Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Popcornhour A-210 - koupe ze zahranici + reklamace

Weeman (2)|6.4.2011 10:39
Ahoj, hledam radu od zkusenych ohledne nakupu Popcornhour A-210 ze stranek:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Samotny produkt + doruceni vychazi na $255 dle kosiku:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Napriklad na azle maji produkt za 5600 Kč a to je rozdíl 1000 Kč při kurzu 18Kč/$1.

Jak je to s reklmaci tohoto produktu, ktery je zakoupen v zahranici? Ma firma napriklad v Praze obchodni zastoupeni, u ktereho by se dala uplatnit pripadna reklamace? Nebo by se muselo zbozi vzit a poslat zpet odesilateli na vlasni naklady (potom by se nemuselo vyplatit usetrit 1000 Kč)?

Nejake obchodni zastoupeni jsem nakonec dohledal, ale nemam s podobnou veci zkusenosti:
http://www.popcornhour.cz/dealers.aspx

PS: Vim, ze se to asi enkde uz resilo, ale muzete mi nekdo doporucit HDD, kterym osadit A-210?

Diky moc za rady a postrehy ;)
Pytkin (7947)|6.4.2011 10:41
ta reklamacia neviem .. myslim si , ked to nekupis u dealera , tak reklamovat to budes musiet u vyrobcu ..

disky 5400 otackove .. napriklad idealne su SAMSUNG F4 .
Weeman (2)|6.4.2011 12:36
[quote=Pytkin;338432]ta reklamacia neviem .. myslim si , ked to nekupis u dealera , tak reklamovat to budes musiet u vyrobcu ..

disky 5400 otackove .. napriklad idealne su SAMSUNG F4 .[/quote]

To by asi souhlasilo ... napriklad kdyz jsem koupil v alze notebook a sel ho reklamovat, tak mi rekli, ze bud 30 dni, protoze ho posilaji na pobocku vyrobce a nebo mi dali kontakt kam si to muzu primo odnest.
Jde mi o to jestli kdyz to koupim za dolace ze zahranici a neco s tim bude na reklamaci jestli muzu prijit na nejake obchodni zastoupeni a rict - hele reklamuju a nebo jestli si to budu muset poslat na reklamaci tam, kde sem to koupil ... porad nevim jak by to asi probihalo :(
apollo99 (10)|6.4.2011 22:04
celni poplatek za prehravac bude cinit 13,9%, DPH je 20%
rozdil asi zadny nebude, je vzdy lepsi nakoupit na mistnim trhu. Kdyz nakoupis tam tak v cesku ti nato nikdo ani nesahne protoze z toho nic nema, nevydelal na prodeji, budes muset to posilat do zahranici a tam uz ani nemuseji dodrzovat 30denni reklamacni lhutu.
tjurny (496)|7.4.2011 15:14
Tusim ze do 200 $ se clo ani dan neplati. Postovne nevim jestli se do toho pocita.
tjurny (496)|9.4.2011 02:28
Kazdopadne dej vedet jak si dopadl. V nasich e-shop neni zrovna a-210 dostupnej. Podle me je popcornhour spicka. I ja uvazuju o koupi primo od vyrobce.