Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Acer Revo RL100

Seidl (73)|24.3.2011 18:41
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s tímto MMC? Zajímal by mě celkový názor. Ono je to podle popisu spíše HTPC. Děkuji za postřehy.
jaja.ptak (54)|28.3.2011 21:30
Co bys potřeboval vědět ?
Je to HTPC. Vzhledově pěkné. Výstup HDMI a SDIF. Dálkové ovládání ale to všechno asi víš z internetu. Clear.fi je podle mě k ničemu nebo neumím pořádně využít možnosti (české titulky, přehrávání různých typů video souborů). Já místo toho používám Windows Media Centrum s Media Browser. Nainstaloval jsem kodeky a takto to má efektní ovládání filmů, hudby a fotek. Pokud si u hudby (např MP3) dodáš folder.jpg a k filmům také tak to je super efektní. Na to dálkové ovládání je třeba si zvyknout, někdy by byla lepší myš (nebo normální dálkový ovladač) někdy je výhodné toto. Je to jak na co, ale vcelku to není špatné. Připojil jsem k tomu externí 2 TB disk. Mám to připojené přes HDMI do receiveru a z něj do TV. Zvažoval jsem XTREAMER nebo DUNE ale nakonec jsem zvolil HTPC a to kvůli synchronizaci s IPADem a také proto protože to má WIN 7 a vlastně si tam spustíš co chceš protože si můžeš doinstalovat kodeky i přehrávače (VLC).
Seidl (73)|31.3.2011 17:06
Děkuji za názor. Ještě jsem se chtěl zeptat na TV kartu a její možnosti. Jak funguje nahrávání? Můžu se dívat na film prehrávaný z HDD a přitom součastně nahrávat? Nebo mohu sledovat Blu-ray a nahrávat? Podporuje karta nahrávání přes EPG? Potřeboval bych tento přístoj použít i místo videorekordéru (žena ráda seriály) :-) Díky...
jaja.ptak (54)|13.4.2011 21:45
tak to ti moc nepomůžu. Já mám satelit TOPFIELD s nahráváním a pozemní anténu nemám.