Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PANASONIC TX-P42G30 (106cm), TX-P46G30 (116cm), TX-P50G30 (127cm)

Ladys (1829)|30.6.2011 10:55
[quote=slart;354359]... velký problém je "buzzing". Bohužel je slyšet i z mé sledovací vzdálenosti (cca 2,8 - 3 metry) při zapnutém zvuku....[/quote]

...jako by tady clovek zazival neustale dejavu ohledne buzzingu u G30 :)
bavorak (1494)|30.6.2011 13:45
ta posledna rada G robi panasonicu iba hanbu ...
slart (65)|30.6.2011 15:09
[quote=bavorak;354362]to nie je velkostou uhlopriecky, ale "velkostou" transformatora vzhladom k pozadovanemu vykonu, no a to nejak u tych G30 podcenili. Skus radu VT, tam je tych staznosti minimum. Ale najdu sa :-)[/quote]
Hm, to si mám jako připlatit nemalé peníze za teoreticky lepší trafo a zbytečné 3D? Ani náhodou. Tohle prostě soudruzi z Panasonicu nezvládli - bzučet (nebo alespoň ne tak, jak jsem popisoval) by přece neměl žádný model z jakékoliv řady bez rozdílu ceny. Takhle mi nebzučel snad ani Merkur :) Když to půjde, zkusím štěstí s jiným kusem. Když ani ten nebude ok, vydržím další rok coby pouze "HD ready". Jestli se mi ovšem mezitím "neurazila" má starší plazma, co je teď potupně na zemi :)
Ladys (1829)|30.6.2011 15:22
buzzing je holt loterie , zkus novej kus, ale u toho Gecka budes muset mit velke stesti.
Harris23 (180)|30.6.2011 15:28
46G30 radšej ani neskúšaj. Mal som ju aj ja, bzučala PRESNE ako popisuješ (i ked nektorí nie a nie uveriť), a čo som pokukal fóra tak konkrétne u 46g30 bolo takto postihnutých veľmi vela. Ak Ta drží značka Panasonic (ako mna, lebo obraz je perfektný) tak to riskni s iným modelom. Napr 42S30 ludia naopak píšú, že im nebzučí. Alebo ako už bolo povedané prejdi do 3D dúfajúc že to tam je lepšie.
Bud do drahšej verzie VT alebo naopak nižšej, ST.
Za rok 2011 hodnotím ale model G (zčasti aj GT), presne ako píše bavorak, ako fiasko.
Ludia na zahr forach sa pri G (GT) stažuju aj na iné veci (kolísanie jasu) ktoré paradoxne nie sú také zjavné pri ST. VT vypadá v pohode, ale kto dá toľké prachy do blbej telky, všakže.
C.I.S.I. (132)|30.6.2011 19:30
Mel jsem presne ten samy problem. V obchode mi ho vymenili (slyseli to tam a uznali, ze to je nahlas). Novy kus jede zatim bez problemu. Musim ale zatukat (tuk, tuk).
SlavoF (834)|30.6.2011 23:01
[quote=bavorak;354442]ta posledna rada G robi panasonicu iba hanbu ...[/quote]
no neviem, mám G20, nikdy žiaden problém, žiadne bzučanie a pod. , obraz super atd. , to mi už vychádza len tak, že soudruzi z NDR asi někde udelali chybu, pokial by to s tou G30 bolo ozaj také ako sa tu hovorí / píše
slart (65)|1.7.2011 08:52
Včera jsem tomu ještě dal šanci. Pustil jsem si BD film Sunshine, kde se to velmi světlými i tmavými scénami opravdu jen hemží. A fakt se to nedá. To zesílení bzučení při postupném zesvětlování plochy obrazovky je hrozný. O zcela světlých scénách ani nemluvě – fakt mi to připomíná doby Merkuru, kdy se z něj taky linuly zvuky podle toho, jak kontrastní obraz zrovna zobrazoval. Z tohohle hlediska je G30 (nebo alespoň můj kus) naprostý propadák. Ale obraz je fakt špičkový...
Vrátím 46palcový model a zkusím 42. Stejně jsem 46 nechtěl, ale protože dlouhodobě neměli 42, šel jsem do 46. Tak uvidím.
Ladys (1829)|1.7.2011 09:53
Nevim jestli je rozumne chodit z 46" do mensi 42", aby te to casem nestvalo.
slart (65)|1.7.2011 16:54
[quote=Ladys;354647]Nevim jestli je rozumne chodit z 46" do mensi 42", aby te to casem nestvalo.[/quote]
Ale já chtěl 42 palců, těch 46 jsem vzal, protože 42 neměli – přecházím z 37 palců, takže to alespoň nebude takovej (sice příjemnej) šok, jako když jsem se posadil k té 46G30 - ne, že by mi 46 palců vadilo, je to krásná "kráva", ale úplně mi bude stačit 42 paclů, pokud nebudou bzučet :)
Právě že mě spíš mrzelo, že jsem za TV dal o 5 000 víc (cenovej rozdíl mezi 42G30 a 46G30 mi připadá nesmyslně velkej, když pak 50G30 je jen asi o 2500 dražší než 46G30), než jsem vlastně chtěl a co jsem dostal – bzučivku :)

Už jsem to u prodejce "přebukoval" a ve středu bych měl dostat 42G30 a zároveň by si měli odvézt 46G30. Tak děj se vůle soudruhů z Panasonicu…
Ladys (1829)|1.7.2011 18:42
Tak at je ta 42" bez buzzingu, bo vracet i dalsi, hadam ze by u tebe G30 definitivne skoncila :)
slart (65)|1.7.2011 21:42
[quote=Ladys;354729]Tak at je ta 42" bez buzzingu, bo vracet i dalsi, hadam ze by u tebe G30 definitivne skoncila :)[/quote]
Ano, pokud bude 42G30 opět bzučivka, letošní řada plazem od Panasoniku u mě skončila a novou TV letos pořizovat nebudu. Já ale doufám, že to tak nebude, že při výrobě toho kusu, který mi dovezou, opět neasistoval pan Murphy - to přece nemůže stihnout pos*at všechny kusy :)
Harris23 (180)|2.7.2011 18:14
Géčkovej verzii už neverím ani ň. Bzučia jak kravy. Nebraaat !!!!
dejvold (7)|3.7.2011 18:59
Zdravim, mam otázku jak je to z přehráváním filmů z ext. HDD musí být naformátovaný přes televizi ? Protože když ho zasunu tak mi to sice mapíše nalezeno USB zařízeni, ale televize ho vůbec neotevře do náhledů filmů, z flashdisku přehrává normálně. A ještě jestli jede měnit velikost titulků, ale myslim že sem někde tady čet že asi ne. díky za odpověď
Dieslak (8)|3.7.2011 19:40
Tak to jsem měl tedy asi velký štěstí.Mám asi měsíc TX-P46G30 a absolutně není nic slyšet,jen v noci,při vypnutí zvuku a přiblížení k televizy na nějakých 20-30 cm je slyšet tiché vrnění,nebo je to větrák ,ale nic jiného.Je mi 37,takže mám uši ještě v poho,ale třeba je to kus od kusu,jak tady čtu,takže ťuk,ťuk,ťuk :-),snad mi to vydrží,jinak spokojenost se vším.A MMC mi vyřešilo přehrávaní veškerých souborů,které telka nechtěla,takže se řadím asi k těm štastnějším.
slart (65)|3.7.2011 20:52
[quote=Dieslak;355138]Tak to jsem měl tedy asi velký štěstí.Mám asi měsíc TX-P46G30 a absolutně není nic slyšet,jen v noci,při vypnutí zvuku a přiblížení k televizy na nějakých 20-30 cm je slyšet tiché vrnění,nebo je to větrák ,ale nic jiného.Je mi 37,takže mám uši ještě v poho,ale třeba je to kus od kusu,jak tady čtu,takže ťuk,ťuk,ťuk :-),snad mi to vydrží,jinak spokojenost se vším.A MMC mi vyřešilo přehrávaní veškerých souborů,které telka nechtěla,takže se řadím asi k těm štastnějším.[/quote]
Tak to gratuluju. Já jsem právě zabalil zpět mou 46G30 "bzučivku" a čekám do středy na 42G30. Má stará plazma se naštěstí neurazila za to, že byla pár dní na zemi a jede v pohodě :) Její buzzing je opravdu neškodný a takový budu vyžadovat i po nové tv. Jestli 42G30 neobstojí, tak si balení zpět do krabice zopakuju ještě jednou - naštěstí to jde velmi dobře i v jednom člověku.
expert007 (3)|3.7.2011 22:44
No musim sa zastat Panasonicu, mam asi 2 mesiace TX-P50G30 a maximalna spokojnost, nic nehuci a nebzuci a vsetko slape ako ma. Rozbehol som DLNA, WIFI, titulky. Obraz po kalibracii bez chyby, najma pri HD programoch je to parada. Zatial su to dobre investovane peniaze, akurat ze to je zabijak casu a spanku :-))
t0ncek (30)|4.7.2011 10:29
Zdravím.

Nevíte jak je s bzučením u 50" G30? Prošel jsem celý topic, a k této uhlopříčce tady zatím moc problémů nepadlo. Vybírám totiž novou TV (plazma, kolem 25 000 Kč).

50G30 je jedním z mých favoritů ovšem jakmile jsem si tady přečetl spíše negativní zkušenosti samotných majitelů, tak jsem na vážkách.

Původně jsem chtěl LG 50PK760, ta už ovšem nejde sehnat. Tak jako další alternativy mám v záloze LG 50PZ570, ovšem mnohem více by se mi líbila LG 50PZ750 - hlavně design. Ta už je ovšem cenově výše než mám limit.
slart (65)|4.7.2011 10:40
Pokud tv budete kupovat přes internet, čili máte možnost zboží vrátit bez udání důvodu a nevadí vám tato případná komplikace, zkuste ten Panasonic. Třeba budete mít štěstí - ze všech názorů jasně vyplývá, že je to kus od kusu. Já to štěstí neměl…
Harris23 (180)|4.7.2011 17:42
[quote=t0ncek;355234]Zdravím.
Nevíte jak je s bzučením u 50" G30? Prošel jsem celý topic, a k této uhlopříčce tady zatím moc problémů nepadlo. Vybírám totiž novou TV (plazma, kolem 25 000 Kč).[/quote]

Ideš nato dobre. Tiež som po vráteni 46tky chcel ísť do 50tky ale žiadne info okolo toho. Tak som to nakoniec vzdal, napríklad aj preto, že dalšiu torturu s vracaním som nechcel podstupovať, a 50tka sa mi ani nevojde do auta, takže další problém s vrátením. Proste vzal som 46st30 a neľutujem. Ak chceš však 50tku tak skús tú G radu. Mna napríklad celkovo od G rady odradil ten zelený problém v spojení s rizikom bzučiaka.
eldorado09 (1441)|4.7.2011 18:46
Ahojte, mohol by niekto napísať, či už Panasonic vyriešil problémy s kolísaním jasu (Fluctuating brightness problem)? Vraj s novým firmware 1520...

Dakujem

//http://www.youtube.com/watch?v=b7uwyGAP7BU - zelený nádych pleťovky vidíte aj vy (režim THX)? :(
jarino1978 (8045)|4.7.2011 20:47
[quote=eldorado09;355357]Ahojte, mohol by niekto napísať, či už Panasonic vyriešil problémy s kolísaním jasu (Fluctuating brightness problem)? Vraj s novým firmware 1520...

Dakujem

//http://www.youtube.com/watch?v=b7uwyGAP7BU - zelený nádych pleťovky vidíte aj vy (režim THX)? :([/quote]

problém sa odstrániť vraj nedá, Panasonic použil rovnakú výhovorku, ako aj v prípade šednutia čiernej.
O žiadnom probléme nevie !

Žabacie ksichty sú normálne - vraj nový typ fosfóru.

PS : Nemal si náhodou v avatare Panasonic ?
eldorado09 (1441)|5.7.2011 09:33
Úžasné... :( Každý rok nás prekvapia s niečim...

//Avatar som zmenil :D
t0ncek (30)|5.7.2011 11:52
slart, Harris23:

Ano budu jí brát přes e-shop, takže možnost vrácení tady je. Ovšem nevím, zda se mi chce podstupovat toto martýrium a čekat na náhodu, zda televize bude OK nebo to bude šmejd. Za další si ani nejsem moc jist, zda si vůbec Panasonic zaslouží mé peníze, když prodává takto neodladěné přístroje. :-( Zákazník, ať se s tím pak vypořádá jak chce - vrať televizi a vezmi jinou - MOŽNÁ bude dobrá, tohle na mě právě nepůsobí jako jednání solidní společnosti..

Nicméně obrazová kvalita je věc co mě na tom láká. :-) Výše popsané problémy mě od toho však stále odrazují.
Valibook (239)|5.7.2011 12:13
[quote=eldorado09;355357]Ahojte, mohol by niekto napísať, či už Panasonic vyriešil problémy s kolísaním jasu (Fluctuating brightness problem)? Vraj s novým firmware 1520...

Dakujem

//http://www.youtube.com/watch?v=b7uwyGAP7BU - zelený nádych pleťovky vidíte aj vy (režim THX)? :([/quote]

Proč je ten obraz Neo PDP v ukázce tak tmavý, že barevná kostkovaná bundokošile Matta Dimona je místy přetvořena na černé sako, součástí certifikace věrného podání THX je i Panasonic plasma efekt - černá je černější než černá ?
ozzy2 (43)|5.7.2011 17:41
Ahoj, uvažuji o této TV a rád bych se podíval do manuálu.
Bohužel mi nejde z oficiálních stránek stáhnout.
Mohl by ho sem někdo hodit?
Předem díky.
geronimoh (2327)|5.7.2011 17:49
Manuál na stránkách Panasonic :
http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/Výrobky/Ploché+televizory+Viera/Nove/TX-P46G30/manuals/7189903/index.html;jsessionid=0a6d28e930d61170dd5a89d24ab28983e37c5f071dae.e38Pa3mLbx4Oci0Qc3uRc3qMaO1ynknvrkLOlQzNp65In0?trackInfo=true

Stačí kliknout na "zobrazení" v řádku návod k obsluze (vpravo dole)
Odsouhlasit jejich podmínky použití a stáhnout
ozzy2 (43)|5.7.2011 18:20
Díky a omlouvám se. Včera mi to hlásilo chybu (stránka nenalezena).
eldorado09 (1441)|6.7.2011 13:56
Aký máte názor - je obrazovo kvalitnejší model ST30 oproti G30? Síce nemá režim THX (čo je mi nanič :D) a niektoré pokročilejšie nastavenia obrazu, ale "vraj" má kvalitnejší filter a vďaka 3D lepší V-real procesor (čo BY mal mať vplyv aj na obraz v 2D).

Aj ST30 má neduhy ako kolísanie jasu (nie je už vyriešený novým FW?), bzučanie a zelený nádych pleťovky?

Ďakujem.
dejvold (7)|6.7.2011 19:46
Zdravim, tak se ptam podruhé co je třeba, aby mi televize přehrála filmy z ext. HDD televize ho načte jako zařízení usb, ale dál už se do nej nedostane, flashdisk přehrává normálně, HDD v telce naformátovat nejde a skoušel sem i formát v PC na NTFS i extFAt a nic hadr je samozřejme funkční tv Samsung s nim nemá problém omlouvám se jestli je to stupidní dotaz pač mam zkušenosti jenom ze Samsungem a nevim jestli něco nedělam špatně, HDD je Samsung S2 Portable 320GB. Díky za kažký info.
Sindor (0)|7.7.2011 12:20
Mám taky dotaz k externímu HDD, i když trochu jiný - chci si koupit nějaký pro připojení k TV a nahrávání na něj, video jde do kopru a už to nechci řešit nějakou opravou. V manuálu je napsáno "připojte HDD do zásuvky", má někdo zkušenosti i s ext. HDD pro nahrávání bez toho aniž bych ho připojil do zásuvky, nebo to prostě musí být HDD s napájením? Díky.
matusco (376)|7.7.2011 12:25
[quote=dejvold;355733]Zdravim, tak se ptam podruhé co je třeba, aby mi televize přehrála filmy z ext. HDD televize ho načte jako zařízení usb, ale dál už se do nej nedostane, flashdisk přehrává normálně, HDD v telce naformátovat nejde a skoušel sem i formát v PC na NTFS i extFAt a nic hadr je samozřejme funkční tv Samsung s nim nemá problém omlouvám se jestli je to stupidní dotaz pač mam zkušenosti jenom ze Samsungem a nevim jestli něco nedělam špatně, HDD je Samsung S2 Portable 320GB. Díky za kažký info.[/quote]

[quote=Sindor;355860]Mám taky dotaz k externímu HDD, i když trochu jiný - chci si koupit nějaký pro připojení k TV a nahrávání na něj, video jde do kopru a už to nechci řešit nějakou opravou. V manuálu je napsáno "připojte HDD do zásuvky", má někdo zkušenosti i s ext. HDD pro nahrávání bez toho aniž bych ho připojil do zásuvky, nebo to prostě musí být HDD s napájením? Díky.[/quote]

Pouzite radsej externy disk s externym napajanim. Vyhnete sa zbytocnym problemom...
dejvold (7)|7.7.2011 12:50
Diky, no mohlo me to napadnout, ale v navodu sem to nejak nenasel budu to muset teda resit jinacim zpusobem hdd s ext. napajenim kvuli tomu kupovat nebudu, jinak abych prispel do statistiky tak mam 42 palcu a bzuci taky, pri svetli scene na 3 metry v klidu prehlusi mluveny slovo.
rojta (1)|7.7.2011 14:08
Ovlivnen ctenim ruznych for jsem poridil 42G30. Vzhledem k me povestne smule pri kupovani cehokoliv, mne prijemne prekvapilo, ze nejen ja, ale i ostatni rodinni prislusnici, zadne bzuceni neslysi. Jen z tesne blizkosti lze velmi slabe zaslechnout ventilatory. Co se mi ale zatim nedari, je najit nejake univerzalni nastaveni barev. Jakym zpusobem delate kalibraci ?
krystof007 (3)|7.7.2011 14:30
Tema panasonic 55VT30...... Na první straně jsou kalibrace na 2D a 3D
slart (65)|8.7.2011 10:37
Ve středu si odvezli bzučící 46G30 a přivezli mi 42G30. S nadějí jsem TV instaloval na podstavec, zapnul a… bohužel, bzučí to jako blázen. Stejně jako ten větší model - je to slyšitelné i ve vzdálenosti cca 3 metry. Např. Události komentáře na ČT24 jsou fakt "pastva" pro uši. Takže TV opět vrátím. A letos si asi dám od koupě plazmy Panasonic pauzu. Netušil jsem, že to bzučení může být až takový problém a po prvním bzučícím kusu jsem žil v naději, že jiný kus jiného modelu bude lepší…

[quote=rojta;355875]Ovlivnen ctenim ruznych for jsem poridil 42G30. Vzhledem k me povestne smule pri kupovani cehokoliv, mne prijemne prekvapilo, ze nejen ja, ale i ostatni rodinni prislusnici, zadne bzuceni neslysi. Jen z tesne blizkosti lze velmi slabe zaslechnout ventilatory. Co se mi ale zatim nedari, je najit nejake univerzalni nastaveni barev. Jakym zpusobem delate kalibraci ?[/quote]
Gratuluju k nebzučivému kusu :)
V této recenzi je zhruba uprostřed barevné nastavení modelu G30. Můžeš začít na tomto nastavení a pak si to časem upravit dle sebe. Abys mohl nastavovat white balance a další rozšířená nastavení, musíš nejdřív v menu "Setup" zapnout volbu "advanced (isfccc)".
patriot (227)|8.7.2011 11:27
[quote=Sindor;355860]Mám taky dotaz k externímu HDD, i když trochu jiný - chci si koupit nějaký pro připojení k TV a nahrávání na něj, video jde do kopru a už to nechci řešit nějakou opravou. V manuálu je napsáno "připojte HDD do zásuvky", má někdo zkušenosti i s ext. HDD pro nahrávání bez toho aniž bych ho připojil do zásuvky, nebo to prostě musí být HDD s napájením? Díky.[/quote]

Jelikož je USB port TV certifikován jako USB 2.0 kompatibilní a externí disk bude taky jistě USB 2.0 kompatibilní, tak nemusíš mít žádné obavy z nekompatibility externího disku dodávaného bez síťového adapteru. Pokud je to disk, který se dodává se síťovým adaptérem, tak se musí samozřejmě použít.
Pro informaci, USB 2.0 specifikuje napájení jako 5V +/-5%/max. 500mA.
USB 3.0 má rozšířený proudový rozsah na max. 900mA.
dejvold (7)|8.7.2011 11:42
[QUOTE=patriot;356005]nemusíš mít žádné obavy z nekompatibility externího disku dodávaného bez síťového adapteru. [QUOTE]


Tak to je zajimavy pac ja ten svuj teda rozhodne zprovoznit na telce nedokazu.
Stonek (8)|11.7.2011 13:31
Zdravim,
cetl jsem ve Stereu & Videu 06-2011, ze pokud je nastaven timer/casovac, tak maji tyto televize ve standby spotrebu kolem 15W. Ta hodnota se mi zda docela vysoka, casto mam timer nastaven na nahravani opakujicich se poradu. Muze toto nekdo z majitelu prosim potvrdit?
Diky
patriot (227)|12.7.2011 09:17
[quote=Stonek;356372]Zdravim,
cetl jsem ve Stereu & Videu 06-2011, ze pokud je nastaven timer/casovac, tak maji tyto televize ve standby spotrebu kolem 15W. Ta hodnota se mi zda docela vysoka, casto mam timer nastaven na nahravani opakujicich se poradu. Muze toto nekdo z majitelu prosim potvrdit?
Diky[/quote]

Tedy, já mám GT model, ale nepředpokládám, že by se v tomto měl G model lišit:
TV si bere v standby režimu necelých 0.1W, nezávisle na tom, zda je, či není, nastaven timer recordingu. Již 5 minut před zahájením recordingu se však aktivuje elektronika a příkon se zvýší na 13W.
SlavoF (834)|12.7.2011 12:03
ešte treba vypnúť automatickú kontrolu aktualizácie v standby
niekde v systémovom menu to je
Bároš (13)|14.7.2011 10:00
Zdravim,
mel bych dotaz k nahravani, sice mam TV se sat tunerem 42GT30, ale asi to bude u obou typu stejne.

Pro nahravani jsem koupil 2,5" disk Samsung M2 Portable USB 3.0 640GB. TV disk vidi, zformatuju a aktivuju ho pro nahravani a nahraju par videi, potud vsechno dobry.

Ale uz 2x se mi stalo, ze kdyz jsem chtel znovu nahravat, tak to nebylo mozne, protoze se disk jaksi zneaktivnil pro nahravani. Pritom disk je k TV neustale pripojeny a nikdo ho neodpojoval.

Takze jdu do menu pro nastaveni nahravani, disk je tam videt, ale neni aktivovan pro nahravani. Jedina moznost jak ho znovu aktivovat, je ho znovu zformatovat, cimz prijdu o vsechny nahravky. :-(

Setkal se s tim nekdo? Cim to muze byt?
patriot (227)|14.7.2011 15:06
Tož to ti neporadím, nicméně tento disk zamýšlím koupit také. Teď jsi mne teda zaskočil. Jinak jak jsi s ním spokojený (hlučnost atd.) ? Jo a je pogumovaný, z fotografií tak vypadá .. ? Jestli je ten Samsung tak šitózní, že s našima TV blbne tak to abych šel raději zkusit Verbatim.
Bároš (13)|15.7.2011 07:34
Hlucnost, ani jiny parametry disku jsem neresil, koupil jsem ho a prilepil zezadu na TV a od ty doby tam je.

Pogumovany neni, je to normalni tvrdy plast.

Pokusim se zjistit co to zneaktivneni zpusobuje, ale bude to chtit cas.
Jarda.Bar (1238)|15.7.2011 12:15
[quote=patriot;356799]Tož to ti neporadím, nicméně tento disk zamýšlím koupit také. Teď jsi mne teda zaskočil. Jinak jak jsi s ním spokojený (hlučnost atd.) ? Jo a je pogumovaný, z fotografií tak vypadá .. ? Jestli je ten Samsung tak šitózní, že s našima TV blbne tak to abych šel raději zkusit Verbatim.[/quote]

Už sem ti psal na Heuroku :) ... gumové to není, disk je celý z plastu a ty vylisovaný kolečka jsou jen designerský prvek. Na spodní straně jsou 4 gumové nožičky.
nadko (2)|21.7.2011 08:38
Ahojte, chcel by som si na externý HDD spraviť kópie mojich DVD aby som nemusel používať DVD prehrávač, avšak Panasonic (G30) nevie tento formát VOB prehrávať. Viete mi poradiť čo najjednoduchšiu formu konverzie DVD na nejaký formát čo by vedel Panasonic prehrať so zachovaním DVD kapitol?
Ešte mám otázku k Viera Tools, ide zmeniť zobrazenie zoznamu obrázkov, alebo videa podľa adresárovej štruktúry aká je na disku, lebo teraz mi to iba zobrazí všetky adresáre v ktorých našiel nejaký obrázok, alebo video pod seba, bez zachovania štruktúry adresárov.
patriot (227)|21.7.2011 09:13
[quote=Bároš;356878]Hlucnost, ani jiny parametry disku jsem neresil, koupil jsem ho a prilepil zezadu na TV a od ty doby tam je.

Pogumovany neni, je to normalni tvrdy plast.

Pokusim se zjistit co to zneaktivneni zpusobuje, ale bude to chtit cas.[/quote]

V nastavení pro záznam se dá HDD aktivovat/deaktivovat pro záznam. V pravém horním rohu, v tomto menu, musí být zobrazen zelený trojúhelníček (play) a vedle něj červené kolečko (rec). Právě toto kolečko lze přidat/odebrat.
Já používám 2.5" disk Verbatim Store&Go 320GB, serie 5xxxx a pracuje bez problémů včetně stand-by módu. Chtěl jsem se Samsungu vyhnout, a nakonec jsem zjistil, že uvnitř je stejně HDD Samsung HM321HI :-).
malak (6)|21.7.2011 10:02
POtrebujem poradit
Vcera konencne doviezli TX P42G30E a cele poobedie som stravil nastavovanim a uz som v koncoch.
Na vsetkych staniciach je celkom schopny obraz az na to,ze behaju po nom pruhy a nejde mi zvuk,len sum z TV,az na jednu jedinu stanicu LUX kde ide normalny zvuk bez sumu.Kde je problem,co mi treba este nastavit aby sa nato uz dalo konecne divat?
nadko (2)|21.7.2011 10:12
[quote=malak;357711]POtrebujem poradit
Vcera konencne doviezli TX P42G30E a cele poobedie som stravil nastavovanim a uz som v koncoch.
Na vsetkych staniciach je celkom schopny obraz az na to,ze behaju po nom pruhy a nejde mi zvuk,len sum z TV,az na jednu jedinu stanicu LUX kde ide normalny zvuk bez sumu.Kde je problem,co mi treba este nastavit aby sa nato uz dalo konecne divat?[/quote]

Aký máš zdroj signálu? Predpokladám že analóg, ak áno tak tie pruhy môžu byť aj zlým káblom.
K tomu zvuku, pomocou tlačidla Option na zvolenom programe skús zmeniť normu zvuku, takto to potom treba pre každý kanál ktorý má zlý zvuk.