj,

mam kratce prodigy a musim rict, ze kdyz od toho nechcete moc a mate to jako streamer z NASu, tak se da byt spokojeny :)

co me stve je ten nesmyslnej cas v hlavnim menu. Neumel by nejakej schopnej clovek (borci jako wencaS, killerman, marty) napsat script, kterej by cas nastavil vzdy po startu? (nahrat script do init.d nebo neceho podobnyho). Sam si netroufam, tak jsem se chtel optat :-D

Btw xLiveCZ bomba moc.. znal jsem z eagetu (paradoxne), ale jak to bezi tu, to je nebe a dudy. Diky za skvelou praci celemu tymu.
eldorado09 (1441)|1.4.2013 09:17
Zdravím, s posl. 2 FW mi Prodigy zase blbne, samovoľné reštarty, zamrznutia počas pozeraniu filmu... Aj Vám to robí? Už som z tohto prehrávača úplne znechutený, radšej by som vyhodil do koša... Máte nejaké nápady? :-(
yumm (39)|1.4.2013 17:54
Mám posledný FW 4.0.2 a predpokladám, že nakoľko u mňa sa to takto neprejavuje, chyba musí byť niekde v Tvojom prístroji. Zamrzanie počas filmu nehrozí, nikdy sa to ani nestalo, samovoľný reštart iba pri streamovaní z netu občas....ale aj to predtým vyhodí chybu. Chytil by som sa teda toho čo je rozdielne a to je HDD. Skús ho trebárs načas odpojiť a pozri nejaký ten film z USB kluča. Ak to bude blbnúť tak asi len reklamácia lebo normálny stav to určite nie je.
eldorado09 (1441)|1.4.2013 18:20
Už dávnejšie som mal podobný problém, prehral som FW na novší a prestalo to, ale ako vidíš len na určitú dobu. 90% filmov prehrávam z USB kľúča (mkv, DivX), častejšie sú skôr reštarty, ako som pátral po nete, nie som jediný, ktorý má tento problém. Ďalšie multim. zariadenie určite nebude Xtreamer to je už 100%.
yumm (39)|1.4.2013 19:49
Napriek tomu, že to moje ide spoľahlivo aj tak Ti dávam za pravdu - volil by som rozhodne iné zariadenie. Vadí mi predovšetkým mizerná citlivosť DVB-T a také nejaké poloamatérske užívateľské prostredie.
Tibcsi (4)|4.4.2013 10:04
Ja mám ten istý problém.Ale najhoršie je že mne sa reštartuje aj pri prehrávaní z USB kľúča.
eldorado09 (1441)|4.4.2013 13:59
Mne tiež, ako som písal 70% filmov pozerom z USB kľúča, len sem-tam z ext. HDD.
izmask (19)|7.4.2013 19:56
Čaute, chcem sa opýtať či sa mi oplatí kúpiť Prodigy Black ako náhradu za staručkého PCH A-110. Najlepšie ak má niekto skúsenosti s obidvoma. Dik.
buzzfuzz (30)|8.4.2013 08:50
[QUOTE=izmask;452540]Čaute, chcem sa opýtať či sa mi oplatí kúpiť Prodigy Black ako náhradu za staručkého PCH A-110. Najlepšie ak má niekto skúsenosti s obidvoma. Dik.[/QUOTE]

na prodigy zabudni, teda ak nie si masochista.
vladocigi (30)|26.4.2013 14:30
Ahojte,
davnejsie sa tu riesilo parsovanie z csfd. Kedze do svojho Prodigy ukladam stiahnute data priamo cez PC, chcel som mat moznost vlozit k filmu priamo z PC aj ostatne subory. Zdalo sa mi pracne zakazdym ist znovu ku telke a vyhladavat info z CSFD. Vytvoril som si parser, ktory generuje rovnaky .nfo subor.
Kto chce nech vyskusa...
[HTML]http://krypton.atknet.sk/csfd[/HTML]
killerman27 (871)|26.4.2013 14:52
dobre ty :-)
pkunst (1)|30.4.2013 20:48
Ahojte, mám taký problém. Kedže počúvam veľa muziky, sťahujem prevažne koncerty vo formáte MKV. Problém ale je, že ak si stiahnem klasické DVD, tak zvuk na veži mi ide v pohode. Ale ak stiahnem MKV, tak zvuk na veži mi neide, ale len na TV. Na veži pôjde len vtedy, ak v nastaveniach XTR premením SPDIF výstup z 5.1 na 2.1, aj to v stereo zvuku, kedže to MKV ma len 2-kanálový zvuk. Preto sa chcem opýtať, či nepoznáte spôsob, ako to nejak nastaviť, aby som si pozrel MKV aj v DD 5.1 alebo DD 2.1 bez toho, aby som to nemusel premieňať ?
Dík :)
visa (44)|1.5.2013 17:00
[QUOTE=Tibcsi;451929]Ja mám ten istý problém.Ale najhoršie je že mne sa reštartuje aj pri prehrávaní z USB kľúča.[/QUOTE]


mám taky tento problém. vysledoval jsem, že restarty z hdd jsou nyní už zcela pravidelné co dacet minut. z flešky jen ve chvíli když je zasunutý hdd. ve chvíli když jej vyndám ( včetně šuplíku) k restartům nedochází. vyzkoušel jsem několik firmwarů, ale bez úspěchu. zlobit to takto začalo asi po roce bezproblémového fungování. Další problém je ten, že musím vždy po každém novém startu vždy připojit net. jinak se nepřipojím, přesto, že v nastavení je vidět jako by byl připojen. Pokusil jsem se to dát kvůli těmto dvěma věcem do reklamace v tsbohemce kde jsem to kupoval, ale závada nebyla nalezena a tudíž ani uznána.
Tibcsi (4)|6.5.2013 15:31
Najnovšie zistenie je že keď prodigy pripojím na pc a spustím kontrolu disku tak sa prehrávač nereštartuje až keď ho znovu vypnem. :-/
Tripper10 (23)|12.5.2013 16:07
Potřeboval bych poradit- Prodigy se mi zobrazuje v síťových připojeních, dřív jsem většinou neměl problém s přístupem na jeho harddisk z PC, nyní mi při pokusu o otevření vyskočí Systém Windows nemůže získat přístup k \\PRODIGY (přístroj je zapnutý). Přitom při zadání IP adresy v prohlížeči se mi Prodigy zobrazí. Jedu kabelama přes router. Co s tím? Nepomáhá ani funkce Připojit síťovou jednotku, v nastavení jsem nic neměnil. Zkoušel jsem i bez úspěchu vypnout firewall.
KamilZ (10277)|12.5.2013 17:39
[QUOTE=Tripper10;456817][HL]Prodigy se mi zobrazuje v síťových připojeních[/HL]....nyní mi při pokusu o otevření vyskočí Systém Windows nemůže získat přístup k \\PRODIGY (přístroj je zapnutý). Přitom při zadání IP adresy v prohlížeči se mi[HL] Prodigy zobrazí.[/HL][/QUOTE]
Tvůj popis je chaotický. Co to znamená "zobrazí"? Píšeš, že se Ti v okolních počítačích zobrazuje, ale že ho nemůžeš otevřít. Pak píšeš, že se Ti přes IP "zobrazí" (což ale funguje už podle dříve uvedeného textu). Ale nepíšeš, jestli se Ti "po otevření" přes IP nabídne jeho sdílený obsah a případně jakým protokolem (SMB nebo FTP).
Tripper10 (23)|13.5.2013 18:29
Tak netuším, co se stalo, ale najednou připojení zase funguje :-) Počítače nás prostě někdy zkouší...
Díky za pokus o radu. K Prodigy přistupuju jednoduše přes Průzkumníka- Síť. Přes internetový prohlížeč pomocí IP adresy Prodigy zobrazím jen složky, kopírovat apod. nelze. Přes jaký protokol to jeden nevím, předpokládám standardně.
KamilZ (10277)|13.5.2013 19:11
Přes browser jsi jel pravděpodobně přes FTP, kdežto pro přístup přes \\xxxxx (ať už jménem nebo IP) potřebuješ Sambu (SMB). Proč Ti to nejelo ale už asi nezjistíme, důvodů může být více, tak třeba příště :-).
vladocigi (30)|14.5.2013 15:06
Zistil som ze sa mi to stava ak restartujem ruter. Vtedy stratim pripojenie na svoje prodigy cez sambu. Cez ostatne protokoly sa pripojim v pohode...
Staci ale prodigy restartovat a znova naskoci aj samba (\\xxxxx)
yumm (39)|19.5.2013 09:27
naučí ma prosím niekto ako používať movie jukebox na Prodigy xtreamer ? Filmy čo mám na HDD sa tam akosi nechcú objaviť. dík
wencaS (853)|20.5.2013 17:02
Samy od sebe se ti tam neobjeví. Malé nakopnutí. Složka s filmama, zmáčkni 6. Tam je Get movie info.
yumm (39)|21.5.2013 08:32
Ďakujem, pokúsim sa s tým trochu poexperimentovať teda :-)
viliammmmm (19)|26.5.2013 12:52
Ahojte chlapci.

Mám Prodigy v nom 2TB HDD, ten je cez kábel zapojený do tohto:[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] routra.

V routry je tiež zapojený tento HDD: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

A do routra ide tiež internet,kábel z tohto TV: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

__________________________________________________________________________________________________________________

No a teraz som z toho trošku jelen. Nakoľko som v routry všetko potrebné nastavil (media server aj prislušné zdielanie), a dokažem sa na HDD v routry pripajať cez WIFI z notebooku, alebo cez android ESexplorer v S4ke (galaxy).

Trvalo mi to asi 3-dni kým som sa dobrovolne vzdal a pochopil ,po preštudovaní množstva vlákien , že SAMSUNG TV so svojim "pseudo" DLNA certif. mi s routrom a HDD v ňom komunikovať s TV nebude.

Bude.....ale len ak bude zap.PC a v nom nainstalovaný napr:SERVIIO, ale na to musi byť PC zapnutý.Vtedy to ide super, bez zadrhovania atd,aj blueray-ka atd...


____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moja predstava je , že si zapnem PRODIGY, najdem daný folder, ktorý bude na sieti a z toho budem moct prezerať obsah toho HDD, ktorý je pripojený do routra.
Vopred sa ospr. nie som v tom doma, fakt, nie, ak by mi mi niekto poslal krok, za krokom návod, budem mu veľmi vdačný a za 2,3€ cez paypal, aj odvdačím. (:(:(:( ak to bude fungovať.

Máte moje slovo.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


Ďakujem VILO (:
KamilZ (10277)|26.5.2013 13:09
Vyznat se v tom co píšeš (včetně tohoho https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35178-Samsung-UE46ES5500-prehravanie-filmov-zo-siete ) je fakt zázrak :-(

Pokud chceš přehrávat film v Prodiky a HDD máš v routeru (proč ho nemáš v Prodigy?) tak žádný media server nepotřebuješ. Stačí nastavit to, co je v návodu na straně 65: http://www.tp-linkru.com/resources/document/TL-WDR4300_V1_User_Guide.pdf , Media server vypni, je zbytečný. Pak si ještě vytvoř uživatele (strana 71), přes kterého budeš k HDD v routeru přes sambu přistupovat. Pak v Prodigy zadej IP adresu routeru a mělo by to jezdit. Kontrolu, že máš router správně nastaven si udělej v PC (strana 72 dole). A samozřejmě první zkus ping z PC na Prodigy ať víš, jestli je správně zasíťovaný (viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/33686-Nez-se-zeptate-HDMI-3D-zvuk-LAN-DLNA?p=434511&viewfull=1#post434511 (jen návod na ping)).
viliammmmm (19)|26.5.2013 17:53
Idem to skušať.Ešte info.
Mám HDD 2tb v Prodigy, a aj 2TB pripojený k TP.link-u.

Kam by som mal zadať tú IP adresu v Prodigy?

dakujem (: za zázrak, možno to spoločne spojazdníme.


p.s. tie strany 65 a 71,72 sú tie, ktoré su na danej strane dole?pretože prehliadač označuje aj tie úvodne a tie ráta tiež..

dakujem


Ja sa ne TPlink pripajam cez logo WIndows+R tam zadám toto: //tplinklogin.net

v Prodigy mam tieto položky: HDD, sieť,UPnP,NFS.?
SIET:tu mám MY_Shortcust, WORKGROUP
UPnP:tu mi vidim manželkin noťas, ale len nazov žiadne foldre.
NFS: tu nie je nič.
KamilZ (10277)|26.5.2013 18:04
IP adresu (pokud se router nehlásí jménem) zadej tam, kde procházíš síť (Knihovna/Network). Předpokládám, že XTR to bude umět, nebo přímo uvidíš router.

Co se týká stran, tak to snad pochopíš z kontextu, takový malý test inteligence :-). Asi raději nechci vědět, jak to doma máš nabastleno, když máš HDD v MMC i v routeru, to musí být strašně nepohodlné a pomalé. Na tohle je ideální NAS.
viliammmmm (19)|26.5.2013 22:07
Tak podarilo sa.

V TP-link !!!!MUSÍ!!!! byt "media server" povolený a vybrané zdielané foldre, potom nutný reštart routra.


V PRODIGY som DO UpNp zadal cestu k ROUTRU. záhadou ostáva to, že niektoré súbory je vidieť iné nie, ale to už ma netrápi.
Po 45h blúdenia priznávam porážku ...............ale nie seba ale "Prodogy" nie je to NAS a nikdy nebol....Ďakujem, Kamilovi za trpezlivosť..........

teraz mám iného chrobáka,,,,,,,,,,,,,,,,,aký teda NAS server taký aby obstál v bežných domácich požiadavkach.......Budem vdčaný za tip.


dakujem
viliammmmm (19)|27.5.2013 00:30
Tak som to nechal priamo napojené cez HDMI. PRODIGY s TV.V prodigy je ako som spominal inetrný 2TB HDD, a zo zadu pripojený Externý hardisk tiež 2TB v slote "HOST".
Všetko OK, NAS, aj priame pozeranie cez HDMI či už z Interneho ,alebo extr.HDD, akurát, že sa ten externý točí furt, kdež to interný sa pokojne po cca 10min uspí, a prebudí ihned ako náhle nabehnem na jeho folder..

V zadu na Prodigy sú 3USB sloty:
2sú HOST usb2.0
1je USB 3.0
__________________________________________
kam by to bolo rozumnejšie napojiť, aby sa ten externý tiež čas od času uspal a o ddýchol (:


DIK
KamilZ (10277)|27.5.2013 06:25
Pokud Ti to jede pouze s Media Serverem, tak jedeš přes DLNA se všemi důsledky (viz viditelnost souborů), místo toho, aby jsi jel přes SMB/CIFS...

Jako domácí NAS je vhodný např. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], osobně prerefuji Synology.
Dreamon (4)|27.5.2013 19:41
Zdravim vas. Chcem sa spytat ci to len mne ale aj vam nejde MUSIC JUKEBOX a JUKEBOX. Mam Xtreamer Prodigy black v 4.0.1. Tak isto nejde xListnPlay Music. Vsade pise 401.
THeBaNDiT (497)|3.6.2013 15:47
tak po dlhsej dobe mam aj ja otazku:

Mam Xtreamer SW3 s firmverom vo verzii 3.5RC2 (nemam zatial dovod ist na vyssi).
Mam v nom vlozeny 500GB 2.5'' HDD a v nom funkcny Xtreamering s aktualnym XliveCZ.
A ako vsetci dobre vieme, casom sa kazdy HDD zaplni, preto uvazujem nad tym vymenit stavajuci 500GB za nejaky 1TB HDD (1TB je podla stranky Xtreamera maximum pre SW3).

Otazka 1: aky 1TB 2.5 HDD si kupit, aby nerobil problemy, bol tichy a podla moznosti sa neprehrieval? (boli tu spominane nejake problemy s vacsimi diskami, a zaroven trebars WD disky trpia na parkovanie hlaviciek po 8 sekundach necinnosti, ak dobre pamatam... ta moja WD 500-vka ich parkuje, ale je vcelku ticha a akuratne tepla)

Otazka 2: staci mi potom preniest vsetky subory z 500GB na 1TB disk a Xtreamering vratane XliveCZ to predycha? (instalovat XliveCZ vie byt dost zaujimavy proces, snazil by som sa tomu takymto krokom vyhnut)
Dire (19)|3.6.2013 17:16
Tak jsem koukal ze vysel novy FW 4.1 uz ho nekdo zkousel ?
longmatys (48)|3.6.2013 20:57
[QUOTE=Dire;459008]Tak jsem koukal ze vysel novy FW 4.1 uz ho nekdo zkousel ?[/QUOTE]

Pro mne tam není moc zajímavého a historie ukázala, že update často přinese nové bugy. Škoda, že nepracují na spolehlivosti než na nových věcech. Přijde mi, že úplně ignorují, co lidi vlastně trápí...

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk 2
killerman27 (871)|4.6.2013 06:58
tak ja urcite vyzkousim, pro me je hlavne dulezite toto:

Bug Fixes

* 2.0Ch AAC/MKA/M4A audio files when the Prodigy/SideWinder3 is set to 5.1Ch SPDIF issue - fixed


HDMI mam nastavene na RAW a SPDIF prave na 5.1 a ten problem s tim 2.0 audiem jsem zaznamenal
yumm (39)|6.6.2013 07:33
Tak som to upgradol na 4.1, jediné čo som si všimol je trochu zmenené prostredie, žiaľ DVB-T ktoré našlo predtým aspon jeden z dvoch multiplexov teraz nenájde pre istotu vôbec nič. To je to čo vyčítam Prodigy najviac - na príjem DVB T je podla mňa úplne nevhodný - celé zle !
Dire (19)|6.6.2013 14:39
zda se mi ze ta 4.1 funguje v pohode i s DVB-T
kmarty (81)|6.6.2013 21:15
No vidis. Ja si krome (konecne) funkcniho startup screenu na HDMI (doposud byl k videni jen pri pripojeni pres kompozitni vystup) a auto discovery NFS sdileni nevsiml niceho dalsiho. Vsechny ostatni chyby o kterych vim, ty zustaly.
Pardon, jedna chyba pribyla - v NFS polozkach si to nepamatuje staticke nastaveni. Nejspis je seznam NFS sdileni prebouchany tim automatickym prohledanim (ktere nejde vypnout).

Nejvic mi vadi ze to do dneska nezastavi po prehrani jednoho filmu, ale ze to hned zacne prehravat nasledujici. A je uplne jedno jestli prehrani filmu bylo spusteno pres "OK" nebo pres "Play", v obou pripadech po skonceni zacne prehravat nasledujici film.
Dalsi dost neprijemna chyba je v nastaveni kodovani titulku. U vlozenych titulku (v mkv nebo mp4) je definovano kodovani (typicky utf-8), ale prehravac to ignoruje a vesele pouziva vybrane kodovani z nastaveni coz v kombinaci s, bohuzel, nejrozsirenejsim kodovanim externich titulku (bohuzel, protoze jde o cp1250) je docela zabave. Xtreamer SW1 s timhle problem nemel. Ale tohle jde, oproti tomu nezastaveni prehravani, alespon nejak resit (resim to proste tak, ze vsechny externi titulky prekodovavam na utf-8).
Jo, jeste jsem zapomnel na jeden fakt blbej bug - pri pauznuti filmu se, obvykle po delsi pauze, xtreamer nechce znovu probrat a zacit hrat. Tady mam "reseni" tak dlouho mackat "stop" az se to vrati do seznamu filmu a dam film pustit znovu (a odkejvu ze chci pokracovat od posledni pozice). Obcas to na tu stopku nereaguje vubec, pomuze jen reboot Xtreameru.
yumm (39)|7.6.2013 07:49
ja už fakt neviem čo s tým mám. chybu antény ale vylučujem nakoľko TV na ňu fičí bez problémov a okamžite nájde všetko dostupné. Aktívna anténa je pritom prepojená cez Prodigy takže signál má ! Vychádza mi z toho jediné - úbohá citlivosť Prodigy čo je teda blbé :-(
Dire (19)|7.6.2013 09:25
Tak to zkus vyreklamovat muze byt v haji modul na DVB-T .. jinak odstranili problem s nahravanim DVB-T a sledovani kodeku H264 uz to konecne nepada ..zatim jsem zkousel jeden soubor.
chlebasadlem (34)|7.6.2013 21:36
[QUOTE=kmarty;459316]Jo, jeste jsem zapomnel na jeden fakt blbej bug - pri pauznuti filmu se, obvykle po delsi pauze, xtreamer nechce znovu probrat a zacit hrat. Tady mam "reseni" tak dlouho mackat "stop" az se to vrati do seznamu filmu a dam film pustit znovu (a odkejvu ze chci pokracovat od posledni pozice). Obcas to na tu stopku nereaguje vubec, pomuze jen reboot Xtreameru. [/QUOTE]

Nevím, jak v tomhle případě, ale u XtreameruPro pomohlo vypnout "uspávání disku při nečinnosti" - od tý doby se mi v pohodě rozeběhne i po půlhodinový pauze. Je fakt, že už asi 2 roky není nový firmware, takže nebylo co "zkudlit"...