Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

longmatys (48)|25.8.2013 17:57
[QUOTE=andel61;465021]ja mam firmwae 4.01 a dela mi to take .najde mi to jenom cover ale popis ani fanart ne.[/QUOTE]

Pokud narazíš na něco, co nefunguje, tak připoj verzi pluginu, firmware prodigy a přesný název, na kterém to nefungovalo. Pak to můžu zkusit opravit.

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk 4
longmatys (48)|25.8.2013 20:23
Je k dispozici nová verze csfd pluginu. Opět se trochu změnilo formátování na csfd... Testováno na čtyřlístku a je to ok.

Přidal jsem rovněž přepínač -v, takže nyní je možné zjistit verzi pluginu přímo v telnetu xtreameru -
[code]
./csfd -v
csfd scraper (svn rev 42:47M)
SVN verze:42:47M
wget -t 1 -T 30 -nd "http://www.csfd.cz/film//galerie/" -O /tmp/csfd.search.xml
--2013-08-25 18:18:45-- http://www.csfd.cz/film//galerie/
Resolving www.csfd.cz... 78.24.9.30
Connecting to www.csfd.cz|78.24.9.30|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 404 Not Found
2013-08-25 18:18:45 ERROR 404: Not Found.

[ CSFD ] parse done (0)

[/code]
longmatys (48)|25.8.2013 22:43
Pokud byste byl někdo chytrej na php, tak tady nějakej frantík udělal pěkný web frontend pro prohlížení/generování/úpravu .nfo souborů:
http://barzzia.fr/prodigy/
Bylo by super, pokud by to umělo pracovat s xml souborem, který generuje csfd scraper...
andel61 (77)|26.8.2013 13:09
vse funguje .skvela prace.dekuji
wencaS (853)|27.8.2013 19:31
longmatys
Super práce! Čtyřlístek v pohodě, nezaznamaenal jsem žádný problém.

Velké DÍKY!!!
whitesak (406)|6.9.2013 16:44
Nazdar vsichni...
Jsem dlouholetym uzivatelem a vlastnikem Xtreameru. Nejdrive MK1 nyni SW3. Vim, ze toto je tema o Prodigy, ale vzhedem k tomu, ze SW3 a Prodigy jsou v podstate totozne stroje, tak pisu sem.
O co jde. Zda se, ze muj SW3 tak nejak umrel. Nejde nabootovat. Pusti se, ale skonci na tom celoobrazovkovem splashscreenu "Xtreamer SW3" ktery predchazi rozjeti systemu pred najetim do ciloveho prostredi. Stav zamrznuty, nenajede, na DO nereaguje, pomuze jen dlouhy stisk ON/OFF HW vypinace :-(
Dvakrat jsem flashoval emergency zpusobem firmware posledni verze (4.2.1), pote jsem zkusil totez asi trikrat se starsim (4.2). Flash firmware vzdy probihal zcela korektne az do konce s finalnim napisem Install Complete. Ale pak pri snaze nabootovat opet zamrzne na splashscreenu.
Zkousel jsem flashovat i s tim, ze jsem z nej vyndal HDD. Taky nic...
Ma prosim nekdo nejaky napad?
Diky, moc ...
eldorado09 (1441)|6.9.2013 17:15
Neviem, ale ak to nepomôže, jedina cesta je reklamácia.
wencaS (853)|8.9.2013 18:47
whitesak
Měl jsem tenhle podobný problém s prodigy. Někde jsem to tu psal jak jsem to vyřešil. Co si pamatuju tak starší FW zkoušíš správně, akorát tam nahrej starší, já uspěl myslím s FW 3.0.5. Pak v menu nastav default a potom můžeš flešnout novým.
Přesně si to už nepamatuju, tak buď experimentuj, nebo zkus zalistovat z5, určitě sem to tu psal. Podle data videa to bylo loni v listopadu.
Tohle mi to dělalo:

Borden (2)|9.9.2013 17:08
Zdravím

Minulý týden jsem si pořídil Sidewinder3 SE a mám takový problém. Jako úložiště jsem koupil externí disk WD My Book 2TB, ale toto spojení jaksi nefunguje.
Připojení disku trvá hrozně dlouho, někdy se ani nepřipojí. Spuštěné filmy jsou prakticky nekoukatelné, hrozně se sekají.
Vyzkoušel jsem připojit druhý disk comám (2,5" 500GB) a tam je vše bez problémů. Načtení disku je prakticky okamžité. Přehrávání bez problémů.
Na PC funguje WD bez problémů. Takže v disku problém asi nebude.
Nevíte čím by to mohlo být? Nemá někdo podobnou zkušenost, připadně doporučení na jiný exerní disk?

Předem díky
jl316151 (39)|9.9.2013 17:42
Mám ho taky, tvůj problém tkví v tom, že přehrávač podporuje max 1 TB disk, takže tenhle si můžeš nechat v počítači
Borden (2)|9.9.2013 18:02
Myslel jsem že to omezení kapacity se týká pouze interních disků. U externího by to mělo být jedno ne?

btw ta 2,5" 500GB je taky externí, interní jsem tam neinstaloval
THeBaNDiT (497)|10.9.2013 16:52
ja mam SW3 a externe k nemu obcas pripojim WD My Passport 2TB - funguje normalne... chvilu Xtreameru trva, kym si prebehne vsetky subory na disku, ale potom uz normalne funguje... takze Xtreamer SW3 dokaze pracovat aj s externymi diskami o velkosti 2TB...

( ilustracne foto z NETu: )
whitesak (406)|12.9.2013 14:28
[QUOTE=wencaS;465926]whitesak
Měl jsem tenhle podobný problém s prodigy. Někde jsem to tu psal jak jsem to vyřešil. Co si pamatuju tak starší FW zkoušíš správně, akorát tam nahrej starší, já uspěl myslím s FW 3.0.5. Pak v menu nastav default a potom můžeš flešnout novým.[/QUOTE]
Diky moc za radu, psychicky jse nevydrzel :-( a hodil jsem to na reklamaci. Takze fintu s "historickym" firmwarem 3.0.5 neodskousim. Ale presto diky, treba se to jeste nekdy nebo nekomu bude hodit...
jl316151 (39)|12.9.2013 17:37
Omlouvám se, blbě jsem si to přečetl, interní max 1tb, jinak exterák 2tb mi to taky v pohodě načte
Teruyo (58)|15.9.2013 21:50
Ahojte, viem, že toto je o Prodigy, ale čo čítam, tak by to maly byť v podstate rovnaké zariadenia okrem disku a DVB-T, nemýlim sa? (Xtreamer SideWinder 3 SE)
Uvažujem nad týmto MMC, ale dočítal som sa v nejakých recenziach , že mal problémy s titulkami, je tomu tak aj teraz? Alebo už to opravili?

Keď nepotrebujem DBVB-T ani šachtu na disk (už mám NAS) tak sú tieto zariadenia úplne rovnaké výkonovo aj po sw stránke?

ďakujem :)
KamilZ (10277)|16.9.2013 08:12
[QUOTE=Teruyo;466523]Ahojte, viem, že toto je o Prodigy, ale čo čítam ,tak by to maly byť v podstate rovnaké zariadenia okrem disku a DVB-T, nemýlim sa? Uvažujem nad týmto MMC...[/QUOTE]
Tam by jsi ještě mohl prozradit, o jakém MMC to vůbec mluvíš, když o Prodigy ne.
Teruyo (58)|16.9.2013 09:03
Tento Xtreamer SideWinder 3 SE.

Ide mi hlavne o to aby keď to zapnem a pripojím na NAS tak aby to prehralo MKV aj v kvalite 40 000 kbps. A ktomu aby spolahlivo fungovali titulky aj s načou diakritikou. Myslel som, že ho už zoberiem, ale včera som si otvoril 3 recenzie a z toho v 2 nadávali na titulky, že sa im ich nepodarilo prehrať, kdežto pri iných konkurenčných prehrávčoch išli všetky titulky vporiadku. Nepomohlo ani keď mali rovnaký názov ako video.
THeBaNDiT (497)|16.9.2013 16:20
Mám SW3 (bez SE), a ešte som nemal problém s titulkami... nože daj nejaký odkaz na tie recenzie, nech si o tom prečítam(e). :)
Teruyo (58)|16.9.2013 17:03
Napríklad tu: http://tech.ihned.cz/c1-55080610-xtreamer-sidewinder-3-multimedialni-prehravac-pro-narocne-s-chybou-a-androidem píšu o problémoch s titulkami. A navyše ani zo sieťového disku sa im nepodarilo ch načítať.

Alebo aj tu sú v tabulke zobrazené nepodporované titulky pri niektorých formátoch.

Ak mi viete potvrdiť, že je všetko ok, tak ho beriem. Mňa len zarazili niektoré recencie. :)

Prípadne viete o nejakom MMC s krajším prostredím? Páči sa mi Boxee Box, ale u niekotrých videí má zas problémy s prehrávaním pri 40 000 kbps.

EDIT: práve tu vyšla recenzia na eGreat U1 Android TV a páči sa mi. Aj cena je priaznivejšia, čo poviete?
kmarty (81)|16.9.2013 17:26
Jediny co resim s titulkama je fakt, ze drtiva vetsina externich titulku je ve win1250, zatimco drtiva vetsina (vsechny?) vlozenych titulku (napr. v mkv) jsou v utf8. Jednickovej sidewinder si s tim poradil, tenhle umoznuje pouze jedno kodovani na vsechno (vlastnost FW = platne i pro Prodigy).
Resim to tak, ze mam nastavene utf8 a jakekoliv externi titulky prekodovavam jeste nez je flaknu i s filmem na NASku (coz teda znamena ze nevim jestli ten problem jeste existuje).
peter125 (44)|16.9.2013 19:26
Aký je rozdiel medzi Xtreamer SW3 a SW3 SE? Iba anténa?


Inak nemáte problém s DTS a TrueHD audio?
Z MMC HDMI výstupom chcem dostať obraz aj zvuk do AVR.

Dakujem
yumm (39)|19.9.2013 08:26
Asi ste si všimli nový FW - Ver 4.2.2 - chcem len napísať, že u mňa dopadol úplne zle, prístroj cca po 40 min. stvrdol a nič sa s ním nedalo okrem násilného vypnutia. Tak som sa vrátil k predošlému FW.
rockhopper (11)|23.9.2013 08:00
Ahoj, dnes jsem updatnul na 4.2.2, a nemůžu za boha zprovoznit Jukebox. Tak jako vždy dám naskenovat HDD, stáhnou se informace k filmům (respektive ty už na disku jsou), ale Jukebox je pořád prázdný. Nevíte prosím někdo, kde by mohla být chyba? Díky!
Petrain (7)|24.9.2013 23:07
[QUOTE=rockhopper;467271]Ahoj, dnes jsem updatnul na 4.2.2, a nemůžu za boha zprovoznit Jukebox. Tak jako vždy dám naskenovat HDD, stáhnou se informace k filmům (respektive ty už na disku jsou), ale Jukebox je pořád prázdný. Nevíte prosím někdo, kde by mohla být chyba? Díky![/QUOTE]

Chyba je na strane Xtreameru, kteri vcas nezaregistovali zmenu na strane TMDB takze ted nefunguje scraper. Brzo by ale meli vydat novy FW, ktery to odladi.
rockhopper (11)|26.9.2013 09:18
Díky!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
lemak (5)|26.9.2013 19:28
Čau, nejsem si vědom nějaké mojo aktivity, ale zblázilo se mi nastavení času. Při startu je ok, následně začíná načítat jednotlivé moduly a vyskočí hláška: selhání synchronizace času. Zvláštní je, že v EPG je vše ok, ale systém má o 1:30 hod méně. Nelze tedy použít časové nahrávání. Nepadá někoho co s tím.
wencaS (853)|9.10.2013 20:32
Po několikahodinových problémech s aktualizací FW na verzi 4.2.3, kdy mi zamrzal prodigy na bootovací obrazovce se mi upgrade konečně poved a přístroj nezamrzá. Konečně jsem si vytáhnul apps.xml s menu. Zatím zkoumám co a jak ... a whitesakova úprava znemožňuje používat i xLive. Tedy né že bych o něj nějak extra stál, ale rád bych ho zachoval. Ne jen nahradil. Vzhledem k tomu že zítra rovnou po práci odjíždím na chalupu (vracím se v sobotu po obědě) a teď už musím začít balit, tak to dodělám a hodím sem i s návodem ... řekněme v sobotu k večeru, nejpozději v neděli během dne.
Pokud bude zájem lidí popíšu jak se upgrade FW nakonec povedlo, bo sem nad tím ztratil cirka 4 hodiny.
wencaS (853)|9.10.2013 21:01
Pro netrpělivé a bez záruky, protože to nemám otestované!!!

Pouze pro zkušené, kdo ví co a proč má udělat!!!


Postupovat podle návodu http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/84
s tím že příslušný příkaz stažení menu se nahradí tímto:
[QUOTE]wget http://xtreamer.wencas.cz/xlivecz-prodigy/apps_4.2.3.xml.txt -O /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/scripts/settings/menu/apps.xml[/QUOTE]


Po návratu to otestuju a aktualizuju v návodu. Teď už vážně letím balit.
whitesak (406)|9.10.2013 21:34
[QUOTE=wencaS;468962].
Pokud bude zájem lidí popíšu jak se upgrade FW nakonec povedlo, bo sem nad tím ztratil cirka 4 hodiny.[/QUOTE]
Zajem asi je, pac me se stalo to samy u upgrade na 4.2.2 a po nekolika hodinach jsem to vzdal a poslal XTR na zarucni opravu. Uz jej mam zpet s verzi 4.2.2 a mam strach udelat upgrade na 4.2.3 :-)
Tak az budes mi chvilku ... Diky!
wencaS (853)|13.10.2013 16:26
Mi to potkalo už při upgradu na verzi 4.0, i jsem to tu někde popsal. A proto jsem se taky nehrnul do dalších aktualizací. Teď sem si myslel že to bude sranda. ALE!
Při prvním pokusu s FW 4.2.3 (i při dalších neúspěšných) mi Prodigy zamrzal už na bootovací obrazovce s logem Xtreameru, což při první zkušenosti se chovalo trochu jinak. Nahrál jsem tam FW 3.0.5, bez úspěchu. Tak zpět 4.0 a problém byl stále. Zkoušel jsem dle návodu odpojit HDMI, odpojit od sítě a vyndat HDD. Musím říct podle dalších zkušeností je tohle opatření prd platný a nahrátí FW se nedařilo. Nakonec jsem měl jak zapojen HDMI kabel tak i HDD uvnitř a odpojení od sítě se mi taky zdálo jen jako zdržující!
Úspěšný jsem byl při nahrání FW 3.0.5beta (f27c6989f98930179f281cca6c7e8c8f *install.img). To se zřejmě může u každého lišit s jakou verzí se to povede. Jde o to dostat tam jakýkoli starší fungující FW, aby se mohlo v nastavení obnovit výchozí nastavení. Pak vypnout, strčit flashku s novým FW, zmáčknout kulaty knoflík a spustit instalaci.

Obstrukce s odpojením HDMI kabelu, vytažením HDD, odpojením od sítě ... jsou absolutně k ničemu, jednoduše nezaručují úspěšnou aktualizaci. Nakonec jsem nic neodpojil, HDD nevytáh, a od sítě neodpojoval!

Myslím si že by aktualizace proběhla bez problému, pokud se před ní obnoví výchozí nastavení rovnou. To vyzkouším příště.
Tak pokud to zkušíš aktualizovat, tak nejdřív obnov výchozí nastavení a pak se můžeš modlit. Pokud se ti to totiž nepovede, je to záležitost opravdu na několik hodin.



Aktualizovaný návod instalace xLiveCZ přímo do menu přehrávačů Prodigy a SW3 s FW 4.2.3
http://www.wencas.cz/xtreamer/xtreamer-navody/84
viliammmmm (19)|25.10.2013 10:30
[QUOTE=THeBaNDiT;466045]ja mam SW3 a externe k nemu obcas pripojim WD My Passport 2TB - funguje normalne... chvilu Xtreameru trva, kym si prebehne vsetky subory na disku, ale potom uz normalne funguje... takze Xtreamer SW3 dokaze pracovat aj s externymi diskami o velkosti 2TB...

( ilustracne foto z NETu: )
[/QUOTE]

AHoj prosim ta.
Mam taisto ten isty externy disk .
Skusal si toto? zapojit externy disk do prodigy a PRodigy nasledne cez usb zapojit do PC.
Mne to v PC ukaze len interny disk Prodigy , ten WD zial nie.


DIk
viliammmmm (19)|25.10.2013 12:40
Podarilo sa mi nasledovne.

V XTREAMER-i je zapojeny externý disk tiez 2tb.Sietovy kabel z XTREAMER-u ide to routra http://www.tp-link.com/en/products/deta ... TL-WDR4300 a z toho dalsi do PC.

Najdem si v "Tento pocitač" "Sieť" a tam jasne vidim pismena "C" a "D" to su prave tie disky interny a externy v XTREAMER-i.

Takto to sluzi ako 4TB NAS, takze pokojne streamujem priamo do napr: GALAXY s4 atd , a dokonca aj ako FTP server takze odkialkovek z mobilu.


SKODA ale........................... tej prenosovej rychlosti ked napr posielam film z PC do XTREAMER-u ide to okolo 5MB cca.

Neviem ci to moze byt zapojene paralelne aj cez USB, a nechce sa mi to stale prehadzovat.

Ale aj tak by som ten dalsi DISK nevidel...

dakujem
zdenusko (4)|25.10.2013 17:27
Čaute
- dá sa už nastaviť časovač vypnutia?
- dá sa nastaviť uspanie disku v prípade nečinnosti?
Konradek (47)|27.10.2013 20:41
Ahoj
- NE
- NE

:-)
Todenk (1)|6.11.2013 00:07
Zdravím, nerad vám to tady spamuji, ale nemůžu rozchodit Youtube. Donedávna to chodilo (tuším to bylo přes aplikaci Youtube XXL), pak došlo ke změně a musel se měnit FW. Nahrál jsem verzi 4.2.2, kde je Youtube Leanback, ale po jeho spuštění se jen objeví logo Youtube a nic se neděje. Nevíte prosím v čem může být problém nebo co dělám špatně. Díky za pomoc.
Adow (4)|17.11.2013 15:09
Ahoj, pořídil jsem si Xtreamer Prodigy Black.. Po úvodním nadšení a po týdenním rozčarování už spolu začínáme trochu kamarádit.. Co mi ale vadí:
- Neexistuje patch, aby bylo vypnutí nutné potrdit? Jde mi o to, že můžu omylem já nebo syn zmáčknout tlačítko a bez varování se vypíná (15s) a potom musí znovu najet (víc jak minuta)..
- Co mi nejvíc vadí je nemožnost přečíslování kanálů DVB. Chtěl jsem alespoň zapátrat v souborovém systému Prodigy a zkusit to nějak manuálně zeditovat ale:
- Nedaří se mi připojit Prodigy k PC pomocí USB k počítači - po připojení kabelu mi box nabídne přepnutí do režimu připojení k PC, ale v PC se nic neukáže (Windows XP).
- Nedaří se mi připojit Prodigy k PC pomocí FTP - napřímo v rámci sítě (192.168.0.102)
- Nedaří se mi připojit Prodigy k PC ani pomocí speciální aplikace http://www.xtreamer.net/downloads/utilities-and-useful-applications/xtreamer-automatic-mounting.aspx
Už jsem z toho docela zoufalej... Co tomu připojení k PC může bránit? Jde mi o to, dostat se na souborovej systém... Přes telnet se připojím v pohodě.
- Neví někdo v jakém souboru je uložena konfigurace kanálů DVB? Že bych si ji stáhnul alespoň nepohodlně pomocí nakopírování na disk přes telnet.
Díky za každou odpověď!
scoopik (2)|17.11.2013 23:30
Viete mi niekto pomoct kde moze byt problem, ale nedokazem sa absolutne prihlasit ani cez telnet ani cez WinSCP k prehravacu? Stale mi to vypisuje, ze sa nepodarilo pripojit. Mam najnovsi firmver 4.2.3 a uz fakt neviem co robit.
RoPo (6061)|17.11.2013 23:33
Zakazany telnet na XT nebo spatne nastaveny port telnetu. Standardni port telnetu je 23.
scoopik (2)|18.11.2013 18:39
Dik...obcas staci pohnut rozumom a vypnut firewall na Esete...ech som ja ale blb...
Adow (4)|18.11.2013 22:25
Hurááááá, po týdnu práce mám přečíslovány kanály na DVB podle toho jak jsem zvyklej :-). Nechápu, že to krám za 4 litry neumí v základu.....
Problémy s připojením mám ale pořád. Funguje mi jen telnet a prohlížení přes web prohlížeč.
Neví někdo jak upravit to vypínání, aby se to před vypnutím zeptalo?
Jinak mám verzi FW 4.2.3 a někdy mi jede YouTube a někdy se vůbec nespustí. Zatím se mi nepodařilo vysledovat, na čem je to závislý. Kdyby někdo věděl, budu rád. Ta originál aplikace je taková hezčí než ta v xLiveCZ - takže bych ji rád používal. Díky
Adow (4)|20.11.2013 22:43
Tak si opět odpovím sám.. YouTube už mi jede. Aby jelo YouTube, musí být v nastavení zapnuta služba XListnPlay Music. Moc logický se mi to nezdá, ale hlavně, že to jede - zase jsem o něco chytřejší :D.
Neví někdo, jak nastavit Xtreamer Movie Jukebox, aby se mi vešel na obrazovku? TV mám bohužel jen HD ready a ten Jukebox má evidentně větší rozlišení než ta televize - a nevidím většinu tlačítek. Stejně tak je tomu i u Androidu.
Movie Jukebox mi také nenačítá filmy - většina filmů je uvnitř na HDD v DVD formátu + na USB nějaký MKV. Přes prohlížeč souborů je spustím v pohodě. Ale Jukebox žádný film nevidí, seznam je prázdný.. Nebo musí být ty soubory pro Jukebox v nějakém speciálním adresáři?
THeBaNDiT (497)|29.11.2013 00:56
hlasim bezproblemovy prechod z 3.5RC2 na 4.2.3 (Xtreamer Sidewinder3), pred updatom som podla pokynov vybral interny HDD von. Po update som ho opat dal dovnutra, a podla tohto postupu od wencaS som bezproblemovo a rychlo spojazdnil xLiveCZ (prvy krok som robit nemusel, kedze na 3.5 som mal xLiveCZ funkcne).

Dlho som sa branil updatu, kedze niektori ludia hlasili nestabilitu a rozne bugy, kdezto na 3.5RC2 som nemal ziaden problem, no nedavno sa mi vyskytol problem s velmi dlhym startom xtreamera sposobenym tym, ze vyse 3 minut chytal IP adresu. Bez pripojenia k sieti startoval za 50 sekund. Takze update a voala, uz opat startuje bleskovo, za 50 sekund uz veselo funguje... :)

Grafika je krajsia, pouzitelnejsia, akurat bug s nespravnym casom (vzdy je minimalne o 1 hodinu mimo) pretrvava... nastastie to nema pre mna ziaden vyznam. :)
UBiK (8)|8.12.2013 15:07
ahojte,
mam dotaz, začal sa mi svojvoľne reštartovať xtreamer silver pri nečinnosti (uvodna obrazovka) každých cca 1-2min. nahodil som nový firmware (z 4.0. na 4.2.3.), no stale to pretrváva. počas filmu to ide v poho, aj keď je film pauznutý, no pri mp3 sa to reštartuje tiež. mám tam 3tb hdd. na lan ani wifi nie som pripojený (len elektrika a hdmi :) xtreamer mám cca 1,5roka, no začalo mi to robiť až teraz. (tv je panasonic tx-l42et5)
vie mi prosím niekto poradiť? ďakujem.
killerman27 (871)|8.12.2013 17:27
Zkus factory reset v nastavení
UBiK (8)|9.12.2013 20:19
nepomohlo :(
pepitos (39)|14.12.2013 12:05
ahojte, vyberám nejaké MMC, momentálne mám vyhliadnutého xtreamra, konkrétne prodigy, sw3, tv

chcem sa spýtať ohľadom funkčnosti a kvality DVB-T tunera, či by bolo možné nahrať pár minút vysielania a zavesiť to na web a ďalej či je možné streamovať online tv vysielanie do LAN

xtreamra mám vyhliadnutého už dlhšiu dobu, ale príspevky v tejto téme ma tak trocha odrádzajú...

o mojom výbere a požiadavkách viac tu https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/36244-Nove-MMCNevim-jake?p=475666&viewfull=1#post475666
JuraS. (21)|30.12.2013 10:24
Jde mi poštou tento přehrávač. Prodigy Black. Protože to je de fakto mmc počítač tak mě napadlo, zdy by se nedal vyměnit 512MB RAM za něco většího. Dal bych tam 2GB. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?
Pytkin (7947)|30.12.2013 17:37
ak mas skusenosti s letovanim , mozno sa ti to podari ..

jl316151 (39)|2.1.2014 18:22
Ahoj, omlouvám se, že to postuji sem, ale myslím, že řešení by mělo být pro oba přehrávače stejné. Jde o sdílení složek. Mám v PC na disku složku s filmy a chtěl jsem jí přes wifi sdílet se svým xtreamer sw3 se,použil jsem k tomu návod v manuálu na tento přístroj. Většina složek se přes síť začala sdílet bez problému, ale kupříkladu složka se seriálem Mash ne. A je toho víc, pokaždé,když chci potvrdit sdílení, hned mi vyběhne hláška:

"došlo k chybě při pokusu použít zabezpečovací informace pro: D\Filmy\CZ\Mash...
Přístup byl odepřen."

Měl jsem takto sdílenou složku s červeným trpaslíkem, celou dobu to fungovalo, a co jsem do ní nakopíroval nové díly, tak se to začalo chovat stejně.
Je tu mezi vámi nějaký borec přes tuhle problematiku?Na internetu jsem nikdy nic nesehnal
RoPo (6061)|2.1.2014 19:00
[QUOTE=Pytkin;477552]ak mas skusenosti s letovanim , mozno sa ti to podari ..

[/QUOTE]



Pytkine to si děláš srandu toto doporučit ne? :confused: Nehledě na to, že 2GB paměť bude mít zcela jinou organizaci stránek, takže bez výměny řadiče či celého procesoru zase vedle...

A bootloader (či podobný mikrokód a neplést jej se standardním firmwarem) apod. upraví a napálí jak?

To jsi učitě myslel jako novoroční ftip .... :-E