Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prepojenie IP box 9000 s notebookom

jany (96)|13.8.2011 11:26
Potreboval by som prepojit IP box 9000 s NB cez HDMI
Potrebujem obraz z boxu mat na NB (cize aby sa NB spraval ako monitor)
NB mam HP pavilion dv6. Ak to prepojim HDMI kablom, tak nic sa nedeje.
Nevie niekto ci to treba nejak specialne nastavit ?
Herkis (11)|13.8.2011 11:50
Aby to šlo, tak by ten tvůj NB musel mít HDMI vstup. Takhle si pravděpodobně spojil jen 2 HDMI výstupy.
Jestli máš na IP9000 enigmu2, tak je propoj přes ethernet, na ip9000 nainstaluj plugin WebInterface a streamuj video přímo do NB, zvládne to i HD programy.
drto (341)|13.8.2011 12:10
to jany:
presne ako pisal Herkis. neni k tomu co viac dodat :)
jany (96)|13.8.2011 12:19
aha, takze je to vystup :)
ee nemam nic v umysle streamovat, ale potreboval som z NB spavit akysi monitor, lebo chcem ist s IP boxom k parabole (kvoli overeniu tocenia motora, lebo casto blbne) a plazmu tam preniest nemozem.
Na monitore pri PC mam len d-sub a DVI (potom uz asi jedine zohnat si redukciu DVI-HDMI a zobrat tam LCDecko od PC)
drto (341)|13.8.2011 13:33
[quote=jany;362010]aha, takze je to vystup :)
ee nemam nic v umysle streamovat, ale potreboval som z NB spavit akysi monitor, lebo chcem ist s IP boxom k parabole (kvoli overeniu tocenia motora, lebo casto blbne) a plazmu tam preniest nemozem.
Na monitore pri PC mam len d-sub a DVI (potom uz asi jedine zohnat si redukciu DVI-HDMI a zobrat tam LCDecko od PC)[/quote]
pokial mas aj lcd pri pc tak potom to mas najjednoduchsie riesenie. kupit redukciu dvi-hdmi a zobrat k parabole box popripajat a mozes skusat :)
len si to tym skusanim nepo..r este viac :)