Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

kmarty (81)|7.6.2013 22:40
Nejsem si jisty nakolik mi tohle pomuze kdyz mam vsechny filmy na NASce a ne na lokalnim disku xtreameru. A ani jednom neni uspavani disku zaple. Aspon myslim :-).
Tahle chyba se mi neprojevovala na jednickovym Xtreameru (fw 2.9.cosi) a mam mlhave podezreni ze ani trojka to puvodne nedelala dokud mela fw 3.5cosi. Kazdopadne ted ma fw4.x a dela to. Ne vzdy a na druhou stranu nekdy neni ani ta casova pauza nutna na to aby to ten film znovu nepustilo.
novacek007 (3)|8.6.2013 08:58
Další chyba nového FW: pokud dám stáhnout informaci o filmu (z CSFD), obrázek se nezobrazí, jelikož je místo obrázku vytvořen soubor s nulovou velikostí a pochybnou koncovkou. Předtím to bylo ok.
Co jsem rád, že je opraveno: náhled filmu společně se seznamem dalších položek.
Variaxis (5)|8.6.2013 13:22
Kmarty, novacek007,chlebasesadlem ....... Nechápu proč to řešíte v tomto topicu o xLiveCZ. Patří to sem

[HL]mod: přesunuto[/HL]
kmarty (81)|8.6.2013 15:06
Skvele. Diky za presun.
Variaxis: ano, vim o tom. Nejak to vyplynulo a uz jsem si taky lamal hlavu jak se toho OT zbavit.
Tibcsi (4)|12.6.2013 09:50
Nový fm nainštalovaný, reštartovanie prestalo.Jedine čo mi nefunguje je jukebox . Všetko nahraje ale po reštartovani ho mam zase prázdný. Zaujímavé je že v zozname mi náhľady fungujú.
Hlavne je že sa viem pozerať normálne na filmy
Ozzy77 (4)|19.6.2013 13:24
Zdravím místní odborníky na tento přístroj.

Mohli byste mi prosím poradit? Jsem z tohoto výkvětu již značně šedivý.

Popis chyby: po cca roce a půl celkem bezchybného provozování přístroje se mi nedaří updatovat, vždy skočí obrazovkou, kde svítí WIFI PLUG-IN. Přístroj totálně zamrzne a nejde s ním dělat nic jiného jen vypnout.

Při flashování používám 2GB flešku, disk uvnitř Prodigy nemám, ani jiný kabel, připojen je přes kompozitní kabel (jen video)

Flešku jsem už zkoušel milionkrát formátovat FAT32 (snad velikost sektorů nemá vliv), USB jsem zezadu zkoušel oba (někde se píše, že jen v právém lze.)

Jsem nyní ve fázi, že se to chystám vyhodit z balkónu. Ale pořád doufám, že dělám něco špatně. V jakýmsi návodu se píše, že se má vypnout WIFI, ale bez přístupu do MENU nelze.

Snažím se teď naflešovat původní FACTORY DEFAULT, ale opět se nedaří. Přístroj před pokusem nechám bez proudu cca 30minut. Po FACTORY DEFAULTU bych rád NĚJAKÝ fungující, je mi vcelku jaký firmware.

Budu velice vděčný, pokud se někdo z Vás setkal s podobným zásekem a poradí mi jak z něho ven. Pokusím se sem někam uploudovat obrázek chyby.


Díky moc za snahu.

Pavlis
2013-06-19 12.42.22.jpg
jayd (117)|19.6.2013 15:53
Co zkusit vytáhnout tu WIFI z USB portu? A pak teprv pustit aktualizaci

Já mám zase dotaz ohledně stahávání infa z CSFD, po delší době jsem nahral na disk nové věci, ale ani u jedné z nich mi to nestáhlo informace o filmu. Funguje mám získávání informací o filmu z CSFD?
Ozzy77 (4)|19.6.2013 16:34
wifi je pevně (kabelem) napájena na desku, nemá to wifi v USB portu. Taky už jsem přemýšlel, že bych ji uskřípl, ale to asi nebude ten problém. (nemá to ani konektor, že bych ji vypojil.)
wencaS (853)|19.6.2013 18:25
O pár stran z5 jsem řešil podobný problém jen mi to zamrzalo o kapku dřív.
Ozzy77 (4)|19.6.2013 18:35
[QUOTE=wencaS;460527]O pár stran z5 jsem řešil podobný problém jen mi to zamrzalo o kapku dřív.[/QUOTE]

jj vím o tom (str.69 21-12-2012, 11:03), četl jsem Tvé příspěvky a podle Tvého návodu jsem právě zkoušel se vrátit do Factory defaultu 3.0.5, ale taky NIC. Pak o5, pokus s 3.0.0. a NIC.
Nedaří se zkrátka najet do MENU přístroje a OBNOVIT. Vždy ať už nahrávám jakýkoliv soft a nechám flešku vzadu, tak se na ni objeví jakýsi soubory, z toho vyvozuji, že se musí před restartem vytáhnout, jinak se "nainstaluje" na flešku. Zkrátka to zamrzne i na tom základním firmware.

Nejde to flešnou třeba po síti? Nebo nějaký jiný nápad? Tušíš PROČ to píše WIFI PLUG IN? A vykřičník?
Konradek (47)|20.6.2013 16:35
WiFi lze vyjmout, stačí povolit 4 šrouby a uvnitř Prodigy ji vyndat z miniPCI slotu. Nápis "WIFI PLUG IN" s vykřičníkem je pouze informativní, že se načetla karta. Vyzkoušej ještě upgradovat z jiného USB klíče... Nic jiného mě nenapadá.
andel61 (77)|20.6.2013 17:46
prosim o par info,jsem novym majitel prodigy bez tuneru a mel bych par otazek na jukebox
1-kdyz jsem vymazal filmy z hdd tak mi v jukeboxu zustanou a nevim jak se jich zbavit,tlacitko 0 jsem zkousel a nefunguje,skrytou slozku jsem taky vymazal a stale tam jsou
2-musi byt kazdy film ve slozce nebo muze byt jen slozka filmy a v ni filmy.
3-jak by mely byt filmy pojmenovane ,cesky nebo puvodni nazev atd

pedem dekuji za rady.firmware je 4.0.1
andel61 (77)|20.6.2013 17:52
tak se me to povedlo vymazat ,tak prosi jen radu na otazky 2,3 aby me to neco naslo zatim mi to nic nenaslo .predem dekuji

jeste jednu otazku prosim je na prodigy xtreamering jak byl na sw1 nebo tady uz neni,vse jsem nainstaloval podle navodu bez aploaderu a funguje perfektne ale xtreamering nikde nemam
Ozzy77 (4)|21.6.2013 14:53
[QUOTE=Konradek;460602]WiFi lze vyjmout, stačí povolit 4 šrouby a uvnitř Prodigy ji vyndat z miniPCI slotu. Nápis "WIFI PLUG IN" s vykřičníkem je pouze informativní, že se načetla karta. Vyzkoušej ještě upgradovat z jiného USB klíče... Nic jiného mě nenapadá.[/QUOTE]

Zdarec, tak už to jede, bohužel to "ASI" bylo tou WIFInou, odpojil jsem ji a najednou vše naběhlo. A běží i FW 4.1.

WIFI ve finále nepotřebuju, mám PRODIGY propojené kabelem. Díky za popostrčení.

P.
20130621_142606.jpg
andel61 (77)|23.6.2013 08:42
prosim jak mate pojmenovane filmy aby se nacetli v jukeboxu v prodigy. dekuji
andel61 (77)|23.6.2013 14:38
prosim o pomoc chtel jsem aktualizovat cfsd scraper podle navodu na Killermanove strance a scraper mi zmizel a vubec tam v nabidce neni.Zkusil jsem to nekolikrat a bez uspechu.Moc dekuji za jakoukoliv radu.
plugin se stahne ale kdyz zadam ten posledni prikaz tak mi to za nej napise :

/ # chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
chmod: /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd: No such file or directory
Konradek (47)|24.6.2013 14:43
Filmy můžeš mít pojmenovaný anglicky, nebo česky - obojí je na ČSFD podporováno. Vyzkoušej na stránce ČSFD vyhledávač, stejným způsobem odpovídá na dotazy zařízení.
Nevadí - tedy alespoň u mne, jestli jsou v samostatných složkách, nebo pohromadě...

U druhého problému zařízení píše, že ten soubor/adresář tam není. Zkus tedy pomocí telnetu otevřít zadané umístění a ověř, je-li scraper nainstalován. Bude-li tam složka csfd, tak ji smaz a pokus se udělat instalaci znovu. Zároveň koukni, nemáš-li tam těch složek více - csfd1, 2... Případně je všechny vymaž a instaluj znovu. Nebude-li tam složka csfd, tak vyzkoušej nakopírovat ručně a potom teprve chmod...
andel61 (77)|24.6.2013 15:52
konradek - dekuji vyzkousim. Co se tyka druheho problemu vyreseno diky Dreamon.Timto mu take dekuji
andel61 (77)|25.6.2013 08:51
tak mam pojmenovane filmy cesky s diakritikou.Csfd najde info bez problemu ale obrazek zadny.Delam to po jednom info z csfd a obrazky z TMBD, je to silene ale jde to .Jenom nevim proc se mi v jukeboxu neukazuji nazvy filmu .Prosim o radu jestli v tom neni nejaky figl. dekuji moc
vladocigi (30)|25.6.2013 09:10
CSFD menilo strukturu stranok. Odvtedy nejdu zobrazovat obrazky. Tiez som musel upravit par veci pri parsovani infa z CSFD. Ja si uz info stahujem len takto:
http://krypton.atknet.sk/csfd
andel61 (77)|25.6.2013 09:22
diky za info.Jak prosim pouzivat ten krypton.dekuji
vladocigi (30)|25.6.2013 09:59
Taky rychly navod:
1. vloz link na csfd stranku, pripadne len cislo filmu na csfd (napr. http://www.csfd.cz/film/228329-avatar/), číslo filmu (228329), alebo číslo s názvom (228329-avatar/).
2. po nacitani stranky klikni (najlepsie pravym tlacitko mysi) na text "tu stiahni subor xxxx" a daj ulozit ciel ako... (a mozes si ho ulozit rovno do adresara kde je film...)
3. Obrazky je mozne rovno presunut myskou, pripadne "ulozit obrazok ako..." (to plati ci uz pre plagat k filmu alebo pre fanart. Fanart si vies urobit z ktorehokolvek nacitaneho obrazka...)

Ja mam filmy triedene samostatne v adresaroch. Kazdy adresar obsahuje film, fanart, plagat a pripadne titulky. Vsetky subory maju rovnaky nazov az na koncovku. fanarty mam pomenovane napr. xxxxx.fanart.jpg Je to pekne prehladne a mam v tom celkom poriadok... :)

este posledna vec: HDD mam v prodigy a z PC na neho pristupujem cez sambu. Takto si upravujem nazvy a doplnam obrazky ci infa...
andel61 (77)|25.6.2013 11:27
tak jsem to udelal podle navodu a nezobrazujese mi nic po stisku info.Ja mam jen slozku filmy a v ni filmy tak nevim jestli to neni proto.Nebo musim nejak ty soubory premenovat? dekuji
vladocigi (30)|25.6.2013 11:34
predpokladam ze nfo subor by mal mat rovnaky nazov ako subor filmom...
andel61 (77)|25.6.2013 11:41
jo jo je to tak uz to funguje jen jeste jak to dostanu do jukeboxu pokud to jde.Kazdopadne moc moc dik za rady
andel61 (77)|25.6.2013 11:50
tak uz jsem na to prisel jeste jednou diky. je to super
jen jeste jednu vec nevim jak udelat aby se me kdyz projizdim jukeboxem filmy abyse mi ukazoval nazev filmu,myslim dole pod obrazky . dekuji
yumm (39)|26.6.2013 08:02
he hej chlapci - ako tak sledujem - vyšiel nový firmware ? 4.2 Oplatí sa ? :-)
Konradek (47)|26.6.2013 08:26
Můžeš posoudit sám, viz. níže.
Jen pro úplnost, fix 16:9 dle diskuze na fóru opraven není, tedy vyplatí se....?


New Features

* New YouTube application implemented.
Connect to your YouTube account, browse your favorite videos and subscribed channels.
Pair your mobile device with Xtreamer to stream to TV and control the playback from your iOS or Android device.


Improvements

* Alphabetical sorting added to Movie JukeBox
* Some UI clean up

Fixes

* Can't add Network Shares root to Favorites - fixed
* Preview issues with 16:9 aspect ratio - fixed
* Music Player crashes when pressing RETURN button to return to the Main Screen - fixed
* Music is displayed when ALL MEDIA filtering is set - fixed
blsanky (1)|26.6.2013 10:30
Ahoj všem,

ačkoliv vlastním Xtreamer SW3 a se zde diskutuje o Prodigy, rád bych vás požádal o komentář ke kvalitě zvuku. Pokud vím, HW/SW je u těchto přístrojů shodný. Co mě zaráží je, že při přehrávání např. mp3 se při spuštění další skladby ozve v repro zapraskání. Domnívám se, že to je tím, jak přehrávač vždy vypne a znovu zapne nějaký obvod. To samé proběhne pokud přehrávám TV přes xlivecz. Při spuštění i vypnutí / přepnutí na jiný kanál. Je to dost nepříjemné. Hrál jsem si s nastavením audia v nastavení přehrávače, ale nic z toho nepomohlo. Zařízení mám připojeno hdmi kabelem, který je v pořádku. Zkoušel jsem i jiné kabely a bez úspěchu. Verzi firmwaru mám 4.0, ale i s novějším se to opakuje. Je to jen můj problém nebo to máte někdo podobné? A myslíte že by pomohlo připojit se přes optiku? Díky za názory.
whitesak (406)|26.6.2013 17:12
Vlastnim SW3 jiz dlouho (stejne jako MK1), pripojen jej mam pres HDMI do receiveru a z receiveru pres HDMI do TV. Nikdy jsem nic takoveho nepozoroval. Navic v tomto zapojeni "kvalitu" audia Xtreamer ovlivnovat nemuze, protoze ty mp3 se v xtreameru digitalne dekoduji na PCM (tedy zadny Digital to analog prevod) a teprve pak PCM digitalni proud dekoduje receiver nebo pripadne TV do analogoveho zvuku. Takze problem hledej spise v TV nebo v receiveru (pokud mas).
andel61 (77)|28.6.2013 12:15
prosim nefunguje mi tlacitko pause ve vsem v xlivecz. Prehravani filmu funguje.Jen se chci zeptat jestli to dela jen me nebo je to u prodigy normalni. Firmware mam 4.0.1 .Dejte vedet jestli to u novejsich funguje abych neflashoval zbytecne.Moc dekuji
Konradek (47)|28.6.2013 14:54
Je to správně, v XliveCZ opravdu pause nefunguje a fungovat s největší pravděpodobností nikdy nebude.
andel61 (77)|28.6.2013 17:54
diky za info, i kdyz smutne.
longmatys (48)|1.7.2013 20:37
[QUOTE=Konradek;460862]Filmy můžeš mít pojmenovaný anglicky, nebo česky - obojí je na ČSFD podporováno. Vyzkoušej na stránce ČSFD vyhledávač, stejným způsobem odpovídá na dotazy zařízení.
Nevadí - tedy alespoň u mne, jestli jsou v samostatných složkách, nebo pohromadě...

U druhého problému zařízení píše, že ten soubor/adresář tam není. Zkus tedy pomocí telnetu otevřít zadané umístění a ověř, je-li scraper nainstalován. Bude-li tam složka csfd, tak ji smaz a pokus se udělat instalaci znovu. Zároveň koukni, nemáš-li tam těch složek více - csfd1, 2... Případně je všechny vymaž a instaluj znovu. Nebude-li tam složka csfd, tak vyzkoušej nakopírovat ručně a potom teprve chmod...[/QUOTE]

Zdravím všechny, konečně jsem se probral ze zimního spánku a opravil scraper. Nyní už zase stahuje obrázky. Postupovat můžete jako vždy:


cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
mv csfd csfd.backup
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit
wencaS (853)|1.7.2013 21:33
Titul filmu je opraven taky?

A samozřejmě velké díky. Jdu to testnout na pár nových filmech.
kmarty (81)|1.7.2013 21:48
To si delas p..... :-)
Od patku mam patch na opravu obrazku, ale pak jsem zjistil ze se jeste nesosaj nazvy, tak jsem ho chtel poslat az opravim i ty :-)
wencaS (853)|1.7.2013 21:55
Mno, tak nechci nosit špatný zprávy, ale názvy stále nebere, a obrázky k novým filmům který ještě scraperem nikdy neprošli nemám taky. Konkrétně Parker, Bullet to the Head, Jack The Giant Slayer, A Good Day to Die Hard
kmarty (81)|1.7.2013 22:11
Tak muj patch na obrazky je asi primitivnejsi, ale zato mi chodi (nebo jeste v patek chodil :-) ):
[code]--- csfd.original 2013-06-28 14:03:40.000000000 +0200
+++ csfd.cpp 2013-06-28 16:04:08.000000000 +0200
@@ -198,8 +198,16 @@
if ( (err = regexec(&re_cover, line.c_str(), 2, pmatch, 0)) == 0 ){
found=line.substr(pmatch[1].rm_so,pmatch[1].rm_eo-pmatch[1].rm_so).c_str();
RemoveString(found,"\\");
+ if (found.find("http", 0, 4) != 0) {
+ // Doplneni chybejiciho "http:" pokud chybi
+ found.insert(0,"http:");
+ }
if ((cover_i < JB_SCPR_MAX_IMAGE )and (found.length()>0)){
p->cover_preview[cover_i] = strdup(found.c_str());
+ if (pos = found.find_last_of("?")) {
+ // Plny obrazek je bez cehosi a la "?h180" na konci url. Aspon by mel byt.
+ found.erase(pos,found.length());
+ }
p->cover[cover_i++] = strdup(found.c_str());
}
} else if ( err != REG_NOMATCH ) return -1;
[/code]
(Nevim jestli je pouziti .insert() a .erase() koser. Ja C++ neznam, vubec, ale podle toho co jsem nasel je v pouzivani retezcu na tom o neco lip nez klasicky Ccko, takze neni(?) treba resit Cckovy klasicky saskarny skrz alokaci a pouziti pres pointer)
longmatys (48)|1.7.2013 22:51
Tak ještě to vyzkouším. Já jsem zkusil jen jeden film. Jen jsem doplnil to http,ten otazník nakonec jsem tam nechával.

Odesláno pomocí Tapatalk 4 @Xiaomi Mi2 32GB
longmatys (48)|1.7.2013 23:09
[QUOTE=kmarty;461323]Tak muj patch na obrazky je asi primitivnejsi, ale zato mi chodi (nebo jeste v patek chodil :-) ):
[code]--- csfd.original 2013-06-28 14:03:40.000000000 +0200
+++ csfd.cpp 2013-06-28 16:04:08.000000000 +0200
@@ -198,8 +198,16 @@
if ( (err = regexec(&re_cover, line.c_str(), 2, pmatch, 0)) == 0 ){
found=line.substr(pmatch[1].rm_so,pmatch[1].rm_eo-pmatch[1].rm_so).c_str();
RemoveString(found,"\\");
+ if (found.find("http", 0, 4) != 0) {
+ // Doplneni chybejiciho "http:" pokud chybi
+ found.insert(0,"http:");
+ }
if ((cover_i < JB_SCPR_MAX_IMAGE )and (found.length()>0)){
p->cover_preview[cover_i] = strdup(found.c_str());
+ if (pos = found.find_last_of("?")) {
+ // Plny obrazek je bez cehosi a la "?h180" na konci url. Aspon by mel byt.
+ found.erase(pos,found.length());
+ }
p->cover[cover_i++] = strdup(found.c_str());
}
} else if ( err != REG_NOMATCH ) return -1;
[/code]
(Nevim jestli je pouziti .insert() a .erase() koser. Ja C++ neznam, vubec, ale podle toho co jsem nasel je v pouzivani retezcu na tom o neco lip nez klasicky Ccko, takze neni(?) treba resit Cckovy klasicky saskarny skrz alokaci a pouziti pres pointer)[/QUOTE]

Tohle je super patch. Vyměnil jsem ten svůj a dal jsem tam tvůj kód. Samozřejmě je to ok, je to string type. Ještě mrknu na ten název, jestli to není něco jednoduchýho.

Nyní tedy přes wget dostaneš verzi, kde fungují ty obrázky.
kmarty (81)|1.7.2013 23:14
[quote]Jen jsem doplnil to http,ten otazník nakonec jsem tam nechával.[/quote]
No ja se puvodne zajimal hlavne o ten otaznik protoze se mi na disku objevovaly nazvy typu film.jpg?h180 :-)
Pak jsem zjistil, ze maj obrazky pres fci url() (skoro jakoby to byla snaha o moznost bezproblemoveho volani at http:// nebo https:// podle toho jak byl otevrena stranka jako takova. Ale to je jen dohad) a tedy ze chybi onen prefix (proto taky jen kontrola na prvni ctyri znaky - matchne se to jak pri http://, tak pri https://).

Jinak url koncici s "?h180" je od csfd nahled (zmenseny obrazek). Myslel jsem ze to je presne to, co ceka p->cover_preview[cover_i], proto je tam ukladan i s tim. Plny, nezmenseny, jsem daval az do p->cover[cover_i++] (t.j. to byl zamer upravit to az po ulozeni do cover_preview - i kdyz samozrejme nevim jestli je to to co bych mel chtit).

[quote] Nyní tedy přes wget dostaneš verzi, kde fungují ty obrázky.[/quote]Tu mam uz od patku :-). Patch jsem neposilal prave kvuli tem nazvum (jak si bestie Jukebox cuchne k nazvu "", tak se uz pak musi nazev psat celej rucne coz se mi pres ovladac docela ekluje).
Trochu byl boj s libtinyxml, pac s cmakem nejsem uplne kamarad (natoz pri crosscompileni), ale nakonec to proslo.
longmatys (48)|1.7.2013 23:47
[QUOTE=kmarty;461327]No ja se puvodne zajimal hlavne o ten otaznik protoze se mi na disku objevovaly nazvy typu film.jpg?h180 :-)
Pak jsem zjistil, ze maj obrazky pres fci url() (skoro jakoby to byla snaha o moznost bezproblemoveho volani at http:// nebo https:// podle toho jak byl otevrena stranka jako takova. Ale to je jen dohad) a tedy ze chybi onen prefix (proto taky jen kontrola na prvni ctyri znaky - matchne se to jak pri http://, tak pri https://).

Jinak url koncici s "?h180" je od csfd nahled (zmenseny obrazek). Myslel jsem ze to je presne to, co ceka p->cover_preview[cover_i], proto je tam ukladan i s tim. Plny, nezmenseny, jsem daval az do p->cover[cover_i++] (t.j. to byl zamer upravit to az po ulozeni do cover_preview - i kdyz samozrejme nevim jestli je to to co bych mel chtit).

Tu mam uz od patku :-). Patch jsem neposilal prave kvuli tem nazvum (jak si bestie Jukebox cuchne k nazvu "", tak se uz pak musi nazev psat celej rucne coz se mi pres ovladac docela ekluje).
Trochu byl boj s libtinyxml, pac s cmakem nejsem uplne kamarad (natoz pri crosscompileni), ale nakonec to proslo.[/QUOTE]

Tak je již opraven i ten název, teď jsem to zkoušel a vypadá, že je to ok.

Na ten zdrojový kód je lepší koukat na lačno, aby se z toho člověk nepoblil. No každopádně to dělá co má ... :)

Jinak ohledně oprav se mi nejvíc osvědčilo aplikovat načtení nového info na celý adresář. Pak nemusíš nic psát a ono se to opraví všude, kde je potřeba. (to psaní na ovladači je fakt masochistický)
andel61 (77)|2.7.2013 14:04
take se pripojuji s velkym diky.Obrazky se stahuji v pohode ale fanarty ne, ale to mi nevadi.A jeste bych se zeptal proc mi pribylo ve scraperech csfd backup,je to dobre nebo spatne .dekuji moc
longmatys (48)|2.7.2013 14:55
[QUOTE=andel61;461355]take se pripojuji s velkym diky.Obrazky se stahuji v pohode ale fanarty ne, ale to mi nevadi.A jeste bych se zeptal proc mi pribylo ve scraperech csfd backup,je to dobre nebo spatne .dekuji moc[/QUOTE]

Ten se tam vyrobil v rámci instalace nové verze. Takto se jmenuje záloha na disku. Klidně se může smazat.

Odesláno pomocí Tapatalk 4 @Xiaomi Mi2 32GB
andel61 (77)|2.7.2013 15:33
ok.dekuji
longmatys (48)|3.7.2013 17:51
Tak je k dispozici nová verze. Velké díky kmartymu, udělal z toho čitelný kód a implementoval řadu vylepšení. Provedl jsem pár testů a zatím to vypadalo bez chyb, takže neváhejte stahovat.
wencaS (853)|3.7.2013 18:34
Tak ještě nepotěším, bo sem našel chyby. Projel jsem celou složku s filmama s volbou by folder.
Špatně odstraněný tag:[CODE]
X-Men: První třída se ...[/CODE]
U filmu Tactical Force mám místo popisu
[CODE](null)[/CODE] A nechce stáhnout info ani tím wrong info .... Nenabídne mi k němu ani obrázky. Ty mám tedy ještě z období kdy šli v pohodě.

To zatím, jdu to ještě prolézt jestli na něco ještě kápnu písnu to sem.
longmatys (48)|3.7.2013 18:44
[QUOTE=wencaS;461439]Tak ještě nepotěším, bo sem našel chyby. Projel jsem celou složku s filmama s volbou by folder.
Špatně odstraněný tag:[CODE]
X-Men: První třída se ...[/CODE]
U filmu Tactical Force mám místo popisu
[CODE](null)[/CODE] A nechce stáhnout info ani tím wrong info .... Nenabídne mi k němu ani obrázky. Ty mám tedy ještě z období kdy šli v pohodě.

To zatím, jdu to ještě prolézt jestli na něco ještě kápnu písnu to sem.[/QUOTE]

Bezva, pošli i přesný název toho adresáře, ať se to dobře testuje.

Odesláno pomocí Tapatalk 4 @Xiaomi Mi2 32GB
wencaS (853)|3.7.2013 18:48
Mezitím jsem našel další 2 filmy s (null) místo infa. Ke všem mám obrázky z dřívější doby, k některým najde jen poster, ale bez fanart, k některým z nich nenajde nic.
Tactical.Force.2011.BDRip.XviD.AC3.CZ.EN
Hamilton.2.Men.inte.om.det.gäller.din.dotter.2012.BDRip.XviD.AC3.CZ.SWE
Boy.Wonder.2010.BRRip.XviD.AC3.CZ.EN
wencaS (853)|3.7.2013 18:55
Nějaký zmatky jsou u filmu: A.bout.portant.2010.BDRip.XviD.AC3.CZ.FR je to tento: http://www.csfd.cz/film/295455-limit/
ale snaží se najít The Killers http://www.csfd.cz/film/8389-killers-the/ jednak jiný film a navíc taky jen (null)