Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální centrum - jaký vhodný jako hudební přehrávač?

Miloš... (13)|27.6.2011 15:15
Chci multimediální centrum prim. na hudbu, a taky jako úložiště dat k PC, filmy beru jen jako doplňek. Je např. tento přístroj na to vhodný Umax eGreat EG-R2A, 1TB
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
,nebo třeba něco z těchto doporučovaných??
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Něco co Umí náhodně přehrávat z více (nejlépe vybraný celý adresář s podadresáři, či vše od daného interperta jako je to v mobilech), nebo ze všech hudebních složek naráz? A když poslouchám jedno album, bude automaticky pokračovat v přehrávání na dalším v požadí? A jestli ne, umí alespoň m3u playlisty?? Či jaký jiné byste mi prosím max. do 3tis bez disku (popř. tak 4.2t s diskem) doporučili?
A popř., aby měl ještě dobrý souborový systém a mohl jsem né moc komlpikovaně umazat co se mi nehodí... Koukal jsem na Hi-fi systémy, a z těch lac. byl problém už to, že ID3 tagy se zobrazovaly většinou skoro na nečitelném displeji, nebo jen několika znaky - to už si raději zapnu monitor u MultiMC. Popř. ani nezobrazovali názvy adr. z připojené flešky/hdd, jen čísla... A na větší objem hudby to chce už trochu lepší systém. Nejlépe volba přehrávání i podle složek, nejen ID3 tagy, ale ty aby se při přehrání zobrazlily. Problém je totiž, že mnohé mají v popisu jen unknown, a to bez názbu souborů se pak těžko hledají... A jako bonus bych bral možnost pohotově vymazat skladbu/album co se mi nelíbí...
Děkuji. Miloš...
Miloš... (13)|1.7.2011 15:12
A copak nikdo nevíte o jediném přehrávači na doma, jehož mp3 přehrávač by se choval
stejně jako třeba v mobilu za 1500,- Sony E. Spiro?? Chci /když to zjednoduším/ prostě jen orientaci
ve složkách, ať pomocí nativních návzů nebo ID3 tagů, a náhodné přehávání celé
složky složek, či u id3 celého výběru, např. vše od interpreta Lisa Gerrard. A ještě
jako v mobilu či v malé mp3ce možnost smazat třeba přes menu skladbu co se mi
nelíbí... Copak nikdo nemá takové požadavky na větší (lepší) domácí "hudební" přehrávač??
A chci jen větší kapacitu než v sdhc dostupných 16GB (nakonec v SD kartě bych zafinancoval 32GB, nebo dokoupil třeba za rok, zase budou za polovinu) a možnost přehrávání i při
dobíjení - pokud by šlo o přenosnou mp3ku... To snad není nic nemožného a až tak neobvyklého, si myslím, ne??
Miloš...