Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

kmarty (81)|3.7.2013 19:06
Ja sem rikal ze tam bude dost chyb. Je to psany skoro malem uplne od nuly.
Juknu na to info.
EDIT: Tak uz to vidim. Vzdyt jsem to rikal. Ja to testoval na filmech, ktery maji vic coverartu, takze mne ani nenapadlo, ze muze byt film, ktery ma jen jeden (diky tomu se nenacte pak ani overview, ani fanarts).


[QUOTE=wencaS;461442]Nějaký zmatky jsou u filmu: A.bout.portant.2010.BDRip.XviD.AC3.CZ.FR je to tento: http://www.csfd.cz/film/295455-limit/
ale snaží se najít The Killers http://www.csfd.cz/film/8389-killers-the/ jednak jiný film a navíc taky jen (null)[/QUOTE]Tak to co to naslo, to je v poradku, ten spravny film si musis vybrat z toho listboxu (kde je jako prvni ten "The Killers", presne tak jak ho to naslo csfd - nejspis proto, ze tam maji u original nazvu "(A bout portant)").
wencaS (853)|3.7.2013 19:20
[QUOTE=kmarty;461443]Tak to co to naslo, to je v poradku, ten spravny film si musis vybrat z toho listboxu (kde je jako prvni ten "The Killers", presne tak jak ho to naslo csfd - nejspis proto, ze tam maji u original nazvu "(A bout portant)"). [/QUOTE]
Já to projel celou složku s filmama. Tenhle film má být správně Limit. On stejnak za nic nestojí a chystám se ho smazat, to jen hlásim že to není dobře. Jo složka by se měla asi jmenovat jinak v tomhle případě, ale dřív mi nabízel správný film i obrázky. Zkouším jen tu jednu složku. Správný název v cz mi nabídnul až potom co jsem to projel přes tmdb.
kmarty (81)|3.7.2013 19:23
A ja ti rikam, ze kdyz si v csfd das vyhledat "A.bout.portant.2010.BDRip.XviD.AC3.CZ.FR", tak jako prvni dostanes "Killers, The (A bout portant)" ... tak s tim mam delat co? :-)

Konkretne jako prvni je tohle:[code]
poster

Killers, The


(A bout portant)[/code]
longmatys (48)|3.7.2013 19:40
[QUOTE=kmarty;461443]Ja sem rikal ze tam bude dost chyb. Je to psany skoro malem uplne od nuly.
Juknu na to info.
EDIT: Tak uz to vidim. Vzdyt jsem to rikal. Ja to testoval na filmech, ktery maji vic coverartu, takze mne ani nenapadlo, ze muze byt film, ktery ma jen jeden (diky tomu se nenacte pak ani overview, ani fanarts).


Tak to co to naslo, to je v poradku, ten spravny film si musis vybrat z toho listboxu (kde je jako prvni ten "The Killers", presne tak jak ho to naslo csfd - nejspis proto, ze tam maji u original nazvu "(A bout portant)").[/QUOTE]

Tak covers jsem uz opravil, jeste tam dodam aspon ten jeden cover....
wencaS (853)|3.7.2013 19:56
[QUOTE=kmarty;461446]A ja ti rikam, ze kdyz si v csfd das vyhledat "A.bout.portant.2010.BDRip.XviD.AC3.CZ.FR", tak jako prvni dostanes "Killers, The (A bout portant)" ... tak s tim mam delat co? [/QUOTE]Nj, já fim.:-) Že s tím nic nezmůžeš. Ale v roletce mi csfd nenabízí správný název ani když ho vemu samostatně. To až po té co sem to prohnal přes tmdb.
Csfd to tam řadí podle hodnocení nebo jak? Jen nechápu že dřív to bralo ten správný a hodnocení jediné se mohlo změnit.
longmatys (48)|3.7.2013 19:59
Tak přes wget je už opravená verze, která se popere s filmy, které nemají žádné postery. Dostane to aspoň ten jeden, co tam je vždy.
longmatys (48)|3.7.2013 20:06
[QUOTE=wencaS;461449]Nj, já fim.:-) Že s tím nic nezmůžeš. Ale v roletce mi csfd nenabízí správný název ani když ho vemu samostatně. To až po té co sem to prohnal přes tmdb.
Csfd to tam řadí podle hodnocení nebo jak? Jen nechápu že dřív to bralo ten správný a hodnocení jediné se mohlo změnit.[/QUOTE]

Já myslím, že je jasné, jak se to stalo. Když si to dáš vyhledat, tak to najde:
The Killers (A bout portant)
Limit (Bout portant, Ŕ)

Jak vidno, tak blíž k tomu názvu mají The killers. Takže to dělá, co má. Pokud to chceš napravit, tak vynech v názvu to "A" na začátku a je to... Případně to pojmenuj česky.

A k otázce proč to dřív nebylo a teď už ano - to si myslím, je tím, že tam někdo zřejmě opravil název z A bout portant na Bout portant, A. U těch The killers to zůstalo blbě s "A" na začátku.
kmarty (81)|3.7.2013 20:06
......
longmatys (48)|3.7.2013 21:26
Tak opět jsem aktualizoval plugin, jsou tam ještě změny od kmartyho.
kmarty (81)|3.7.2013 21:46
Jeste vydrzte se stahovanim (pri aplikovani zmen od obou se tam nejspis neco zpatky vytratilo).
Konkretne vypadlo:[QUOTE=longmatys;461452]... verze, která se popere s filmy, které nemají žádné postery. Dostane to aspoň ten jeden, co tam je vždy.[/QUOTE]
longmatys (48)|3.7.2013 23:20
[QUOTE=kmarty;461462]Jeste vydrzte se stahovanim (pri aplikovani zmen od obou se tam nejspis neco zpatky vytratilo).
Konkretne vypadlo:[/QUOTE]

Tak jsem to tam znovu dotlačil. Rovnou jsem ještě ošetřil případ, kdy vyhledávání na csfd vracelo jen jeden výsledek.

Nyní jsem koukal, že jediný problém je s DVD adresáři - info i obrázky to sice najde, ale zůstanou o adresář výš? Neřešil jste to někdo?
andel61 (77)|4.7.2013 08:21
funguje perfektne ,stahuje i fanarty. Diky diky diky vsem
kmarty (81)|4.7.2013 10:11
Kazdopadne mejte trpelivost s chybama (za ktere se omlouvam), protoze je to vazne skoro od zacatku.
Puvodne slo o pokus zbavit se nepotrebneho kodu a cele to zcitelnit - jestli je to citelnejsi, to fakt necham na longmatysovi, protoze to posoudit nemuzu (vlastnorucne napsany kod ze vzdycky cte lip nez cizi).
wencaS (853)|4.7.2013 16:48
V první řadě velké DÍKY!!! Reputaci vám už nezvednu, bo sem to udělal rovnou včera a teď mi systém nedovolí, ale vězte že bych rád.

Ještě jsem si všim jedné věci. Jak mi ten limit bral jiný film takl jako jednotlivý si to opravím, mám správný obrázky, popis, název ... ALE když změním styl zobrazení 2x tlačítkem 2, mám názvy filmů vpravém sloupci akorát film Limit je tam jako prvně načtený Killers, The. U popisu je název správně Limit. Je to ještě bug scraperu, nebo s tímhle už scraper nemá co dělat?

EDIT: ne tak Killers the je všude jako název v seznamech, i v tom výchozím.

[ATTACH=CONFIG]23921[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23922[/ATTACH]
DSC00688.JPG DSC00687.JPG
kmarty (81)|4.7.2013 17:06
Tyjo. Nevim. Aby to nebyl bug v tom menu Xtreameru, protoze kdyz si vyberes "Killers, The", tak je pak scraper zavolany s tim, ze se chce detail o "8389-killers-the" a kdyz si vyberes "Limit", tak se chce detail o "295455-limit".
A ty konkretni detaily chodej jak maji (vicemene, ted jsem naboural na bug skrz film bez fanartu :-) ).
wencaS (853)|4.7.2013 17:18
Název Killer tam je z procesu celé složky. Ruční oprava toho jednoho filmu ten název opraví pouze u Infa ale ne v seznamech. nevím jak s tím plugin nakládá.

Složku jsem přejmenoval a projel znovu celou složku novou verzí. Teď mi našel rovnou správný film a opravil se i název v těch seznamech. Tak myslím že do seznamů se název vloží jen když tam ještě žádný není, pokud vemu jen jeden film, a nebo vždy když proženu celou složku filmů.
Tohle je už maličkost. Odvedli ste na tom KUS dobrý práce. Tak ještě jednou dík.
tulenik (3)|13.7.2013 14:19
Dear boys, mám problém.
Prodigy Black, ako preferovaný jazyk zvuku nastavenú češtinu (pôvodne kalkulujúc s tým, že v prípade programov ako Spectrum a pod. (ktoré sú HUN/CZE/ENG) mi to spustí správny jazyk). No a nefunguje to (asi sa to vzťahuje len na prehrávané súbory/ISO image?). Čo je dosť zlé, keď v tú ranu nielen pri prepnutí na niektorý z týchto kanálov musím prepnúť jazyk, to by som ešte prežul, ale hlavne pri nahrávaní mi to nahrá jazyk kočovníkov.
Dá sa toto nejako ošetriť? fw mám 4.2
(+ možno som to prehliadol, ale workaround na problém nenastavujúceho sa času sa tu zjavil?)
C.I.S.I. (132)|14.7.2013 17:57
Mel bych dotaz na aktualni vlastniky Xtreamer Prodigy...jak je na tom tento stroj v soucasne dobe? Na Heurece jsem cetl, ze spousta zakazniku je nespokojeno. Proc se ptam? Planuju si poridit k nove TV take nove MMC a vyhlizim mozne kandidaty. Jake jsou me pozadavky?

- Pasivni chlazeni
- Moznost pozdejsiho vlozeni 3,5" disku
- Prehravani vselijakych formatu bez jakehokoliv zavahani
- Cena okolo 3000,-

Nejake internetove serepeticky pro me nejsou vubec dulezite. Na to mam PC.

Rodice doma maji Xtreamer SW a na ten nemuzu rict ani pul slova. Co myslite, udelam vyberem Xtreamer Prodigy chybu anebo to naopak splni vsechny moje pozadavky? Na CZC ho dokonce maji za peknou cenu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Diky za pripadne odpovedi!
yumm (39)|15.7.2013 12:00
Prosím Vás - ako vyrvem z prístroja USB kluč bez toho aby som ho vypínal ? Nech robím čo robím, vždy mi napíše, že "nebezpečné vysunutie úložiska" alebo tak dačo...na PC je možnosť - bezpečne odobrať HW
vladocigi (30)|15.7.2013 13:35
Prave vcera som to niekde cital... skus na DO eject... malo by to "bezpecne" odobrat usb zariadenie..
THeBaNDiT (497)|15.7.2013 13:40
presne tak, na dialkovom ovladani najdes tlacidlo EJECT (u mna na SW3 je to uplne spodne lave tlacidlo, ak dobre pamatam), a potom vyberies, ktory disk chces odpojit... pockas, kym zhasne ikonka USB (aspon tak to u mna na mojej SW3 s fw3.5 ukazuje) a nasledne mozes USB kluc vytiahnut...
neo001 (9)|15.7.2013 14:12
Zdar Longmatys a spol.
Mohol by si sem prilozit www link na stiahnutie aktualnu verziu csfd scraper pre Xtreamer Prodigy. V tom na googlecode som tahal kde je tam opravena nacitavanie fanartu . Pri citani z csfd sa v nazve filmu objavi znama neziaducy kod span...class...

Vdaka

Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2
kmarty (81)|15.7.2013 15:13
Posledni stazitelna binarka je tusim z revize 31 a to co popisujes, to je reseny az v revizi 38 (viz changelog).
Longmatys je momentalne k nezastizeni, az bude, urcite se ozve.
V tuhle chvili si muzes stahnout maximalne zdrojaky a zcrosscompilit si to sam (s tim, ze kod neni Longmatysem ani zkontrolovany).
Nezlob se, ale v tomhle nechci Longmatyse nijak obchazet.
C.I.S.I. (132)|15.7.2013 16:06
[QUOTE=C.I.S.I.;462242]Mel bych dotaz na aktualni vlastniky Xtreamer Prodigy...jak je na tom tento stroj v soucasne dobe? Na Heurece jsem cetl, ze spousta zakazniku je nespokojeno. Proc se ptam? Planuju si poridit k nove TV take nove MMC a vyhlizim mozne kandidaty. Jake jsou me pozadavky?

- Pasivni chlazeni
- Moznost pozdejsiho vlozeni 3,5" disku
- Prehravani vselijakych formatu bez jakehokoliv zavahani
- Cena okolo 3000,-

Nejake internetove serepeticky pro me nejsou vubec dulezite. Na to mam PC.

Rodice doma maji Xtreamer SW a na ten nemuzu rict ani pul slova. Co myslite, udelam vyberem Xtreamer Prodigy chybu anebo to naopak splni vsechny moje pozadavky? Na CZC ho dokonce maji za peknou cenu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Diky za pripadne odpovedi![/QUOTE]

Nikdo nic? Rad bych si to uz dnes objednal...
whitesak (406)|15.7.2013 16:27
Mno nikdo nic... Myslim, ze duvod nikdo nic je proto, ze vsechny strasti i radosti jsou zde tak nejak ve vlakne popsane...
Za mne bych to videl takto: Hodne nespokojenosti je s prodigy (aspon myslim) z pohledu PVR DVB-T recorderu (problemy s nahravanim, spatna citlivost tuneru , a dalsi a dalsi...). Ty vsak o tuneru a nahravani nepises a zminujes jen pozadavky na prehravani multimedialnich souboru.
Z tohoto pohledu si myslim, ze je Prodigy uplne v pohode a myslim, ze pomer vykon/cena je porad vyborny. A stacil by ti i SW3 (je HW identicky s Prodigy) pokud by jsi netrval na 3,5'' disku a stacil by ti 2,5''.
Ja vlastnim SW3 i MK1 a jsem spokojen vse co od nej chci mi poskytuje...
Takze je to na tobe :-)
C.I.S.I. (132)|15.7.2013 16:37
Je mi jasne, ze veskere strasti a slasti jsou popsane v tomto vlaknu, ale opravdu nemam cas si to cele procitat :)

Nicmene jakekoliv info dobre info. O SW3 jeste popremyslim, taky jsem se na nej dival, cenove to prakticky stejne. O nahravani zajem nemam, proto jsem se o nem ani nezminil.

Diky moc za info! Verim, ze s Prodigy neudelam chybu...
yumm (39)|15.7.2013 19:03
Dakujem - človek sa stále niečo učí :-) Ešte by som sa chcel opýtať, či sa dá nainštalovať nejaký alternatívny web browser, ten čo Prodigy obsahuje je dosť strašný a nedokáže on line prehrať napr.flash
KamilZ (10277)|15.7.2013 19:34
hakmar (401)|15.7.2013 20:32
Mám SW3, ale vzhľadom na celkovú nevyladenosť firmawaru ho veľmi nemôžem odporučiť, radšej by som šiel do Mede8er med1000x3d http://www.mede8er.com/mede8er_product_med1000x3d.html, podľa mňa má z realtek-ov 1186 asi naj firmware a nemá zbytočný android.
C.I.S.I. (132)|15.7.2013 21:19
Co konkretne ti na tom firmwaru vadi, prosim?
THeBaNDiT (497)|15.7.2013 21:36
Android som si v nastaveniach hned po kupe vypol a ako keby tam ani nebol... ;)


Ja som s mojim SW3 nadmieru spokojny, pouzivam ho iba na prehravanie (aj 3D) HD filmov z interneho HDD (predtym z USB kluca alebo externeho HDD), HD filmov z PC po sieti a na xLiveCZ so vsetkym, co obnasa (najma videoarchivy internetovych portalov a youtube v HD). Toto mi plni bez najmensieho problemu, malym bugom je akurat neustale zle nastavena casova zona v systeme, ale na to kaslat, na ruke mam hodinky. :D Pouzivam firmware RC 3.5.2 (ak dobre pamatam), koketujem s myslienkou skusit nejaky aktualny 4.x (som lenivy pozriet, aky je aktualne najnovsi), ale i teraz mi ide v pohode vsetko, co pozadujem...
hakmar (401)|15.7.2013 21:42
Je celkovo pomalý, občas sa sekne, keď si raz zvolím že chcem prechádzať iba filmy a toto potvrdím, idú iba filmy ale keď sa prehodím na iný disk a potom naspäť na pôvodný, to potvrdenie filmov už nie je a zobrazuje to zasa všetky médiá. Ďalej keď pustím film, ktorý má byť na celú obrazovku, teda klasicky 16:9 sú vo vrchnej aj spodnej strane obrazovky čierne pásiky asi 2cm široké, potom zasa musím ísť do menu, kde vo videu potvrdím rozlíšenie 16:9 a potom pásiky zmiznú a film ide normálne. Ešte je tam zopár všelijakých blbostí. Inak mám posledný firmware 4.2, skúsil som všetky.
Ešte taká zaujímavosť, pri prehrávaní niektorých samostatných m2ts súborov sa mi dosť často sekajú, avšak keď ich prehrávam ako súčasť BD tak idú v pohode, nechápem.
yumm (39)|23.7.2013 08:12
Pridávam sa k negatívam....Jediné čo tento prístroj zvláda, je prehrávanie veľa typov súborov, ale to zvládajú všetky a sú podstatne lacnejšie. Dokonca dostalo na frak aj pomenovanie "najrýchlejší streamer" - celé zle...pri rovnakom WiFi pripojení kde smartTV Samsung fičí plynule, tento seká alebo rovno stvrdne. DVB ani nehovorím. A propos - neexistuje nejaká kombinácia tlačítok čím by sa dal Prodigy reštartovať ? niečo ako ctrl alt del ?
C.I.S.I. (132)|24.7.2013 10:37
Diky za info, nakonec pujdu do Umax Xtreamer SW3, ktery by mel mym potrebam stacit. Na internet a podobne smart blbosti ho vyuzivat nebudu, bude slouzit ciste pro prehravani filmu, takze myslim, ze to bude ok.
daka (4)|4.8.2013 09:00
ako dostať spať sťahovnie info a obr z csFD.cz. Dík
spamoid (62)|15.8.2013 11:20
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo FW 4.2 a používáte stream z iOS, resp. iTunes přes AirPlay? Funguje vše jak má? Mám aktuálně 3.5 s dohranou podporou AirPlay a nechce se mi zkoušet aktualizaci, protože rozchodit to do stavu, kdy mi funguje vše co chci dalo děsně práce... Díky předem za jakoukoliv reakci.
kmarty (81)|15.8.2013 13:47
2spamoid: Mne to teda nejede. Ale pravdou je, ze jsem se zase moc nesnazil, protoze od urcite verze iOSu nejde video pres airplay tak jako tak, protoze se cosi zmenilo na airplayovym protokolu (sic). Takze by mne zajimalo, ciste ze zvedavosti, jakou mas verzi iOSu na tvem iWhatever?
spamoid (62)|16.8.2013 09:54
2kmarty: já mám na obou iDevice poslední FW, stejně tak to pouštím z iTunes. Jde mi ale o zvuk, video nejde, to si Apple hlídá pro svoji Apple TV. Používám AirPlay na muziku celkem často, nechtěl bych o to přijít... Díky předem za zkoušku.
kmarty (81)|16.8.2013 10:29
OK, vecer to prubnu. Aspon by to vysvetlilo proc ta volba zapnuti Airplay tam porad je (i po tech cistkach a odrezavani nekterych jiz nebezicich sluzeb), prestoze v ty dobe uz airplay video davno nejelo. Jinak to bude teda poprvy co to budu zkouset (audio pres airplay jsem jeste nezkousel).
longmatys (48)|16.8.2013 20:25
[QUOTE=daka;463736]ako dostať spať sťahovnie info a obr z csFD.cz. Dík[/QUOTE]

Je to tady vicekrat popsane, aktualni verzi si muzes stahnout z repozitaru viz např.:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/27330-Xtreamer-Prodigy?p=413048&highlight=wget#post413048

Doplnil jsem aktuální binárku, díky kmartymu za upozornění.
kmarty (81)|16.8.2013 21:03
2spamoid: Tak jsem pustil Xtreamer a koukam ... ono ve 4.2 uz o AirPlay neni ani zminka :-O :
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Toz to sorry za mystifikaci.
spamoid (62)|19.8.2013 12:47
Díky moc za info, takže 4.2 zatím vynechávám.
wencaS (853)|20.8.2013 18:10
[QUOTE=longmatys;464504]Je to tady vicekrat popsane, aktualni verzi si muzes stahnout z repozitaru viz např.:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/27330-Xtreamer-Prodigy?p=413048&highlight=wget#post413048

Doplnil jsem aktuální binárku, díky kmartymu za upozornění.[/QUOTE]
Tak nám to opět nezískává popis filmu a hodnocení.

A problém je u filmu Ctyrlistek.ve.sluzbach.krale.2012 -> místo názvu filmy pro dospělé a zbytky html.
Eraser07 (53)|20.8.2013 19:08
[QUOTE=wencaS;464769]Tak nám to opět nezískává popis filmu a hodnocení.


mne to vobec neide ...csfd ,ani popis ani obrázky k filmom a skopčil som cez telnet všetko ako je tam popisane
longmatys (48)|24.8.2013 09:50
[QUOTE=Eraser07;464774][QUOTE=wencaS;464769]Tak nám to opět nezískává popis filmu a hodnocení.


mne to vobec neide ...csfd ,ani popis ani obrázky k filmom a skopčil som cez telnet všetko ako je tam popisane[/QUOTE]

[QUOTE=wencaS;464769]Tak nám to opět nezískává popis filmu a hodnocení.

A problém je u filmu Ctyrlistek.ve.sluzbach.krale.2012 -> místo názvu filmy pro dospělé a zbytky html.[/QUOTE]

Jaky mate firmware? Ja jsem to zkousel z ruky a ctyrlistek vypadal v pohode. Nicmene porad mam 4.1.
Eraser07 (53)|24.8.2013 20:15
Z ničoho nič mi to prestalo ist už pri 4.2 a neide ani pri najnovšiom 4.2.1 ani popis ani obrazky.
Longmatys ja sa moc v tom nevyznám ,neviem či to cez ten telnet tam davam spravne...
o medzera - ip adresa - root a postupne po jednom riadku skopirovat a pokaždom odenterovat ??
je to spravne??? dakujem
longmatys (48)|25.8.2013 08:23
[QUOTE=Eraser07;465008]Z ničoho nič mi to prestalo ist už pri 4.2 a neide ani pri najnovšiom 4.2.1 ani popis ani obrazky.
Longmatys ja sa moc v tom nevyznám ,neviem či to cez ten telnet tam davam spravne...
o medzera - ip adresa - root a postupne po jednom riadku skopirovat a pokaždom odenterovat ??
je to spravne??? dakujem[/QUOTE]
Jasně, děláš to správně. Zřejmě bude problém s tím firmwarem. Zkusím ho nahrát a uvidíme.
andel61 (77)|25.8.2013 09:01
ja mam firmwae 4.01 a dela mi to take .najde mi to jenom cover ale popis ani fanart ne.
majsoft (147)|25.8.2013 15:26
Zdravím , neví někdo zda by šlo na prodigy sledování live vyvolených z http://www.iprima.cz/vyvoleni ? Nějak to dát do oblíbených a přehrávat živě s možností výběru těch kamer?
wencaS (853)|25.8.2013 17:55
[QUOTE=longmatys;464987][QUOTE=Eraser07;464774]



Jaky mate firmware? Ja jsem to zkousel z ruky a ctyrlistek vypadal v pohode. Nicmene porad mam 4.1.[/QUOTE]

Ja mám stále 4.0.