Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung BD-D7000

biggeorge (2)|17.8.2011 11:10
Zdravim,
koupil jsem si pred nedavnem prehravac sung BD-D7000 a po docela nenarocnym mesici (3-4 filmy) zacal zlobit. Zasekava se, preskakuje, nenacita disky (DVD i BD). Vypada to tak, ze par minut prehrava bez problemu, ale pak se zacne zasekavat. Kdyz ho necham prehravat timto zpusobem tak 20min, tak se vypne a napise, ze disk je nepodporovany a nenacte pak delsi dobu zadny jiny disk.
Updatoval jsem fw, resetoval, zkusil jinde, nic nepomohlo.
Nemate nekdo podobne zkusenosti s novymi BD prehravaci od Samsungu? Je to "normalni" nebo jsem mel jen smuli na spatnej kus? Nechtel bych za mesic vracet druhej s tim samym problemem.
Reklamace je v behu. Ted jen nevim, co vzit misto nej. Tenhle jsem vybiral ciste podle vzhledu, ktery se mi libil okamzite.
Jaky jiny bd prehravac by jste mi doporucili? Nepotrebuju 3D, rekorder ani pevnej disk. Jde mi o kvalitu obrazu a zvuku. Cena 4-7k.
eldorado09 (1441)|17.8.2011 12:02
Reklamácia. Zrejme bude problém v čítacej mechanike. Ak ide o obraz skús napr. Sony BDP-S780, Panasonic DMP-BDT310EG.
biggeorge (2)|18.8.2011 10:26
mensi update:
v servisu sungu mi rekli, ze do tohoto prehravece se pri prvnich seriich davala problemova mechanika s konstrukcni vadou, ktera ve velkem mnozstvi pripadu zacala takhle zlobit. staci ji vymenit za novou, ktera je bez problemu, a prehravac muze fungovat dal.
tak mu dam jeste sanci, ale diky za tipy.