Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SS2 a tuhnutí PC

bArokna (105)|22.3.2005 17:46
hi all, mám větší problém. nepravidelně (ale za to často) se mi stává, že když "šáhnu" na SS2, tzn. pokusím se vyhledávat nebo při častém přepínání programů, PC mě kompletně vytuhne, zamrzne... zkoušel jsem různé verze ovladačů, přeinstalovávání DVB softwaru (dělá to u všech) a nakonec sem zkusil změnit PCI slot, ale nic nepomohlo. na reklamaci radši ani nemyslým, pač mi ještě nedávno fungovala... používám wxp sp2, p4 3ghz (s ht i bez), 768MB RAM, grafiku na PCIExpress. SS2 je jediná karta v PCI slotech... :-((( :((

edit: a ještě dodám, že ani ve výpisu událostí nejsou žádné hlášky
clee (6592)|22.3.2005 18:03
pokud nemas nakej levnej fuckerboard s divnou sbernici, tak bych ji zkusil reklamovat, jo nebo zkus jeste jiny drivery ke grafice, mozna bude neco s overlay nebo tak...
mmu (2)|22.3.2005 19:32
Minulej tyden jsem mel uplne stejny problem v noven PC (P4) s kartou SS2(drive jela vpohode v PC s Win98). Delalo mi to uplne to stejne!!!Pomohlo mi ale prehodit kartu SS2 do jine sbernice na MB.
bArokna (105)|23.3.2005 16:43
[quote=clee]pokud nemas nakej levnej fuckerboard...[/quote]
no nevim, ale MSI sou celkem slusny boardy. zkusil sem vsechny pci sloty a vsude to same... jeste teda ty ovladace na grafüku.
clee (6592)|23.3.2005 16:46
no msi sou v pohode desky, ale muzes narazit i na nakou nekomunikativni, este by moh bejt problem ve sdilenym irq, ale to by mel vyresit presun do jinyho pci slotu, mno nevim...
bArokna (105)|24.3.2005 16:45
tag sem udělal pár změn. teď už mi to celkem faká, vyhnije to jen když např. v DVBDreamu udělám reset DirectShow. s tím si už ale rady nevím. vyzkoušel sem dx od verze 8 až po 9c, ovladače místo Forceware sem dal Omega drivery, ale žádná změna se nekoná. ještě doplním, že resetovat directshow v dvbdreamu musím, když se chci podívat na hdtv program. bez něho je černo se zvukem.
clee (6592)|24.3.2005 16:55
tak jestli ti to pada kvuli ds bude to spis konflikt s grafikou, forceware muzes normalne pouzivat, jen zkus nejaky jiny, idealne s whql...
Jack_lib (42)|12.4.2005 12:57
Zdravím, já mám podobný problém. Mám SS2 + ProgDVB a do minulého týdne to běhalo. Poté mi začal zlobit PC, taxem dal chkdsk, scandisk.
Nešel mi ale WMPlayer 10, musel jsem jej přeinstalovat. Tento týden jsem zkusil ProgDVB a hrůza! Obraz se sekal a zvuk syčel,pískal. Dal jsem nastavení bez filtru, zvuk šel ale obraz se zase sekal. Dal jsem zpátky Elecard.
Při opětovném spuštění ProgDVB se mi PC zasekne kompletně. Po restartu a znovuspuštění zase zlobí obraz a zvuk. Přepnu kanál a... restart PC.

Přeinstaloval jsem ProgDVB, Technisat drivery i nVidia 71.84 a nic. Občas mi zlobí i program setup 4PC (DVB receiver)-při pohybumyši se ukazatel seká, seká se i zvuk. Program ukončím, je to OK.

Poradíte mi ??? :-((
blueant (820)|12.4.2005 14:27
V prvom rade by som skusil iny dvbplayer ako PROGDVB.

BTW. skor to vyzera na zadrbany windows.