Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální centrum kolem 5.tis

darden (7)|12.3.2011 00:12
Zdravím,potřeboval bych poradit ohledně nákupu nějakého HD přehrávače k LCD TV.KOnkrétně se jedná o tento typ LCD LG 42LD550.Nevím co je lepší zda integrovaný disk nebo zvlášť uložen s vlastním napájením ale raději bych dal přednost integrovanému s kapacitou 1 500GB.Dále pak asi wifi pro převod filmů z PC.Moc se v tom nevyznám spíš bych opravdu potřeboval poradit...Děkuji
Pytkin (7947)|12.3.2011 01:38
ak ta zaujima aj sledovanie online archivov televizii z internetu , tak xtreamer pro .. mozes tam dat dva disky ..

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
darden (7)|12.3.2011 14:44
Moc děkuji za radu asi si ho objednám,ještě jsme našel že se prodává ten stejný+disk.Je tedy lepší koupit už ten s diskem nebo bez něj?Já osobně žádný disk nemám.
gallibob (171)|12.3.2011 15:04
[quote=darden;334860]Moc děkuji za radu asi si ho objednám,ještě jsme našel že se prodává ten stejný+disk.Je tedy lepší koupit už ten s diskem nebo bez něj?Já osobně žádný disk nemám.[/quote]

pokud koupis multimedialni centrum bez disku tak si do nej muzes koupit disk jaky budes chtit(vybrat velikost,vyrobce i cenu)coz ma neco do sebe + neni problem specialne do xtreemra koupit jen jeden a pak pridat druhy disk.Pokud koupis zarizeni spolecne s diskem a treba za rok budes chtit dat vetsi,tak je to problem hlavne se zarukou daneho zarizeni.
Podle meho nazoru je asi lepsi volba, vzlast disk a vzlast multimedialni zarizeni(a kazda vec ma vlastni zaruku + se daji menit) + nikdo me nenuti si koupit zarizeni s 1TB kdyz dneska cenovy rozdil mezi 1 a 2TB je tak maly ze do multi. centra uz smysl kupovat mensi disk, asi ani nema(jak se rika mista neni nikdy dost ne:))
jarino1978 (8045)|12.3.2011 17:03
XTR PRO
darden (7)|12.3.2011 17:46
Takže jsem poslechl všechny vaše rady a sesumíroval jsem celou objednávku...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Pokud je na místě nějaká kritika,určitě ji uvítám...
gallibob (171)|12.3.2011 19:04
ja bych rekl ze naprosto OK preji pekny obraz a zvuk:)
Pytkin (7947)|13.3.2011 01:47
darden : spravna volba ..
Roman Jašek (65)|17.3.2011 10:46
Není co dodat, jasná volba !!!!