Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

Petrain (7)|8.2.2012 17:57
Jsem čerstvě majitelem Prodigy Black a zatím mírně tápu. Nevíte někdo jestli je možné přihlásit se přes Prodigy do svého účtu na Youtube a tam přehrávat oblíbená videa? Když se zkouším přihlásit ať už přes Youtube XL nebo přes Youtube v aplikacích nebo přes web browser tak mi to vyhodí bílou stranu s chybovým hlášením, kterému, přiznám se, nerozumím.
killerman27 (871)|8.2.2012 21:35
bruttus

tak se vracim z hospy a koukam, no nepotesil jste me a ani ja vas nepotesim :-D

hele tady mas na stazeni mou slozku mozna tam bude par ptakovin navic co tak nejak zkousim a testuju, ale jinak to bude funkcni toz si to rozbal na disk do scripts
soubor necham na stazeni do zitrka 8 hod rana

http://dl.dropbox.com/u/44973024/xLiveCZ_3.8.zip

edit:
petrain to jsem nikdy nezkousel, ale vim zcela jiste ze moznost prehrat sva oblibena videa bude obsazena v prsiti verzi xlivecz
Bruttus (28)|8.2.2012 22:56
killerman: Tvoje verze funguje. Díky moc.
Petrain (7)|9.2.2012 06:40
killerman27: super,diky.
Mr. M (5)|9.2.2012 08:28
[quote=Sealex;396257]Xtreamer Prodigy tuner DVB-C nemá a mít nikdy nebude. Tzn. ani šachtu pro zasunutí UPC modulu s kartou.
Xtreamer Prodigy má duální DVB-T tuner bez modulu. Tzn. je možné přijímat nekódované DVB-T kanály zřejmě včetně HD (mp4 např. Praha)
UPC myslím po kabelu posílá v DVB-T také některé kanály v HD (testoval jsem to kdysi na PS3 PlayTV).

Nahrávat DVB-C bys mohl nejlépe v TV pokud má nahrávací fce (moje například má a funguje perfektně) nebo nahrávat z externího výstupu televize nebo setopboxu na jakékoliv nahrávadlo, které umí nahrávat ze vstupu, což Xtreamer neumí.[/quote]

diky. hej, je mi jasne, ze Prodigy ma DVB-T tuner a nie -C, islo len o take "wishful thinking", ze co keby to slo napriek tomu nejak rozchodit, aj ked mi bolo jasne, ze na 90+% z toho nic nebude.. ale co keby, ze? :) moj TV nahravacie funkcie obsahuje, len som sa snazil vyhnut situacii, kedy bude jeden disk v MMC a este druhy pripojeny k TV

no a zrejme som sa este snazil zdovodnit si potrebu kupit black verziu, lebo sa mi oproti striebornej viacej paci a lepsie pasuje do obyvacky ;)
jirik_cz (34)|9.2.2012 16:57
Ahoj, jde nejakym zpusobem priradit zastupce slozky sitoveho disku do oblibenych? Nebo i cely disk, nemuzu na to prijit a proklikavani k danemu filmu je zdlouhave.
Dekuji za radu
butonek0 (3)|9.2.2012 21:38
Jsem to nějak zaspal. Pls killerman27, nemůžeš to ještě jednou upnout?
Dík.
killerman27 (871)|9.2.2012 21:55
JohnMetsn (45)|9.2.2012 23:48
Dnes jsem poridil novou Prodigy Silver, prisla jiz s fw 3.0.3. Prozatim mne potesilo bezproblemove streamovani 720p videa pres wifi zpusobem, pri kterem se pravdepodobne najezi chlupy vetsine mistnich osadniku - z PC pripojeneho k wifi do Prodigy pripojene pouze k wifi :)

Zitra do toho koupim HDD a zacnu si hrat...na testovani xLiveCZ se tez tesim, dik killerman27 :)

Mimochodem da se u Picasy nejak prihlasit ke svemu uctu, abych videl i neverejne fotky? A proc jsou ty fotky v mnohem horsi kvalite, nez jsou na internetu (horsi komprese a rozliseni)?
killerman27 (871)|10.2.2012 00:02
k picase se prihlasit neda, neumoznuje to jejich API, fotky jsou pro API zmensovany tusim na 560*neco
fakt si uz ted nevzpomenu :-)

proste to neposilaji v plnem rozliseni, bohuzel :-(
JohnMetsn (45)|10.2.2012 15:36
That sucks...ale dekuji za informaci :)

Tak jsem koupil Seagate Barracuda Green 2TB a Prodigy ho nerozezna. Ma cenu se nejak snazit a treba ho nejdriv naformatovat v PC, nebo ho rovnou vratit?

edit: Format v PC pomohl...ovsem chtel jsem ho naformatovat i v Prodigy, aby si ho prechroupala tak jak by chtela, ovsem po zmacknuti tlacitka Format se nic nedeje :/ No nic, jdu kopirovat...

edit2: Vyreseno upgradem na FW 3.0.5...kdyby to nekoho zajimalo ;)
Cairo (46)|10.2.2012 17:33
[QUOTE=killerman27;396566]do pulnoci a vic ani tuk ;-)

To Killerman:
Jsem čerstvým majitelem Prodigy Black. Sice už jsem nestihl stáhnout vaši novou verzi XliveCZ, ale mám nainstalovanou v.3.8 z vašich stránek. Sice mi nefunguje spousta odkazů, ale konečně mi jede velká část archívů CT a Primy. Když jsem si v noci pouštěl "Černé Ovce" a "Receptář prima nápadů" tak jsem ucvrnkával blahem. Moc díky za to co děláte. Muselo to dát strašné práce. Rád bych vám poslal nějakou kačku, ale nemám Paypal. Jestli mohu přispět jinak, tak mi dejte vědět.
díky [email]mr.cairo@seznam.cz[/email]
killerman27 (871)|10.2.2012 18:09
cairo,

to nebyla nova verze byla to presne verze 3.8 co mas nainstalovanu, na stazeni offline jsem to daval jen proto ze meli nekteri velmi zvlastni problem s instalaci, doted netusim proc jim to takto udelalo.

Co ti napriklad nefunguje?

urcite se najde spousta mrtvych odkazu v international TV, jaksi nestiham to procistovat :-(
JohnMetsn (45)|10.2.2012 18:32
killerman27, mam prvni n00b problem. V fw 3.0.5 neni v menu Xtreamering, ale uz rovnou xLive. Kdyz pustim predinstalaci xLiveCZ, tak mne vyzve, at pomoci ovladace nainstaluji Xtreamering...ovsem jak to udelat, kdyz v menu je misto neho (jiz funkcni) xLive...
Cairo (46)|10.2.2012 18:33
To Killermann
Díky za odpověď. Rozjel jsem to teprve včera večer, takže jsem spíše jen tak namátkově klikal. Nejsem teď u přístroje, ale vzpomínám si že nejely archivy Nova, Markíza, Joj. Nicméně pro mě je nejdůležitější ten archiv CT a Prima, který jede parádně. S Prodigy se zatím pouze seznamuji, je to první MMcentrum u kterého i IT analfabet jako já rozjel bez problémů Youtube a streamovaná videa. K vánocům jsem si nadělil Xtreamer Ultra, ale je to na mě moc složitý a nesplnilo to moje očekávání. Z Prodigy jsem zatím fakt nadšenej. Uvědomuji si, že ty streamy jedou hlavně díky tvé nezištné práci, takže bych ti rád trochu finančně přispěl. Ještě jednou dík
killerman27 (871)|10.2.2012 18:45
Online aktualizace v. 3.9

snad jsem tam zas nezapomel nejaky playlist pro youtube, ale dival jsem se 2x tak asi ne

johnmetsn

Tuhle verzi jsi splasil kde? fw 3.0.5? ja vidim jen 3.0.4 a jedu stale jeste na 3.0.3

3.0.4 moc nechci ani instalovat, jestli tentokrat dodrzi sliby tak ma v unoru vyjit plnotucny FW 3.5

takze do konce unora se mi moc nechce experimentovat, kdyz tak si to jen downgrajdni na 3.0.3, pokud FW nevydaji do konce unora prubnu tu novejsi verzi, ted ale nemam moc casu si s tim hrat
JohnMetsn (45)|10.2.2012 18:52
Jako 3.0.5 se v menu tvari ta, kterou z oficialniho fora stahnes jako 3.0.4 :) Downgradovat se mi nechce, protoze pod novou verzi se zda lepe chyta ten HDD a ma v sobe jiz Transmission, na ktery jsem zvedavy, protoze Prodigy by ho mohla jiz slusne utahnout (na rozdil od meho routeru)... Zajimave je, ze s timto novym FW se jiz rovnou do scripts nainstaluje i xLive. Bohuzel mne nenapada, jak ale aktivovat xLiveCZ...
killerman27 (871)|10.2.2012 19:16
pokud tam je uz dle popisu apploader, tak ti mohu pomoci:

stahni a rozbal na disk:
http://dl.dropbox.com/u/44973024/scripts_3.0.4.zip

vjed do aplikaci a tam zvol apploader
mely by jsi videt xlivecz
vjedes do nej a budes ho mit prazdny obrazky jsem neprilozil, ale po stisku tlacitka "4" na DO by se mel spustit instalator

vice takhle na slepo asi nesvedu
JohnMetsn (45)|10.2.2012 19:42
Parada, pomohlo, dekuji. Prijemny zpusob instalace :) Mimochodem, jak udelam v xLiveCZ krok zpet? Tradicni tlacitko zpet nereaguje.
mabrma (3)|10.2.2012 19:51
Dobrý večer, mám problém s časem na Xtreamer prodigy Black, je tam stále 1.1.2010 a nejde nijak ručně nastavit, měl by se nastavit automaticky, ale zatím se tak nestalo. Připojené k internetu to pochopitelně je. Děkuji za rady.
M.

Čas se nastavil až po připojení televizní antény.
killerman27 (871)|10.2.2012 20:14
tlacitko zpet by melo fungovat (return) aspon na 3.0.3 funguje, jinak by mela fungovat jeste sipka doleva jako zpet

je treba jen nastavit casovou zonu , nic jineho jsem nenastavoval a cas mam dobre
JohnMetsn (45)|10.2.2012 20:29
Dekuji za jako vzdy rychlou odpoved :) Tlacitko zpet funguje, kdyz jsem v menu, ovsem kdyz prehravam video a zmacknu tlacitko zpet, objevi se ikona, jako kdyz je "fce nedostupna" (preskrtle tlacitko). Pomuze az vraceni se na Home...

edit: funguje tlacitko stop :) Priste zkusim vice tlacitek, nez se zeptam...
Bruttus (28)|10.2.2012 23:23
to killerman

Zkusil jsem nainstalovat novou verzi xlivecz 3.9 a opět stejný problém s hláškou "unable service".
Vrátil jsem se k verzi, kterou jsi poskytl na této adrese "http://dl.dropbox.com/u/44973024/xLiveCZ_3.8.zip" a ono to opět funguje a hlásí se to jako xliveCZ 3.9. Tak nevím kde je zakopaný pes.
killerman27 (871)|10.2.2012 23:39
fakticky me moc nenapada kde je u tebe zakopany pes, ze by neco s diskem? jako kdyby to takhle blblo vsem co maji prodigy tak chapu ze je nekde bota ale takhle je to divne.

Kdyz se ti to hlasi jako verze 3.9 jsou tam i ty zmeny? tedy treba v nezarazenych autosme.sk, v hd programech 51 stanic?
jirik_cz (34)|11.2.2012 00:43
Ahoj, neporadil bys mi, jak to dostanu do 3.0.4 (3.0.5) skrze usb, hdd nemam :-/
Petrain (7)|11.2.2012 08:16
to killerman27: Tak Youtube oblibena videa funguje. Moc diky.
Petrain (7)|11.2.2012 08:20
Jeste bych mel do fora otazku. Nestava se Vam nekomu ze pri startu se Prodigy zasekne s napisem v levem hornim rohu "wifi plugin"? A pak nepomuze nic jinyho nez reinstall firmwaru s resetem nastaveni. Dela me to uz druhej kousek Prodigy Black, prvni jsem vratil a vymenil a ted to dela i tenhle. Nejcasteji kdyz je dyl vyply, treba pres noc.
killerman27 (871)|11.2.2012 09:03
jirik_cz

pouzij stejny postup jako by jsi tam mel disk a jako JohnMetsn

viz: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=396747&postcount=320
jayd (117)|11.2.2012 10:12
Ty jo ja mam asi obe ruce levy nebo uz nevim...

instalace 3.0.4 odpojim vsechny HDD, USB, SD karty co v tom mam zapnu, vypnu Prodigy

Pak tam dam USB pustim instalaci firmware, kdyz se objevi, ze instalace je kompletni, tak rychle vyrvu USB, Prodigy se restartuje, vypnu ho, pripojim HDD- to se pak hlasi jako disk D

pokud pak pripojim USB tak je to disk E, a pak SD kartu tak je to disk F.

Nemel by se ten HDD hlasit jako disk C? jak poznam jestli je HDD jako sda1?

Instalace Xlive:

pouzil jsem ten posledni odkaz od Killermana ..zkopiruji na disk

a v Prodigy mam hledat ten apploader kde?
Kdyz najedu na App tak tam mam jen, Aplikace, Web. prohlizec, Internet radio, Xtreamer live, Youtube, DVB

buď jsem se dnes nějak blbě vyspal nebo mi něco uniká...
JohnMetsn (45)|11.2.2012 10:24
Ten posledni odkaz od pana Zabijaka zkopirujes do Scripts. Pak je nutne v prohlizeci jit na http://10.0.0.23/media/sda1/scripts/apploader/index.php, kde zmenis IP na tu sve Prodigy. Mela by se ti objevit obrazovka, ze Apploader byl spravne nainstalovan. A pak kdyz pujdes normalne v menu do Aplikaci, mel by se tam objevit (u mne na prvnim miste) i Apploader. Na ten kdyz kliknes, tak by tam mel byt xLiveCZ a pak uz pokracuj, jak killerman27 rekl....
jayd (117)|11.2.2012 10:43
Díky moc, tak už jsem tedy pokročil, udělal jsem instalaci, Apploaderu, pak Xlive

kde máš potom umístěný Xlive? Normálne v App jak bylo v předchozím Firmware?

Já ho má ted, že musím dat, App, Aplikace, pak ten Apploader a tam vyberu Xlive
JohnMetsn (45)|11.2.2012 11:27
Mam to stejne jako ty, nemam zkusenosti s predchozi verzi, tudiz mi to tak neprislo zvlastni ;) Mimochodem, nejak jsem nepochopil funkci toho xLive, co uz tam je. Vetsina z tech videi tam mi vypise chybu a vetsinou odkazuji na nejake rumunske stranky. xLiveCZ oproti tomu funguje velmi pekne...i pres WiFi :)
jayd (117)|11.2.2012 11:36
v ty predchozi verzi jsi mel misto toho Xlive v App polozku Xtreaming ..a tam jsi si mohl vybrat projekty od komunity..jako je XliveCZ :-) Jj, taky mi toho pulka nejde, no jsem ted i koukal na Xlive..a treba archiv Prima mi taky moc nejde - třeba Partička..asi se v tom zase štourali..no ale hlavně, že to šlo instalovat, se hrozim co vymysli v dalsim firmware...
killerman27 (871)|11.2.2012 11:51
aby vam jelo xlive spravne v 3.0.4, musite pustit pres browser jeste toto:

http://prodigy_ip_adress/media/sda1/scripts/xLive/install_prodigy.php

je to pack od dsapaca, dali ho do toho FW ale nedodelali dalsi potrebne kroky ke spravnemu provozu

Co vymysli do priste je tezke rict, treba vyjde xtreamering v 1.3 kde uz bude soucasti zaklad pro xLiveCZ, a nebo mozna ne, podle toho jak implmentuji jine projekty :-D

ale to uz predbiham udalostem a kdo vi jakk to bude
jayd (117)|11.2.2012 13:27
tak už to mám snad finální aktualizaci...už zase chvíli aktualizovat nebudu, protože je to děs

hlavně doufám, že nějak vyřeší to mountování disku, jsem mel HDD disk D, USB E ...pak jsem pripojil jinou flashku a najednou ta flashka je C a HDD disk E, takze jsem musel nainstalovat Xlive na tu flash, aby to chodilo...
Bruttus (28)|11.2.2012 19:32
to killerman27:
Tak jsem se hrubě mýlil, při nainstalování scripts v.3.9 se instalace nepovedla skončila hláškou "unable service". Po výměně složky xliveCZ 3.8 z neofic.odkazu killermana27 v tomto scripts, se instalace povedla a hlásí se jako xliveCZ v.3.9. V nezařazených autosme.sk je, HD programy jsem nenašel(možná nevím kde hledat) a třeba v Moje menu se objeví jen 5 ze zřejmě 12 nabízených (5/12).
Co je ale nejhorší že po vypnutí a následném zapnutí prodigy se objeví verze xliveCZ 3.8.
Po instalaci nabízených balíčků (aktualizovat grafika 1.2 a aktualizovat xliveCZ 3.9) se opět nainstaluje xliveCZ 3.9. Ještě jednou jsem instalaci opakoval a opět se stejným výsledkem. Jakoby se část instalace neuložila na disk nebo co. Hdd mám Western digital Caviar Green 2T 64MB.Kupoval jsem ho v půli ledna společně s Prodigy. Prodigy s ním nemá žádné problémy, vše co je tam nahrané přečte.
Kawex (69)|12.2.2012 12:25
Kupoval jsem kabel usb 2.0, 5 metrů dlouhej.. Prodejce v axesu mi rikal že na takovou vzdálenost už by to mohl být problém s kopírováním dat. Máte s tim někdo zkušenost? já zatim čekam na hdd tak nemůžu vyzkoušet..
killerman27 (871)|13.2.2012 09:02
Bruttus u tebe se to opravdu projevuje velmi zvlastne, nemas nahodou disk ktery vyzaduje nejaky advanced format? Co se tyce polozek v moje menu z toho baliku co jsem dal na stazeni to vubec neres, to jsem tam mel odmazat cele to moje menu, mam tam nejake veci ktere se v oficialni distribuci nikdy neobejvi.
Bruttus (28)|13.2.2012 17:10
to killermann27: Tak jsem zkusil vyjmout hdd a nainstaloval jsem scripts s xliveCZ 3.9 na 2Gb flešku. Problém je pořád stejný. oficielní verze xliveCz 3.9 nejde nainstalovat a když vyměním adresář xlivecz za neoficielní xlivecz 3.8 tak to funguje ale instalace se zřejmě neuloží ani na usb disk, protože po vypnutí a zapnutí prodigy je tam zase verze xlivecz 3.8. Takže pevným diskem to zřejmě není. Všiml jsem si že soubor update.log se nemění alespoň podle data změny (5.2.2012). Napadlo mne jestli není chyba v firmware 3.0.3
počkám na verzi 3.5 a pak uvidím. V současné době mi to nevadí ale mrzelo by mě, kdybych přicházel o novinky ve vyšších verzích xliveCZ. Jinak tisíceré díky za tvoji činnost na tomto foru.
houskin (1)|13.2.2012 18:45
Ahoj všem,

v souvislosti s instalací xLiveCZ zkouším hdd formátovat střídavě v Prodigy a střídavě v PC přes sata/usb kabely.

- zformátuji v Prodigy, Xtreamering, xLive i xLiveCZ funguje ok, hdd je mapován jako sda1, ověřeno jak ve verzi 3.0.3 Open Beta, 3.0.4 tvářící se jako 3.0.5, tak i ve finální verzi 3.0.5 Open Beta
- zformátuji v PC a přestože vytvořím složku scripts a nakopíruji vše dle návodu, xLive nejde
- píše xLive not installed ve verzi 3.0.5. nebo Xtreamering is not exist ve verzi 3.0.3 nebo 3.0.4.
- souvisí to s tím, že hdd je mapován jako sda a ne jako sda1 a já nejsem schopen to změnit
- nepomohl ani návod Killermana přes Putty a Telnet


Po formátu hdd v PC nakopíruji nějaký obsah, Prodigy jej vidí a přehraje, mohu k němu přistupovat i přes síť z PC. Jak píšu výše xLive ale nefunguje.
Poté hdd zformátuji v Prodigy, to vytvoří složku scripts a xLive funguje.
Po opětovném připojení k PC je na hdd vidět původní obsah před formátováním v Prodigy a nevidím od Prodigy vytvořenou složku scripts.

Setkal jste se s tím někdo?

Díky za info

HDD WD Caviar Green WD20EURS, 3,5" SATA/300, 64MB - 2TB
PC Win 7 Ultimate, NTFS velikost alokační jednotky při formátování nastavuji 4096
jarino1978 (8045)|13.2.2012 20:09
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ptr.dvorak (3)|13.2.2012 21:32
Dobry vecer,
Prodigy mam od patku, o vikendu jsem z nej uspesne krmil projektor na filmove party. Jedna vec me ale zarazila - nejsem jej schopen pripojit k PC pres USB, a tim ani rozumne naplnit interni disk (WD Caviar 2.5TB - WD25EZRSDTL).
Kdyz Prodigy pripojim k PC ve vypnutem stavu, nestane se zhola nic.
Pokud jej pripojim v zapnutem stavu, naskoci na projektoru dotaz, zda se ma Prodigy vypnout, aby bylo mozno provest pripojeni k PC ... po potvrzeni se Prodigy uvede do nejakeho polo-vypnuteho stavu (na projektoru sviti logo), PC ovsem opet nereaguje.

Zkouseno na desktopu (WinXP), ntb IBM T43 (WinXP), ntb IBM X61 (WinXP).

Mate podobnou zkusenost? Jak probiha pripojeni u vas? Delam neco spatne?

Diky moc,
ptr.
killerman27 (871)|13.2.2012 22:30
bruttus ja mam taky 3.0.3, fakt je ze HDD jsem formatoval v prodigy jeste pred vydanim 3.0.3 tedy na FW 3.0.0 se kterym to prislo, ale hned jak vysla 3.0.3 jsem to instalnul, rozjel xlivecz a od te doby naprosto bez problemu funguje, tedy az na videa v kodeku VP6 ktery prodigy nepodporuje

ptr.dvorak ja to pripojuju tak ze prodigy ve vypnutem stavu pripojim k PC do USB3 tim prilozenym modrym kabelem a pak prodigy zapnu na cudliku a to se mi prihlasi jako externi disk.
ptr.dvorak (3)|13.2.2012 22:52
killerman: diky za zkusenost. Tebou popisovany postup jsem zkousel taky. Vyusti opet v zobrazeni loga xtreamer na HDMI vystupu, tj. zarizeni se pravdepodobne nachazi ve stavu, kdy by se melo dat pripojit jako mass storage k PC. Nicmene na pocitaci ticho po pesine.
Zkousel jsem to s USB3 i USB 2 kabely, vysledek stejny (vsechna PC maji ale jen USB2-A konektory).

Ted me ale napadlo, ze by problem mohl byt v prekroceni "hranice 2.19GB", se kterou si XP nevi rady. Zitra zkusim na novem stroji s Win7 a BIOSem, ktery by velke disky mel podporovat. Pokud to pomuze, zkusim disk rozseknout na dve partition.
Chtel bych to vyresit, protoze plnit disk rychlosti 3MB/s pres Sambu se mi moc nechce...

Pekny vecer,
ptr.
killerman27 (871)|13.2.2012 22:59
jo XP by mohly byt problem ale je to v TB ;)
Kawex (69)|13.2.2012 23:42
Možná taková hloupá otázka: co je to ten xlivecz? To přinesl nový fw? Zatim mam 3.0.0 a updatnu asi v týdnu až přijde hdd.. Doufam že s připojenim k pc nebudou problémy když to tady tak čtu
killerman27 (871)|14.2.2012 07:27
kawex

je to takovy maly bonus pro online media

Kawex (69)|14.2.2012 11:11
Ty jo to je super jsou tam i HD programy koukam :) tak to je pěknej bonus! Jak ho tedy nainstaluju? Stačí updatovat na 3.0.3 a je tam automaticky?
Kawex (69)|14.2.2012 11:18
Co jsem tak zběžně projel návod tak asi bude lepší až tam budu mít hdd.. Sakra doufam že už přijde dnes, jestli ne tak zítra určitě :)
Na ext. hdd se mi to instalovat nechce..
ptr.dvorak (3)|14.2.2012 13:09
killerman: pravda pravda ... kapacity dnesnich disku jsou tak vysoke, ze tomu podvedome neverim:-)

Jinak jsem pred chvili zkusil Prodigy pripojit pres USB k novemu PC s Win7 a funguje korektne. Takze problem bude skutecne s tou adresovatelnosti disku nad 2.19TB...
Rozdelil jsem disk na dve casti s podkritickou velikosti...tak jsem zvedav, jestli to vecer zafunguje...