Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

www.elektronakupka.cz

lachko (3)|4.5.2011 21:20
chcel som sa spytat ci niekto nieco kupoval z tejto firmy. Chcel by som si kupit jeden tv ale neviem ci je firma ok alebo je to niaky internetovy podfuk dakujem
Mirda28 (0)|8.5.2011 11:10
POZOR!!!!!!!!! Hlavně nic neplatit a nic nekupovat,jedná se opodvodnou firmu.Je na ně podáno trestní oznámení.
StD (8612)|8.5.2011 11:23
[quote=Mirda28;344441]POZOR!!!!!!!!! Hlavně nic neplatit a nic nekupovat,jedná se opodvodnou firmu.Je na ně podáno trestní oznámení.[/quote]

Nic proti tomuto výkřiku, ale co ho takhle doložit nějakým linkem na "černou listinu" ÚOS nebo jinam, kde se to konretně řeší...??? Bez toho to jinak má opravdu jen vypovídací hodnotu nepodloženého tvrzení v plné hospodě.
mirekv (7169)|8.5.2011 13:09
Tak já zásadně platím zboží při dodávce, nikdy ne napřed!
MartasKP (710)|8.5.2011 13:56
[quote=StD;344447]Nic proti tomuto výkřiku, ale co ho takhle doložit nějakým linkem na "černou listinu" ÚOS nebo jinam, kde se to konretně řeší...??? Bez toho to jinak má opravdu jen vypovídací hodnotu nepodloženého tvrzení v plné hospodě.[/quote]

Stando,ono staci trosku pokoukat po netu :D pouziju tvoje slova "zeptal bych se strejdy Gugla,tety Wiki a bratrance Seznama" :D Paklize nebudeme striktne dbat na presunkci neviny.
Ja se mrknul na seznam a jsou tam dva odkazy s nazorama zakazniku,coz nemusi byt moc vypovidajici,ale "Obchodni podminky" bod 4,posledni veta prvniho odstavce je ve spojeni s timto nazorem alarmujici. A osobne bych se toho asi bal.

[quote=mirekv;344459]Tak já zásadně platím zboží při dodávce, nikdy ne napřed![/quote]

Ono zalezi jak u koho. Ja v nekterych obchodech platim rovnou. Jedna se ale o obchody overene. Osobne nemam problem zaplatit v Alze.Sportisimu. Dalsi me momentalne ne a ne napadnout. Nicmene pokud se jedna o prvni nakup u no name obchodu,tak si tam zasadne davam velky pozor a nikdy neplatim predem a rozmyslim se i nad koupi drazsi veci. To radeji priplatim par stovek u zavedeneho obchodu.
StD (8612)|8.5.2011 14:48
[quote=MartasKP;344472]...[/quote]
No vidíš a já, respektive má dcera u nich z Anglie po webu nakupovala a já tam jenom zajížděl převzít zboží a zaplatit. Naprostá spokojenost.
MartasKP (710)|8.5.2011 19:41
[quote=StD;344487]No vidíš a já, respektive má dcera u nich z Anglie po webu nakupovala a [COLOR=red]já tam jenom zajížděl převzít zboží a zaplatit[/COLOR]. Naprostá spokojenost.[/quote]

Toto je nejbezpecnejsi cesta u tech neznamych e-shopu.
Ono ty negativni hodnoceni na webu nejsou az tak relevantni,protoze kdo necha na webu pozitivni hodnoceni? Asi malokdo,nase ceska natura neni o tom chvalit,ale ztezovat si. Mozna,ze ti 4 meli spatnou zkusenost,ale nadruhou stranu,kolik jich bylo spokojenych? To asi nikdo nezjisti.
Nicmene ta veta o vraceni zbozi,ktere musi byt doruceno do 14 dne od doruceni zakaznikovi (ci jak je to tam napsano) je trosku prapodivna. Vetsinou musi byt odeslano do 14 dnu od doruceni.
StD (8612)|8.5.2011 20:21
[quote=MartasKP;344518]...[/quote]
Nemám nic proti stížnostem a pranýřování šmejdu, ale musí to být vlastní zkušenost z první ruky, jinak to bude jen snůška výkřiků jak na tureckém trhu...
MartasKP (710)|8.5.2011 21:24
[quote=StD;344525]Nemám nic proti stížnostem a pranýřování šmejdu, ale musí to být vlastní zkušenost z první ruky, jinak to bude jen snůška výkřiků jak na tureckém trhu...[/quote]

To jo. Ale opatrnosti neni nikdy nazbyt a osobne si radeji e-shop proverim levnejsim nakupem,nez kupovat hned neco drahyho.
Mirda28 (0)|10.5.2011 12:45
[quote=StD;344525]Nemám nic proti stížnostem a pranýřování šmejdu, ale musí to být vlastní zkušenost z první ruky, jinak to bude jen snůška výkřiků jak na tureckém trhu...[/quote]

E-shop už je konečně zablokován policií ČR ,je podáno hromadné trestní oznámení.
Mirda28 (0)|10.5.2011 12:51
[quote=StD;344487]No vidíš a já, respektive má dcera u nich z Anglie po webu nakupovala a já tam jenom zajížděl převzít zboží a zaplatit. Naprostá spokojenost.[/quote]

Zajímavé, jak mohla dcera nakupovat od neexistující podvodné firmy.Jak jste mohl zajíždět přebírat zboží, když obchod fyzicky neexistuje a na uváděné adrese obchodu bydlí dva staří důchodci,kteří neví jaká bije.
Pokud nejste s těmito podvoidníky nijak spojen, tak rozhodně mě i policii by zajímalo kam jste jezdil platit.
StD (8612)|10.5.2011 13:08
...loni, nějakou kulmu Braun - vyzvedával jsem to v pronajatých skladových prostorách v Pze 4 Michli. Ovšem není jasné, jestli máme na mysli stejného dodavatele - z vaší strany zatím nepadl jediný důkaz, jen tvrzení následuje tvrzení. U kohopak je podána ona hromadná žaloba = katastrální příslušnost? Která advokátní kancelář zastupuje žalobce? Co takhle uvést IČO a hned bychom věděli o co GO.
Mirda28 (0)|10.5.2011 13:21
[quote=StD;344850]...loni, nějakou kulmu Braun - vyzvedával jsem to v pronajatých skladových prostorách v Pze 4 Michli. Ovšem není jasné, jestli máme na mysli stejného dodavatele - z vaší strany zatím nepadl jediný důkaz, jen tvrzení následuje tvrzení. U kohopak je podána ona hromadná žaloba = katastrální příslušnost? Která advokátní kancelář zastupuje žalobce? Co takhle uvést IČO a hned bychom věděli o co GO.[/quote]

E-shop byl pozastaven na podnět Policie ČR.
Kontaktní údaje poskytnuté provozovatelem e-shopu Elektronakupka.cz jsou následující:

Elektronakupka.cz
Kontaktní e-mail: [email]info@elektronakupka.cz[/email]

Provozovna:
Elektronakupka.cz
Havlíčkova 254
Telč, 58856

Kontaktní telefon(objednávky, reklamace):
+420 606 853 833

Pracovní doba:
Po.-Pá.: 8.00 - 18.00

Odpovědný vedoucí:
Miloslav Coufal
IČO 47219009
DIČ CZ47219009
Email: [email]vedeni@elektronakupka.cz[/email]

Všechny kontakty jsou výmsl podvodníků, kterých se veheměntně zastáváte.
Kopie žaloby bych Vám mohl zaslat ale vzhledem k tomu,že jsou tam uvedené osobní údaje,tak to dělat nebudu.
IČO je vedené na nějakého p.Coufala , Č Budějovice ,Rudolfovská 145
Zřejmě taky podvod.
StD (8612)|10.5.2011 13:38
Tak za

  • A) Nikoho se nezastávám a už vůbec ne vehementně (víte vůbec, jak to vypadá?).
  • B) Vehementně se bráním pouze nepodloženému tvrzení, které může být považováno za veřejné osočování ve smyslu patřičných §§§. Takových je plný internet.
  • C) Už tady doma tu fakturu nemám, odeslal jsem ji i se zbožím do Anglie, takže si to už nemohu ověřit, nicméně v mém případě tam zcela určitě žádný Telč nebyl - stačilo uvést ty základní údaje hned na začátku a nebylo by mýlky.
Důvodem mého nákupu tam bylo jen to, že nepřijímali platbu VISA kartou nebo na účet předem a nezasílali do zahraničí.
Mirda28 (0)|10.5.2011 13:48
[quote=StD;344854]Tak za

  • A) Nikoho se nezastávám a už vůbec ne vehementně (víte vůbec, jak to vypadá?).
  • B) Vehementně se bráním pouze nepodloženému tvrzení, které může být považováno za veřejné osočování ve smyslu patřičných §§§. Takových je plný internet.
  • C) Už tady doma tu fakturu nemám, odeslal jsem ji i se zbožím do Anglie, takže si to už nemohu ověřit, nicméně v mém případě tam zcela určitě žádný Telč nebyl - stačilo uvést ty základní údaje hned na začátku a nebylo by mýlky.
Důvodem mého nákupu tam bylo jen to, že nepřijímali platbu VISA kartou nebo na účet předem a nezasílali do zahraničí.[/quote]

Ono taky stačilo si kliknout na :http://www.elektronakupka.cz a přečíst si ninformace, nebo se podívat jak jsou nadšeni kupující:http://obchody.najdislevu.cz/bile-zbozi-a-domaci-spotrebice/2562-elektronakupka-cz--recenze.html
Nemám zájem nikoho osočovat, snažím se jen informovat, aby se ostatní vyhli problémům při nákupu u podvodné firmy.Od toho tady toto foru je.
StD (8612)|10.5.2011 13:59
[quote=Mirda28;344855]Ono taky stačilo si kliknout...
Od toho tady toto foru je.[/quote]
Od toho forum je, ale opravdu stačilo uvést ty údaje obsažené v postu #13 a bylo by jasno. Naučte se uvádět zásadní údaje hned na začátku. Já rozhodně nemám čas si někde něco proklikávat, hledat a studovat cizí problemy, když je už máte nalezené, ale neuvedete je zde - jen výkřik. A rozhodně sem nechodím proto, abych se s někým přel o nesmysly, které se mě navíc ani netýkají.
zidouch2 (0)|16.5.2011 12:16
[quote=StD;344850]...loni, nějakou kulmu Braun - vyzvedával jsem to v pronajatých skladových prostorách v Pze 4 Michli. Ovšem není jasné, jestli máme na mysli stejného dodavatele - z vaší strany zatím nepadl jediný důkaz, jen tvrzení následuje tvrzení. U kohopak je podána ona hromadná žaloba = katastrální příslušnost? Která advokátní kancelář zastupuje žalobce? Co takhle uvést IČO a hned bychom věděli o co GO.[/quote]

jenze v Praze 4 Michli ma sklady seriozni obchod 'nakupka.cz'. ne podvodnici 'elektronakupka.cz'
vsechna trestni oznameni jsou postupovana na PČR OOP Olomouc 2, kde evidovali první oznámení