Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

IAMM NTR83D vs. EMTEC Movie Cube S850H

ladasW (2)|14.3.2011 10:54
Zdravím ve spolek, rozhoduji se mezi IAMM NTR83D a EMTEC Movie Cube S850H, ale je to veliké dilema. Podle tabulek jsou to dosti podobná zařízení a pro mě i neznámé značky ​(EMTEC kazety tedy znám už desítky let​). Mohl bych někoho zasvěceného poprosit o pomoc rozlousknout můj problém? Kupuji MC hlavně kvůli záznamu TV a ostatní funkce jsou pro mě +. Oba modely by mi vyhovovaly, ale upřímně bych si raději koupil ten, co je plně český ​(nemá problém s diakritikou u titulků​), nemá moc kritických bugů a aktualizace FW není jen jednou do roka.
mamlal2 (16)|7.5.2011 22:04
Nevím, už jsi se možná rozhodl, ale já měl předchůdce IAMM a spokojený jsem rozhodně nebyl.
Chce to pohledat ZDE : http://www.umax.cz/user/index.php?modul=produkty&strana=detail_podpora&cislo=UMNP00129&skupina_zbozi=DH-IAMM&kategorie=DH&stare_cislo=UMNP00129
jestli je někde diskuse. Na ten můj starý byla a žádné veselé čtení...Na druhou stranu, když přístroj funguje jak má, tak to majitel nikam nepíše.
arkij (540)|7.5.2011 23:05
Já a tři mí kolegové máme taky toho předchůdce (IAMM NTR82), používám neoficiální FW a jsem velice spokojený, jede jak hodinky. Já sice moc nenahrávám, hlavně ho mám jako NAS a multimediální přehrávač. Skousne vše, co mu podstrčím a po posledních aktualizacích se začínám rozkoukávat i po streamovaném videu z netu. Naopak, jeden kolega nahrává "jak o dušu", už má zaznamenáno tak 2 TB, nicméně přiznává, že s diakritikou z EPS má trochu problém, hlavně s dvojtečkou. Sice jde to přehrát ale občas nejde pomocí PC přejmenovat a sestříhat. Pořád ale má původní FW, tak ho ukecávám ať to donese, že mu to přeinstaluju, že by se to mělo zlepšit.

Záleží, co od toho čekáš, moje představy to splnilo a čím dál tím víc se mi líbí.