Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

samsung bd-d6500

frodo11 (20)|10.4.2011 16:27
Chtel bych se zeptat ne tento novy model od samsungu,jestli ma nekdo s timto zkusenosti.Mam tv samsung le40c750 a chci koupit nejaky 3d blue ray prehravac.Tento mi padl do oka.Nebo poradi nekdo nejaky jiny?Treba od panasonicu dmp-bdt 110eg.Diky.
eldorado09 (1441)|10.4.2011 16:40
Ak dobre viem, DMP-BDT110EG nepodporuje cez USB NTFS súb. systém.

BD-D6900: http://www.trustedreviews.com/home-cinema/review/2011/03/18/Samsung-BD-D6900/p1
LT110 (1)|4.12.2011 12:58
zdravim,

mam tento samsung d6500 prehravac a mam s nim taky problem,
ked pozeram film formatu mkv tak zvuk sa zasekne preskoci a dalej uz vobec nesedi k obrazu.
deje sa to ak pozeram z usb portu alebo aj z bluray media, s normalnymi bluray nieje vobec problem
len s tym mkv formatom.
Prehravac som aktualizoval cez net na najnovsi firmware ale problem stale pretrvava.
Da sa to niejako vyriesit alebo len cakat ze dalsi fimware to vyriesi ?
milacek91 (3)|9.12.2011 19:22
S tím zvukem u mkv souborů mám ten samý problém, akorát mi to dělá pouze u DTS zvuku, u DD je to v pohodě. Nemá někdo už řešení?
Dehumanizer (23)|22.4.2012 12:01
Nema niekto s tymto prehravacom podobny problem ako ja? Obcas sa mi stane ze prestane fungovat siet (mam to pripojene kablom, nie wifi), ked dam pozriet stav siete tak tam vidno taku tu IPcku ktora sa sama nastavi ked nie je vobec pripojeny. Ked pozriem log z mojho dhcp servra tak vidim ze ked nastane tento problem tak najprv posle dhcp discover, server mu posle dhcpoffer s ipckou, ale klient uz naspat neposle dhcp request. Cize so sietou ako takou problem nie je. Dokonca to nefunguje ani ked mu nastavim natvrdo pevnu IP adresu. Ked to prepnem na wifi, tak ale vsetko funguje... Pomoze jedine vypnut zo zasuvky a znovu zapnut.