Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nelze aktualizovat software u fergusona 6900CR

agnus (22)|28.9.2011 12:09
Chtěl jsem aktualizovat přes USB software u fergusona 6900, modernější verze. Starý soft 614 jsem chtěl vyměnit za 1,24 stažený přímo ze stran výrobce. Při pokusu o aktualizaci se však vždy objeví hláška, že se jedná o špatný software, takže k aktualizaci nedojde.Zkoušel jsem i jiné verze softwaru, výsledek byl vždy stejný. Jak přinutit přístroj, aby software aktualizoval?
rudlus (539)|28.9.2011 12:36
su tam dve verzie najnovsieho fw...skusal si obe???najskor daj do vyrobneho stavu prijimac...a potom skus..ak sa da ulozit nastavenia najskor si to uloz na kluc..poripade si tam staihni aj navod
jcv (7)|28.9.2011 13:38
Jen pro jistou se zeptám: Fergusson 6900CR existuje ve dvou verzích (starý, nebo nový panel), pro každou je potřeba použít jiný firmware, použil jsi správný?

Pro řešení bych zkusil prostudovat toto vlákno ve fóru: http://gsmobil.net/forum/viewtopic.php?t=6294&start=510&postdays=0&postorder=asc
agnus (22)|29.9.2011 09:19
Díky za pomoc, zkusil jsem software pro starší i novější model, nic nepomohlo. Při zadání aktualizace z USB se nejdříve objeví hláška, jestli chci aktualizovat přes RS 232 (což nechci) a následně je mi oznámeno, že mám špatný software. Zkusil jsem nastavit továrenské nastavení a potom aktualizovat - bez úspěchu.
bastlir (3245)|29.9.2011 11:37
agnus: Nevím, jestli Ti to pomůže, ale kdysi jsem to řešil na svém starém Fergusonu, matně si vzpomínám, že jsme snad přetahovali laplinkem FW z druhého Fergusona stejného typu. A možná ještě něco v servisním menu - MENU, 7790, nebo 7799, nebo tak nějak. Sorry, už je to dávno.