Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou tv na hry???

Kaspi88 (7)|8.10.2012 14:41
Zkoušel jsem snad všechno nastavení co tv umožňovala, i na forech jsem narazil na tento problém, samozřejmě nejen na televizi mého typu to bylo kritizované.
Vyzkoušel jsem i jiné hdmi kabely různých verzí a nic nepomohlo, připojím starou 32LG7000 a vše je v pořádku, raději hraju hry na staré telce.
Volal jsem na samsung čr, tam mi řekli aby se provedla aktualizaci, nic nepomohlo tak již nevím.

Televizi jsem před chvilkou byl vrátit, teď budu řešit jakou jinou si vybrat, každopádně nevím zda vůbec nějakou kupovat, aby to nebylo to samé.
Zatím jsem velmi zklamán a vím, že nepotřebuji ty smart blbosti (nevyužiji), přijde mi to jako lákadlo na lidi :-)

input lag parametr není téměř nikde uváděn, přitom je to velmi důležitý parametr když chce na tom uživatel hrát hry.
LG a samsung všichni za velký input lag na forech často kritizují, nechci si koupit opět telku aby to dělalo to samé, potom je mi nová televize k ničemu, protože převážně hraju hry nebo koukám přes zapojený externí disk na hd filmy.
Takže telka musí zvládnou i podporu titulků a formátů, samsung v tomhle byl výbornej, škoda input lagu.
Jeden uživatel na alze o něm taky psal viz. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
vivid.sk (11472)|8.10.2012 15:30
Je zaujimave, ze ani po zapnuti GAME MODE (vypnutie narocneho processingu, MotionPlus, atd....) sa to nezlepsilo. Zbadal si aspon nejaky rozdiel?
Ja mam totiz uz staru sunku (3 rocny model) a po zapnuti GAME MODE je naozaj citit zlepsenie (oproti 120ms, na cca 30ms. Review uvadza: 17-33ms relativne k modelu F96, ktory tiez bude mat nejaky inputlag)
Kaspi88 (7)|8.10.2012 17:14
Rozdíl tam byl, vypnul jsem motionplus, zapnul režim pro hraní (nalezen v menu docela hluboko) tak na první pohled se to zlepšilo, ale stejně tam input lag byl.. na starém lg je to všechno ok, tak jestli jsem měl nějaký špatný kus, clouding to mělo taky velký, ale to je známé u těchto televizí. Zkrátka zklamání.
simin (23)|11.11.2012 10:40
Ahoj,otvaram znovu túto tému nakolko ani po prečítaní aj podvlákien týkajucich sa tejto témy som nenašiel odpoved aký televízor na hranie hier,konkretne xbox360.doma máme lcd lec650 samsung, nastaveny,aj "hacknutý"som s ním max spokojný ale treba deckám do izby,samozrejme v lacnejšej cenovej relacii.uhlopriečka 37".telka povedzme len na hranie,mame zavedenu máme káblovku takže príjem nie sd,aj tak sa filmy a rozpravky pozeraju v obyvačke.za odpovede dakujem."