Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

silenthil (1)|27.10.2014 07:26
dobrý den,má někdo v prodigy HDD o kapacitě 4 tb?, jde to vůbec? díky
Htichac (9)|29.10.2014 14:15
Zdar zvládne někdo opravit opět nefunkční scraper Fdb či CSFD na Prodigy??
tatka2 (7)|18.11.2014 12:36
wencaS, mám problém s nahráním filmů do Jukebox Thumbgen. Filmy mám v jednotlivých složkách (název filmu (rok)) ve formátu *.mkv. Dále v programu Thumbgen jsem si vytvořil všechny tři varianty obrázků (list, msheet a wall), který mám taky ve složce s filmem. Tyto všechny mám na NAS serveru. Když si najedu na složku s těmito filmy, na DO zmáčknu 6 a vyberu GET MOVIE INFO, tak se mi filmy do Jukeboxu přenesou. A teď problém: sice se přenesou, ale bez názvů filmů. Prostě nikde není název filmu, ať přepínám (2 na DO) kamkoliv, nikde nic. Můžeš mi prosím poradit nebo někdo kdo se s tímto setkal? Možná to bude jen nějaká blbost, ale už se s tím prčím 2 dny a nevím si rady. Díky všem za radu.
wencaS (853)|18.11.2014 19:38
Chyba není u tebe. Je to již asi od srpna. CSFD stránky se změnily a plugin by potřeboval aktualizaci. Používám tmdb, v cz to mám v thumbgenu.
tatka2 (7)|19.11.2014 09:34
Díky moc vencaS za rychlou odpověď. Popravdě jsi mě potěšil tak napůl, a to jen tím, že chyba není u mě. Jinak, pokud tomu rozumím, tak mám dvě možnosti: 1. Názvy filmů v angličtině a popisy (obr. z Thumbgenu) v češtině a nebo 2. žádné názvy filmů a popisy v CZ. Prostě čeština u názvu filmů je v tuto chvíli pasé. Obě možnosti jsou, dá se říct, pro mě špatné.
Jediná možnost je, jak jsem pochopil, aktualizace pluginu CSFD. Nevím, co to obnáší a zeptám se možná hloupě všech co to dokážou - můžu s tím nějak pomoci (třeba finančně)?
malling (1)|4.1.2015 12:28
ahoj mam problem ked zapnem prodigy tak sa mi zobrazí toto
P_20150104_114953.jpg
Eraser07 (53)|12.2.2015 15:44
toto mam len ked instalujem firmwer...skus dat iny firmware
Mateso (4)|24.2.2015 14:24
nebo jinou flashku
majsoft (147)|27.3.2015 18:22
Lidičky rád bych se poprvé pokusil zprovoznit jukebox na filmy ale nevím jak to mám zprovoznit. Nikdy jsem to nepoužíval a tak nevím kde se dočíst jak na to. A hlavně jak zprovoznit načítání o filmu pomocí csfd ?
pokousel sem se dle návodu
cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
rm csfd
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit


ale stejně mi to nefunguje. nějaké rady?

Edit :kdyz dam search info tak mi to hlasi nahore nad nazvem change download source if needed language wrong info

Edit2 : tak mě došla trpělivost s tímto přístrojem ( asi jako většině ) :)) Než pořídím HTPC tak jsem koupil RPi2 a prodigy půjde do sklepa :) Nebo ho vykuchám a do Case zabuduju něco jiného.

Je ho škoda, přehrává dobře ale uživatelské rozhraní je bída a celkově je to bez vývoje...
Martyn6 (6)|16.7.2015 16:44
Zdravim, funguje nekomu Prodigi s diskem WD MyPassport - bez externiho napajeni? Me teda ne:( pritom stary MyBook jede normalne..
Martyn6 (6)|17.7.2015 09:57
Vyreseno, moje chyba, xtreamer neschrupne exfat file system zda se:o) kazdopadne koukam jak to tady umrelo, vazne jste vsichni utekli od prodigi? Me jeste porad vcelku bavi, je to tedy zabrzdene jako blazen, ale prehraje to vsechno rozumne..
eldorado09 (1441)|19.7.2015 09:10
Mne tiež slúži stále bez problému, ale ja používam len na prehrávanie filmov.
wencaS (853)|20.7.2015 21:10
Hledám odvážlivce na test upraveného csfd scraperu na vlastní nebezpečí. Protože jsem nechal své Prodigy na chalupě a domů přivez jen HDD, takže to nemůžu testnout sám.
Zkusil jsem opravit jen načítání názvu filmu.

Instalace:
[CODE]cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
rm csfd
wget http://xtreamer.wencas.cz/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit
[/CODE]

A pokud by byl nějaký problém tak zpátky původní (nefunkční) nainstaluje tahle známá sada:
[CODE]cd /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/
rm csfd
wget http://xtreamer-prodigy-scraper-csfd.googlecode.com/svn/trunk/plugin/csfd
chmod 755 /system/rtk_rootfs/usr/local/bin/plugin/csfd
exit[/CODE]


Upozornění: Není to nová kompilace. Pro použití s ThumbGenem dostačující, takže další opravy nechystám.
Endrew (2)|9.9.2015 16:37
Ahoj,

mel bych takovy mozna lama dotaz. Doted jsem byl se svym Prodigy black az na paar drobnosti spokojeny. Situace tomu chtela a ja se prestehoval nekam kde nemam uz tak dobry TV Signal. Muj ISP mi nabidl IPTV k pripojeni zadarmo. Cehoz bych celkem rad vyuzil, ale co nechci je mit dalsi krabicku a dalsi ovladac na stole. Tv i Filmy sleduju pres Projektor, takze Prodigy byl v tomto ohledu neprekobatelny. Jedina Krabicka s jednim ovladacem co zvladla tv, filmy, prehrat muziku bez spousteni projektoru atd.

Ted k memu dotazu jde nejak nastavit Prodigy na prijem IPTV? Popripadne jak na to?

Diky!
ydenbroy (18)|13.9.2016 23:40
ahoj. shaním šuplík na HDD k Xtreamer Prodigy (Silver / Black). Máte někdo doma starý a ideálně rozbitý box, ze kterého lze šuplík vyndat? díky kontakt na mailu [email]ydenbroy@gmail.com[/email]
jayd (117)|31.10.2017 10:50
Pri kazdem startu mam defaultni nastaveni Prodigy, tak predpokladam, ze odesla baterie, tak jako je to mu u PC.

Nemenil nekdo baterii v Prodigy? Jsem ho rozebral, ale baterii se mi nepodarilo za primereneho nasili vyndat.
eldorado09 (1441)|3.6.2018 13:04
Ahojte, mám MMC Xtreamer Prodigy silver viac ako 6 rokov, dodnes fungoval bez poruchy každý deň. Dnes ani po opakovanom skúšaní sa po zapnutí nedá spustiť, na obrazovke tv je len nápis a logo Xtreamer prodigy. Vytiahol som zo zásuvky na pár minút, ale žiadny význam. Dá sa s tým niečo spraviť? Ešte včera večer som používal a žiadny problém nebol. Nejaké rady? Ďakujem.
KamilZ (10277)|4.6.2018 12:24
První zkus vše odpojit (LAN atd). Pokud nezabere, tak zkus https://handshake.co.za/2013/xtreamer-pro-emergency-firmware-upgrade/
eldorado09 (1441)|4.6.2018 14:24
Díky, pomohol len upgrade FW, neviem prečo sa to stalo. Inak ako vidím, webová stránka výrobcovi už dlho nefunguje, neviem či vôbec ešte existujú alebo zanikli...
tatka2 (7)|14.11.2018 14:12
Ahoj, můj Xtreamer zemřel. Nedostanu se do menu, pouze je na obrazovce takový neurčitý symbol. Zkusil jsem tedy nahrát znovu tu stejnou verzi FW (4.2.7.) ale nedaří se. Začne nahrávání FW a po 2 vteřinách se přístroj restartuje a tak pořád dokola. Zkoušel jsem nahrát i starší FW ale tam se nahrávání ani nespustí. Napadlo mě použít emergency FW ale nemám verzi 4.2.7. Starší vcerze emergency FW mi nefungují - předpokládám, že se musí použít ta verze emergency jaký je i FW. Máte prosím někdo Emergency FW v.4.2.7.? Nebo prosím o radu jak můj Xtreamer oživit. Děkuji.
hrino (1)|4.1.2020 23:36
Zdravim

Mam par otazok na majitelov modelu Prodigy Silver

Po dvoch rokoch pouzivania som sa rozhodol vlozit dnu disk. Jedna sa o WD Green 2TB plny mkv filmov. Pri pokuse o kopirovanie do/z v sieti je rychlost kopirovania strasne nizka, podarilo sa mi max 4,5MB/s.. Je to normalne aj ked to podporuje gigabitovu LAN?

Druha otazka... pri prehravani filmu mi automaticky nespusti aj titulky, i ked su nastavene ako forced (napevno vlozene do mkv)

Vedel by mi prosim niekto poradit? FW mam posledny

Dakujem