Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Oprava DVD rekorder panasonic dmr e55,

mirek.111 (19)|23.5.2011 21:02
dobrý večer, vlastním dvd rekorder panasonic dmr e55 a zničeho nic mi vypíná a zapíná.Ato tak že, když ho zapnu tak načítá a když načte tak okamžitě vypne.Tenhle proces se opakuje do té doby než shodím jističe.Příčinu jsem už zjistil na internetu,je tam vadný stabilizátor napětí STRG 6353 a stojí 200kč i s poštovným.Problém je ten,že tomuto oboru nikterak nehovím,tudíš si ho sám nedokážu vyměnit.Nebyl by někdo ochoten mi to opravit?Popřípadě nabídněte cenu opravy.Jsem s Ostravy.
Peter_KE (190)|25.5.2011 02:33
robil som v panasonicu kde sa vyrabali tieto masiny takze mohol by som sa na to pozriet len problem je v tom, ze som zo slovenska. A skade viete, ze je to tento stabilizator? Na cene sa vieme dohodnut
mirek.111 (19)|26.5.2011 21:37
Ahoj Peter, děkuji za tvůj zájem,našel jsem to na jednom foru kde se pár lidí zmiňovalo o stejném problému.Daly si to spravit a zase jim to šlape.Dával jsem to jednomu opravářovi,ten tvrdil že to jsou nějaké kondíky vyměnil je a ono to dělá pořád.Potřebuji to opravit, jelikož si stahuji na dvd filmy s kamery.Ale nevím jak to udělat,abyses na to mohl podívat.
Peter_KE (190)|27.5.2011 16:32
no niesom velmi nadseny opravovat uz po niekom, pretoze sam som robil v panasonicu opravara a viem co to znamena a obnasa... ak je zaujem mozem sa na to pozriet ale... uz teraz ked to mal niekto je to pre mna velke riziko. Ked tak mozme sa dohodnut cez SS